Jdi na obsah Jdi na menu
 


Radce (Fany, 24. 09. 2008 23:16)

 

Proč si myslíte, že nexistuje absolutní vztažný bod? To by potom měl v podstatě, dotaženo do důsledků každý člověk pravdu, nikdo by se nemílil, nebo to chápu špatně?
Co třeba měřítko hodnot, čemu svět říká "lidskost"-kdy se člověk chová ještě jako člověk. Cítím, že tady je to dobré a zlé už jaksi dané. Kdo určí co je lidské a co už né? A co je tzv. lidská přirozenost? A jak být tedy dobrým člověkem? Myslím, že ten pevný bod existuje.
Pokoj a Dobro+

Satan (radka, 16. 09. 2008 08:39)

je meritko, pres ktere se pomeruje. Tohle meritko je taky natahovaci. Kazdy si vytvari svoje. Stejne jakoa u Boha si vytvari ve vlastni mysli co je na meritku vlevo (spatne) a co je na meritku vpravo (dobre)

Neexistuje absolutni vztazny bod ke kteremu bychom mohli pomerovat. Existuje jen srovnavani vlevo vpravo. Tu souradnicovou soustavu (dobry-spatny)si vytvarime sami. V pripade splecnosti - spolecenske konvence.

Mé tvrzení (Bandy, 15. 09. 2008 21:16)

Berte, prosím, na vědomí, že Satan není opakem Boha. To by neklaplo

O bohu (Bandy, 15. 09. 2008 21:13)

Bůh nemusí existovat. V Boha se musí věřit. Jinak není.Horší je to s Bohy pozemskými. Jen námatkou"Cézar, Kaligula,Konyáš, Stalin, Hitler, Gottwald". Existují a vymáhají si být jako Bůh vnímání.Tady není výběr.
Dnešní církev Ti dává na vybranou. Věř, čili nic.A Ty se rozhodneš, je-li Bůh. A který.

to all (Fany, 15. 09. 2008 16:08)

"Co prospěje člověku, když získá celý svět, ale ztratí svou duši?"
Proč si myslet, že Bůh je zlý a nestará se o nás. Dyť bysme bez něj vůbec nebyli. Jejda jak velký je život dar! A každý nový den. A každý z nás!
Třeba je i Politik, politik lásky, hledající různé cesty k člověku. Aby ho on mohl stejně milovat. I proto je tu zlo a utrpení, jinak si myslím,že by nemělo smysl. Nikdo nemůže být donucen milovat.
Takového Boha nám předkládá církev a Bible.

podle toho (radka, 15. 09. 2008 13:01)

jak chapu svate knihy a nabozenstvi ja tak musim rict, ze maji vsechny pravdu. Lide si sami tvori realitu kolem sebe. To jak ji vnimaji, jak ji dokazi v sobe zpracovat, takova je. A takovy je i Buh ktereho zboznuji. Protoze one je takovy jaci jsou oni.

podle me Buh existuje (radka, 15. 09. 2008 12:57)

 

a dava nam odpovedi. Jenze vubec ne v te forme v jake si my predstavujeme. On nexistuje jako bytost. My mame dojem ze jsme izolovane osobnosti zijici v prostoru a case. Ale je to pravda? Co kdyz tohle je pouze nas dojem. A dle toho to dojmu si predstavujeme v prostoru a case i boha. Jako nekoho kdo existuje vedle nas a pozoruje nas. Tohle ale neni mozne.

Az pochopime jak funguje svet tak pochopime i jak funguje buh. Jakym zpusobem na nas reaguje a jak nam dva odpovedi. Ja si myslim ze nam odpovida kazdou sekundu. Vlastne si odpovedi z nej odebirame sami. Sami na sebe nabalujeme energie ktere se nam jevi jako ruzne prozitky. Nabalujeme na sebe boha a nase myslenky a predstavy jsou to jak se buh v nas projevuje. Jak nam odpovida. A jestli se citime fajn tak nam odpovida tak jak jsem chteli. A jestli se citime spatne tak nam taky odpovida taky jak jsme chteli. A pokud mame pocit ze jsme to vubec nechteli tak je nejvyssi cas se dat na cestu poznani sveta, tj. sebe :o) Buh dela to co nam na ocich (v srdci) vidi.

pro Bandy (Saty, 15. 09. 2008 12:10)

Otázka zní, jestli je takový, jaký je nám popisován v Bibli a jakého jej lidem předkládá církev. Jesli je opravdu naším starostlivým a vševědoucím otcem, jestli má cenu k němu vzhlížet a spínout ruce. Jestli je vůbec nějaký takový Bůh. Na otázky ani prosby nedá žádnou odpověď, tak možná snad na provokaci? Neprosím ho, nespínám ruce, nemodlím se, ale ptám se. Zatím mi vychází že si hraje na mrtvého brouka a věřící na tom nejsou o nic líp.

Bandymu (radka, 15. 09. 2008 10:34)

to byl povzdech :o)) Stacime si ve vsem krome TOHO jednoho.

Ještě dámám. (Bandy, 14. 09. 2008 22:06)

Mé vzpomínky mě vedou na hodiny biologie a tam se mi nějak osvětluje, že slimák je hermafrodit. Má sice barák, ale jinak je k hovnu. Jako partner postačuje sobě sám. Uklidněte mě dámy. Stačíte si samy, já vím. Jen mi neříkejte , že ve všem.

Pro Saty a Fany (Bandy, 14. 09. 2008 22:02)

Jestli otázka zní zda Bůh je tvůrce čili nic pak odpověď je zcela nezajímavá. Může se nám nelíbit, můžeme s ní i nesouhlasit. Jenže to je asi tak všechno, co s tím můžeme dělat.

pro Neználka (Saty, 09. 09. 2008 13:51)

Nejhezčí a nejpravdivější odpověď jakou jsem kdy na tuhle otázku dostala. Děkuju ti.

pro Fany - odpověď n a 25.7. (neználek, 09. 09. 2008 13:50)

Proč se "otočilo" Zlo proti Bohu? Nesnažíš se nazírat na věc z jediné-opačné strany? Bůh to byl, kdo stvořil Zlo = Ďábla. Jako dnes bezmocní politici vytváří klamné zdroje zla, aby nahnali lidem strach a přiměli je věřit v jejich záměry (špatné), zíáskali jejich podporu. Satn=ďábel není zdalek atak zlý, jak je prezentován těmi, kdo Ho nepoznali.

nechodit kolem pravdy (Neználek, 09. 09. 2008 13:46)

Odpověď je ve Tvém zamyšlení

Jak vidím Satana? Jako andělskou bytost sputanou řetězy, které bylo přisouzeno aby pro lidi znamenala zlo, - krutost, muka, zabíjení, bolest, utrpení, nenávist, beznaděj a STRACH. Strach je nejlepším pomocníkem toho, kdo vládne a lidé měli strach - lidé mají strach pořád.

Nejlepší odpověď, jak prožít život je NEBÁT se... A pokud se bojíš - nespoléhat pouze na dobro, naučit se žít se zlem. Zlo samo sobě neublíží :-)

pro Fany (Saty, 09. 09. 2008 13:38)

 

Jmenuji se hanka, ale to je jedno, na jménu vlastně vůbec nezáleží, nic o nás neříká. Věřím, že pokud pro tebe Ježíš v tvojí mysli žije, pak pro tebe opravdu žije. Také se říká, že každý kdo žije v myslích lidí, nikdy nezemře, bude existovat a žít dál. Tomu chci věřit i já. Jestli se sejdeme, záleží pouze jen na nás dvou a ne na Bohu Fany, připusť si to. Jestli existuje, pak má důležitější věci na starosti, než osnovat setkání dvou lidiček. Myslím, že mu moc do humoru není, když vidí, jak jsou různé země zubožené válkou, nebo samotnou přírodou. Tady právě nacházím prostor pro otázku: je Bůh tvůrcem a otcem, nebo tomu tak není? Vím jedno, že ti kterým se daří poměrně dobře a v jejich zemi se neválčí, tak Boha chválí a ti které život srazil na kolena a všechno jim vzal, jej proklínají. Co když není koho chválit ani proklínat?

taky to tak vidim MOniko (radka, 03. 09. 2008 12:27)

rozlisujeme jak nam oci narostly :o)))

FAny, jo! Taky to tak vidim. Jime jeho telo a pijeme jeho krev. Ne každy dava te krvi a tomu telu jmeno.

Pro Saty (Fany, 02. 09. 2008 15:18)

Jee no, třeba se někdy potkáme, On náš Pán má takový zvláštní smysl pro humor, bylo by to supr;-).
Asi bys ale moc nadšená nebyla, páč žádné křídla nemám..Ono se to tady za počítačem docela dobře schovává.. Ale moc "držím palce" na tvé cestě, Jani(tuším, že se jmenuješ Jana, viď)
A když teda můžu napsat co bych chtěl :-) říkám: Ježíš žije, ale skutečně, ne jen v duchu!! On je tu i se svým tělem!!
které nám dává jako pokrm: "Vezměte, Toto je moje tělo..má krev (mk 14, 22, 24).
Zdá se to šílené, ale tak a ještě víc je šílená láska boží!!

Radce (Monika, 31. 08. 2008 00:33)

.....a jelikož podstata je v nás, musíme rozlišovat zlo a dobro sami. Ale , každy jej vidí jinak. Je v tom pěknej bordel, jak by řekl Bandy :-)

pro Fany (Saty, 28. 08. 2008 15:06)

Fany, tobě snad už rostou křídla, prostě já tě vidím jako anděla. Jestli tě takovýho udělala Bible, pak ji neodkládej. Jsi jeden z mála, se kterým bych se chtěla setkat a popovídat si. Tvoje "kázání" je vlastně tvoje upřímná zpověď a já si toho vážím. Klidně napiš všechno, co bys chtěl říct.

Radce (Saty, 28. 08. 2008 15:02)

Takhle si to právě myslím. Bůh je vším a pramálo mu záleží, jestli v něj věříme nebo ne, nebo jestli jsme hodní. Na tom by spíš mělo záležet nám samotným. Vznikl vesmír s pevnými zákony, kterým podléhá naše Země i my samotní. Jestli existuje inkarnace, také musí podléhat určitým zákonům tak, jako všechno kolem nás.

a co kdyz (radka, 27. 08. 2008 14:41)

neni buh, ktery by rozlisoval dobro a zlo? ktery by hodne odmenoval a zle trestal. Co kdyz to vubec neumi? Poznat co je dobre a co je zle. Jelikoz je vsim. Podstatou.

Pro Saty (Fany, 26. 08. 2008 21:25)

Noviny čtem a většinou jim věříme. To mě napdalo jako přirovnání k Bibli. Tu čtem a snažíme se zpochybnit každé slůvko. Věříme lidem, sami sobě...ale Bohu, tomu kdo nás stvořil ne...?..to jsu ale zas trošku jinde.
Určitě hledáš Pravdu tak jako já. To mě udělalo velkou radost, fakt. Vůbec nevím čím musíš na tomto hledání procházet, určitě to není lehké. Prosím nevzdávej svoji upřímnou touhu po Pravdě. Jsem ten poslední co ti může něco radit, tak promiň, ale vím jaké to je poznat Pravdu (nezaslouženě-do teď to nechápu) a pořád ji dál objevuju. Pravda osvobozuje (tak to stojí v Bibli, tak se pozná).
V různých jiných knihách jsou jen částečky, záblesky této Pravdy, Bible ti ji odhaluje zcela.Stačí to jen vyzkoušet.
Díky zy tvoje upřímné odpovědi. A ještě jednou promiň za moje "kázání" já bych vám to tak rád všechno chtěl nějak říct...

pro Fany (Saty, 25. 08. 2008 00:07)

Nemůžeš srovnávat noviny Fany a Bibli. Noviny si přečteš,
zakroutíš hlavou nad těmi bláboly a v nejlepším případě
skončí ve sběru, nebo jako podpal. Bible je kniha, ale
není jediná. Je dost i jiných knih, které byly napsány moudrými
lidmi a čtou se jedním dechem. Bibli přepisovalo plno lidí
a není žádnou neznámou, že přehozením slov, nebo nahrazení
slova jiným slovem, změní smysl věty. Neříkám ti nevěř Bibli,
řeknu ti jen, věř sobě a svému cítění. Pokud cítíš souznění
s tím co praví Bible a tvým vnitřním já, je to dobře
a neměň to. Patří to k tobě a jsi šťastný. Lidé, kterým
tohle nestačí, to nemají jednoduché jako ty. Nenalezli
tak jako ty, odpověď na plno otázek a proto teď hledají.
Hledají jestli zlo a bolest dokazuje, že je Bůh.
Hledají jestli utrpení a neštěstí nevinných patří k jeho záměru.
Hledají "PRAVDU".

Pro Saty (Fany, 21. 08. 2008 20:38)

No snažím se nad nimi přemýšlet..jejich skutečnost bývá někdy docela drsná..já přesto věřím že je to pravda. Třeba jedna z pravd
:člověk se rodí zlý..můžeš říct o něčem, co jsi udělala bylo celé dobré? já myslím že ne..protože jen Bůh je dobrý. Jen díky Ježíši, díky jeho spáse, pokud ji přijme může se člověk znova narodit.
Věřím, že Bibli psali lidé, ale lidé, kteří tuto spásu přijali a měli božího Ducha.
Víc bych se bál věřit dnešním novinám jak Písmu.

Fany (Bandy, 14. 08. 2008 15:24)

Je mi líto, ale nemohu s Tebou souhlasit. V Bibli je popis mnoha Ježíšových skutků. Ovšem ani jeden důkaz o pravdivosti popsaného děje.
A k tomu zlu. Kdo má právo rozsoudit co je dobro a co zlo. Každý z nás přece vidí svět jinak.Co je dobro a co zlo je nejhůře zodpověditelná otázka lidstva

Leon (Bandy, 14. 08. 2008 15:19)

Jako bych se slyšel Podvod je to. Není mnoho těch co nenaletí.

pro Fany (Saty, 10. 08. 2008 11:21)

Napsal jsi: - člověk se rodí do světa vlastně už zkažený a "zlý". Bibli napsal člověk Fany a přesto věříš všemu, co je tam napsáno. Nikdy jsi nepocítil nutkání zamyslet se nad těmi popisovanými pohádkovými zázraky?

pro realistu (Fany, 25. 07. 2008 23:10)

Kde se vzalo na světě zlo, to je pane otázka. Satan aspol. se stali zlými, protože se obrátili proti Bohu, nenávidí Ho a paradoxně bez Něj nemůžou ani existovat. Bůh je stvořil jako nádherné a mocné bytosti a dal jim dokonce úžasný dar svobody. Proč se odvrátili se neví. Důležitější pro nás je, že ke vzpouře proti Bohu svádí ďábel i člověka. A člověk, protože se nemůže s vychytralostí padlých andělů vůbec měřit snadno prohrává. Myslím, že dobro může existovat bez zla. člověk se akorát rodí do světa vlastně už zkažený a "zlý" takže nejde dát ani nějaký příklad...snad až v nebi;-)
jo a Ježíš JE Boží syn a to není žádná frajeřina v Bibli je mnoho důkazů jeho božské moci, co víc dokazuje to každý den-v mojem životě teda určitě.

fair-hra (Leon, 18. 07. 2008 08:11)

 

On ti neda vse, pouze ti da neco co stejne po smrti ztrae tis a ty davas dusi ktera je nesmrtelna. Takze je to obchod neceho trvaleho za neco s expiracni lhutou. On ti uz nerekne ze clovek zijevic zivotu a zneuzije tvoji nevedomosti takze jde vlastne o ppodvod

Realysta (Bandy, 17. 07. 2008 23:16)

Tohle to je fér hra ?
On mi nabízí štěstí za mou duši.
Co mohu nabídnout já za jeho duši ?
Fér je podle mne stejná startovní čára a stejný cíl. Kdo dřív, kdo výš, kdo rychleji nebo silněji bere vše.
Takže jde o kšeft. Já jsem ochoten se nechat koupit. Co je tady fair ? Může se mi to zdát výhodné. Fair se mi to zdát nebude asi nikdy.

pro Fany (realysta, 17. 07. 2008 20:55)

Neberte tyhle řádky jako propagaci Satana. Spíše jako otevření očí, aby se slepě nevěřilo v Boha. Princip existence Boha a Ďábla je "ideologií" kterou byl do podmínek evropské kultury (Starý Řím a oblast východního Středomoří) implementován princip filozofie budhismu. Filozofie tak celkem správně říká, že dobro nemůže být beze zla. Jak by jste si v monotématickém životě uvědomila že si žijete dobře, když byste nepoznala zlo?
Ježíš nepochybně žil. Avšak o jeho božském propojení s úspěchem pochybuji. Já ho považuji za člověka-filozofa, který se pokusil v morálně upadlém Římě nastavit pravidla pro pozvednutí morálky, ukázat lidem naději a cestu. A aby zdůraznil a zvýšil význam svých myšlenek, prohlásil se za Syna božího. Závěr Vašeho příspěvku říká "Nevěřte Satanovi, či Ďáblovi". Já říkám nevěřte slepě Bohu! Resp nevěřte tomu obrazu Boha, který před Vás staví zástupci křesťanského kléru. Křesťanského - nikoliv pouze katolického. Už tím, že Bůh údajně stvořil Ďábla - tím stvořil zlo a není to milující vševěmohoucí a vševědoucí otec!

prosba (Fany, 15. 07. 2008 00:11)

Mankote lidi nezaplétejte se prosím nikdo s Ďáblem. Od začátku je to velký lhář. Svedl nás lidi a díky němu jsme tam kde jsme. Vůbec nevíme jak on je mazaný, je to nejinteligentnější bytost! Bůh ho stvořil tak jako nás. I jemu dal svobodu se rozhodnout...nevíme přesně jak...ale od Boha se odvrátil...
a jak můžete říct, že Bůh nic nedělá? Dyť poslal na svět svého jedinného syna- Ježíše! a ten za nás trpěl a zemřel...zemřel! sám Bůh, chapete...co mohl víc udělat? co?
nevěřte Satanovi, či Ďáblovi.

satance (Fany, 14. 07. 2008 23:56)

Tak se dívám, že sem svůj příspěvek asi špatně odklikl..no není tu..ale díky za odpověď Saty ;-)
Sem chtěl jenom říct, že láska musí zahrnovat něco víc než cit. Citem myslím, že se mě někdo líbí, že se do něj zamiluju..apod. Ten dlouho nevydrží. Láska kterou já mám na mysli nikdy nepřestává.. Je to něco jako mít někoho rád bez důvodu, bez nějakých podmínek. Taková láska všecko odpustí, nezávídí..atd. Myslím, že toho jsme schopni všichni. Taky myslím, že si můžeš vybrat ty sama koho chceš mít ráda a koho nenávidět..a můžeš mít ráda klidně všechny a nebo nenávidět...co myslíš?

saty a realista (Leon, 14. 07. 2008 23:23)

Ted to chce abyste se opravdu zapremysleli jestli by byl scvet lepsi kdyby Buh pomahal lidem v nouzi a trestal spatne tady na zemi? Opravdu ste o tom premysleli? Opravdu si porad myslite ze by to bylo dobre? Kdyz si predstavite kazdou moznou moznost bozske spravedlnosti, tak ta kde vsemouhouci nedela nic je nejspravedlnejsi. Je to neco jako kdyz na Safari nebranimu lvu aby zkolil zebru nas zasah do zvireci rise nepatri stejne jako nepatri bozsky zasah do rise lidi

pro Realystu (Saty, 13. 07. 2008 23:30)

Správné otázky Realysto. Poslední větou sis na ně odpověděl. Je ale otázka, jestli jsou Bůh a Satan takoví, jaké je známe a jak je o nich psáno. Ani jeden z nich nemá snahu napravit si reputaci. Bůh za to, že neslyší miliony proseb zubožených a trpících lidí po celé generace a Satan mlčí také, i když ho tolik lidí proklíná. Je to podivná honorace, leda by to bylo všechno úplně jinak.

Satan (realysta, 12. 07. 2008 21:24)

Člověk se ptá, proš je na světě bolest, nemoci, zloba, války, vraždy,... Podle Bible vše, co je na světě dobré pochází od Boha, vše co je na světě zlé je od Zlého (=Satana).
Ptejme se, kde se tedy Satan vzal. Podle téže Bible ho ale Všemohoucí a Vševědoucí Bůh stvořil jako jednoho z archandělů - i když jako vševědoucí věděl, že tvoří Ďábla!
Boží pokrytectví je prověřeno věky. Čestní, poctiví, milující lidé trpí, zažívají traumata, přichází na ně nemoci a ztrácí své blízké.
Ďábel nabízí fér hru - budu Ti sloužit a Tvá duše zato bude patřit mně. Kdyby tuto smlouvu nedodržel - nemá právo na duši! Kdo z těch dvou je čestnější?!

pro Fany (Saty, 12. 07. 2008 01:07)

Ahojky Fany, ráda tě zase vidím. Slovíčko "milovat" má dvě roviny. Milovat fyzicky a milovat duší. Tobě jde určitě o cit, zvaný láska. Pustil jsi někoho sednout, je to hezký, ale to není láska k někomu, to je dobrý skutek. Ani ten, který dělá dobré skutky každý den, nemusí milovat lidi, má pouze v povaze konat dobro. Nelze milovat všechny lidi. Lze s nimi soucítit, mohu jim nabídnout pomoc, ale nemusím je milovat. Cit zvaný láska tě prostoupí párkrát v životě. Ti, kterým bude určená, ji budou číst z tvých očí a ty ji budeš cítit i v konečcích prstů.

question:) (Fany, 11. 07. 2008 23:12)

Běhá mě poslední dobou v hlavě jedna myšlenka, teda spíš otázka. No a nedá mě to abych se nezeptal i tady.
O lásce slyšíme všude, každý se jí ohání. Až nedávno v autobude mě napadlo, že o ní vlastně moc nevím. Pouštěl sem někoho sednout a říkal sem si taaak je to dobře jenom seďte já klidně postojím....a pak mě napadlo, co všecho bych byl schopný udělat pro druhé, aby byli šŤastní? čas? svůj pocit štěstí? jak daleko bych byl schopný zajít... zemřít za druhého? jde jít ještě dál..třeba nabídnout své nebe...
co pro vás znamená milovat?

Radce (Leon, 10. 07. 2008 14:26)

kazdej je vyvoleney zit svuj zivot a ne nekoho jineho.

o vyjimecnosti (radka, 09. 07. 2008 18:25)

Kazdy kdo propadne jekaem kultu se citi nadrazen ostatnim. VYvolenym. To mu umoznuje se smirit sam se sebou. S vlastni prumernosti.

I proto spousta lidi ma touhu se prezentovat ve svoji vyjimecnosti ci konfrontovat jine se svojimi teoriemi. Protoze se tim utvrzuji v tom jak jsou osobne dobri. Typicti jsou treba Jehoviste. (mam tam dobre pratele) ale i ruzne ortodoxni protestanske skupiny. Samozrejme tam radim i satanisty (velka omluva a usmev). A ted posleze i fanaticke odnoze budhistu ci hinduistu. Protoze zit se da i prumerne. A v prumernosti. Jenze k tomu musi clovek ziskat nejdriv sebevedomi. Odvahu. Necpat se do role vyjimecneho. Nepotrebovat berlicky uzasneho poslani a jedinecneho vyvoleni. Zit si svuj osobni zivot. JIt si svoji vlastni cestou. Od zacatku do konce s ocima dokoran,usima nastrazenyma, zaplym mozkem a srdcem otevrenym.

bandy (Leon, 07. 07. 2008 23:35)

Ze by dlasi samozvanej svatej?

O Ježíši. (Bandy, 07. 07. 2008 12:41)

Stál za mno v autobuse pán a mluvil s dívkou. Přemlouval ji že je pozemským zástupcem Satana. Nedalo mi a poznamenal jsem, že Satan nepotřebuje na zemi zástupce. Zvládne ji sám. Pán řekl, že je schopen zastoupit i Ježíše. Smrděl česnekem. Asi snídal topinku.
Tak jsem mu raději uvěřil a vystoupil. V blízkosti svatých se necítím zrovna moc dobře.

pro Alcapone.A (Saty, 03. 07. 2008 23:03)

Kniha otázek a odpovědí, které se týkají bytí a duchovna. Prý tuto knihu psali duchové.
Víš, všechno co čtu, beru jako pohled jedné strany. V této knize je to pohled
Allana Kardece, kterému na otázky odpovídá jeho duchovní vůdce. Nikdy nkdo nemůže dokázat,
že je to pravda, ale zase na tom všem nevidím nic špatného, vcelku to nabádá lidi,
aby byli dobří. Dost věcí které Kardec popisuje, se objevily už dávno předtím
v jiných spisech. V "Knize duchů" se Kardec ptá: "Může se duch, který nyní
má mužské tělo, v příštím vtělení zrodit jako žena?" Odpověď zněla:
"Ano, jsou to stejní duchové, kteří oživují muže a ženy."
Ve spisech Herma Trismegista se Horus ptá své matky Isis, zda duše jsou mužské
nebo ženské. A bohyně mu odpovídá: "Duše, synu můj, jsou od přírody stejné: nejsou
duše ani mužské, ani ženské, tento rozdíl je pouze v inkarnovaných tělech,"
Apoštol Pavel: "Není ani Žid, ani Řek, ani sluha, ani svobodný,
ani muž, ani žena. Neboť všichni jedno jste v Kristu Ježíši."
Zato v chování andělů k duším, počtu úrovní a pykání za nedobré skutky se různá
náboženství hodně liší a každé tvrdí něco jiného. Přečtu, ale neovlivní mně ani jedno,
ani druhé, o všem se musím přesvědčit na vlastní kůži. Až přejdu na jinou úroveň,
vrátím se a řeknu ti, jak to tam opravdu chodí, ju? (to je fór)Já se ze všeho nejvíc
přikláním k verzi Universa.


 

Pro Saty (Alcapone.A, 03. 07. 2008 20:01)

Četla si knihu od Allana Kardece-kniha duchu? A jestli jo,jaký maš na ní názor?


 

pro savlozubak (Saty, 01. 07. 2008 21:57)

 


Satanismus vyznávají lidé, kteří jsou znechuceni jak církví, tak nechutným přístupem
lidí k násilí. Začne se vnucovat otázka, která vrtala hlavou i mně: Kde je sakra Bůh?
Křesťanská církev je pokrytecká, za pár zdrávasů se můžeš vykoupit z jakéhokoliv činu.
Co udělá člověk, když je nejistý na pravém břehu? Zvolí si levý. To samé udělal La Vey.
Jeho pojetí Satana je odlišné od templářského uctívání v osmnáctém století.
Pro La Veye znamenal Satan spojení všech tajemných přírodních sil, které vlastně řídí
chod pozemských věcí a pro které nemá ani náboženství a ani věda vysvětlení.
Satan je duch revolty a tak ho chápu i já. V žádném případě to není o krvavých rituálech,
které dělaly odnože satanistů, tyhle skutky se musí brát jako extrém hodný opovržení
a které nemají s pravým satanismem nic společného. On totiž není satanista jako satanista.
K satanismu se hlásí lidé, kteří jsou posedlí spíš tím, jak tajemně a vyjímečně působí
na své okolí a zapomínají na původní myšlenku vzniku, ono je zajímavější nahánět strach.
Mezi mými přáteli jsou satanisté a musím ti říct, že jsou to vyjímeční lidé.

satanismus (savlozubak, 01. 07. 2008 09:50)

mas ty vubec poneti neco o satanismu okultismu a jejich obradech??
 

Radce (Monika, 27. 06. 2008 22:26)

Od jakživa moje řeč. Do slova a do písmene.:-)

nemyslim ze (radka, 25. 06. 2008 21:48)

je dobre pro zdraveho cloveka se podrizovat hypnoze. Neni k tomu duvod.
Krome toho si myslim, ze muze kazdy vykladat uplne cokoliv. A verit muzeme tak uplne cokoliv. TAk jak je kazdy jiny, tak to ma kazdy i jinak v hlave pomotane :o))
TAkze je mozna nejlepsi to moc neresit protoze stejne na nic nikdo neprijde. A kdyz prijde tak je to jeho osobni verze :o)) Jiny ma zase verzi jinou. Nejhorsi je, kdyz nekdo veri necemu co mu ten druhy namluvi. Pak prejima verzi cizi. Ne tu z jeho hlavy nybrz z hlavy cizi.
I proto nejsem privrzencem hypnozy. At si kazdy ovlada sam sebe a nezkousi to na jinych (sranda napul) :o))

přehlédl (mesie zeropulos, 24. 06. 2008 22:26)

Jo,jo no někdy by ses divila!Protože taková ovce je někdy lepší než ženská!A na hypnozu se asi nedostavím,protože nevím kam:(

pro mesie (Saty, 24. 06. 2008 22:22)

ááááááááááááá??? Podle toho jak tu hulákáš si spíš myslím, že jsi byl muezinem v mešitě někde v Turecku.:-DDD, jo a reagovala jsem na tebe na Lásce a erotice, to jsi přehlídl viď? Jestli se odhodláš na tu hypnozu, přijdeš mi říct jak to dopadlo??

mám takový pocit (mesie zeropulos, 24. 06. 2008 22:06)

Že jsem byl významná osobnost tak bych se chtěl jen přesvědčit:)

pro mesie (Saty, 24. 06. 2008 21:45)

Ty seš ale zvědavej. Mnoo, já ti to nepovím, to bys musel leda podstoupit hypnozu,
vyvolanou jen pro tenhle účel. Taky ještě jedna rada, nevím jestli je dobré vědět
čím jsi byl dřív a jak jsi skončil. Někomu to sice pomohlo zahnat třeba nějakou
fobii, ale ty jsi asi jen zvědavej co?? ;-)))

ááááááááááááááááááááááá (mesie zeropulos, 24. 06. 2008 21:30)

A o mě malém chudáčkovi se ani slovem nezmíníš!?Panebože to abych se šel hned oběsit!:)

pro Kiru (Saty, 24. 06. 2008 21:25)

Ahojky Kiro, máš pravdu, ne Bůh, ale chytří a vypočítaví lidé vytvořili církev a sami sebe prohlásili za zástupce Boha na zemi. Důvod? Okamžité získání respektu důvěřivých lidí, získání majetku a mocenského postavení. Děkuji ti za připomínku, opravím to. Děkuji ti také za sympatie.

souhlas se satankou! (mesie zeropulos, 24. 06. 2008 21:19)

Ano souhlsím s tebou!zajímalo by mě co jsem asi byl já?Nevíš jak to zjistit?

pro Alcapone a Leona (Saty, 24. 06. 2008 21:00)

Je to jedna z úvah, jistotou podložené to není, ale přesvědčených lidí o tom je hodně. Je to tím, že si nikdo na svůj minulý život nedokáže vzpomenout. Tady musela být použita amnézie, vymzání paměti, protože pouze v hypnotickém spánku lidé dokáží nahlédnout do podvědomí a vzpomenout si. Dokonce o něčem, takovém mluvila před pár dny kamarádka Flamenco. V hypnotickém stavu dokonce mluvila plynně francouzsky a přitom v této řeči ovládá pár slov.

Alcapone (Leon, 24. 06. 2008 19:06)

Ano tak to nejspis je. Jedna osoba tvrdila ze je na posledni ceste a cile dosahnout ji trvalo 54 zivotu. Ale verim ze existuje kratsi cesta

Oprava (kira3, 24. 06. 2008 17:11)

trosku ta satanka poopravim. nie boh dal moc cirkvi, ale ludia. ale v podstate suhlasim s tebou a velmi sa mi paci tvoj web a drzim ti palce ;-)

pro všechny (Alcapone.A, 24. 06. 2008 14:00)

Věříte tomu že aby se člověk zdokonalil a přiblížil se bohu,musí podstoupit mnoho zkoušek(prožít vice životu)???

mesie (Leon, 23. 06. 2008 17:51)

vis vubec co rikas? Proste Jezis prisel po smrti ve svym fyzickym telu a ne jako duch. Hlad mit nemusel ale chtel by tim dolozit ze je opravdu fyzicky zivi a ne duch. Protoze za to ho meli vsichni kdyz ho potkali.

pro Leona a další zpomaleně chápající! (mesie zeropulos, 23. 06. 2008 17:14)

Jenže ta inteligentní forma se nevrátila jako duch!!!Každý si myslí,že inteligentní forma bytí jsou duchové blbost!!!Vrátila se do jeho těla!A ikdyby neměla hlad tak přece nějak musí živit tělo!Jo jasně nemusela by jíst,pak by ovšem to tělo zemřelo a ona by jsi musela hledat nové!Přemýšlejte trochu než něco napíšete!

mesie zeropulos a dalsim (Leon, 22. 06. 2008 23:03)

No nevim kdo je zhulenec ale udalost je tak zaznamenana. Kdyby se zjevil jako duch nebylo by to tak zazrancny to se vypravi vsude po svete. Ale on prisel s fyzickym telem a nechal Thomase strcit sve prsti do diry od hrebu a kopi. Doslova vesel rekl dejte mi rybu mam hlad. A dusevni podstat nema beznej lidskej hlad. Tolik k zmrtvychvstani

zhulenci,pro Fany (mesie zeropulos, 22. 06. 2008 19:35)

Sakra lidi!Jste snad zhulený nobo co!?Chvíli se odmlčím a takhle to dopadá:)Není tomu těžké uvěřit.Prostě jeho inteligentní forma bytí opustila tělo a pak se vrátila zase zpět!Doporučuji knihu Planeta Lhářů,tam je podrobnější popis.

pro Jana (Fany, 22. 06. 2008 18:55)

ahoj Jane,
v Ježíšově stručném životopise zapomněls jeden trošku asi no nejpodstatnější bod. Totiž že vstal z mrtvých i s tělem...ale tomu je těžké uvěřit, co?

pro Saty (Fany, 22. 06. 2008 18:52)

Taks jsi mě vlastně odpověděla,díky;-)..Moc akorát nerozumím té tojí první větě..
No moje "přesvědčení" asi odhadneš,že?:-) Ale holka, říkám ti, že On našel mě..tak jako pastýř najde ztracenou ovci. Tak nás Ježíš pořád hledá. Já dlouhou utíkal, měl sem svoje "lepší" představy o světě, životě apod., a On stále hledal cestu, a překonával tyto překážky, vždycky sem si řekl, ale co to vlastně dělám...až je úplně přemohl a mě od té doby začalo něco co ani nedokážu popsat...popisuju to dost kostrbatě, já vím, je toho prostě strašně moc a každý den je tak uplně úžasný dar...nedělám si nějaký patent na pravdu, nemusíš mi vůbec věřit, určitě jsi tady toho už naposlouchaná (napopřečtená) až hrůza, ale chcu ti jen povědět, že kdybys jednou měla odvahu vzdát se představ, co o Něm říkají ti, co Ho neznají,odpověz na ten jeho starostlivý pastýřův hlas. Moc ti to přeju...já si prostě o Něm rád vykládám :-)

Pro Saty (Jan, 21. 06. 2008 23:44)

No a podle přirozenosti bylo jeho tělo splozeno,vyrozeno,rostlo,růstem zesílilo,pak bylo zmučeno,zpliváno,přibito na kříž a probodnuto kopím.A zemřelo.Podotýkám-jeho tělo,tedy nejsvrchnější obal.Prach bylo a v prach se obrátilo.Jeho podstata,čili to co jej oživovalo,to jež ty považuješ za lidské a jiní za božské,tím však samozřejmě nezemřela,ani nevyšuměla.

Saty (Leon, 21. 06. 2008 17:14)

 

Podle vseho neodesel jako clovek ani se tak nenarodil. Podle ceho soudis ze to bylo jinka

pro Fany (Saty, 20. 06. 2008 11:07)

Všude můžeš cítit Ježíše, i v přírodě, když se budeš dívat kolem sebe a přitom víš, že to není jeho dílo, že tu krásu netsvořil. On nehledá cestu k tobě, ale ty hledáš cestu k němu. Pak už záleží jen na tobě a tvém chtění, označit moment komtaktu, nebo doteku. Je to to, co se odehrává v tvojí duši a mysli. Já beru Ježíše s respektem pro jeho snahu udělat lidi lepšími, ale beru jej jako syna člověka, žil jako člověk a odešel tak, jak odchází člověk. Je to jen moje přesvědčení Fany.

pro Saty (Fany, 19. 06. 2008 09:39)

No popravdě, taky Ježíše v krajině necítím;-)Ale je to nářez, celá přiroda...nebo třeba obyčejná květina, např. růže..dyť tu by mohl člověk pozorovat celý život a určitě pořád by něco úchvatného objevoval..tady ty věci, které sme oba jmenovali, ty beru jako jakési pozvání, sou to touhy, které jakoby klepaly na dveře tvého srdce. Když se objeví je na tobě jestli je pustíš dál. Tak si myslím že k nám hledá cestu Ježíš. Ještě neznáš Jeho jméno, ale už "stojí u dveří a tluče"...promiň nechcu ti nic vnucovat, jen mě zajímalo, takovéto momenty v životě.

pro Fany (Saty, 19. 06. 2008 08:34)

Fany, Fany, Fanánku, to, co mi popisuješ jako setkání s Ježíšem, - žít pro dobro, obětavost, hněv nad tím jak jsou někteří lidé k sobě nespravedliví, bezmoc, že nemůžeš pomoci tam, kde by bylo třeba, uvědomění si svých chyb a snahu je nějak napravit a ještě další...(nejmenuji ty špatné),to jsou normální dobré lidské vlastnosti, emoce a jejich síla záleží na charakteru každého jedince. Cítí to tak křesťan, muslim, ateista, stejně jako lidé, kterých se nedotklo žádné vyznání a udržují pohanské zvyky.
Fany, jsou chvíle, kdy se s pokorou dívám na krajinu před sebou a na nebe nad sebou a cítím spřízněnost všeho se vším, jen tam ten Ježíš není přítomen. Někdo, třeba jako ty, ho tam ale vnímat může, to už zase záleží na tom, kdo čemu věří. Tobě tvoje představa pomáhá a myslím, že je to tak dobře.

pro Saty (Fany, 18. 06. 2008 11:11)

Teda, docela máš paměť! To já už taky nevím o čem sme kecali..ale vím, že mě tyto stránky zaujali hlavně kvůli tomu názvu.. A tak sem chtěl prozkoumat co je to tu zač a skoval se za ženskou;-)..Ptám se na Ježíše, protože mě strašně zajímá, co s Ním lidi prožili a co o Něm ví. Potkalas Ho už někdy?...Já na to setkání nikdy nezapomenu, uplně mění život, nohama nahoru...no možná se ptám tak nějak neurčitě, tím "potkalas" myslím, jestlis zažila situaci, kdys např. zatoužila obětovat svůj život dobru,pro druhé, nebo slyšela slovo, které ti jakoby proniklo až "do kostí" a ty sis řekal-to je pravda, nebos tě někdy třeba popadal hněv nad nespravedlností ve světě, nebo sis uvědomila i to jak druhé někdy zraňuješ a zatoužila po nápravě...apod....stalo se Ti to někdy?

pro Fany (Saty, 18. 06. 2008 00:17)

Ahoooj Fany, tvůj nick mi něco říká, pamatuju si, že jsme tě měli za holku, ale o čem jsme kecali, to už nemám páru. Co Ježíš?? Ježíšmarjááá, co chceš vědět? Jak se mu daří? nevím, dneska jsem s ním nemluvila, ale asi bude v pohodě, jináč by se ozval.
Zas trochu kecám, jsem ráda že ses tu ukázal, tenkrát jsi zmizel, ani ses nerozloučil. Řekni konkrétně, co tě zajímá, pokusím se ti konkrétně odpovědět.

Leone (Bandy, 16. 06. 2008 23:01)

 

Na polaritu nejde věřit nebo nevěřit. Ta tady je. Každý pól má svůj protipól. Jinak by se zvrhla rovnováha vesmíru.
Nějak mi uniklo, že bych se zmínil o inkvizici. I když na nepravosti vzniklé s odvolávkou na Bibli jsem poukázal.
Nevím, jaká je Tvoje víra. Je Tvoje a nebudu ji nikdy hodnotit. Nepřísluší mi to. Mám právo hodnotit pouze víru svou.
Ještě Tě prosím. Rád bych si našel stať, kde Bible navádí k upalování. Já tam četl o ukřižování a kamenování. Byl to ale jen popis děje. Ne návos, ani nabádání. Nebo Bible není jen jedna ?

Bandymu (Leon, 15. 06. 2008 13:33)

Takze veris na polaritu nebo ne?Jinak porad mluvis o inkvizicich se kterymi moje vira nema nic spolecnyho. A ten odkaz jsem chtel po carodejovi kde bible primo nabadala k upalovani.

Leonovi (Bandy, 14. 06. 2008 01:23)

Myslím, že nepodpírám. Spíš si myslím, že popírám. Nevím co, ale to co říkaš se mi zdá, že je nutno popřít.
Nějak Ti, zdá se mi, uniká, že to zlé v Bibli nebylo. To se konalo s odvoláním na Bibli. Taky to děláš. Není snadné znát Bibli. Je snadné se na ni odvolat. On ji dobře nezná skoro nikdo. Tak hrrr na blbečky.
No a jestli chceš odvolávky, ty nejsou. Lidi byli páleni proto, že bylo podezření , že v bibli buď nevěřili nebo o ni přímo pochybovali podle pohledu těch, co byli u moci nebo na cestě k ní. Jsem rád, že jsem se narodil později. Jinak jsem v průseru.

Bandy (Leon, 08. 06. 2008 19:41)

no tim co rikas jen podpiras moji teorii

Leonovi (Bandy, 08. 06. 2008 16:36)

Mám pocit, že ses do těch polarit obul natvrdo měkku holí. Nevím jak moc je prokázán zákon rovnováhy ve vesmíru. Vím však, že po noci přijde den. Vím, že pršet jednou přestane. Vím, že dívka mě políbí a pak opustí. Nebo nepolíbí a neopustí. Vím, že jednou je mi fajn a podruhé kurevsky blbě. To je polarita. Ať je jak je, vše co se dějě má svůj opak. Já zarputilý pragmatik se odvolávám ne Newtonův 1. zákon. Jmenuje se princip akce a reakce. Rád upřesním, ale nemyslím, že bude potřeba.

Čaroději (Monika, 08. 06. 2008 11:59)

Od té doby, co jsem psala o prasklině, je v pořádku. Používám jich raději víc, psala jsem o tom v šuplíčku "Snář, sny a snění", abych se neopakovala. Z kamenů cítím jakési pulzování, vibrace spíš ze stromů. :-) Měj se hezky........

o bibli (Leon, 08. 06. 2008 02:12)

Napis mi referenci primo o kterym odstavtci protoze dokud to neukazes tak jsou to jen slova. Ja zadny upalovani v evangelijich nezaznamenal. To co ucil Kristus bylo absolutne jednoduchy. Nasleduj jeho a vyhnes se peklu neni to uplne tezky to pochopit. Jesatli se nekdo citi povinen palit pro to lidi je to jeho cesta ne moje. kdyz mluvime o knize mluvime o autorovi ne kriticich. Katolicti knezi jsou kritici a jejich nazor me nezajima ja ctu slova autora. Mluvis o Cirkvi ale ja nikde netvrdil ze jsem katolik. Tim ze obhajuju bibli nejsem v zadnym aspektu odpovedny za zadnej masakr catolickych sektaru ani bilbe samotne ani jedina z jeji knih.
 

bible (čaroděj, 07. 06. 2008 17:11)


Víš ono číst a číst,asi máš bibli a nemáš bibli svatou,nebo nemáš náhodou od svědků jehovových?
Nic nechci nikoho a nic zjednodušovat,jsou určité aspekty které říkají že bible není dokonalá a že jí schází to co nutili aby bylo zapomenuto.
Dále se povídá že jsou v bibli zakodovány některé vynálezy a že tam jsou šifrovaná zdělení od vesmírných bytostí.
Pokud se člověk zamyslí nad biblí tak proč církev se neřídí biblí ale jenom používá některé její připodobnění?
Lucifer,církev z něho udělala zlo,nástroj a něco aby se lidé báli,bohužel lidé jsou dodnes takový.
Jak mě teda vysvětlíš že se v bibli nevyskytují některé dopisi od apoštolů,když jiné tam církev s chutí dala?
Máš v bibli přímo napsáno aby lidé byli upalováni na hranici proto že je někdo křivě nařkl?
A proč je církev tak nestydatě bohatá a přesto chce pořád více,proč je ochotná jít přes mrtvoli jenom aby měla co nejvíce?

Cirkev (Leon, 07. 06. 2008 00:20)

No Bilbe kterou ctu ja na tu cirkev ani prstem nesahla :-] Nezapomen ze Lucifer zrthnul z nebes tretinu andelu do sveho rebelstvi a ze byl nejvetsim andelem ale stejne chtel vic. Ale co zrebeloval uz jeho jmeno svetlonose uz davno neplati. Dostal jmeno Satan [hebrejsky nepritel]A tim to zkoncilo sice plni svuj ukol byt to mozna nevi mozna ze uz je mrtvi kdo vi. Co ale vim je je ze je ho zbytecne poslouchat a to mi radi vsichni strazni.

všem (čaroděj, 06. 06. 2008 01:30)


Víte je to docela fajn co je názorů,Leon se drží svého a já také,LUCIFER-je druhorozený syn Boha,jeho úkolem je aby rosvítil v srdcích nás všech lidí a tvorů LÁSKU,znám to od Saint Germaina,víte je to fuk co si jiný myslí mne to neovlivní.
Moniko jsi úžasná na to bych asi nikdy nepřišel,takto si to vyložit,každá slast má protipol,Bandyho poslala hezká slečna tam,co jí řekl když ho odeslala??????????
Víš Leone sama církev přiznala že Bible je vlastně jenom ze dvou třetin pravdivá,ta poslední se tam vůbec nedostala,protože jí církvi nic z toho nevyhovovalo,proto jednodušší bylo to vše spálit a byl klid.
MONIKO-co tvůj křištál?je už méně prasklý?
Když ho hladíš cítíž z něho jemné vybrace a chvění?
Poděkuj skřítkům a vílám za pomoc,jsou jako ty tak hodní.

opacny pol (Leon, 06. 06. 2008 01:26)

Proc musi byt dve polarity? Protoze jako kdyz mate bilou chodbu kde neni zadny stin tak je vse bile at koukate do zdi nebo do chodby a aby ste mohli v chodbe zabocit musite nahmatavat stenu. Teprv se stiny vidime, to znamena ze bez stinu a temnoty je svetlo jen slepota a bez temna nevidime svetlo. Funguje je to i v praxi. lidi zijou svym zivotnim stylem a maji svoje problemi [treba platit u doktra 30 Kc nebo zdrazi plisnovy syr] ale az kdyz clovek stroskota na ostrove kde bojuje o kazdy sousto jidla kde by i za suchy rohlik co doma vyhodil do kose dal nyni buh vi co az potom vidi cennosti kteryma. To znamena ze teprv po tom co zazijeme tragedie a ztraty teprv tehdy si umime vzit toho co mame. Ja si taky vzdycky uvedomil jak moc jsem holku miloval az kdyz me opustila. Takze opakuji naposled "Jedine v temnote vidime svetlo"

xxx (Monika, 05. 06. 2008 23:54)

Já bych viděla nebe a peklo spíš jako dvě polarity, které zákonitě musí existovat. Ostatní si opravdu vymysleli a upravili lidé, tak si s tím,Čaroději, nelam hlavu, ty, Leone se neboj, každá mince má dvě strany a Bandy, určitě tě ještě půvabnější slečna pozve třeba do nebe. Nebo na kafe :-D

Leone (Bandy, 05. 06. 2008 22:17)

S Tebou i peklo bude ráj. A do nebe se mi bez Tebe nechce.
Velmi půvabná slečna mě onehdá poslala do prdele. To Ti bylo peklo.

re:cesta do pekel (Leon, 05. 06. 2008 10:32)

To co se deje v zivote ze je peklo? Ne pekloje trosku horsi. Jednak peklo si nevymyslela cirkev peklo znaji vsechny kultury sveta ano v pekle je mraz kdyz chces, ne neni teplo ani prijemno, ne zadnej Lucifer nenosi zadny svetlo do srdci lidi od toho tu byl Kristus. Ja opravdu nevim kterou stranou tu bibli ctete ale nic z toho co rikate tam neni. Clovek nemusi v pekle uplne byt staci aby ho zdalky videl a vi ze tam za nic nechce. Hodne lidi v minulosti dostali moznost nahlednout do pekla ale vetsinou to bylo riskovani dusevniho zdravi. Nevim sice kdo ho stvoril ale nejspis lidi sami, ale Buh to nebyl

cesta do pekel (čaroděj, 04. 06. 2008 23:31)

 


Pokud mohu,peklo si v životě dělá člověk sám,církev se jenom chitila příležitosti aby si nevzdělané lidičky více zavázala.
Lidé se báli a dělali vše co jim církev řekla,ten kdo nešlapal tak toho odstranili,upalováním a jiné pochoutky.
Ale i církev říkala,Lucifer je přece Světlonoš,nosí světlo do srdcí lidí,ale najednou je to pekelník vládce pekel,.
Půjdeš do pekel,je věta která tě posílá někam a nikdo neví kam,víte to?
Říkají lidé do nebe cesta dlážděná do pekel cesta trnitá,proč?proč tak říkají?
Ten kdo tam někdy šel se přeci nevrátil tak jak lidé vědí?????????????????????????????,
Kdo mi na toto dokáže dáti srozumitelnou odpověd????

Takže v pekle je teplo,a co když je tam pekelný mráz,nebo sucho,či mokro,obludy ale ty jsou všude a nejenom v pekle ale i v nebi,že mám pravdu??????????

Bandy (Leon, 01. 06. 2008 23:09)

se tam potkame tesim se na tebe

Nám hříšníkům (Bandy, 01. 06. 2008 01:45)

My , hříšní, my , ti, jenž jim nic lidského není cizí, víme, že peklo je jen bububu od těch, kteří si netroufnou na naše hříchy. My víme, že největší peklo je, když nemůžu hřešit. Nějaký plameny a vařící kotle ? Copak jsem malej ?

Saty (Leon, 28. 05. 2008 12:44)

Vem si ze kazdy ma pravo byt s bohem. Ale zase to enmusi byt povinost protoze je buh spravedlivy dal moznost byt v miste kde nezasahuje jeho ruka a kde je clovek svobodny. Spatnym mistem to udelali jen bytosti co tam zustali a jsou a od krestanu uslysis ze ani tam ti buh nepomuze protoze by to nebylo spravedlivy aby zasahoval svym zakonem do jakychsi "mezinarodnich vod" proto varuji ze kdo si vybere jit tam tak si ho tam zle bytosti udrzej a umucej. Ale ja sam jsem cetl o pripadech kdy si Kristus chodil pro sbloudile i do pekla. Ale hadat se kvuli tomu z zadnym krestanem nebudu. Kazdopadne muzu kazdymu doporucit tam nechodit do pekla fakt nikdo nechce jit verte mi.

pro Leona (Saty, 28. 05. 2008 10:18)

Je zajímavé, že nemám žádnou svojí představu pekla, ani ráje, jen to co se předložilo lidem. Ráj jako kvetoucí zadrada plná vůní, barev a zpívajících ptáčků a mezi tím poletují andílci. Peklo jako temné podzemí plné příšer a ošklivců a tam trpící nešťastníci. Dvě varianty, z nichž první vyvolává v člověku chtění tam být a z druhé se mu ježí chlupy strachem. Dobrá psychologická masáž. Dobrý úmysl se tomu ale upřít nedá, jen kdyby se tato víra nedala zneužít ve prospěch určité skupiny lidí.

Monika (Leon, 26. 05. 2008 09:58)

Hlavne si peklo nepredstavuj radsi vubec. Protoze se muze stat ze prave tvoji predstavu uvidis at uz ze svy vule nebo z nekoho jineho. Samozrejme ze neni hezciho nez kdyz clovek co vas ma rad vam prinese ukazat vami predstavovany raj.

Saty (Leon, 26. 05. 2008 09:56)

Zlobit clovek nemusi ani to neni misto trestu tam muze clovek zcela normalne zabloudit kdyz nevi kam ma jit coz ja ted uz vim kam mam jit.

pro Leona (Monika, 25. 05. 2008 23:46)

Tak to jim v pekle táhne špatně komín:-D

Ne, vážně, myslím si, že si každý prošel nebo projde svým peklíčkem, ale představy jako o takovém můžeme mít každý různé

pro Leona (Saty, 25. 05. 2008 23:41)

Ty jsi zlobil, že ses tam dostal?

Saty (Leon, 25. 05. 2008 23:31)

Jak vis ze jsem tam nebyl. Muzes akorad pochybovat o tom ze si to pamatuju.

pro Leona (Saty, 25. 05. 2008 20:30)

A tys tam byl? Nebyl, bavíme se tu totiž o něčem, co ani jeden z nás nezná, o čem víme jen to, co si kdosi vymyslel. Peklo je něco úplně jiného.

V pekle teplo? (Leon, 25. 05. 2008 13:44)

A uz si tam byla? je tam pekna zima mlha a je tam blbe videt ale to by bylo jeste dobry ale to neni to nejhorsi

peklo (Monika, 19. 05. 2008 01:04)

V pekle je teplo, mají tam ohýnek a uměj mariáš, tak neřeším, kam se pak dostanu. Všude nějak bude-tak i tak:-)))

další posun asi ne v čase :) (24Jirka, 17. 05. 2008 00:15)

satan, šatan, ´dábel, ábel, ester , kain, slovo není čin, tak satan není zlo, když vidíš smrt tak umřeš a když život tak ho žij, peklo, teplo, zima psina, schody a podchody ty končí východy, není dobro a není zlo, je jenom to co uděláš, tak se netrap a zahoď to

pro Leona (Saty, 16. 05. 2008 20:36)

Jak víš, že peklo není pohádka, stejná jako ta o černém údolí, kde ve skále žije sedmihlavý drak? Jak víš, že to není promyšlený tah s dobrým úmyslem, aby byli lidé hodní a dodržovali ze strachu z pekla morální zásady. Když se ale podíváš na dějiny, tak když porovnám dobu, kdy bylo křesťanství na vrcholu, lidé válčili, zabíjeli se, podváděli, nerozpakovali se otrávit protivníka a pokud měli moc, nemilosrdně a na úkor chudých lidí hromadili majetek. Peklo smysl, pro který bylo stvořeno nesplnilo a neplní jej ani teď. Všechno je jen na člověku, jaký je a jak se chová vůči ostatním, peklo nepeklo. Je to jen můj názor a pohled na věc.

draha Saty (Leon, 15. 05. 2008 14:30)

Peklo cokoliv horsiho nez hladoveni a mrzaceni, to se da totiz jednou ukoncit. Ti kdo ho prozili vedi ale vetsinou radsi uz zapomneli. Peklo vychazi ze spravedlnosti boha neni to mistem ktere stvorili ale naopak mistem ktereho se buh nedotkl. Verte ze tam zkoncit nechcete.

pro Leona (Saty, 15. 05. 2008 00:39)

Není náhodou hlad, zmrzačení, nebo slepota právě to peklo? Víš jestli "peklo" existuje a jestli to není pohádka na strašení dospělých?

prozit peklo (Leon, 05. 05. 2008 23:57)

radeji bych pral svym detem hlad zmrzaceni a slepotu po cley zivot nez je nechat na minutu v Pekle. Nepreju nikomu prozit Peklo

pro vvv (Saty, 01. 04. 2008 12:21)

Co ty víš jak to je? Je pravda že v tomhle těle jako nick "vvv" jsi tu jen jednou, příště budeš třeba někdo jiný a proto si má každý od toho současného života vzít všechno, co mu nabízí. Nebreč kvůli holce, bude jiná, to mi věř. Nejen smutek je věčný, dokud budou na Zemi žít lidé, bude smutek, ale i štěstí a radost s nimi věčně...a nejen satanky jsou sexy.:-DD

vvv (satance, 30. 03. 2008 22:55)

zivot je jenom jednou ale beztak si rikam ze je to zbytecny kdyz beztak odejdem clovek se zamiluje a pak je to pryc jak se clovek muze zblaznit jen k vuli holce preju si mit nakou moc a magie clovek jednou ma stesti a jak odejde tak se jenom lepi smula na paty sam nevi clovek jestli to ma ukoncit nebom ne jak clovek jen tak zapomene to nejde smutek je vecny a cekany dlouhe nevim proc ale libi se satanky jsou sexy

Čaroději (Bandy, 28. 03. 2008 01:45)

Proč si nemyslíš, že taky své NEBE by si měl každý průbnout ? Jen, aby si mohl vybrat

peklo (od čaroděje, 27. 03. 2008 13:36)


prožít si své PEKLO,to by měl asi každý a potom bude možná pokornější a více chápavějící k druhým

Monice (Bandy, 22. 03. 2008 09:06)

Tak do nebe nemusím. Jak to znám, budu tam za špeditéra.

Bandymu (Monika, 19. 03. 2008 11:56)

Jasně, buď bez obav, tam mají přece varhany :-D:-D:-D

Saty (Bandy, 18. 03. 2008 23:14)

Ty schody mě hnětou. Neumím je křepce. Někdy kolem sedmého patra se zadýchám a nesu-li piáno, začíná mě píchat v boku. Stěhují se v nebi hudební nástroje větší hmotnosti ?

pro Bandy (Saty, 18. 03. 2008 12:08)

Nezapomínej, praví se, že v nebi omládneš, takže ty schody ti vůbec nebudou vadit, naopak poběžíš směrem vzhůru velice křepce....i když nevím kde beru tu jistotu, že půjdeš nahoru??:-DDD

Monice (Bandy, 17. 03. 2008 22:44)

 

Děkuji. Tys mi ukázala, že po schodech se nejde vždy jen nahoru.

Bandymu (Monika, 16. 03. 2008 15:20)

No, ženám ty schody asi nevadí, viz příspěvek níže :-D

Saty (Bandy, 13. 03. 2008 21:49)

Jenže i nebe má více úrovní. A není tam výtah. Šmatlat do sedmého nebe ? Po schodech ? Já Ti nevím.

pro čaroděje (Saty, 08. 03. 2008 23:40)

 

Je pravda, že každé náboženství nebo vyznání má jiné peklo a nejen to, také počet úrovní pekla je pokaždé jiný. Jsou to tak velké rozdíly, že vzbuzují pochybnost a ani jeden popis nemůžeme vzít za hodnověrný. Myslím, že hodně záleželo na fantazii toho, kdo psal první zmínku o pekle pro jednu a nebo v druhou víru. (náboženství)

O pekle (Bandy, 27. 02. 2008 22:09)

6 žen šlo do nebe. Petr je zastavil a řekl "Dámy, sem smí jen ta, která nikdy, ani jednou nebyla nevěrná."
Pět žen se otočilo a odcházelo. Jen jedna se domáhala vstupu. I řekl Petr" Tu hluchou berte sebou "

dovolíte (od čaroděje, 27. 02. 2008 16:35)

 

Srovnáme-li sen lidské společnosti s popisem pekla,který šíří po celém světě náboženství,zjistíme ,že se jedná o totožnou věc.Náboženství tvrdí,že peklo je místem trestu,strachu,bolesti a utrpení,místem kde vás pálí v ohni.Ohen vzniká z emocí,které pocházejí ze strachu.Kdykoliv pocítíme hněv,žárlivost nebo nenávist,zakoušíme ve svém nitru ohen.
Žijeme ve snu pekla.
Budeme-li považovat peklo za stav mysli,pak je peklo všude okolo nás.
Ostatní nás varují ,že nebudeme-li dělat to,co podle nich dělat máme,půjdeme do pekla.
Ale špatnou zprávou je ,že v pekle již jsme spolu s lidmi,kteří nám říkají,že se do něj dostaneme.
Žádný člověk nemůže odsoudit jiného do pekla,protože v něm již jsme.
Je sice pravda ,že nás jiní mohou dostat do ještě hlubšího pekla,ale jenom tehdy,když jim to dovolíme.

1.Newtonův zákon (Bandy, 16. 02. 2008 21:24)

Princip akce a reakce.
Dej lásku. Stejně velká se Ti vrátí. Kdyby ne, ověř, co jsi dával.

pro ďábla (Saty, 16. 02. 2008 11:14)

Jsi naprosto normální, jen si děláš zbytečné starosti. Přečti si co napsala Bia s Monikou. Jsi v období, kdy jsi sám a hodně si to bereš. Schází ti opravdové přátelství a láska. Obojí přijde a s ním odejde smutek, který tě teď trápí.

Monice (Bia, 15. 02. 2008 11:03)

Taky to tak vidím. Většinu z toho, co nazýváme "velké starosti" máme jen v nás. Já chápu, že jsou životní situace, které jsou zlé ale jestli si z nich uděláme "velké starosti", tak to už je jen na nás. A souhlasím s Bandym: pokud je možno to nepříznivé změnit, tak se o to pokusit. Pokud ale ne (a i to mnohdy hned nejde), pak si z toho nedělat starosti, nezabývat se tím a nechat odpočinout mozek. Protože takový utrápený mozek stejně pak nevymyslí nic, co by tu situaci změnilo.

Ďáblovi i Monice (Bandy, 14. 02. 2008 22:41)

Neudělat nic, znamená zahodit šanci. Ona nemusí být nejlepší, ale když je zatím jediná, může rozsvítit tu další. Vzdát se můžeš vždy. A pak se nediv.

www.martin-original.blog.cz (martin, 14. 02. 2008 20:55)

www.martin-original.blog.cz
čawec kukněte na muj blog nejen o magii

pro Biu (Monika, 14. 02. 2008 17:26)

Znám lidi, kteří mají velké starosti a přesto jsou šťastní a umí se smát a naopak, někteří nemají skoro žádné, ale ani smích tam není. Já si myslím, že záleží také na člověku, jestli si umí vytvořit štěstí sám v sobě. Jinak s těma starostma a jejich připouštění máš pravdu. Záleží hlavně na nátuře a naučit se se vším v sobě zacházet. Ne vždy to vyjde, ale i snaha může přinést ovoce. Třeba prozatím jen pecku. To pro Dabla.

sance (Dabel z pekel, 13. 02. 2008 16:05)

jak clovek pozna ze ma jeste sanci at udelal nebo udela cokoliv jak clovek pozna co je vnem jestli dabel nebo buh jak clovek ta znat ze je sam dabel nebo prokletej jak to da najevo a jak ten vsechen vztek vypusti ze sebe ven

smutek (Dabel, 13. 02. 2008 15:55)

Proc clovek zije kdyz furt drzi smutek a nic ho nerozmeje co je vubec v tom cloveku

re: satan (Bia, 13. 02. 2008 15:28)

Moc ráda bych Tě přesvědčila, že nemáš v sobě žádného ďábla ani nějaké univerzální Zlo, se kterým nic nenaděláš. A starosti, ty jsou tak velké, jak si je připustíš.

satan (blanka, 13. 02. 2008 09:27)

každý máme v sobě nějakého dábla,ale záleží na tom jestli v osobě zůstane nebo se projeví,smích je jen pro štastné ,ale opravdu štastné které netrapí žádné velké starosti

Saty (od čaroděje, 12. 02. 2008 10:48)


Dlouho jsem ti nic nepsal a dlouho nic nedostal,proto :
Saty četl jsem dneska tvůj příběh a našel jsem tam ohromné shody,ty žiješ se mnou?
Naštěstí ta moje ženuška pořád žije,jsem takový typ jako tvůj strýc ale mám také své mouchy jako tvůj strýc,ty mouchy nikdo nevidí a nebo nechce vidět,ale oba je máme,je to snadné to říkat o někom koho neznám ale já jsem se poznal,zbytek jinde.
6ena kterou mám dnes je né první ale určitě poslední,nechci více již prožívat znovu vše od začátku.
A ted je tady ten osud,pokud je nám určeno trpět tak budeme trpět at jsme vdáni či ženeti za určitou osobu,pokud nám ta osoba z jakéhokoliv důvodu odejde tak vždy si přivedeme podobnou neli tu samou povahu.
Dík za vás.

Bandymu (Jan, 11. 02. 2008 22:13)

Jsem hloupý-promiň,nerozumím.Jsem kurva,nebo mé chování je chování kurvy?Jsem sobec nebo mé chování je chování sobce?Kradu,je se mnou nuda...chápeš ten rozdílek?Víš?Nebo už zase nečteš...

Janovi (Bandy, 11. 02. 2008 12:50)

Už zase nečteš. O povaze jsem se nezmínil. Řeč byla o povahových typech. A to je jiný soudek. Nebaví mě mlátit prázdnou slámu jen aby řeč nestála.Pokud se chceme bavit jako dospělí, definujme si pojmy a přiznejme, čemu nerozumíme. Není ostuda se zeptat. Ostuda je neodpovědět pravdivě.
Povaha je v případě lidí označení, jestli je někdo kurva nebo ne.Jestli se mu dá věřit nebo jestli lže. Jestli je s nim sranda nebo nudí. Jestli krade nebo je zlý k ženám. Sobec nebo altruista. Filantrop nebo morous. Víš ?

Bie (Jan, 09. 02. 2008 23:35)

Čím budeš starší,myslíš že budeš i víc melancholičtější...?

Janovi (Bia, 09. 02. 2008 22:56)

A proč bychom se nemohli zasmát všichni? :-)) Já myslím, že je očividné, že Ty mluvíš o něčem úplně jiném než o temperamentu. Jen bys mohl říct o čem :-)

Saty (Jan, 09. 02. 2008 22:31)

Hezkej příběh-takovej ze života...,strejdy je mi líto,ale já tady mluvim úplně o něčem jinym.Takže jestli se nebudeš příliš hněvat,trošku bych se zasmál,s dodatkem-zapomeňte na to,až přijde čas porozumíte...:-)

O temperamentu (Bia, 09. 02. 2008 20:24)

Bandymu
Naprosto souhlasím. Proto jsem taky oddělila ten temperament, který je vrozený a povahu, která se nějak mění a vyvíjí.

Satynce
Díky, Satynko :-). Tajně jsem doufala, že někdo něco takového napíše. Šlo mi přesně o tyhle osobní zkušenosti s druhými. Já vím, že jich je moc málo, protože nemáme možnost ostatní pozorovat celý život. A pokud si vzpomeneš na případ opačný, že by se Ti zdálo, že se temperament u někoho změnil, tak ho napiš taky. Já si stejně myslím, že když se to pak trošku rozebere, tak se stejně dojde k tomu, že se samotný temperament nezměnil, jen třeba na nějakou krátkou dobu se změnilo chování. Já tu změnu fakt u nikoho ze svých známých nezaregistrovala. U jedné mé spolužačky jsem malinko zaváhala: já ji pamatuji jako introverta, klidnou, více samotářskou, bez toho, že by byla nějaká dobrodružná povaha a vyhledávala nějaké nové zážitky (protože i tohle je jednou z vrozených součástí temperamentu). A ona v jednom životním období se dala na parašutismus. Ale když jsme tak o tom mluvily, tak to bylo jen chvilkové – pár seskoků, stejně ji to moc nebavilo a nechala toho. Jinak po celý svůj život zůstává celkem uzavřená, když vyvíjí nějakou aktivitu, tak nějaký pohyb, kde je sama za sebe ale nejvíc se vyřádí sama na chatě na zahrádce. I práci má naštěstí takovou, která je v souladu s jejím založením a proto je v ní spokojená.
 

O temperamentu (Bandy, 09. 02. 2008 19:32)

 

Stanovit povahový typ je často dost složité. Stanovit temperament jedince je nasnadě při prvním kontaktu.Jak posoudím chování melancholika, který svou nechuť k čemukoliv dává najevo vytrvale a s velkou četností ? Je temperamentní cholerik, který si své exploze nechává pro sebe ?
Říkám to jen prot, že se domnívám, že povahový typ a temperament jsou odlišné kategorie. A že i hyperaktivní dítě může mít v podstatě chování flegmatika.Psychologie není jen tak. Je to složitá věda.
Proto je nerozvážné vyslovovat jakékoliv soudy bez předchozí znalosti věci.

pro Jana (Saty, 09. 02. 2008 10:28)

Když jsem tě četla Jane, vybavil se mi můj strejda, protože nejlíp se dokazuje věc na modelech. Když byl malej, bylo ti tichý a pohodový dítě, nikdo z rodiny nevěděl jak prošel pubertou, tak byla klidná. Vždycky se držel trochu stranou a nejraději byl sám. Oženil se s první dívkou, protože byl zásadový. Po dlouhém pohledu do očí té dívky mu city řekly, že je to láska na celý život a opravdu byla. Dívkou byla převlečená Xantipa a strejda trpěl celej život nesvobodou, ponižováním a výsměchy. Všichni mu radili, aby se dal rozvést, ale on to neudělal, trpěl dál, byl tichý, málomluvný, nikdy se nevzepřel. Přežil ji, žije teď sám a je mu v té samotě dobře. Myslím že je mu teď v tom tichu a samotě nejlíp v celém jeho životě. Jeho "temperament byl a je stejný, s jakým přišel na svět i přes to, že stoupal z větve na větev jak procházel životem.

Janovi :-) (Bia, 08. 02. 2008 19:36)

Tak to potom jo :-))) Tos měl ale říct hned :-))))

Bie (Jan, 08. 02. 2008 18:36)

Oblečení-šatstvo..?

Janovi (Bia, 08. 02. 2008 17:09)

Co si představuješ pod tím pojemem TEMPERAMENT?

Bandymu (Jan, 08. 02. 2008 15:09)

Temperament je temperament a povaha je povaha.Ty čtyry základní druhy co jsem tady uvedl,uvedl jsem jen aby debata byla jednodušší.Jasně že na tom stromu je těch větviček víc,ale to jsem taky napsal.Chci říct že temperament ať už z něj uděláš pomůcku nebo ne se věkem mění.Člověk během života stoupne na každou větev.Samozřejmě v určitém pořadí.Všichni tím procházíte,proto je mi k smíchu že to nevidíte ba co víc,popíráte to.Samozřejmě je to vaše právo.To o čem mi tady vykládáte vy,nemá s temperamentem společného téměř nic.Natož s genetikou.To že je člověk takovej nebo makovej,odvisí od jeho vnitřního stavu,tedy od bodu kde se na své cestě stvořením právě nachází-stavu vědomí,kterého dosáhl.Což znamená že i v tomhle ohledu se mění a né že zůstává stejným.Je malostí šlapat ve sněhu,stavět sněhuláka,žít zimou-protože nyní je,ale popírat příchod dalších ročních období.To že nemáte tušení o čem tady žvanim neni neni nic zvláštního,ale...udělej si den

Temperament :-) (Bia, 08. 02. 2008 11:14)

Pokud se můžu vrátit k těm typům a k tomu temperamentu, pak to vidím podobně jako Satynka – v tom smyslu, že temperament máme daný geneticky. A ten se většinou během života nemění. Co se třeba mění je celková povaha nebo charakter nebo ať si to každý pojmenuje jak chce :-). A taky to vidím stejně jako Bandy v tom, že rozdělení na čtyři typy je spíše jako pomůcka, pojmenování a to, jak se to během dne střídá (ráno cholerik,…), je spíše o náladách. Ale ten vrozený temperament (otevřenost, uzavřenost, vyhledávání nového, přecitlivělost, aktivita,..) , i když je tak nějak plastický nebo pružný, ten, si myslím, že se během života nestřídá (souvislost s ročními obdobími mi uniká úplně). Pokud se dítě narodí jako temperamentnější (živější), pak jako živější ten člověk bývá celý život. Samozřejmě že pokud ve škole neposedělo a věčně lezlo po lavicích, tak to neznamená, že ve 40 zase živě poleze na srazu po stole ale bude mit třeba více zájmů, akčnější záliby nebo práci, která tomu temperamentu odpovídá – a samozřejmě pokud si ji bude moci vybrat. Tohle si asi nikdo z nás nemůže nějak objektivně ověřit, takže nezbývá než důvěřovat studiím odborníků, kteří se tím zabývají. Ale něco se ověřit dá. A to by mě zajímalo u vás, jakou s tím máte zkušenost. Já, když jsem ve svém okolí hledala lidi, které znám vlastně od úplného školního věku až teď, skoro po ten stařecký :-)), tak jediný vzorek jsem našla u svých spolužáků ze základní školy, se kterými se stýkáme dodnes. A u nich se mi ta neměnnost temperamentu potvrzuje. Nevím, jestli mi nějakou vlastní zkušenost napíšete a jestli se někdo z vás bude vůbec chtít o tom bavit. Takže počkám a když, tak pak budu pokračovat :-).

:-)))))))))))))))) (Bia, 07. 02. 2008 22:53)

Bandy, přesně tak jsem to myslela s tím zamrznutím :-)))))) Já pak ještě vysvětlím, jak jsem to myslela s těmi typy ale teď nemůžu, teď tady umírám smíchy :-)))))

O ročních obdobích (Bandy, 07. 02. 2008 22:24)

Jarek Nohavica:"To bílé svinstvo co padá mi za límec. Už čtvrtý měsíc a pořád prosinec."
A v tomtéž roce květnové třicítky. Tak co se nemění ? V mírném pásmu střední Evropy se 4 roční období střídají více, méně pravidelně. Jsou jedinci, který tento fakt nevnímají nebo ho cíleně ignorují.
Od pondělka chodím ven v šortkách. V rozkroku nepociťuji chlad. Vylučuji tedy možnost zamrznutí v kroku.
Dámy podobné pocity znají ze zimních krátkých sukének.

O povahových typech. (Bandy, 07. 02. 2008 22:18)

Sigmund Freud si vymyslel 4 základní povahové typy jako symboly jistého druhu chování. Udělal to proto, aby mohl snadněji popisovat typy lidského jednání. Domnívám se, že je to opravdu jen pomůcka. Nikdo není ryzí melancholik, ryzí flegmatik, ryzí sangvinik nebo ryzí cholerik. Všichni jsme kombinací těchto povahových tipů.
Protože psychiatr potřebuje popsat způsob jednání zkoumaného objektu, používá výroky typu:"Jedná cholericky". My víme, že se nejedná o cholerika. Jen objekt se v dané situaci zachoval způsobem, jak by se zachoval povahový typ definovaný jako "cholerik".
Geneticky je nám dáno, jak přesně popisují dámy, jak se v nás povahové typy střídají. Jak je okolím hodnoceno finální vyznění pro okolí.
 

Bie (Jan, 07. 02. 2008 18:40)

V kroku...už tě nevidím...

:-)))))) (Bia, 07. 02. 2008 18:05)

Kde že jsi to zamrzl? :-))))

Bie (Jan, 07. 02. 2008 17:53)

Jaro,léto,podzim,zima-jsou tu od nepaměti,ale vůbec se nestřídají....drsnej názor,ale budu k němu shovívavý-zřejmě někdo zamrzl v kroku

Temperament (Bia, 07. 02. 2008 17:25)

Přikláním se k názoru Satynky. Co se týká temperanetu, tak je dán především geneticky. A nejde ho tak jednoduše měnit.

pro Jana (Saty, 07. 02. 2008 13:42)

Základní charakteristícký povahový rysy jsou Jane, ty jim říkáš temperament,
dejme tomu může to tak být. Nějak se mi ale nechce věřit, že ten kdo je cholerickej
se sklony k násilí s přibývajícím věkem změní "temperament", přeorientuje se
a stane se z něj něžnej snílek. Většinou slýcháme -- celej život byl takovej.
Nejblíž pravdě asi je, že u většiny lidí se nálady...temperament střídají podle
situace. Zkopíruju ti, co mám já napsáno v profilu v rubrice "Povaha": //Ráno cholerik,
v poledne flegmatik, k večeru sangvinik a v noci melancholik.//
K tomu dalšímu co jsi napsal. Chvilku jsem přemýšlela, jestli nás máš za holky
z mateřský školky. Nechtěla jsem to sem tak otevřeně psát, protože mezi holkama
máme jasno, ale pro tebe to napíšu. Jestli někdo píše, chválí, opěvuje
a přímo plýtvá slovy "krása", sotva jsou ta slova upřímná, spíš zdvořilostní.
Takovou zdvořilost nemusím a přikláním se k tomu, že taková slova tu vůbec nemusí být,
protože se na ně opravdu těžko reaguje. Nijak to ale přece nesnižuje váhu tvých slov,
protože nezáleží na krásných slovíčkách, ale na jejich smyslu. Můžu tě ubezpečit,
že tvoje startovací čára je v jedné rovině se všemi co jsou na webu, vůbec nechápu
jak jsi mohl zapochybovat a docela mě mrzí, že mě máš za takovou trubku. Božéééé,
zjišťuju že se ve mně probouzí cholerik a asi to dneska někdo odnese!!!

Pro Saty (Jan, 07. 02. 2008 00:58)

Obávám se že jsi vedle jak ta jedle.Co když ti povím takovou maličkost-třeba to,že temperament se u človíčka mění s přibívajícím věkem.Cholerik je jen jeden ze čtyř základních druhů temperamentu.Všema čtyrma,budu-li hovořit jen v obrysech(neb těch podskupinek je trošku víc),prochází člověk během vývoje svého pozemského těla.Nic co by měl člověk zakodováno hluboko v sobě a už vůbec ne povahový rys.A jen malá odbočka-při přechodu mezi jednotlivýma etapama vývoje,kdy dochází ke změně temperamentu,mění se i vyzařování lidského tvora a tedy i k určitým změnám ve složení jeho krve...dost důležitá věc.Nepleť si prosím předstíranou intelektuální vyspělost s bezzubou senilitou melancholického starce,jež kdysi půlkama louskal ořechy a dnes mezi nimi neudrží ani poslední svůj vypadnuvší vlas,natož dráždivou směs bioplynů sebezňičujících představ o své nepřekonatelnosti.A nepleť si pravda poněkud zdrsňelý přístup k masově šířené degradaci lidství s mladickou neurvalostí či nevyzrálostí.Jen proto že jeden maže a druhej ne...nechci ochutnávat smetanu,ani po netu vožužlávat ňáký krasavici bradavky-chci mít stejnou startovní pozici u každého tématu jako ten druhej co vám říká jaký jste krásný a moudrý čarodějky a jiný nesmysly.Šlo by to?

Satance (Bandy, 06. 02. 2008 22:01)

Obdivuji, jak samu sebe umíš zařadit. Já dodnes nevím k jakému typu se mám zařadit já. Často jednám impulzivně, neméně často jsem schopen se na důležité věci vyignorovat. nemám rád velký řehot. Spíš permanentní úsměv.Nebývám smutný, jen otrávený. Vztekám se. Většinou na sebe. Takže nejpřesněji jsem protivný dědek. Ale bojuji s tím.

O pekle. (Bandy, 06. 02. 2008 21:56)

Kdysi, dost dávno mi ujel poslední spoj a já musel 6 kilometrů jít pěšky. Bylo minus 20 a dost foukalo. To tedy bylo peklo. Jak já bych uvítal roztopený kotel.

SATY (OD ČARODĚJE, 06. 02. 2008 19:00)


Odpust kvítku čertovej zahrádky,píšeš moc hezky ale já jsem tvor prostý a tak mámraději ty kvítky,na mezi či na louce.
Nevím zda odvážlivec dokázal utrhnout ten kvítek,nebo zda si jenom přivoněl a hlava se mu zatočila a on ulehl do trávi u toho keře.
Dík za to co píšeš je ti fajn,ale ted mnoho času není,ale on přijde zas.
Jsem raději když vím co je,už dlouho na jaro čekám a z okna hledím ,mraky co jdou po obloze mě děsí,jsou chmurné a tmavé jak z pekelných kotlů hnané.
Co v pekle jest,zima či teplo,co cítí člověk to tvor zvaný?teplo a zimu,strach je zima,teplo je trest?

 

tobě Bandy (od čaroděje, 06. 02. 2008 18:52)


Nechci tvojí lásku ani nic jiného,jsi člověk který si stojí za svým tak ber tak i mne.
Je mnoho podob lásky,je mnoho podob chápání,to víš vid,to že umíš milovat ví ženy a jedna z nich je ta pravá.
Vím že držíš ochranou ruku nad Saty,já jí to velmi přeji tvá mužnost jí pomůže a ochrání.
Nicméně dovol nám okolo abychom také trochu té smetany ochutnali .
Až jednou budeš milovat ženu svou tak si vzpomen že i mi ostatní také milujeme ženy své,........
Vrčet na mne můžeš a kousat také,jenom nezapomen jsme LIDÉ.

pro Bandy a čaroděje (Saty, 06. 02. 2008 11:29)

Jaký člověk je, vyzařuje z něj a nebo z jeho písmenek ať chce, nebo nechce. Můžem se změnit v chování, ale jsou to jen chvíle, "kdy se hlídáme."
Svoji povahu máme v sobě zakodovanou. Cholerik si těžko vezme k srdci radu, aby měl rád i ty, kteří mu jdou na nervy. Flegmatikovi jsou všichni a všechno fuk a sangvinik si ze všeho a ze všech dělá prču. Já za sebe můžu melancholicky prohlásit, že miluju všechny.:-DD

Čaroději. (Bandy, 05. 02. 2008 22:20)

Víš, že když miluji ženu jsou mi lidé kolem dost lhostejní. Nemám na ně prostě čas. Jsem k nim chladný jen proto, abych dost žhnul pro tu, kterou miluji.Nemůžu milovat Tebe, když miluji Saty.
Moje rakce je vrrr bez úsměvu.

Janovi (Saty, 05. 02. 2008 09:58)

Tvoje reakce je...vrrrrrrrrrr, moje reakce je "NE" s úsměvem.

Pro Saty (Jan, 04. 02. 2008 23:10)

Takže jak jiná...poznáme-li oba dva o co tomu druhému člověkovi jde,jak jiná ta reakce bude?

pro Saty (od čaroděje, 04. 02. 2008 17:44)


Jsi jako jako pravá vědma,víš velice přesně co se odehrává uvnitř našich myslí.nechci tě nikdy umazat medem ani u úst,on šíleně lepí a když se s nějakým mládencem políbíš tak ouha to otržení bolí.
Jinak máš pravdu jsme aprosto stejní a myslíme úplně stejně ale trochu i jinak.
Lidský chlad je horší nežli potopa,lidský hlad po penězích kdy jde přes doslova mrtvoli je pravdivej.
To že se občas někdo upíše není zlé,ale zlé je to co dokáže lidstvo z toho udělat.
Milujme se,je to přece naše,ale nezapomínejme že okolo nás jsou i jiní lidé.
ČARODĚJ

pro Bandy (Saty, 03. 02. 2008 12:21)

Díky.;)

pro Jana (Saty, 03. 02. 2008 12:20)

Myslím si Jane, že to poznám po pár slovech. Jen jsem jiná v reakcích než ty. Neznamená to ale, že svůj názor na toho člověka nemám. Med někdy léčí, ale když je ho moc, zhořkne.

Janovi za Saty (Bandy, 03. 02. 2008 00:18)

To si piš.

Saty (Bandy, 03. 02. 2008 00:17)

Nic jiného než ďábel ve mně není.Změnit to může jen žena. Nebo čarodějka.
Jistých pokroků již bylo dosaženo, jen nevím, jestli je to dobře.

Pro Saty (Jan, 02. 02. 2008 22:00)

A jseš schopná rozeznat kdo ti chce pomoci a kdo ti maže med kolem huby...kdo tě hladí a kdo zraňuje?

pro čaroděje (Saty, 02. 02. 2008 11:27)

Není to u mužů navlas stejné čaroději? Každý muž dovede pohladit, nebo zranit...jak snadné je oboje. Milujeme se a ubližujem si navzájem a je to proto, aby si toho hezkého člověk víc vážil.

dcero Satana (od čaroděje, 31. 01. 2008 20:58)


To tvrdí oni nikoliv já,protože vím že jsi ten nejlíbeznější čertův kvítek v jeho zahrádce,ale bohužel nedáš se utrhnout.
Satana máme v sobě všichni,ale není to satan jako satan,každá žena je kus dábla a anděla dohromady,odevšeho stejně.
Je to jednoduché ,NOMÁDA, víte co je,tak ta má také půl na půl,černé a bílé,ale ještě má v sobě tečku,opačné barvy.
Co peklo spálí ta anděl spraví.
Tak to dělají ženy,pohladí pofoukají,ale i kousnou a kopnou.
Je to pravda nebo lžu.
Váš čaroděj

pro Blanku (Saty, 30. 01. 2008 22:27)

Je to tak Blani, ale každý má v sobě i sílu ho udržet, záleží jen na tom, jestli lehčímu životu po jeho boku nedám přednost.

SATAN (BLANKA, 30. 01. 2008 09:37)

KAŽDÝ MÁ V SOBĚ KUS DÁBLA,NĚKDO AŽ V PŘEHNANÉ MÍŘE

pro Illae (Saty, 21. 01. 2008 22:27)

Tady víc než kde jinde platí zlatá střední cesta. Záleží na každém co si vybere z desatera a co z devatera, aby byl jeho život úspěšný a spokojený.
Nepřikláněj se na žádnou stranu, ale uvažuj a kráčej středem.
 

Satance (Illae, 21. 01. 2008 18:42)

tohle je nadherne napsany!!!!! Mame stejne nazory akorat ja se priklanim vic k satanovi.

Ladě (Bandy, 03. 01. 2008 21:41)

Kde jsi ?

satance (lada, 17. 12. 2007 20:30)

nadhera

Marketce (Bandy, 10. 12. 2007 11:49)

Tady jsem Bandy. Ale v civilu jsem Faust.

marketka (Bandy, 09. 12. 2007 19:33)

Co se Ti zalíbilo ? Máš krásné jméno.

satan (marketka, 09. 12. 2007 12:14)

nadhera

brnění (Bandy, 09. 11. 2007 20:08)


Nahý a bosý běžel bych
Běžel bych odhodlaně,
Jenom kdyby se zazdálo
že ubližují Janě.
 

BTW (Jana F., 07. 11. 2007 18:14)

Chris by si vzal zase určitě klobouk :-).

BTW (Bandy, 06. 11. 2007 23:12)

Traduje se, že můj otec v podobných situacích pátral především po kravatě. Nosil ji zřídka, ale pro tuhletu příležitost se mu jevila nezbytná. Takže vždy přišel s křížkem po funuse. nikdy nevyhrál. Už nemusel. Dej mu Pánbůh nebe.

Hemenexi (Monika, 06. 11. 2007 22:19)

No, já jsem ti chtěla jen poradit, aby jsi předešel, když tak,v budoucnu problémům. A já vím, kde mám prádlo i boty, hned u postele, protože jsem byla nucena i ve sněhových vánicích vybíhat ven a často a rychle, takže přímo vojenský výcvik. Nerada bych, abys příště nastydnul. Chyběl bys tu.:-D:-D:-D

:-))))) (Jana F., 06. 11. 2007 22:05)

Hemenexi, teď jsem se tak chechtala, že...málem :-))). To je fakt skvělá odpověď oběma :-))).

pro Moniku a Janu F. (Hemenex, 06. 11. 2007 21:39)

Moniko, :-D
navlíknout to možná sekundu, když víš ale kde je máš :-D
Nebo ty spáváš s kalhotkama pod hlavou? :-DD
Nevím jestli bys byla tak tolerantní k těm několika málo vteřinám navíc, kdybys byla na místě těch bab.
Jano, člověk je (možná) víc zranitelný ale rozhodně tím může získat určitou psychologickou výhodu (překvapení, údiv, pobavení) který v konečném zúčtování může rozhodnout o vítězi. Koneckonců, kdyby výhody nepřevažovali nad nedostatky, tak to neudělám.
V opravdovém boji se druhé místo nepočítá :-)
A když bojuješ o život, tak bohužel neplatí: Není důležité vyhrát ale zúčastnit se! Ale naopak platí: Není nejlepší zúčastnit se ale když už musíš, tak vyhraj!

:-) (Jana F., 06. 11. 2007 21:12)

Jo, navíc je člověk strašně zranitelný, ne?

Hemenexi (Monika, 06. 11. 2007 20:30)

Nepřeháněj, navlečení trenýrek ve fofru trvá sekundu a vyšetřování za pofiderné znásilnění daleko dýl:-D

pro Moniku :-) (Hemenex, 06. 11. 2007 19:54)

dobře, až příště budou zase nějakou ženskou znásilňovat nebo "jen" mlátit jak tu minule, půjdu se nejdřív převlíknout ze "spacího" do "zachraňovacího", eventuálně scénu napřed vyfotím (jako důkaz). A pak teprve vyběhnu ... utěšit poražené (protože vítězové tu už asi dávno nebudou).

Pro Bandyho a vyhazovače saty (Firmar, 06. 11. 2007 15:38)

:D

Satááán (Macka, 06. 11. 2007 15:29)

Pecka.. máš upe peckovní blog, prostě všechno super.. jen mám dotaz.. jak vkládáš hudbu na stránku ?? Prosko poraď mi.. jinak strašně hezoušký...kuju.. odepiš prosko na sextasi@seznam.cz prosím už si nevím rady..


 

"Saty" (Monika, 06. 11. 2007 15:06)

Tak sakra, mám vlastně ségru nebo bráchu? Chtěla bych mít jasno:-D

Hemenexi (Monika, 06. 11. 2007 15:05)

Tak vidíš, pro příště si vem raději trenýrky a triko nech doma, vyhneš se třeba problémům:-)

:-))) (Jana F., 06. 11. 2007 14:10)

Tak to musela být boží scéna :-))). Jak jsi je tak mlátil, taky by mi vypadly oči, jak bych zírala z okna :-))). Děkuju, žes můj dotaz nepřehlédl :-)

pro Janu F. (Hemenex, 06. 11. 2007 11:35)

Nebyl jsem úplně nahý, měl jsem oblečený tričko s krátkým rukávem (ale trenýrky jsem opravdu neměl, nespávám v nich). Asi jsem vypadal dost směšně, protože okna v okolních domech se docela zaplnila. Bohužel, to, že jsem byl od pasu dolů holý, mě později na policii moc neprospělo. Dokonce jsem byl obviněn s toho, že znásilňovatel jsem já a oni tu ženskou jen chránili. Chlapy měli dva hlasy a já jen jeden, takže obviněn jsem byl jen já, ženská odmítla vypovídat. Snad se bála, protože je znala, mě sice ne ale byl jsem zase poslední kdo stál na nohou a tak sama chudák nevěděla pro koho a co se rozhodnout. :-)
Ale na konec do dopadlo dobře (pro mě). Možná jsem měl jen štěstí na inteligentní policajty.

pro Bandy (Saty, 06. 11. 2007 00:51)

Takhle to na mě prásknout, jen počkej až zase budeš v hospodě provokovat a budou tě chtít mlátit jako minule, tak už tě nebudu chránit.:-DDD

Firmarovi (Bandy, 05. 11. 2007 21:54)

Nenech se. Já vím že Saty je malý bystrý hoch a Satanka je chlapisko jak hora. Dělá po večerech vyhazovače v lepších lokálech V těch menších se říká ?"Bacha, nebo přijde Satanka". Tam já radši nechodím bez Satanky.

Pro SEXY Saty (Firmar, 05. 11. 2007 17:49)

No měl no :D zapamatuju si to

pro Firmar (Saty, 05. 11. 2007 13:49)

Tak tys mě měl za kluka?? Já myslela že Saty je víc sexy.:-D Satanka je pro styk s veřejností, Saty je pro kamarády.


 

Pro saty (Firmar, 05. 11. 2007 11:52)

Tak v ted v tom mam jasno používáš Saty i Satanka...A já si myslel že Saty je kluk XD nemáš zač...

pro Firmar (Saty, 04. 11. 2007 22:42)

Jsi moc milý a já ti děkuju za nabídku, ale nechci dělat žádnou školu, těch je myslím na netu dost. Tady jsou jen otázky a odpovědi. Nejsem na to sama, jsou se mnou lidičkové kteří mi pomáhají, ale stejně ti děkuji.

pro Bandy (Saty, 04. 11. 2007 22:37)

Čekala jsem všechno možný Bandy, ale to že bys usnul na klávesnici ne. Na druhou stranu je ale hezký, že ač grogy, tak ses snažil psát a to se cení.

--Něco Vyšího-- (Firmar, 04. 11. 2007 19:29)

Souhlasím s tebou teda pokud já vím tak sou ty Nahoře (něco jako parlament lol :D no k tomu to nebudu přirovnavat hehe) no a pak je stořitel ael nekdo má svoje verze...Jiank že má každej v sobě Satana stejně ani sem nad tím nepřemejšlel ale zdá se mě to jako velice dobrá uváha...Tenhle web to dotáhne daleko a fandím ti mohla bys tady někde udělat malí učení pro dobrovolníky mohl byhc pomoc ;)

Saty (Bandy, 04. 11. 2007 19:23)

Já myslel, že si čekala na čele otlačený kroužek od štamprle. Ale ten tam opravdu nebyl.

Saty (Jana F., 04. 11. 2007 15:00)

Já to beru podle LaVeye - "prokletí slabí" je tam několikrát a nakonec dokonce "třikrát prokletí slabí". Také "prokletí ti, kteří věří v dobro a zlo", "Proklet ten, kdo činí jiným dobro a oni se mu v oplátku vyšklebují".
Jinak je tam spousta zásad, které beru. Jen jako náboženství nevím, co by to udělalo s lidstvem, které je už tak dost špatné. Třeba křesťanství v podstatě zcivilizovalo ty barbarské hordy cucající morek z kostí svých nepřátel :-). Být v té době místo toho satanismus, nevím, nevím :-)).

pro Janu (Saty, 04. 11. 2007 12:44)

Není to zase až tak jednostranný Jani. Náboženské fanatiky neberu z jedné, ani z druhé strany. Hemenex také není zařazenej, je svůj, proto se zachoval tak, jak se zachoval. Není pravda, že satanista nepřijde nikomu na pomoc, to záleží, jakej satanismus vyznává. Tady platí víc než kde jinde to slovo "fanatismus", které dokáže nadělat škody i když vyznáváš třeba křesťanství. Satanista se nenechá ponižovat, ránu vrací ranou a v případě kdy někdo zabije někoho z jeho blízkých, pohrdá přikázáním "nezabiješ". Z obou přikázání si má člověk vybrat to, co mu v životě může pomoci a ne aby to z něj udělalo ovci.

Satanská bible (Jana F., 04. 11. 2007 11:53)

S těmi pravidly jsem to myslela trochu jinak. Hemenex psal o tom, jak vyběhl v noci na pomoc ženě, kterou znásilňovali tři chlapi (mimochodem, opravdu úplně nahý, Hemenexi? Tos neměl ani trenky? Promiňte mi všichni tuhle otázku a můžete si klidně přede mnou odplivávat, ale já si tu scénu pořád představuji a když se nezeptám, bude mi to vrtat v hlavě do konce života :-)).
Tak tohle udělá správnej silnej chlap. Satanista nikomu na pomoc nepřijde, protože má zásadu, ať si každý pomůže sám a slabí ať chcípnou.
Takže pravidla klidně ano, i vázaná v kůži, jde o to jaká.

pro Bandy (Saty, 03. 11. 2007 23:13)

Tak už je líp? Bylo mi tě líto, tušila jsem že budeš mít na čele vytlačený písmenka.

Janě F. (Bandy, 03. 11. 2007 18:15)

Ano. Silní nepotřebují berličky.

Satance. (Bandy, 03. 11. 2007 01:13)

Slivovice nepatří mezi mé oblíbené drinky. A opravdu nebyla příčinou toho, že jsem usnul s hlavou v klávesnici. Byla to jen únava po třech nocích strávených se stonajícími chlapci. Už je dobře a já smím spát. Jen jsem si nějak odvykl.

pro Bandy (Saty, 02. 11. 2007 07:52)

Já vím Bandy, že na Moravě je slivovice nejepší, ale nic se nemá přehánět.:-DDDD

Pro Janu (Saty, 02. 11. 2007 07:50)

Tvůj názor není troufalý, naopak, nemá chybu. Jak ale znáš lidi, musí mít všechno definovaný. Pravidla slušného chování, - desatero, pravidla úspěšného přežití, - devatero, nejlépe v kožené vazbě.

Bandymu (Monika, 02. 11. 2007 00:00)

U Satana, tato, nestalo se ti nic, jak jsi spadnul na tu klávesnici?

Janě (Bandy, 01. 11. 2007 20:44)

Já se jako čtenář Satanské bible neosvědčil.
Pčečetl jsem ji sice celou, odložil a nenašel jsem důvod vzít ji do ruky podruhé,evangeia mám srovnába. Jen jsem neurěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěsááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
 

Satanská bible (Jana F., 30. 10. 2007 21:16)

Ta je celá na internetu. Můj troufalý názor - je pro slabé, protože silní jsou nad tím. Jen slabý člověk potřebuje mít definovaná pravidla ve smyslu, že život je boj a silnější ať zvítězí. Ten opravdu silný pomáhá slabším, má tu sílu.

pro pakoju (Saty, 30. 10. 2007 19:56)

Dej si do vyhledávače "Satanská bible" najdeš tam spoustu odkazů, možná i na prodej někde narazíš, ale je tam tolik informací, že ji možná ani nebudeš potřebovat.

Bandymu (radek (dragon), 30. 10. 2007 18:25)

Můj hlas myslím nemá ten patřičný akcent.Proč riskovat neznámá dobrodružství?

magie (pakoja00, 30. 10. 2007 13:48)

chcu se zeptat muzu si koupit knihu o satanovy

Drakovi (Bandy, 29. 10. 2007 20:40)

Tož jak ? Dáš hlas ? Guláš umím dost dobrý. Ten volební.Na fóru tu i tam vařím.

Bandymu (radek (dragon), 29. 10. 2007 05:18)

Svatý Bandy?Všem drakům je slíbeno volební právo a žádný Jiří nesmí nosit kopí a jezdit na koni?Připomíná mě to trošičku něco z knihy George Orwella(sakriš,zase Jiří) Farma zvířat,kde pod napsaný veřejný slogan-Všichni jsme si rovni-časem někdo připsal-ale někteří jsme si rovnější.Docela zajímavá kniha.Ale ten Tvůj příbuzný s tou sekerou mě zaujal(i jeho odvaha),jeho štípaná,by se hodila i do naší současnosti,zcela jistě by si našla adresáta a myslím,že ne pouze jednoho.

Pro Draka (Bandy, 28. 10. 2007 23:43)

Pověst z Husákových let vypráví, že jeden z mých příbuzných se motal po hradním nádvoří a jeden z místních ochránců se ptal co tam dělá. On odpověděl, že přišel dát pusu soudruhu prezidentovi. A co ta sekyra, ptá se ochránce. Já mu chtěl dát štípanou. A to byl prý můj příbuzný. Nedivil bych se být to pravdou.
Tebou navržená formulace stran Sv.Jiří není zcela odpovídající. Na post Svatého Jiří hodlám kandidovat s podmínkou, že to bude svatý Bandy. Věř mi, že na tom neproděláš. Já na draka nechytnu.Tedy jestli mě zvolíte.Všem drakům slibuji volební právo a žádný Jiří nesmí nosit kopí a jezdit na koni. Toť můj volební program

Bandymu (radek (dragon), 28. 10. 2007 21:43)

Štípání dříví je jedna věc a štípnout šťabajznu na zadku věc druhá.I kdyby jsi mě rozkrájel na kousky,budu pořád tentýž.By the way..Trošku mě připadne vhodnější věta- Ambice na post svatého Jiří nemám- Ale jinak Ti také přeji hezký nedělní večer i nadcházející pondělek.A nejen tyto dny.

Radku(Dragonovi) (Bandy, 27. 10. 2007 17:15)

Ambice na svatojirský post nemám. Slibuji. Nemám v úmyslu roztínat kohokoliv nebo cokoliv. Slibuji. Štípání dřeva se snad mezi roztínání nepočítá.
A Tebe ve dví ? Proč ?

Bandymu (radek (dragon), 26. 10. 2007 21:52)

Ty svatý Jiří rozhodně nejsi,sice máš ostrý meč(řeč)ale mě jím vedví nerozetneš.

Radkovi nevím kterému (Bandy, 25. 10. 2007 21:06)

Svatý Jiří byl drakobijce, že ho draci srali. Upřesnit ? Srali ho fest.

Monice (Bandy, 24. 10. 2007 23:42)

 

To se mi ulevilo.

Jirkovi (Monika, 24. 10. 2007 12:48)

Nevadí přece, jestli máš dojem, že jsi moc povídal-když ti jde z duše a jsi to ty. Řekni si, že ti může každý, víš co..........
Horší je, když někdo povídá něco jiného než cítí, ale to se tebe netýká.........
Hlavně, že jsi zůstal tady, kdo chce, najde si tě:-)

Radek (24jirka, 22. 10. 2007 21:48)

Ahoj, nejsem na foru, boť jsem někdy moc povídal, tady se to líp ohlídá a sem tam si zabásním i tady.


Jsem tě člověk skromný a spíše uzavřený, vědec, viionář dá se říci, zříkající se světských radovánek a tělesných hříchů :)
 

Jirkovi (radek, 22. 10. 2007 21:33)

Sv.Jiří je Drakobijce,sakra Jirko proč Ty nejsi na foru?Také mě chybí Tvé básně.

Jirkovi (Bandy, 22. 10. 2007 21:20)

Dík

Nirajica (Bandy, 22. 10. 2007 21:19)

Tvůj výskyt mi nevadí.A i kdyby. Záleží na tom ? Záleží na mém vzdělání ? Záleží na něčem ? Jestli ano, víš na čem ?

Proč tu jsem
a co vím, vím
jen já sám.
Já rád se o to podělím.
Mzdu nežádám.

Radku (24jirka, 22. 10. 2007 20:34)

buď od té dobroty a přestaň blbnout, rád si s tebou pokecám jako s Radkem ale tohle mi vadí dost.

Bandymu (Nirajika, 21. 10. 2007 22:37)

Jsem se v Tobě splet,netušil jsem,že jsi tak vzdělaný.To asi půjdeš do nebe.Přeji příjemný pobyt a ať si tam máš s kým popovídat.Omlouvám se,že jsi na mě nechtíc natrefil.

nirajika (Bandy, 21. 10. 2007 22:04)

Pro Tvou informaci a rozšířšní Tvěho obzoru. Kousem od
Miucalovců (SR) je vesnice a ta se jmenuje Ondrušovce. Opodál je pastvina zvaná Puľa, kam místní posílají pást kozy. Dělá mě fakz že to vím vzdělanějším než jsi Ty ?
Pochlub se tím, že nejsi kabátník. To se mi zdá jediný čím se můžeš chlubir a ještě nevím, jestli to je důvod k chlubení. K čertům libovbolné kategorie máš tak daleko, že tam nedohlédne a to k čertům mpc úcty nechovám.
Přiznám, že někdy je mi líto, že potkávám některé lidi.

nirajika (24jirka, 21. 10. 2007 19:06)

musím te´d přemýšlet a pátrat, doufám že to není tak jak se to jeví, jsou věci co mi vadí.

Jirkovi (Nirajika, 21. 10. 2007 18:31)

To máš pravdu,jistě mě proklíná kdekdo.No jsem nyní bezdomovec a na zimu ani peklem nepohrdnu.Ale kabátník nejsem to si pamatuj.

jještě Nirajika (24jirka, 21. 10. 2007 18:08)

Pozor pod svícnem největší tma, buď rád, že nám nevidíš do hlav a neprožíváš naše myšlenky, v hrůze by jsi utekl :)

nirajika (24jirka, 21. 10. 2007 18:05)

Nirajika
rozčeřená hladina
našeho vědomí

Nirajika
pot, třes
špatný svědomí?

Satance (Nirajika, 21. 10. 2007 12:52)

Jsem něco jako čert 3.kategorie(prozatím)Nejtěžší je ulovit ňákou čistou dušičku,to pak Šéf vždycky řičí slastí a blahem.Na jiných forech (např Křesťanství apod)je o ně nouze,tak strkám růžky,kde se dá.Chci se totiž dočkat brzy povýšení,snad tu někoho objevím a ulovím.

pro Nirajiku (Saty, 21. 10. 2007 12:46)

Takhle vzdělanýho čerta jsme tu ještě neměli. Co ty si myslíš o Satanovi, pověz nám něco. Jo a oblečení si radši nechám všechno, čék nikdy neví, nebo si počkej na léto, to se lítá na lehko.:-DDD

Satance (Nirajika, 21. 10. 2007 12:33)

Na netu ten výraz nenajdeš,snad v starobylých budh.spisech psaných v sanskrtu

Satance (Nirajika, 21. 10. 2007 12:32)

Klidně dej pryč co chceš,jen ne tu jutovou sukýnku.

pro Nirajika (Saty, 21. 10. 2007 12:03)

Mnoo, musím ty odkazy dát pryč, protože by pak všichni jen koukali a nikdo by nepovídal. Hledala jsem výraz Nirajika na netu, ale nikde jsem nic nenašla. Kde si k tomu přišel? A s tím oblečením se to má tak. Na lety si beru sportovní ohoz. Pruhovaný podkolenky nad kolena, bomby pod kolena, apartní jutovou sukýnku s třásněma a svetřík s ažurkou od molů. Zimní model doplňuje ještě šátek hluboko do čela.

Satance (Nirajika, 21. 10. 2007 11:23)

Porno není dílem ďábla ale "svatých",kteří sex a milování degradovali na hřích.Tento svět je ale opravdu prolezlej zvrácenostmi(o praktikách sexu nevyjímaje).Nirajika bývá někdy připodobňována k pozemské úrovni(či peklu).Avičí je nejnižší,není tam vo co stát.Já myslel,že máš jen jeden smeták,teda koště.Napadla mě taková myšlenka.Někdy bych na chvilku byl tím koštětem.Určitě jsi oděna jen tak nalehko.

pro Nirajku (Satanka, 21. 10. 2007 11:03)

Začínáš mi bejt sympatickej. Jasně že je to tady svobodomyslný a necenzuruje se tu, vyjma odkazů na porno. Správný slovo - svobodomyslný, protože tady se nikdo nebojí nikoho, natož Lucifera a můžeš říct co si myslíš. Hele, jestli topíš pod kotlem, tak se musíme znát, vedu evidenci v pekle. Hihi, neva že mi spálíš koště, mám v zásobě další -- musím mít nějakou rezervu, občas bourám víš??

 

Bandymu (Nirajika, 21. 10. 2007 11:03)

Bandy je měrná jednotka něčeho(fakt nevím čeho a v kterém to státě).Tvoji Pulu neznám,nemám lupu.Že hřeším,není pro mě novinka.V pekle se to jen hemží podobnými individui jako jsem já.Tady jsem mezi slušnými lidmi,to vysvětleuje to,že jsem sem omylem zvědavě kouk.Jo,ty čekáš omluvu?Dobrá,nelžeš,ani sobě ani druhým.Co když ale pro změnu teď lžu zase já?Sobě i druhým?

Satance (Nirajika, 21. 10. 2007 10:44)

Pochybuješ správně,pokud jsem u tebe blb,nic se neděje,aspoň nemusím svoji blbost dokazovat jak činí mnoho chytrých svou chytrostí.Proč bych se měl o cokoliv snažit?Tento web mě nepřijde až tak pekelný,jak zní jeho název.Více pekla jsem objevil na Křesťanství.Je to ale cenzurovaný.Tady mi to přijde až čertovsky svobodomslné,sírou to zde rozhodně nečpí.Já že jsem oprsklej?Kdejaká kočka prská a škrábe daleko víc.Já co topím pod kotlem?Jen počkej!Asi ti spálím i ten tvůj smeták,či na čem to vlastně lítáš

pro Nirajika (Saty, 21. 10. 2007 10:21)

Na to, že tvůj profil má novorozenecký datum, a účinkování na stránce je premiéra, seš docela oprsklej. Zatím ses nijak nepředvedl a pochybuji, že nás něčím (kritizovat umí každej blb)chytrým ohromíš. Máš možnost, tak se snaž.

Nirajika. (Bandy, 21. 10. 2007 02:54)

Víš co je Puľa ? Jsi natolik vzdělaný (á)? Tento způsob diskuze se jmenuje flame wars. Já to nazývám sprostotou. Nazvat někoho lhářem ve společnosti, ve které se pohybuji je prohřeškem. Nazvat někoho lhářem a nesdělit důvod je hrubostí. Říct někomu, že lže sám sobě bez vysvětlení je neomalenost. Stále věřím, že tak jednáš v dobrém úmyslu.

Bandymu (Nirajika, 20. 10. 2007 02:40)

Co znamená Nirajika?Jsi natolik vzdělaný?

Bandymu (Nirajika, 20. 10. 2007 01:58)

Tak jsem to spolykal.Připadáš Mi Bandy jako lhář.Lžeš sám sobě,ale věříš tomu,není ti pomoci odtvé nemoci.čus.

Bandymu (Monika, 18. 10. 2007 19:51)

Přesně tak. Jednou tady jsou a než pro ně vymýšlet jméno, je lepší je vnímat. A rovnat. Se teda snažit:-)

Monice (Bandy, 18. 10. 2007 19:35)

Myslím, že to je problém na který nahlížíme skoro stejně. Není rozhodující jak protipóly nazvem. Existují i když jim nedáme jméno.

Bandymu (Monika, 18. 10. 2007 00:20)

To máš jedno jestli Evropa nebo Asie, pořád jsou proti sobě PROTIPÓLY.Na celém světě i ve vesmíru. Takhle to nazvu, nebudeme slovíčkařit. Jednoduše. Víc to nepitvám.
Svůj názor nemusíš obhajovat, nikdo ti jej neodsuzuje. Jen každý píše svůj. Pa. Jdu do hajan.:-)

Monice (Bandy, 17. 10. 2007 23:48)

Jing a jang je v jiném šuplíku než Bůh a Satan To první je z Asie to druhé z Evropy.
Mám malý problém. Bojím se, že mé vysvětlení bude působit školometsky.Maruška, velký kus mého já, říká, nevysvětluj mi to před lidma, vypadám jako kráva.
Radši se tedy zeptej. Naučil jsem se být stručný. Nebo obšírný, je-li zájem.
Na všechno v této oblasti mám názor. Vyhraněný. léty obroušený. Nechci vědět jestli je správný. Je můj. A obhájím si ho.

Bandymu (Monika, 17. 10. 2007 20:47)

Moc si toho cením.
Ale já chápu Boha a Satana tak trochu jinak. Lidé si připodobnili dle mě + a -, Jing a Jang apod. do těchto "tajtrlíků", jelikož si nedokázali a nedokážou vysvětlit svět jako takový. Se vším záhadným i nezáhadným. Takhle jsem to myslela.

Monice (Bandy, 17. 10. 2007 19:37)

Ti dva nejsou ani zlomkem světa. To jsou jen berličky pro ty, kteří nemají čemu nebo komu věřit. V mém světě prostě nejsou. V mém světě jsou lidičky, které mám rád i lidé, které dvakrát nemusím. Jsem rád, že i Ty jsi v mém světě. V nějaké nadpřirozené tajtrliky nevěřím.V čarodějnice ano.

Bandymu (Monika, 17. 10. 2007 17:32)

Tak to s...š na celej svět:-)

Satance (Bandy, 16. 10. 2007 00:21)

Tomuto Tvému náhledu se dá uvěřit. Jen to s šedou eminencí ?Satan je sakra černou eminencí. Ale tak to vidím já.
Ale zas jde o to, že dva páni si rozdělili svět. Při tom nemám volbu. Musím věřit v jednoho Boha a ten druhý utře. A co až přijde ten den a já zjistím, že jsem se rozhodl nesprávně ač v nejlepší víře ? Máš v tom guláš jako já ?
Já radši na oba s..

pro Bandy (Satanka, 15. 10. 2007 12:34)

Dobrá, řekl sis o to sám. Povím ti jednu ze svých variant. Ber to jako pohádku.
Bůh stvořil lidi, byli teda jeho dětmi a jak sám dobře víš, všechny děti zlobí.
Tohle Bůh nepředvídal, tak svolal anděly, aby mu s tím pomohli.
Světlonoš byl hlava nejen krásná, ale i otevřená a tak navrhnul, že by bylo dobrý
udělat protipól nebe, -- tudíž peklo, aby se lidičky začali něčeho bát a byli hodnější.
Bůh to přijal, protože to považoval za nejlepší řešení a za odměnu dal Světlonošovi
peklo na starost. Řekl mu: Tvé jméno je Světlonoš, budeš teda vnášet světlo do
černých duší, které k tobě budou přicházet, ale pro zlobivce zní tvoje jméno moc vlídně.
S titulem ředitele pekla ti dávám i nové jméno....Satan. Aby bylo tvoje image dokonalé,
bude dobré, aby lidé nevěděli že jsme spolu za dobře. Vypustíme mezi ně fámu,
že jsme se spolu nepohodli a že si hrajem každej na svým písečku. Já zůstávám dobrotivým
Bohem, ty šedou eminencí v pozadí. Tak co Bandy?? Tohle je tedy první příběh.:-D

Dragonovi (Bandy, 15. 10. 2007 00:14)

A kdo tedy Satan je ? Postavička z pohádky ? Přítel Barta Simpsona nebo jen symbol ? Uměle vytvořený symbol zla, aby dobra nebylo na světě příliš ? Co je Satan ?
Bez Vás nejsem schopen dát dohromady vlastní názor. A ještě k tomu v Satana nevěřím. Ale rád bych ho poznal. Nemusí to být osobně. Pomlouvejte ho a přehánějte. Já to shrnu sám v sobě a budu pak, možná, schopem promlouvat se stejnou jistotou jako Ty.

Bandymu (Dragon, 14. 10. 2007 22:44)

Promiň..Satan není protipol Boha..aspoň to za sebe (Dragona)tak vnímám a cítím..

Úvaha. (Bandy, 14. 10. 2007 18:50)

Nikdy jsem se tím vážně nezajímal. Až teď. Jestli Satan a Bůh jsou dva protipóly. Jestli je Bůh ten hodnej a Satan ten zlej. Jestli je tomu tak, pak Satan je taky bůh. Nějakýho vořežpruta by Bůh lehce zamázl. Ne ?
Ovšem křesťané požadují víru v jediného Boha a sami staví dva do jedné roviny.
Mám v tom boršus. Nezkuste mě chlácholit povídačkami o tom že Satan je jen jednou z tváří Boha, existující jen proto, aby nás Bůh mohl zkoušet.To už zkoušel náš farář.

Bandymu (Dragon, 13. 10. 2007 06:10)

Pousmívám se fakt nad těmi tečkami.

Monice (Bandy, 12. 10. 2007 20:41)

S tou kosou je taky, že když mi děvče vodu nosí pak ta kosa dobře kosí.. A to ja radši někdy sólo.Nemusím mít všude dámskou společnost. V trůnní síni už vůbec ne.
A pak jsou to nápady. Některé až na pos...ání.

Bandymu (Monika, 10. 10. 2007 12:12)

S tím po.......to může být i jinak, taky určitě víš, že na určité místnosti jsou nejlepší nápady:-D

Dráčkovi (Monika, 10. 10. 2007 12:10)

Já myslela, že na hornom a dolnom konci se brúsi kosa:-D:-D:-D

Bandymu (Dragon, 10. 10. 2007 05:07)

Jsem nekuřák.Znáš to Kuř a bude Ti kouřeno?Asi také bydlíš na vesnici.U nás také stačí aby sis na horním konci prdl a na dolním už o Tobě řeknou,že jsi posraný.

Dragonovi (Bandy, 10. 10. 2007 04:55)

Snad jsem se Tě nějak nedotkl,pokud ano,tak se omlouvám

Hadr je OK (Bandy, 10. 10. 2007 04:54)

Ani nevíte jak mě těší Vaše účast a obava o zdraví mého rozumu a PC.
Jem díky tomu jsem OK.
Doufám Dragone, že jsi nekuřák. To jen když tlačíš, abys neměl problém jestli tahat nebo tlačit (pro odborníky push-pool.)
Dámy, prosím,ty svíce jsou jen jako. Já bych s tím ani neuměl a určitě bych se i bál. Jen jsem chtěl od Dráčka protekci na dračí školu a on se posral.

Monice (Dragon, 04. 10. 2007 04:38)

No já se jen bál,jestli mu právě od těch zapálených římských svící nechyt ten hadr.

Dráčkovi (Monika, 02. 10. 2007 22:51)

Já myslím, že má zas tata něco s hadrem:-(

Bandymu (Dragon, 02. 10. 2007 18:21)

Snad jsem se Tě nějak nedotkl,pokud ano,tak se omlouvám

Bandymu (Dragon, 29. 09. 2007 14:51)

Bandy neblbni,ať něco nepodpálíš.
Všechny školy jsou na draka,stačí si vybrat..já ale raději chodil za školu.
Vážně Bandy,děkuji Ti za Tvá slova,musím teď jít něco potlačit(je to akutní).
Měj se moc fajnově,připíjím na Tebe pravou valašskou.

Dragonovi (Bandy, 27. 09. 2007 20:26)

Já nedrak, mám hlavu jednu.Ale chodím v dračím dresu a s dračí šálou.Fanda. Odkoukal jsem to od hooligans.
Jak letí drak, zapaluji římské svíce a tleskám. "Kdo nelítá není drak, hop,hop,hop."
Asi začnu zkoumat možnost přihlásit se do dračí školy. Potlačíš ?

fergie (gimiekis, 26. 09. 2007 18:48)

kkkkkkkkkkkkkkkkkrrrrrrrrrrraaaasssssnnnnnniiiiiiiiiiiiiiii

Bandymu (Dragon, 26. 09. 2007 07:59)

Dík.
Znám kolegy draky dvouhlavé,občas jim ty hlavy přepínají,ta větší pak jen bezmocně přihlíží,jak ta menší suverénně přejímá pravomoc.Kupodivu se to paradoxně stává i drakům bezhlavým.
Hezký den

Dragonovi (Bandy, 26. 09. 2007 01:36)

Děkuji za exkluzivitu. To si snad ani nezasloužím.
A blahopřeji.Má-li drak esprit a umí, pak je jedno, kolik hlav má. Myslím, že i bezhlavý jsi dost dobře použitelný.

pro yepo (Satanka, 25. 09. 2007 12:41)

Satana s vúdú nemůžeš srovnávat, vúdú je magie. Lidé pod pojmem vúdú znají většinou jen panenky propíchané špendlíky a silnou moc využívanou k páchání negativních skutků, protože je to přitažlivější než to, že se vúdú využívá k léčení a pomáhání. Je to jako s magií, kterou známe my, záleží jen na člověku, jak svojí schopnost použije.

satan (yepo, 25. 09. 2007 10:27)

satan je dobry, ale vudu je lepši nemysliš?

 

Bandymu (Dragon, 24. 09. 2007 22:48)

Odpovídám speciálně jen Tobě...
V některých chvílích jsem bezhlavý drak vrhající se vstříc novým dobrodružstvím,mnohdy mě pak nad tím nejen rozum zůstává stát.

Dragonovi (Bandy, 24. 09. 2007 20:39)

Věř mi. To není impertinence. To je opravdu zvědavost.

Dragonovi (Bandy, 22. 09. 2007 22:20)

Kolikahlavý vlastně jsi ?

Bandymu (Dragon, 19. 09. 2007 01:16)

Nezbývá než uznat pravdu,která je tak průhledně krásně zřejmá..Na košťátkách jsem taky věčný učeň,ačkoliv se pohybuji mnohdy dračí rychlostí..
Dík Bandy

A ještě Dragoovi (Bandy, 16. 09. 2007 21:46)

A když znám dvě krásné ženy a jsou to pilotky košťat. Čarodějnice.Včil machruj.

Dragonovi (Bandy, 16. 09. 2007 21:43)

Jsi ještě velmi mladý, když nevěříš, že všechny ženy jsou stejné. To jen některé jsou stejnější.

Monice (Dragon, 15. 09. 2007 08:16)

Některé ženské totiž nejsou vůbec stejné,některé jsou i daleko horší.
 

klukům (Monika, 12. 09. 2007 19:42)

Totéž platí pro chlapy:-)

Bandymu (Dragon, 12. 09. 2007 17:58)

Žádná ženská není stejná,ikdyž to pro nás chlapy tak vypadá.
Ahoj

Dragonovi. (Bandy, 04. 09. 2007 22:56)

Mnou použitý výraz neobsahuje v tomto případě, alespoň já mám ten pocit, označení pro provozovatelku nejstaršího řemesla. Pokud označuje ženu lehčích mravů, pak v tomto případě je to až druhý plán. Jistě znáš situace, kdy je tímto slovem označen muž a rozumíš tomu. I když to formálně postrádá logiku.
Na téma hledání rozdílu mezi ženami jsem připraven kdykoliv pohovořit.

Satance (Bandy, 04. 09. 2007 22:48)

Takže, můj bratr. To je mi teda rodinka. Jestli je někdo, kdo nám nezávidí, musí být slepý.

chytrák (24Jirka, 04. 09. 2007 18:28)

nejsi ze s Plzně? :)

simčo (24Jirka, 04. 09. 2007 18:26)

podívej nechci ti kazit radost ale 24.7. mám narozky, zase tak závažné změny v počasí a v ekonomice ten den ve světě a u nás nenastaly tak se neber tak vážně, zažil jsem i horší dny.

Bandymu (Dragon, 04. 09. 2007 15:35)

Kurva říkáš?
Jaký je dle tebe rozdíl mezi kurvou,prostitutkou,šlapkou,děvkou,courou,jeptiškou a moderní ženskou?
dík za upřímnou odpověď

pro Bandy (Satanka, 04. 09. 2007 09:40)

Bacha, je to můj strejda!!

Chytrákovi (Bandy, 03. 09. 2007 22:18)

Věř ji. Saty nekecá. Včíl, jsem na Hané, a převlíkám se tu i tam za šlaka. Satan je kemo a vím, že ten to nedělá. Není dacan. Kurva je to.

chytrákovi (Satanka, 03. 09. 2007 11:24)

Jsi nebezpečně chytrej chytráku. I nemožný je možný, já to musím vědět, je to moje parketa.:-D jo a info mám v profilu, jsem z SZ, (momentálně), jinak můžu být kdekoliv, mám rychlý koště.:-D

chytrák (odpověd, 03. 09. 2007 11:12)

S tím šlakem máš pravdu,ale co kdyýýž je šlak převlečenej Satan co s tím níčkot(omluv vyslovování jsem ze Z čech)odkud jsi ty?

pro Simonu (Satanka, 03. 09. 2007 10:23)

Zajímavě píšeš. To že nejsou potřeba žádné svíčky když chce někdo kontakt ať se Stvořitelem tak i Satanem vím. Jen mě malinko zaráží jak tě můžou uspokojit všchny ty negativní věci, které se potom udály? To mi vysvětli. Já bych asi tak hezký pocit jako ty neměla. Nebylo to spíš něco jako varování, že příště by to mohlo být ještě horší? Zkoušela jsi to pak ještě jednou? Nevím, něco mi říká, abys to už nedělala.

pro Pepu (Satanka, 03. 09. 2007 10:17)

Čauky, klidně písni svoje zkušenosti sem, od toho tu tahle stránka je.

Sen (Simona, 03. 09. 2007 03:56)

no,tak nějak jsem poslední dobou začala o tomhle tejpkowi Satanowi přemejšlet a w neposlední řadě jsem si potřebowala dokázat to,že existuje,tak, jak si to potřebujete dokázat nebo už jste si to dokázaly wy wšichni co jste tady.Myslela jsem jak budu potřebowat r"zný ty swíčky,atd atd ,protože upřímně jsem wubec ale wubec newěděla jak kdy a kde ho mám hledat.Poslední dny to ale začala bejt doslowa záwislost a já už newěděla kudy kam,prostě se najednou mojí potřebou k přežití stala jeho přítomnost.23.7,2007 we 24.00 jsem s ním prostě začala komunikowat ale tak jak s nikým w žiwotě,prostě jsem už newěděla kudy kam,mluwila jsem do toho ticha ale zárowen wědělA že mě někdo poslouchá..a tak se i stalo...........Ten den ráno w 6.00 se stal souhrn neuwěřitelných katastrofálních událostí....Záplawy,náhlé umrtí w rodině,newyswětlitellné ekonomické zwraty,a to w rozmezí 5 hodin....a to myslim mluwí za wše,....Najednou má pro mě žiwot smysl,a já wím že mu budu dokonce žiwota oddaná.Přeju wám prožít ten samej nádhernej pocit.Simona