Jdi na obsah Jdi na menu
 


Savin me? (Dragon, 20. 10. 2007 19:19)
To je rána pod pás,jsem ochromen a zpacifikován..

dotaz (24jirka, 20. 10. 2007 17:25)

Láska se laská
s tvým tělem
pod hladinou
už bouře zuří

Laská se
tvoje tělo
s mým tělem
tak to je láska?

nezodpovězené otázky :-) (Jana F., 20. 10. 2007 17:11)

Saty ty umíš nejen krásně psát, ty umíš i číst co píší druzí. Říkám tomu empatické čtení. Někdo čte povrchně a jen proto, aby mohl sám odpovídat. Málo si odpovídáme a vysvětlujeme - takže já bych to upřesnila - není to o otevřeném konci, ale o náznaku, který nebyl dopovězený a vysvětlený. Ale je docela dobře možné, že nechápu jen já. No nic, pokusila jsem se :-).

pro Janu (Saty, 20. 10. 2007 15:06)

Každý to vidí jinak Jano. Já taky nemám ráda příběhy s otevřeným koncem. Jedem teď do Tesca podívat se co mají teplýho na zimu. Měj se a ahoj večer.

Achnat 20.10. 09:00 (Saty, 20. 10. 2007 15:04)

To jsi napsal moc hezky, Nemám k tomu co dodat.

Dragonovi (Satanka, 20. 10. 2007 14:32)

A co takhle Nickelback - Savin me??

Achnat (Satanka, 20. 10. 2007 13:50)

Víš Achnate, já se nesnažím nikoho kritizovat, protože:
1) nevím, jestli by byla moje kritika správná.
2) nevím, jestli jsem tak dobrá, abych měla právo kritizovat.
3) nevím, jestli bych kritikou neudělala víc škody, než kdybych mlčela.
Někdo nepotřebuje nikoho, všechny city v sobě uzavře, na pohled koženej suchar, ale uvnitř to vře. Myslíš že je to dobré? Z každého kotle se musí odpouštět pára, jinak bouchne.
Protikladem jsou jiní, kteří potřebují mluvit, svěřit se a to jim pomáhá. Je obecně známo, že strana třetí je nezaujatá, bez emocí a tedy schopná nalézt objektivní řešení, nebo se ti dostane poučení. A pak jsou tu ti, kteří si dokážou se vším poradit sami, na všechny otázky si dokáží odpovědět, jsou důslední ve slovech i činech, ale dráždí je, že to samé nedokážou jiní. Mezi ně budeš asi patřit ty. Já sama se řadím k těm prostředním, přiznávám spoustu chyb které sama sobě toleruju a nectností kterejma se prokousávám, přiznávám i klady, kvůli kterým mě někdo zatracuje a někdo vyzdvihuje. Ty bys možná řekl: holka na zabití a nebylo by to poprvý kdy to někdo řekl. Zkrátka žádnej ideál, ale ideály mám.

ještě... (Jana F., 20. 10. 2007 13:43)

Neříkat, co chcem slyšet - to je dobré, nebo špatné? Nějak jsem to nepochopila.

Janě (Achnat, 20. 10. 2007 13:16)

Nechám to v téhle rovině,je to otevřený až až,každej v tom může a taky najde sebe,proto to zřejmě působí zlo,né každý by si to dokázal přiznat sám...

re: nemoc (Jana F., 20. 10. 2007 11:55)

Myslíš to na někoho konkrétně tady, nebo obecně? Zklamalo by mě, kdybys myslel konkrétní osobu a schovával se za všeobecnosti. Takový alibismus a opatrnost působí víc zla, než otevřenost. Člověk pak neví, jestli je vztahovačný, nebo jestli to bylo opravdu na něj. Já otevřenost vždycky unesu, neboj.

Nemoc (Achnat, 20. 10. 2007 11:14)

Je škoda že lidé chtějí donekonečna jen mluvit o svých problémech,bez toho aby je řešili(mám za to že je to náplní jejich jinak nevýrazných životů)-žvanění,sebelítost,nadávání na vyšší principy...Je škoda,že se vždycky někde najdou další,kteří jim v tom dodávají energii,jež by mohli využít jinak.A ti jsou pak považováni za citlivé,chápající a moudré...oni přece znají naše problémy,oni jsou jako my,mluví jako my a my jim rozumíme.No a pak jsou tu ti,kteří žijou ve snech,v jiných světech a kteří neříkají co chcem slyšet..jsou divní-nabízejí řešení a tím i konec tlachání...svět ticha...nudu

dodatek (24jirka, 20. 10. 2007 10:07)

Za zvuku
trumpet
kráčíme do boje
za zvuků trumpet hledáme sebe.

all (24jirka, 20. 10. 2007 10:05)

tady to jede. Nenávist zatím o tom nevím, zabití ANO, vím že bych to dokázal, pokud by mi někdo sáhl na rodinu, pokud někteří budete opovrhovat - ve válce se tomu říká hrdinství.

Pro Saty (Achnat, 20. 10. 2007 09:00)

Kéž by to tak bylo saty a dokázalo by se tady mluvit o tom co kdo řiká...právě proto že vidim nenávist a všechen ten sajrajt všude kolem,žiji jak žiji...už mi nikdo nechodí plakat na rameno,jelikož každej si za vše může sám-neni to tak povrchní jak by se mohlo zdát,naopak,je to opravdovější,než ze slabosti přehlížet skutky druhého,abych náhodou nepřišel o jednoho rádoby přítele,do té doby než mi vyrve srdce z těla...pak nadávat na svět.Pro oči nevidět...Mimochodem vidim i spoustu krásnejch věcí,který jsou o to krásnější o co jsou jednodušší

Hance (Dragon, 20. 10. 2007 02:03)

Sonatu arcticu miluji,ty mě fakt nedáš klidu...dobrou..

Janě (Satanka, 20. 10. 2007 00:51)

Jooo, stahuju si albíčka Sonáty arcticy, tak musím ještě chvíli vydržet, zejtra nevstávám.;-)) Hezkou nocku a ahojky.

Zdravím, Satanko :-) (Jana F., 20. 10. 2007 00:42)

Koukám, že jsme obě v tuhle noční dobou tady :-). To je milé vědět, že člověk není sám. Ale já už končím, dobrou noc všem :-).

Achnatovi (Jana F., 20. 10. 2007 00:39)

Líbí se mi, jak si stojíš za svým názorem. Možná, něco na tom i bude. Ty nepřátelské síly, které mě sem před pár dny uplakanou přivedly, když jsem hledala nějakou útěchu a odpověď na své otázky, by neměly šanci, kdyby ty pochybnosti nebyly už předtím ve mně.

Achnatovi (Satanka, 20. 10. 2007 00:36)

Nechci tě odhadovat, neřešíme tu přece tebe nebo o mně, neřešíme tu Bandyho, Janu,
nebo Dášu, ale to, jak je to s láskou a nenávistí. Každej se s tím vyrovnává po svém
a ty také. Mrzí mě, že jsi použil slovo "štve vás". Tady přece nikoho nic neštve,
nebo jsi to vycítil ze slov někoho? Máš svoji cestu, jdi tedy po ní tak jak sis předsevzal.
Jestli se ti splní to v co věříš, jestli se nikdy nesetkáš s něčí nenávistí
a jestli se s ní setkáš a neraní tě, budeš šťasný. Já ti to upřímě přeju,
prostě nejsem tak odolná jako ty, když cítím něčí zlobu, deptá mě to..

Bandymu (d.a.sha, 20. 10. 2007 00:01)

...a když jsem málo žárlivá tak jsem škádlivá?:-D

Pro Saty (Achnat, 19. 10. 2007 23:43)

Jsou dvě možnosti saty-to co tu povídám jsem někde přijal a protože mi život ještě nenaložil,tak si za tím slepě stojím a považuji se za moudrého,anebo jsem k tomu dospěl právě díky tomu prožití,které jste prodělali i vy "staří kozáci",našel jsem tu pro mne správnou cestu a je mi ukradený jestli je to pro ostatní jednoduchý nebo složitý...je to na tobě,jak mě odhadneš

Pro Saty (Achnat, 19. 10. 2007 23:26)

Nežiju v jinym světě saty a vlastně jo,jde o to že nemám za přítele každého kdo se na mne usměje...pustim k sobě jen stejnorodé a proto mi neublíží.Popravdě přítele mám jen jednoho.Je dost lidí kteří by za mne položili život,jen jeden který by jej položil za stejné přesvědčení.O věku to neni,prožil jsem zradu a mám jizvy stejně jako každej jinej,ale jestli chcete,pochybujte o mých zkušenostech-je mi to fuk,vim svoje...nikdo nemůže vstoupit mezi dva jestliže to oni sami nechtějí,jestli se tomu děje,pak jen proto,že realita toho vztahu je trošku jiná než si to malujou...neštve vás to že je to pravda,ale že byť je to tak jednoduchý,pro svou složitost na to nedosáhnete,tak to radši smetete jako názor toho jež nemá ještě dostatek zkušeností...a já se nezlobím,přivykl jsem...jsem jednoduchej a vůbec mi to nevadí

A ještě o žárlivosti (Bandy, 19. 10. 2007 22:47)

Nemyslím, že žárlivost je duševní rozpoložení. Žárlivost je vždy nemoc a ne zanedbatelná. Je to psychické postižení jako třeba hysterie. Tento stav se nemá hodnotit. Má se léčit.Špatné je, že pacient musí chtít sám.A jen velmi dobrý lékař ho dovede přemluvit k tomu, že to sám chce.
Stav je složitější o to, že milenci často jako odcházi jinam, aby vyzkoušeli jestli ten druhý o ně stojí. To nemá se žárlivostí nic, nebo jen velmi málo společného. To je jen škádlení.
Opravdová žárlivost je nemoc, kdy jednání postiženého postrádá racionální jádro. Jsem nešťastný, protože si myslím, že má žena mi zahýbá. Začnu ji sledovat na každém kroku. Budu ale, šťastný, když ji přistihnu ?
Má žena se usmívá na jiného. Potrestám ji tudíž. Je však zcela nasnadě, že čím víc ji budu trestat, tím víc se ona bude usmívat na ty, co ji netrestají.
Čím víc budu chodit s výčitkami typu:"nemáš mě rád",tím se zcela spolehlivě blížím k cíli, kdy to začne být pravdou.
Je velmi zlé, když ta nejmilejší osoba zdánlivě uniká. Cesta zpět vede však jinými chodníčky. Jakými ? Já nemusím vědět všechno.

Motýlí křídla (Bandy, 19. 10. 2007 22:34)

Copak není možné začínající chvění motýlích křídel nebo k čemu mám přirovnat křehkost začínající lásky prostě zašlápnout ?Připlácnout na zeď. Stačí jednomu vložit do úst slova co nevyslovil a sdělit je druhé straně a obráceně. Tam, kdy by mohlo vzniknout něco kypící důvěrou je najednou pochybnost. Ty ještě nevíš jestli Tě ta druhá už miluje. A teď tohle. Nevěřím tě, kteří jsou si jisti, že to vždy překonají.

Janě F. (Bandy, 19. 10. 2007 22:24)

Dovedu si představit, že bych někoho chtěl zabít. Nedovedu si představit, že bych to udělal. Nebo jen udělat zkusil.

Achnatovi (Satanka, 19. 10. 2007 20:29)

Někdy mi připadá, že žiješ v jiném světě, možná lepším, ale hodně vzdáleném, kde není vidět kolika lidem zničila vztah nenávist a závist a to jen proto, že ten vztah byl šťastný a tím provokoval a byl trnem v očích někomu, kdo šťasný nebyl. Každý není tak silný, jako třeba ty, když se divíš možnosti, že takové věci jako vztah dvou lidí, dokáže nenávist zničit. Připadáš mi vyrovnaný a zřejmě nevíš co dokáže žárlivost a to ani nemusí být živena nějakou pomluvou. Kolik je lidí, tolik je odlišných pohledů na lásku a nenávist, kolik je vztahů, tolik je odlišných příběhů. Kdyby všichni tvrdili, že jsou pravdivá tvoje slova, nebo naopak moje, tak bychom byli klonové a ne každý svůj. Janě rozumím a její slova jsou mi bližší než tvoje. Není všechno tak snadné a ideální, i když by bylo pěkné, kdyby to tak bylo.

Hmmm :-) (Jana F., 19. 10. 2007 20:22)

Ty jsi ještě mladý, že :-)? Já bych potřebovala to, co napsal Bandy, to se mi moc líbilo: "Až si našetřím, nechám si zmenšit léta." Prostě jsem stará čarodějnice. Ale je tahle zkušenost o věku? To nevím...

Janě (Achnat, 19. 10. 2007 20:08)

Nechápu Jani-jak ti někdo může,ať už je to čímkoliv,zničit vztah s někým jiným?Ten vztah je přece o vás dvou...

Achnatovi (Jana F., 19. 10. 2007 19:44)

Asi si nerozumíme. Jedna věc je někoho praštit, zabít, ale jak napsala Saty, to není nenávist, spíš bolest. To vystihla přesně.
Když jsem psala o nenávisti, která je silnější než láska, myslela jsem na nenávist někoho třetího, kdo mi zničí podlostí, pomluvami a vším, čím to jde, mou lásku k někomu, nebo mé přátelství s někým. Prostě ta jeho nenávist přemůže naši lásku. To jsi nezažil? Nebo někde v okolí neviděl?

Janě (Achnat, 19. 10. 2007 19:32)

Skutečně jsi v sobě ještě nenašla jinej princip existování?Copak ti nevyrvali srdce tolikrát abys pochopila že tohle neni ta cesta?

Všem (Achnat, 19. 10. 2007 19:18)

Nenávist jsou pouta k druhé osobě,zatraceně silná pouta,nikdo mi nestojí za to abych kvůli němu přišel o svobodu,o místo v mysli jež může jinak zabírat něco daleko důležitějšího pro mou cestu,pro mé teď.Jeden ze sta opravdu ví o čem mluví,řeční-li o nenávisti a přece o ní hovoří téměř všichni jako o tom co poznali,stejně jako o pravdě...Nenávist se určitě nedá odstavit rozumem,ukecat odklad snad,odstavit ne...

Saty (Monika, 19. 10. 2007 16:12)

Ségra, než jsem dorazila domů, tak jsi mě předběhla. Napsala bych to-jako obvykle- podobně a konec naprosto stejnými slovy. Hezký víkend.:-)
P.S. Jen nevím, jak definovat nenávist, já jí osobně nepocítila nebo spíš dokázala utlumit ? A cítila spíš vztek a bezmocnost. Ale ne nikdy v lásce. Protože-pokud někdo miluje mě a já jeho-O.K. Pokud někdo miluje mě a já jeho ne, nedá se svítit. A pokud někoho miluju já a on mě ne-pro jedno kvítí slunce nesvítí. Toť má rovnice. Jo a pokud by mi někdo ublížil v lásce, tak mi za to nestojí, abych se s ním vůbec zabejvala, mám na přemýšlení spoustu jiných věcí:-D

To all (Satanka, 19. 10. 2007 15:52)

Láska a nenávist, někdy si myslím, že by měly patřit mezi smysly jako třeba chuť a hmat,
emoce které nás provázejí celý život. Lidí většinou krásně mluví o lásce a od nenávisti
se distancují. Nikdo nemůže říct, že ji nikdy nepocítil. Kdo má srdce, které je schopno milovat,
umí i nenávidět. Když někoho milujeme, ztratit rozum není hřích a někdy je to dokonce krásný,
zato když někoho nenávidíme, měli bychom právě ten rozum zase najít.
Nenávisti patří klec a rozum je klíč, kterým ji v té kleci uzamknem.
A zabíT? V sebeobraně, nebo kdyby někdo zabil milovanou bytost dokázala bych stisknout spoušť,
ale to by nebylo nenávistí, ale bolestí.

Dragonovi (Jana F., 19. 10. 2007 13:28)

Ty si neumíš představit, že by někdo udělal něco tak strašného, co by tě tak hluboce zasáhlo, že bys ho chtěl zabít?

Janě F. (Dragon, 19. 10. 2007 12:34)

Pak zabíjení nebere konce,nenávist roste a sílí..

upřesnění (Jana F., 19. 10. 2007 12:30)

Máte všichni pravdu, vyznělo to trochu jinak, než jsem zamýšlela.
Věřím, že negativní myšlenky, i nenávist, se obrátí proti svému nositeli a ublíží mu. Snažím se být pozitivní z principu a nenávist necítím k nikomu. Někdy jen odpor a nechuť se s nějakým člověkem stýkat. Měla jsem na mysli spíš případ, kdy někdo nenávidí vás, pronásleduje vás a škodí vám, kde může.
To o tom zabití - třeba kdyby mi někdo úmyslně zabil kočku (to jen takový příklad, dosaďte si další podle svého), dokázala bych ho zabít. Nevím, říkat tomu nenávist?

Dášce (Dragon, 19. 10. 2007 11:34)

Já nenávist uznávám,patří k životu,jen mě neoslovuje.Jedna bytůstka mi při našem loučení řekla,že mě miluje a zároveň nenávidí.Dnes jí rozumím,byla upřímná.Ale skutečná láska nikoho nevlastní..

Janě F. (d.a.sha, 19. 10. 2007 11:03)

Taky se s dovolením zařadím mezi vyjímky...nenávist neuznávam...zlobit se umím hezky:-D....a milovat taky umím bez nenávisti....i když vím ,že to není věčné:-)

Bandymu (d.a.sha, 19. 10. 2007 10:59)

Jestli jsi hodný?....o tom jsem přesvědčena,že ano:-)A s mýma tečkama si nedělej hlavu a prostě je přehlížej.Myslím,že mému nicku tim vůbec neublížíš:-)

Janě F. (Dragon, 19. 10. 2007 08:42)

Tak to jsem asi nějaká vyjímka.Nenávist je mi cizí.Milovat jsem nepřestal,ikdyž to třeba nedávám navenek najevo.Rozčílit se dokážu,ale proč hned nenávidět?Paradoxně,když člověk někoho miluje,tak na toho druhého neustále v nitru myslí,když jej nenávidí,tak na něj myslí taktéž.Ikdyž jinak samozřejmě.

láska X nenávist (Jana F., 18. 10. 2007 23:34)

No jo, návštěvní kniha je tam, a ještě jaká pěkná :-).
Umřít - zabít - jsem schopna obojího.
Ale Bandy, pročítala jsem to tady a ty sám jsi přece napsal: "Láska není nikdy věčná. Vždy na něčem pohoří...Znám spoustu těch, co přestali milovat. Ale neznám nikoho, kdo přestal nenávidět." Tak to je fakt síla...
Tenhle web je přátelský a plný lásky. Já sem přicházím z flame wars. Snad jsem to neměla psát. Někdy se těžko hledá hranice mezi tím být autentický a mezi tím znát mez.

d.a.sha (Bandy, 18. 10. 2007 20:06)

Neboj. Jsem hodný i když mužskej. Komplikuje mi život poněkud Tvůj nick, ale věřím, že se neurazíš, když tu i tam tečky vynechám

D.a.shi (Monika, 18. 10. 2007 13:39)

Stejně se ale nalítáš, jinak to ani nejde:-D:-D:-D

Bandymu (d.a.sha, 18. 10. 2007 09:40)

jo jo jo zase jsem naletěla:-DDDDDD.....už si budu muset dávat na chlapy pozor:-DD

Janě F. (Bandy, 18. 10. 2007 00:02)

Vítej, nová přítelkyně. Návštěvní kniha je první ze všech stránek na tomto webu.
K věci. Průměrná nenávist je stejně velký cit jako průměrná láska.Jde jen o to, kdo miluje a kdo nenávidí. Umíš z nenávisti zabít ? Chceš pro lásku zemřít ?.
Já se jen ptám, abych znal hranice, ve kterých pohovoříme. Bude to těžké. Ani láska ani nenávist nezná hranice. Najdem je ?

d.a.sha (Bandy, 17. 10. 2007 23:54)

Naletěla, naletěla... Takhle já oblbuju holky.
Ne, jistě, že ne. Potěšilas mne.

Bandymu (d.a.sha, 17. 10. 2007 21:14)

napsal jsi to nádherně:-)....máš u mě pusu;)

Satanko :-) (Jana F., 17. 10. 2007 20:03)

Taky ti děkuji za pozvání, musím se nejdřív zorientovat :-). Včera to tady na mě silně zapůsobilo, ta hudba je úžasná. Mám taky web, ale nesrovnatelný s tvým. Tohle bych chtěla dokázat a přesně to odpovídá tomu, co cítím. Včera mi to zpříjemnilo večer a chci se sem vracet. Jen mi tady chybí návštěvní kniha, tak jsem psala namátkou, asi se tohle k povídání o lásce moc nehodí.
Mimochodem, není nenávist silnější cit, než láska? To je téma, o kterém si zkusím psát...

Bandymu - jaké jsou odpovědi na ty poslední dvě otázky? Moc mě to zajímá :-).

Janě F. (Bandy, 17. 10. 2007 19:58)

Tvá slova asi nebyla určena mně. Přesto mě potěšila.

d.a.sha (Bandy, 17. 10. 2007 19:57)

Kdo by se nebál z výšin slasti spadnout do bolestí nepředstavitelných.Možná mám štěstí, že jsem z těch co věří, že vše se v dobré obrátí. Do všech lásek jsem šel po hlavě. A ta krása mi bohatě zahojila bolest po rozchodu. Kdo se bojí lásky, nikdy ji nepozná. Jen jde kolem. Možná se okrajem dotkne, ale nemůže být uvnitř. Nemůže krásně zešílet. Nemůže bolestivě prozřít. Ale to k životu patří. Proč odsunovat nejchutnější sousta ze strachu, že pak budu špatně spát ? Proč nepít nejlepší vína jen proto, že pak chodím často čurat.
Když naberu plnou hrst, něco propadne.Ale něco zůstane. Kdo paběrkuje, má prázdné dlaně.

pro Janu (Satanka, 17. 10. 2007 12:54)

Za tyhle slovíčka ti Jano moc děkuji. Někdy mě přepadá otázka, proč jsem web vlastně dělala, že už bylo všechno řečeno, ale když přijde takový komentář jako je ten tvůj, tak už mám odpověď. Máš pravdu v tom, že lidičky, kteří k webu patří, jsou skvělí. Vážím si toho, že tu jsou a že píší. Jestli ti nic nebrání, klidně se zapoj mezi nás. Měj se hezky. Saty.

Byla jsem tady... (Jana F., 16. 10. 2007 22:56)

...a nic víc... Bože, tady je to krásné. už dlouho jsem nenarazila na netu na něco tak kouzelného. Mám plné oči slzí. Jste všichni skvělí. Satanko, to je nádherný web.

Bandymu (d.a.sha, 16. 10. 2007 22:09)

škoda propásla jsem tě;)....věřím ,že láska léči a uzdravuje.Proč se milenci usmívají?...je s nima láska...dalo by se na toto téma dlouhé hodiny debatovat.Ale taky vím,že hodně lidí má z lásky strach a přitom je tak krásná:-)

(d.a.sha, (Bandy, 16. 10. 2007 21:29)

Věříš v to, že láska je lékem na nemoci ?
Víš, proč noví milenci jdou po ulici a usmívají se tak, že to je na nich zdálky vidět ?
Víš proč se dá poznat když muž telefonuje, jestli hovoří se ženou nebo mužem ?
Víš jaký je rozdíl mezi nemotorou v lásce a nemotorou v sexu ?
Jdem na kafe. Tam to proberem. Nebo hned tady ,jestli chceš.

dráčkovi (d.a.sha, 16. 10. 2007 19:03)

Hlavně Ty nepřestávej psát a víc pobývej mezi lidmi ,které máš rád.Zapomeň na jeskyňku....je tam tma...smutno a chlad....

Bandymu (d.a.sha, 16. 10. 2007 18:59)

Dík...mám ráda pohled do očí i bujarý smích:-)taky lásku...ráda ji dávám a ráda přijímám.Na tu kávu se už docela těším;)....a že se spolu zasmějem?To si piš,že ano...to mě jěště pořádně neznáš:-DD

Dáše Bandymu Roni i Všem (Dragon, 15. 10. 2007 08:59)

Hezký den všem.Nepřestávejte psát prosím.

Pro d.a.sha. (Bandy, 15. 10. 2007 00:28)

To co jsem adresoval Roni, patřilo především Tobě.Zradil mě našeptávač a má nepozornost. Promiň.

Roni (Bandy, 15. 10. 2007 00:27)

Nedělej to. Nepřestávej psát.Nevážíš si chvilek, kdy všechny srandičky jsou malicherností ? Kdy pohled do očí je lepší než bujarý smích ? Zůstaň. Vždyť lásce rozumíš. Nosíš ji v sobě. A protože není na světě jedna jediná láska, říkej, jaká je ta Tvoje.Ptej se na tu mou a já odpovím.
A až se jednou sejdem u kávy, nebudeme hovořit o lásce, ale slibuji Ti, že se nasměješ.

Bandymu (d.a.sha, 14. 10. 2007 19:58)

..já věděla,že tady nemám nic psát...neříkám,že neberu nic vážně,ale písmenka to asi zkazí.

Pro Roni (Bandy, 14. 10. 2007 19:34)

Hodně opožděně, ale říct to musím.V lásce přece duši nezaprodáváš. Neseš ji v otevřených dlaních a kladeš ji ta, kam chceš, aby tu svou položil ten druhý. To neprodáváš. To dáváš.
Kdysi jsem vymyslel větu:"Víc duší bych si přál mít. To jedné se mi nevejdeš."

Pro d.a.sha. (Bandy, 14. 10. 2007 19:15)

Nejde tady nic nebrat vážně. V lásce a erotice místo pro legraci není. Tady je všechno velmi vážné.Smích při důvěrnostech je prvním příznakem toho, že láska začína dohořívat. (Ta poslední věta je Páral:Milenci a vrazi)

dragonovi (d.a.sha, 13. 10. 2007 06:47)

tohle bylo psáno v legraci...doufám,že to nebereš vážně?:-)....

Dáše (Dragon, 13. 10. 2007 06:20)

Bandy se dokázal včas zastavit,já padák nemám.Teda pokud nemám na foru padáka.No nic tak klesám stále níž..

Dragonovi (Bandy, 12. 10. 2007 21:01)

Dost by mě zajímalo, jak si došel k úvaze o nejudu.
Síň je zastřešená část lidských obydlí. Krajově někdy znamená pokoj, někdy předsíň. I chatrč může síň obsahovat.
Co to má společného s výši společenského postavení ?
Myslel jsi na sex ? Tak o tom to vůbec nebylo. A když z debaty plyne nějaký dvousmyslný špílec, pak jsem nerad, že jsem se ji zúčastnil.

.......... (d.a.sha, 12. 10. 2007 20:41)

hluboko jste klesli hoši...

...... (Dragon, 11. 10. 2007 22:47)

Nic jsi neprošvihla.My by jsme si možná jen tak letmo rádoby s někým švihli(do juda nechodím)viď Bandy?Nejlíp v chatrči a s nízkým společenským postavením.

......... (Roni, 11. 10. 2007 19:21)

tady je ale zajimavá debata. Asi jsem něco prošvihla. :D

Exkluzivně (Bandy, 10. 10. 2007 21:02)

Hezká věta, příteli. Rozumím tomu tak. že lepší je smát se na dvoře, než brečet v síní.
Nejlepší je smát se v síni.

Bandymu (Dragon, 10. 10. 2007 19:10)

Exkluzivně pro Tebe..
Je lepší být dobře postavený se špatným postavením v chatrném stavení,nebo v zámeckém pokoji vysoce postaven se pak cítíc naprosto chatrně?

Bandymu (Dragon, 10. 10. 2007 17:15)

Lysohlávky jsou mě naprosto cizí.Muchomůrky už ztrácejí účinek.Pěkný podvečer.

Monice (Bandy, 10. 10. 2007 15:06)

Já myslel ty lysohlávky.Ty ne. Opravdu je lepší je nejíst. Dnes jsem u nás na návsi naprosto nečekaně nasbíral 20 žampiónů. Bylo to cestou do masny. Tam jsem pak už nepovažoval za potřebné dojít. Jen jsem volal své ženě jesti má olej, strouhanku a vejce.Má. Tak uvař brambory a za chvíli jsem doma. Takže houbové řízky. Houbové řízky nasbírané na hlaví ulici. Vyrostli v živém plotě.
Jsem rád, že si poznala, jaký stav mysli jsem chtěl označit, když jsem o závisti hovořil. Já na Teba asi začnu být pyšný. To už vlastně jsem. Tak namyšlený.

Bandymu (Monika, 10. 10. 2007 12:36)

Za mou maličkost-já dojela houbové řízky od oběda a je mi moc fajn:-D Dnes si udělám zase houby na jiný způsob. Můžu už vydat svojí vlastní houbovou kuchařku. Tady u nás se žije ze všeho, co les poskytuje.Nemyslím srnky, s těma kámoším, jen ožírám, co flora dá.A su zdravá jak tuřín.
A s tou hezkou závistí ti rozumím. Něco na způsob-je to hezké, taky bych chtěl(a). Ošklivá závist a nenávist se nevyplácí, dotyčného zžírá sama o sobě. Je dobré je nemít.:-)

Holky (Bandy, 10. 10. 2007 04:47)

Fuj. Nežerte ty houby. Bude Vám blbě. Dojeďte řízky od oběda a spát. A nechci slyšet ani slovo. Neslyším pak televizi.
A Ty si Dragone představ obrácený pohled na věc (Nezastávám ho. To je jen představa)Že nejsilnějším citem u lidí je nenávist. A proto je mnoho svědectví. A láska jen nakukuje a hledá místečko.
Druhá replika. Láska nikdy není věčná. Vždy na něčem pohoří. Třeba jen na tom, že se změní v důvěru, úctu, ohleduplnost nebo nevím v co. Jen to už není to vzplanutí. Kdežto nenávist je věčná.Znám spoustu těch co přestali milovat. Neznám nikoho, kdo přesta nenávidět.
Já bych si moc přál, aby pravda byla na Tvé straně. To je i moje strana. Jen co kdyby.

O závisti. (Bandy, 10. 10. 2007 04:36)

Já jen nenašel lepší slovo. Nemyslel jsem tu závist plnou zloby. Já myslel jen takové prolínání představ. Nevím přesně jak to říct. Závidím Bradu Pitovi jeho krásnou ženu. Ale tiše. Bez zloby. Neudělám nic, aby to bylo jinak. Vidím-li vrkající pár lidí, představuji si, že já....Při tom nemusím. Vrkám si jinde. Je to už stravitelné ?

Dráčkovi (Monika, 09. 10. 2007 23:03)

Dej si raději lysohlávku, zdraví neuškodí a legrace je taky.:-D

dragonovi (d.a.sha, 09. 10. 2007 21:22)

zelenou?...nasládlou?...muchomůrku?:-D...já znám zelenou nasládlou jinou...ale muchomůrka to určitě není:-D

..... (Dragon, 09. 10. 2007 19:25)

Dyť Láska je tu pořád...jak tu může být nenávist dřív?A Teď si dám tu zelenou,nasládlou muchomůrku..ty mají grády..

dragonovi (d.a.sha, 09. 10. 2007 15:13)

...hezký...nemáš ještě trošku toho odvárku z té muchomůrky??:-D:-D...ale jak píše Satý první je láska a potom až ta nenávist,ale taky to není pravda.Láska krásná to věc a přejí každému ji zažít...třeba i tu kratičkou;)

Dragonovi (Satanka, 09. 10. 2007 09:00)

Jejky ty ses rozepsal. Z nenávisti láska nevzniká, ale obráceně to jde snadno.
Holt už to jinak nebude. Každej má na to pohled trošičku odlišnej, ale v zásadě se shodují v hlavních bodech. Každý považuje lásku za jeden z nejsilnějších lidských citů, každý ji poznal a každý by ji chtěl dostávat a opětovat. Odvar z muchomůrek ti ode dneška předepisuju pravidelně po ránu,
jak vidím, nutí tě to psát a ten tvůj blábol na konci je moc hezkej.

...... (Dragon, 09. 10. 2007 04:58)

Mezi láskou a nenávistí je jen velmi tenká,opravdu tenká dělící čára,za kterou se ani olvejzka neschová.Je totiž neviditelná.Láska je vždy přítomná,to jen nenávist tiše číhá a čeká na svou možnost se projevit.Proto Lásce ZÁVIDÍ.Musí čekat na svou možnost.Pak je zde i ona.Závist ale stárne,časem se může proměnit v pohrdání.Láska je věčná,paradoxně je někdy ale tím nejkratším časovým úsekem našeho života....Asi jsem snědl opravdu muchomůrky,že tak blábolím,přesto všem přeji ať je i tahle kratičká chvíle pro každého věčností.

pro Dragona a Petru (Satanka, 08. 10. 2007 12:04)

Bandy to napsal vlastně pravdivě, takhle to chodí v mnoha partnerských svazcích. S tou závistí? Tam bych už byla opatrná, někdy není opravdu co závidět, když si někdo kvůli jednomu vzplanutí zničí svůj dosavadní funkční vztah. Pak třeba přijde jiná závist, třeba závist, že soused je stále šťastně ženatý a nijak mu jiný vztah nechybí.

Bandymu (Petra, 07. 10. 2007 19:42)

Dragon krátce vystihl to, co asi Bandy netušíš. Vlastně není co závidět. Závidím těm co spolu žíjí x..let a stále jsou spolu rádi a žádné další jiné vzplanutí je nepotká. A když tě to někdy potká, pak může i dost bolet nést následky. Možná se mi to zdá, ale asi bohužel není něco ve tvém vztahu v pořádku, ale nemám právo to hodnotit. Měj hezký zbytek dne.

Bandymu (Dragon, 07. 10. 2007 08:44)

S tím záviděním buď Bandy opatrnější.Často se může stát že člověk stoupá po žebříku,vyleze nahoru aby pak zjistil,že žebřík je správný,bohužel si jej jenom opřel o špatnou stěnu.Nevím kolik vzplanutí jsi v životě zažil,u mne jde o zkušenost.A zblbnout může i chlap.

O manželství (Bandy, 07. 10. 2007 05:52)

Smiřme se s tím, že člověk je ve své podstatě promiskuitní. A sobecký. A společnost od pravěku pocítila potřebu tyto silné touhy regulovaz. Zavést stav rodiny. Již za matriarchátu byla rodina něčím, co mělo ochránit ty slabší a vychovat děti. Po dlouhá staletí byla zárukou ekonomického zajištění těch, kteří nejsou schopni se zabezpečit sami a proto, na oplátku, poskytuji svou službu rodině.
Vrátím se od ekonomiky k erotice.
Okamžik vzplanutí je neregulovatelný. Je to jako se stolicí.Když to přijde, musí se jít.
Regulovatelné jsou důsledky. Opustím ženu a děti kvůli jinému či jiné ? Smím to udělat.Odejít od těch, kteří mě mají rádi.
Jenže. Budou mě mít rádi, když já radši někoho jiného ?
Do takové situace nás staví současná společenská pouta.Jenže hormonální toky nejde spoutat pravidly.A tak se muž vrací ke své ženě a zdá se mu o jiné. Vrací se ke své ženě, které slíbil, že... a chce být čestný v očích společnosti i v očích svých.Své touhy pak realizuje někde potají,skrytě.Nebo tentýž opustí kvůli nové lásce rodinu a vymyslí si pro čest jiná pravidla.
Věřte,prosím,tomu, že to nejsou lidé zlí. Jen je to potkalo a oni hledají cestu jak se s tím vyrovnat.A záviďme jim.Pro tuto chvíli mají něco, na co také čekáme.

dragon (d.a.sha, 07. 10. 2007 00:24)

jen ženská??...chlapi nezblbnou?:-)

..... (Dragon, 06. 10. 2007 23:33)

Pokud ženská opravdu"zblbne"do někoho jiného,nepomůže ani svěcená voda.Pokud nejsou děti,je to vcelku jednoduché,přesto si myslím,že by každý měl jít za hlasem svého srdce.

Saty (Monika, 05. 10. 2007 13:02)

Záleží také na moc okolnostech. Jak je dotyčný člověk založen povahově, do jaké míry v sobě dokáže city utlumit. V každém případě vyvstává otázka-jestli víc ublížíme současnému parnerovi, pokud od něj odejdeme nebo jestli tím, že mu budeme svou lásku předstírat a duchem jsme stejně jinde. On to stejně vycítí. To je pohled na druhého. A na sebe? Jít za hlasem srdce, protože bychom si to pak mohli celý život vyčítat a současný vztah vztah by nebyl stejně už kvalitní. Ale v každém případě po zralé úvaze a už se nevracet zpátky, i kdyby druhý vztah nebyl takový, jaký jsme očekávali. Na slepeném džbánu vždycky zůstanou praskliny. A ještě-pokud začínáme z velké lásky a porozumění-je hodně dlouho "z čeho žít".

satanka (d.a.sha, 04. 10. 2007 23:47)

Toť otázka..složitá situace,ale přejít ze vztahu do nového vztahu to už musí být člověk hodně moc zamilovaný a nevidí překážky a následky co z toho plynou.Ale ty myslíš asi manželé kteří se brali z rozumu a ze vzájemných sympatií..néé z lásky?To je potom asi ten přechod mnohem jednodušší,když potkáš konečně tu lásku tak se má za ní jít....život je krátky a víckrát už přijít znovu nemusí:-)

to all (Satanka, 04. 10. 2007 22:25)

Řeknu vám pohádku. Byli jednou manželé, brali se ze vzájemných sympatií a také z rozumu. A pak se to stalo. On/ona potkali muže/ženu svého života, svých snů, cítili to vzájemně. Má jít za tím, za kým ho/ji srdce, myšlenky, bytostně táhnou, nebo všechny city v sobě uzavřít a žít jako dosud v klidu, dostatku a chvílemi odhánět neodbytné myšlenky, že jste propásl/a šanci být opravdu šťastný/á? Je nějaké řešení, aby pohádka dopadla dobře? Nemluvím záměrně o chvilkovém dobrodružství, protože to je risk a tady se víc než kde jinde dají udělat parádní životní kotrmelce.

Bandymu (Monika, 01. 10. 2007 12:17)

Hlavně, že umíš doleva. Bebina od prava není problém sfouknout nebo uvařit lektvátek:-)

2+2+2+2+2+2+2+2+2+2+2+2Jirka (d.a.sha, 30. 09. 2007 10:07)

každá tvá básnička se mi líbí...a nejen mě..:-)ale píšeš je málo..hezký den

Mým dětem a nejen jim. (Bandy, 28. 09. 2007 21:01)

"Kde jsi má lásko, lásko nepoznaná. Ty asi někde hory přenášíš." Slova pana Svěráka zapěla Lucka Bílá.
Sedám na koště bez dozoru. Letím za oběma. Nebojte, doleva umím, doprava obletím. A věřím, že bebina,ta náhodilá, sfouknete.

d.a.sha (3x8 Jirka, 28. 09. 2007 17:47)

se spožděním ale díky, jsem rád že se ti to líbí, potěšíte - ne že ne :)

Bandymu (Monika, 28. 09. 2007 14:10)

Neboj, tato, já lítám před nima ne za nima:-D

Minice (Bandy, 27. 09. 2007 20:06)

Jen bacha na chlapy. Jsou voškliví a pochtívaj.

Bandymu (Monika, 26. 09. 2007 22:38)

Ale, tato, vždyť víš, že si na mě netopejr, co učí techniku, zased. Mám ho furt ve vlasech. Poznámka sem, poznámka tam, já se snažím.Úkoly mám náhodou hotové, protože si jdu dnes při úplňku zalítat se ségrou, tak jsem si švihla. Dá mi rovnou ty vošklivý fotky krásnýho chlapa před jídlem. Pa :-)Letííííííím

Pro Márč (Bandy, 26. 09. 2007 22:16)

Já schválně netrefil jméno autora. Správně je Šrámek.Ty schválně netrefuješ slovesnou formu. Správně je báseň. Jestli je to tak, jak říkám, musím Ti poděkovat za dobrý vtip. Vítej na palubě.

Čarodějkám. (Bandy, 26. 09. 2007 22:01)

Zkus, Moniko, říct ségře, ať Ti pošle na obrázku nového tatu. Nebo se ji zeptej ne můj mail a pošli mi tam svůj. Já Ti pak pošlu hezký fotky vošklivýho chlapa.

To já jen proto, že jsem shodil dvacet kilo vlastním úsilím. Za rok a půl. A maminka mě učila, že správný chlap má mít trochu pleš, trochu břicho a má trochu smrdět. Nejsem správný chlap. Nemám pleš a nesmrdím. S tím břichem je to rozdílné jestli po jídle nebo před.Máš už napsané úkoly ? Ať zítra zas nepodepisuji nějakou poznámku.

Roni (Monika, 26. 09. 2007 21:00)

Taky si to vždy říkám, ale z praxe potvrdím, že jsou buď období klidu a když se něco začne s...t, tak na jednu hromadu, jakoby osud nebo co zkoušelo, co člověk vydrží.Také přeju ať jste všichni zdraví....

pro Roni (Satanka, 26. 09. 2007 19:55)

Přeju ti, aby byli doma všechni zase zdraví a abys měla na nás víc času. S mailem na tebe myslím a přeju si, aby to dobře dopadlo a ty už neměla takovou nejistotu. S délkou příspěvku si nedělej starosti, můžeš psát třeba 3x tolik, budem jen rádi.

Saty (Roni, 26. 09. 2007 19:49)

Tááák a udělala jsem to...poslala jsem mail. Teď už jen ta odpověď...

Satance (Roni, 26. 09. 2007 19:38)

Velice se omlouvám, ale ještě jsem se k tomu nedopracovala...měla jsem teď doma zdravotní problemy a začlo to u manžela ( jsou to těžšké problémy) a do toho dětské nemoci ( mám dvě děti, ale oni nebudou nikdy marodit zaroveň, šli za sebou ).
A teď jsem lehla já. A to ještě nemluvím o problemech se zdravím své maminky...někdy si říkam, jestli se musí vše dít zaroveň. Nenašla jsem čas a naládu....potřebuji se na to soustředit. Jsem ráda, když se k počítači připojím tak co druhý den.
Ale už to mám uspořádane v hlavě a vypadá to, že k dětem už nebudu stavat co hodinu...tak pomalu budu i vědět jak se jmenuji.....
vyčerpavájící zpověď a moc se omlouvám za tu délku....

pro Marč (Satanka, 26. 09. 2007 11:11)

Když někdo napíše, že tu našel co hledal, je to pro mně ta největší odměna. Děkuju za návštěvu a za písnutí. Saty.

Satance (Márč, 25. 09. 2007 23:39)

Hledala jsem na webu "za trochu lásky šel bych světa kraj..." a našla tohle.Přesně to, co jsem potřebovala. A není to náhoda.Nádhera. I ta píseň mě dostala. Díky

12x2Jirka (d.a.sha, 25. 09. 2007 19:04)

jako vždy...moc hezké:-)

P.S.Saty (Monika, 25. 09. 2007 15:13)

Také jsem moc ráda, že jsem tě našla, moje mladší čarodějná sestřičko, paradox je, že skrz mnou dříve zapuzovanou techniku :-)

Roni (Monika, 25. 09. 2007 14:36)

Také by mě zajímalo, co bylo ve věci s tvou kamarádkou. Moc ti přeju, aby jsi měla jasno-vždy lepší tvrdé jasno než nejisto.
Pokud se na této tragédii nepodepsal někdo jiný, není to první ani poslední případ náhlého zkratu mozku-opět jsme u toho neprozkoumaného........
Vím, žádná útěcha, ale držím palce........

Bandymu (Monika, 25. 09. 2007 14:20)

Nejsem si jistá, jestli potřebuješ zmenšit léta. Sice tě neznám osobně, ale dle máš písmenek náboj přinejmenším na další tisíciletí.
(Zmenšit spíš to bříško, na to nemusíš šetřit, takže ušetříš-stačí zredukovat stravu a hodně běhat za holkama a také samozřejmě nevynechávat výuku v létání na koštěti.:-)

Saty (Monika, 25. 09. 2007 14:15)

No právě, ale nemůže říci, že nebyl varován:-D
Ale myslím si, že by nám mohl vydržet:-D

pro Moniku (Satanka, 25. 09. 2007 09:12)

Jsem moc ráda že mám takovou ségru, ani nevíš jak mi je hezky. Chudák Bandy s tou adopcí neví, do čeho se žene, viď??:-D:-D

pro Roni (Satanka, 25. 09. 2007 09:08)

Myslím že daleko od tématu nejsi Roni a hezky jsi to napsala. Můžeš mi říct, jestli už něco víš o té záležitosti s kamarádkou?

Moniko (Bandy, 24. 09. 2007 21:15)

Miláčku.Fakt adopce je reverzibilní. Pokud jsem se rozhodl pro adopci dcery a dcera souhlasí, dávám souhlas k tomu, abych byl adoptován jako tata z Hané. Já se nemůžu zbavit pocitu, že jsem se rozhodl správně.
V Tvém případě určitě.
No a nějaká adaptace by už jistě nebyla od věci.Hned jak si našetřím, nechám si zmenšit léta.

Jirkovi (Monika, 24. 09. 2007 20:28)

Ale nedotýkej se duší na zem spadlých:-D

Saty (Monika, 24. 09. 2007 20:26)

Tak je to konečně venku, ségra:-)
Tedy pro ostatní: (jsem i ve správném chlívečku),jednou se do sebe zamilovali LEV a ŠTÍR. (Na pohlaví jednotlivce nezáleží). Zrodil se potomek, tak si počkali, jak to dopadne,až vyroste a když bylo jasné, že se zadařilo, zopákli si potomka znovu. No a výsledek je tady. Klidně, Bandy, můžeš adoptovat, jen se opatruj, aby tě pak nemuseli adaptovat:-D:-D:-D

Bandymu a čaroději (Achnat, 24. 09. 2007 18:06)

Souhlasim s bandym-jestli v ten okamžik kdy něco takového vyslovuje to skutečně cejtí a nejni to jen laciný gesto jímž se dostává tam kam chtěl(v závislosti na otevřenosti druhé strany)- jestli se to pro něj nestalo jen nástrojem v rukou žence,pak je to pro mě v pohodě a souhlasím tedy i s čarodějem,neb on se vyjádřil blízce...

duše (Roni, 24. 09. 2007 11:54)

když zaprodáš duši ( ne vždy to musí být ďabel )už nejsi tím kým jsi byl. na to by si měl jeden dát pozor. Zapojují se mnohem později tak se omlouvám.Je možné, že se třeba ani trefím do daného tématu,ale co jeden si má uchovat jen pro sebe a sebe, je zdravý rozum, tvá duše a čest....

pro Bandy (Satanka, 24. 09. 2007 11:37)

Asi nemám paměť jako ty, ale na dudlíky už si vzpomínám.
Dotek těl je nebezpečný, máš pravdu. Když je dotek oboustranně krásnej,
ztratíš půl svojí duše a půl jiné zase získáš.

Dej pozor, bývá nebezpečný
něžný dotek jedné slečny
červeň v tváři moc jí sluší
a ty........ztratíš duši.

Satance (Bandy, 24. 09. 2007 01:15)

"Jen potom až svou duší
dotknu se Tvé duše.
Až potom, ještě před krví
se dotýkat smím Tvěho těla.
Jestli už těla nejde oddělit,
není to to,
co jsi chtěla ?"

Dotýkat se těla není o nic bezpečnější. Jen snazší. Vzpomínám, že první co jsem měl v ruce , byl maminčin prs.

12x2Jirka (Satanka, 24. 09. 2007 00:14)

Chceš vědět opravdu co se stane, až se dotkneš duše?
Spojí se s tvojí, spojí se s krví a už ji nikdy od sebe nedostaneš, zůstane v tobě. Dotýkat se duše je nebezpečné.

dívkám (12x2 Jirka, 23. 09. 2007 23:23)

Dotýkám se tvojich ramen
a šeptám lásko,
dotýkám se tvojich ňader
a mlčím.
Dotýkám se tvého klína
a zpívám.
Co udělám až se dotknu
tvojí duše,

Čaroději (Bandy, 23. 09. 2007 23:09)

Myslím, že jde o malé nedorozumění. Já jen chtěl říct, že šeptat miluji tě neznamená milovat. Ale chvilku štěstí to může přinést.
Vždy jsem miloval ženu, se kterou jsem se miloval.Jen intenzita a čas se lišily.
Když se rozmluvím naplno, budu čtenářům kazit iluze. A to dnes nemíním.
Ty se neomlouvej. Jsi úpřimný, chápající a pravdomluvný. Věř si. V tom je Tvá síla. Věř v lásku. To je Tvá pravá víra.

pro vás (čaroděj, 23. 09. 2007 21:07)


Není nic víc ponižujícího pro člověka který věří na malé lži s velkými následky.
Slovo miluji ,je pro mnoho človíkú posvátné a ten kdo toto slovo používá jako frázi a denně,pokaždé pro někoho jiného či jinou,je pro mne člověk který si neváží jiných človíkú.
Milovat někoho je dar,ale daru si člověk jako jste všichni vážit,ten kdo si neváží daru ten má problémi sám se sebou a před světem,jak takový člověk dokáže potom pochopit toho druhého když sám sebe nechápe.
Omlouvám se vám za povídání ale prominte ono je to urážlivé pro lidi kteří opravdu milují s plným srdcem.
Tak to je odemne vše a tad se do mě můžete pustit a dát mi co proto.
AHOJ VÁM

Satance (Bandy, 22. 09. 2007 22:17)

No a o tom,co říkáš Monice jsem se zmínil o několik stránek výše. Začínám se zamýšlet nad tím, proč adoptovat vlastní děti.

Invaze (Bandy, 22. 09. 2007 22:15)

Jsou dvě základní metody terapeutických postupů. Ty invazivní (operace nožem) a ty ostatní. Pokusím se o neivazivní invazi. Zní to jako blbost, ale invaze do duší neohrozí většinou těla.
Nuže.Nevím, proč neříct "Miluji Tě", ženě, kterou nemiluji. One přece nechce slyšet pravdu. Chce, aby se je splnilo přání. A já ji ho dnes splnil. Já nesliboval že napořád. Já řekl jen, že dnes, teď, je tomu tak. Chybil jsem ? Jsem padouch ? Jsem zvíře jen proto, že si myslím, že láska je okamžikem štěstí ? Že si myslím, že láska mezi mužem a ženou není trvalou hodnotou, ale věřím, že :"Neruda: Pro trochu lásky, šel bych světa kraj ?"
Tak s hlavou odkrytou a bosý přiznávám se dnes ke všem svým lásky lžím. A budu Vám ženy lhát dál, když Vám moje věta jen trochu rozsvítí pohled. O zrychlení dechu už si netroufám.
Ono Ti co lžou a ví proč, mohou být lepší jako ti, kteří neví, co bolí.

pro Dášu (Satanka, 21. 09. 2007 22:03)

Tím jsi naznačila to, co si myslím, že "mám tě rád", je o malinko vlažnější, než "miluji tě".

Monice (Satanka, 21. 09. 2007 21:58)

Moniko, ty snad musíš být moje utajovaná ségra, jinak to nevidím. Dík za to že jsi, mám v tobě oporu.:-DD

....... (d.a.sha, 21. 09. 2007 20:59)

Je lehké říci "mám tě rád" to dokáže i dítě...těžší je však milovat a říci vážím si tě....to abych jen nekoukala:-)

Hemenexovi (Satanka, 21. 09. 2007 17:29)

Věřím, že zážitky v "Miluji tě" jsou tvoje vlastní. Ten kdo prošel všemi komnatami, musí mít takové zážitky, jen máš tu schopnost, uchovat si živě vzpomínky...každý vzdech..pocit..i to co není okem vidět, ale je pod povrchem. Například já tu schopnost nemám, musela bych vzít tužku a papír bezprostředně po zážitku. S odtupem času zůstává vzpomínkovej balíček převázanej růžovou mašlí a v něm plno útržků. Dalo by mi sakra práci z toho složit něco kloudnýho a takhle emotivního. Studenej čumák?? heh, no dobrá, pokud se to týká tělesných potřeb které jsi popsal - (chlad, hlad, teplo, dusno, žízeň, bolest, nevolnost)...
Ten kdo tolik cítí s ostatními, nemůže být studenej čumák Rosťo, i když se tak snažíš vypadat. Na koho tě typuju? Na magickýho mystifikátora. (ten studenej čumák byla opravdu mystifikace) čauky.:-DD

Achnatovi (Satanka, 21. 09. 2007 16:57)

Ano, telepatie mezi jedinci je, jen ji dokáže využít pár jedinců. Líbí se mi co jsi napsal a stejně jsem strašně ráda, že je řeč a že jsou slova. Říkám ti, že jsi moc fajn kluk. Kdybych ti to řekla přenosem myšlenek, nikdo kromě nás dvou by to nevěděl, ale takhle to ví všichni.

pro Saty (Hemenex, 21. 09. 2007 16:55)

Víš Saty, já vlastně ani nevím jestli jsem tak výborný mystifikátor nebo jen popisuju co zažívám, to záleží na tom, co budeš víc obdivovat ... ne, teď si dělám legraci. :-)))
Navážu na to co jsem psal na stránce SOS (Smutek O Samotě).
Jsem studený čumák, který pohrdá osobními potřebami svýho těla (chlad, hlad, teplo, dusno, žízeň, bolest, nevolnost), přesto nebo právě proto se dokážu poměrně hodně "vsoucítit" nejen do cizí "hlavy" ale i do celého "člověka". To využívám nejen při psaní (viz. trilogie SOS) ale třeba i při léčení druhých.
Jak jsem se už přiznal, tuto (nejen) moji schopnost jsem využil třeba při psaní SOS. Mě stačí, že už nesu smutek těch druhých, na vlastní by mě možná ale nestačily síly, možná proto je mi můj vlastní smutek tak cizí.
Při psaní "Miluji tě" jsem se nemusel opírat o zážitky druhých, mám svoje vlastní, fakt :-)
Kde ale je ta hranice, kde končí moje vnímání a mysl a začíná vnímání a mysl mé partnerky? Kde jsou pak hranice, když naše vědomí se propletou jak šroubovice DNA? Kde jsou pak hranice, když umím s JÁ udělat MY?
A pak? Pak stačí jen nezapomenout a zapsat ... ;-)
Takže Saty, opravdu nevím, kde je ta hranice. Hranice kde začíná moje fantasie a kde končí moje magie, kde začíná Jin a končí Jang, kde svíčky JEŠTĚ svítí a kde UŽ svítí.

Pro Saty (Achnat, 21. 09. 2007 12:09)

Neomlouvej se,nemáš především proč.Nikdo z nás nejni andělem,protože jinak by jsme to všichni vycítili...Jednou až se ocitneš tam,kde slova nejsou,tam kde cit přímo formuje tvé chtění,ježto se hned stává skutkem,přijmeš v sebe to o čem mluvím...Pravdu máte v tom že nebýt slov tady na netu,asi bych vás jen těžko zpoznal jako individuální tvorečky vystupující sami za sebe,ostatně neměl bych asi ani tu šanci,neb by jsme se zřejmě nedostali vůbec do kontaktu...a nebo jo,kdo ví...potkali bychom se někde v lese a já bych cítil stejnou blízkost jako teď.Dost již tedy o slovech,vždyť potřebujeli někdo motyku aby okopal záhon nechť si ji vezme,já jen tvrdím,že to můžu stejně tak dobře zmáknout třeba pomocí telekineze v závislosti na rozvíjení tý daný schopnosti...a jestli by mi slova nechyběli?...Přenosy pomocí myšlenek vůbec nejsou tak okleštěný,spíš naopak,naučili bychom se takovejm věcem o kterých se nám teď ani nezdá...i nadávat a jak...

Achnat,,Saty a já (Monika, 21. 09. 2007 11:10)

Kdyby nebyl,Achnate, určen dotaz Saty, odpověděla bych stejně. Když znáš lidi osobně-není potřeba kolikrát mluvit. Poznáš dle gest, mimiky, intuice atd., s kým máš tu čest. Ale zde na netu si uděláš obrázek a vnímáš ostatní právě dle slov, někdy ti je jasno a nemusíš už dál psát ani přemýšlet, někdy se nevyznáš a tudíž "hodíš udičku". Myslím v dobrém, aby si člověk s ostatními více porozuměl a neudělal třeba zbytečné seky.
Saty, ty anděl asi budeš, protože my můžeme v debatě pokračovat nebo mlčet, jak je nám libo, ale ty musíš pořád jet. Nebo chceš jet. Slovo "musíš" nemám ráda.
A já? Ráda si povídám,ráda mlčím a také se ráda vyjadřuji písněmi. Ne každý by však mohl chápat.
Takže na závěr-jelikož jsem asi protinožec-nedávno vizáž jak ptakopysk:-), nebere mě ani tak jaro jako podzim, tak na mě zkrátka "vlezl podzim"-proto ty mé bohaté příspěvky. Nestydím se za otevřenost, proto klidně napíšu:

" Mlhy už jsou a já doufám, že jednou taky uslyším hvízdání"

" Doufám, že jednou dám kočímu bič"

" Doufám, že nebudu pořád admirál Nelson, je to
sice spolehlivé, ale občas náročné"

Tak a tím končím povídání na níže i výše uvedené téma:-)

Achnatovi (Satanka, 20. 09. 2007 23:56)

Byl nám dán dar řeči, všichni živí tvorové se dorozumívají hlasem a zvuky, snad jen
ryba je němá. Ty vlastnosti který jmenuješ...aspoň si myslím že je dokážu vycítit.
Tady to není beze slov možný, ale v realu je to docela spolehlivý.
Tobě by nescházelo někdy si zazpívat u té hudby a nebo hrozně zanadávat?
Mně jo, v obou případech pak cítím úlevu. Neumím si představit někomu
vynadat přenosem myšlenek, promiň, nejsem anděl a asi nikdy nebudu.

Pro Saty (Achnat, 20. 09. 2007 23:18)

Jak to že by tu bylo ticho?Hudba,příroda...a jakto že nejsme obdařeni poznat lásku,závist,zradu,lež,přátelství atd...ty snad necejtíš saty?Každej to umíme,jen ne každej to v sobě rozvíjíme-myslím schopnost vyciťovat.Jsou lidé kterým stačí že jsi v jejich blízkosti a aniž by tě znali nebo tě jen spatřili,vycítí přesně v jakém stavu zralosti se nalézáš a to i se všemi detaily vztahující se přímo k tvé osobě-a oni nemají žádný dar,jsou jen citovější,čehož může dosáhnout každý...

pro Hemenex (Monika, 20. 09. 2007 22:23)

Neříkám, že mě včera při té "láskyplné"anabázi nenapadlo aspoň na chvilku, kdybych neodpověděla Saty na dotaz o chápání slov-mít rád a -milovat, nerozpoutala se se tak "pružná" debata. Hned jsem to ale zapudila, protože jsem CHTĚLA odpovědět a to je pro mne podstatné. Teď vidím, že jsem udělala jedině dobře, protože závěr (aspoň myslím) je famózní. Kdysi jsem psala už na tomto webu, že nelžu. Buď říkám pravdu nebo mlčím. Teď ale musím říci-ROZUMÍM.

Hemenexovi a all (Satanka, 20. 09. 2007 16:40)

Rosťo, poslal jsi mi na přečtení "pár slov na téma -miluji tě" a jak vidíš lásku. Je to hodně působivé a mně to nedá nezeptat se tě, - jsi to ty, popsanej v těch písmnkách, nebo jsi tak skvělej mystifikátor?
Nechal jsi na mně, co s tím udělám, tak se mrkni do záhlaví stránky a přijmi dík.

d.a.sha, (Roni, 20. 09. 2007 12:55)

taky mě těší jmenuji se Veronika...ale, když koukneš zpětně tak jsem vše psala všem ( o těch čárkách a o Ostravě) a tys to tak nějak přehodila na Jirku.Takže jen co na něj patří jsou ti "přehlížení kamarádi".

Satance (Roni, 20. 09. 2007 12:45)

Má slova...naprosto s tebou souhlasím.

pro Achnata (Satanka, 20. 09. 2007 12:39)

Já si zase nedovedu představit to příšerný ticho, který by tu zavládlo Achnate. Někdy jsou takový chvíle, že nejsou slova aby vyjádřily pocity, pak pomáhá barva hlasu, šepot. Nezdálo by se ti, že by bylo smutno? V tomto našem životě nejsme obdaření abychom vycítili a případně pouhým pohledem rozpoznali lásku, přátelství, nebo lež. Možná jindy a někde jinde to možné bude, zatím jsem za slova ráda. Kdyby nebyly, nebyl bys tady na webu, neměli bychom si co říct a to by byla škoda.

Všem (Achnat, 20. 09. 2007 11:58)

Někdy si představuju jaký by to bylo kdyby lidi neznali slova a jenom z těch druhých vyciťovali a podle toho ze sebe dávali cítit...že by lidé nevěděli o lásce,o přátelství,o lži...?Naučili by se to poznávat na druhých aniž by o tom mluvili-to by bylo fajné,nebo ne?Vim že jich to spousta umí,proto se divim,když ti o kterých si myslim že v tomto směru jsou dál než ostatní,potřebujou tolik mluvit...hezký den všem

d.a.sha (24Jirka, 20. 09. 2007 08:30)

fajn, reaguješ ale na něco co bylo napsáno ne mnou ale mně.
To ostatní už je tak zamotaný, že to nejde vyřešit po e-mailu, to není přehlížení, to je snaha víc to nekomplikovat.

pro all (Hemenex, 20. 09. 2007 00:24)

Napsal jsem pár slov na téma "Miluji tě, miluji tě" tak jak to vidím já, mýma očima.
I když jsem řekl pár slov, je toho víc a tak to raději nejdřív pošlu Saty ať sama rozhodne co s tím. Jestli to lze dát sem nebo raději rozeslat rovnou na vaše maily.

PS: Prostě neumím nic napsat stručně :-(

Roni (Monika, 19. 09. 2007 23:14)

Ano Roni, to je opravdová láska. Moc ti přeju, ať vám vydrží:-)

pro Roni (Satanka, 19. 09. 2007 23:09)


Ano, tohle všechno patří k lásce, k lásce lidí, kteří se rozhodli
jít spolu životem. Krásně to vystihly děti v otázkách -co je to
láska- které jsem dala do záhlaví stránky. Jen na těch dvou záleží,
jestli jim to vydrží a jestli dokážou stát vedle sebe celý život. Co
je láska a jak bychom se měli chovat jeden k druhému je nám známo
všem, že to končívá jinak? Možná je na vině nová láska, holt už to
tak je a nikdo to nezmění. Nesoudím, nevím jak budu na tom za čas
třeba já.

pro Hemenex (Satanka, 19. 09. 2007 23:08)

Nejdřív začnu od konce tvého příspěvku. Nic není smazáno, než
vyslovím doměnku, přesvědčím se. Všechno je v archivu a odkaz na ten
archiv je na každé stránce. Bohužel se tomu nevyhnu, musím to
ukládat na jiný web, aby se mohlo psát dál. To na vysvětlenou nejen
tobě.

Teď k tomu co jsi napsal. Nepřečetla jsem snad ani jedinej sladkej
románek, nebralo mě to ani v pubertě, spíš jsem sáhla po Verneovce,
ale neodsuzuju ostatní za to že je čtou. Vynahrazují si tím to co se
jim nedostalo ve vlastním životě a když jim to nějak pomůže, je to
jen dobré.

Nedívám se na telenovely, jedinou kterou jsem skoukla, byla Milágros
a to mi stačilo. Dál píšeš, že když muž - žena řekne "miluji tě"
druhý okamžitě podéhá iluzi. Podceňuješ toho druhého. Myslím si, že
každý člověk vycítí, jestli je to míněno opravdu, nebo to jsou jen
slova. Pokud hledá opravdový vztah, měl by zbrzdit a vycouvat. Že to
neudělá a pak se chytá za hlavu? Šel/šla do toho vědomě a za naivitu
se platí. Každý člověk se potká s životní láskou jen jednou, ale
předtím zažije plno jiných lásek, je to špatné? Bylo to u tebe
jinak? Určitě ne, užíval sis života plnými doušky a bral sis to co
ti přinášel. Bylo to špatné?? Byl bys jiný, kdybys vrátil čas?
Myslím že ne, později se na všechny vztahy a kotrmelce s úsměvem
vzpomíná, tak jako nikdy nezapomenu na svojí první školní lásku,
pak na létání v oblacích na gymplu a pak dál...

Jsme každej jinej, nevím, mužskej to třeba vidí jinak, taky životní
zkušenosti mění pohled na lásku, uznávám že v něčem máš pravdu, v
něčem mám pravdu zase já.

oprava (Monika, 19. 09. 2007 23:01)

To ale neznamená, že si je......

pro Hemenex (Monika, 19. 09. 2007 22:59)

Také nemám ráda laciné fráze, myslím, že je to z mých příspěvků níže zřejmé, že k lásce slova nepotřebuju. To ale, že si je nemohou říkat a myslet jiní. Každý z nás vše vnímá jinak, co dá hodně mě, nemusí druhému a naopak. Nepřipadá mi však na tom nic špatného o daném tématu si popovídat.
Ty nechceš, zřejmě máš své důvody, naznačené v posledním příspěvku, nabyté životem i založením. Omlouvat se nemusíš. Ze své pozice máš na vše, co jsi napsal plné právo. Jako i každý z nás.

Roni (d.a.sha, 19. 09. 2007 22:11)

Ostrava se nedá srovnat s vesnicí to máš pravdu,ale každé město je začouzené z té hromady aut a toho provozu.Vesnice je vesnice to můžu potvrdit..jsem vesničanka:-DDD

Roni (d.a.sha, 19. 09. 2007 21:55)

?? Tohle bylo 24Jirkovi...máš pravdu Tebe ještě neznám,ale co není může být...já jsem Dáša těší mě:-)hezký večer

d.a.sha, (Roni, 19. 09. 2007 21:47)

nemužu pžehlížet kamarady:-) kdyý ještě scela nesjem zde zapojena. Beru Vás všechny jako jedny neznáme přatele....jsem ráda že si tady pokecam o všem a se všemi....

d.a.sha, (Roni, 19. 09. 2007 21:41)

něco jsem přehledla? nebo ty....ja ti nevím, ale je to napsané mě nebo Jiříkovi. Jestli mě, tak nevím kde jsem udělala chybu a někoho přehlížím....a Ostrava je kapanek začouzená neboť vždy jak jedu od praprarodičů tak to vidím...oni žijí na vesnici...

24Jirka (d.a.sha, 19. 09. 2007 20:53)

A co se týče Ostravy není začouzené město....dnes jsem tam byla a zdála se mi jako každé jiné město.....uplně normální...

24Jirka (d.a.sha, 19. 09. 2007 20:51)

mě čárky nevadí,ale že přehlížíš kamarády je horší:-)

Hemenex (Roni, 19. 09. 2007 20:19)

opovaž se psát jen někam jinam....říkáš jen svůj názor. TAK si ZA NÍM stůj. Holky čarodějné si taky stojí za svým a já taky.....
prosím vyjadřuj se dál
děkuji Veronika

24Jirka (Roni, 19. 09. 2007 20:16)

Ostrava což je horší jak Praha....jedno velke začouzené město. ( občas zapomínám čárky neboť v Guild Wars se nepíší, tak se všem omlouvám..)

all (Roni, 19. 09. 2007 19:49)

Láska je, když se jeden na Vás kouká laskyplným pohledem i když v té chvili vypadate jako dinosaurus. Když žena v 9měsící si nevidí na nohy a manžel ji obouvá, když se neohne aby se oblekla, když zvrací při ranních nevolnostech ( nechápu kdo vymyslel ranní nevolnosti, když je jeden ma celej den a noc...) a manžel ji drží vlasy, když se ráno probudí a má předsebou snídání všeho chuti. Láska je, když stojíte v řadě na banany mezi "topmodelkami" a vy mate kolem pasu 120cm a mažel se na vás koukne jako na tu nejkrásnější bytost. Láska je, když po 12ti hodinovém porodu na vás manžel koukne a řekne, že by vás dvě nevyměnil za nic na světě.........

Saty a Monika (Hemenex, 19. 09. 2007 18:49)

Saty,
je možné, že právě stohy a stohy stránek hustě popsané podrobným vylíčením toho jak sladce chutná opravdová láska v podání od muže, který se pozná podle toho, že dokola opakuje formuli "miluji tě, miluji tě" způsobuje to, že pak ženy tak snadno podléhají iluzím a nám mužům.
Muži, když toto vidí pak toho začnou, pochopitelně, více a více zneužívat pro svůj prospěch. Nedivme se.
Nedivme se pak ženám, že tuto zbraň pak obrací zase proti nám.
Zajímavá myšlenka Saty, že právě laciná růžová knihovna devalvuje význam, velikost a hodnotu slova "láska" a také snižuje cenu věty "miluji tě". Děkuji za nadhozenou udičku :-)
Moniko,
bytostně nesnáším laciné fráze (obzvlášť jsem citlivý na toto téma) a těch k tématu "opravdové lásky" tady na této stránce BYLO (píši bylo v minulém čase, protože už tady nejsou, jsou buď v uschovně nebo je Saty vymazala, nevím) třeba na mě až přespříliš. Proto si myslím, že i diskuze vedená jen opsanými a bezduchými (i když hezky znějícími) frázemi je devalvace lásky.

Promiňte, budu už raději psát svůj názor jen k jiným tématům.

Satý (d.a.sha, 19. 09. 2007 17:22)

ty se ptáš??Já to vím jistě,že tě mám ráda:-)

Satý (d.a.sha, 19. 09. 2007 17:21)

k tomu taky nemám slov:-D..holt láska je láska a je moc krásná.....

pro Hemenexe (Satanka, 19. 09. 2007 16:58)

O lásce bylo napsáno tolik knih a básní, že bychom to nespočítali. Je tím láska devalována?
My sami jsme výsledkem lásky a celý náš život se snažíme lásku přijímat, nebo ji dávat.
Láska nemůže být nikdy devalvována, nanejvíš může chutnat trpce,
to když vyprchala, zklamala a odešla od nás. Lásku hledáme, nacházíme, prožíváme a ztrácíme,
a nikdy nemůže pro náš život ztratit cenu. Jsem ráda že Monika napsala to co napsala.
Povídání o lásce není devalvace, i když názory na ni se můžou různit.

k tématu (Monika, 19. 09. 2007 14:50)

Za mou osobu si myslím, že povídání si o čemkoliv mezi známými, kamarády a přáteli na netu(dle výběru) jakož i o lásce je výměna názorů a zkušeností, nikoliv devalvace. A na netu se holt slova používat musí, na to, abychom pouštěli energii, jsme ještě jaksi dost nevyspělí.
No nic, jdu holt fachčit...........

pro Saty (Hemenex, 19. 09. 2007 14:04)

Naopak, já věřím v lásku a vím že je jí mezi lidmi dost a dost. Jen mnohem víc se toho za lásku vydává.
Jako ve všem i tady já nemusím prázdná gesta, která se jen patří dělat (povinné miluji tě u chlapa před sexem a povinné miluji tě u ženské po sexu, atd.), netrpím však ani předsudky, proto na druhou stranu věřím, že i profesionální děvka, které projde mezi nohama tucet chlapů za noc, dovede upřímně milovat jen jednoho jediného a kdejaká "počestně vdaná" žena by jí hloubku a opravdovost jejích vlastních citů mohla závidět a kdejaký "poctivý" chlap by jí to, díky své vlastní ješitnosti, ani nevěřil.
Ale Achnat má pravdu, i toto povídání jen dál a dál devalvuje hodnotu těchto krásných slov.

Saty (Monika, 19. 09. 2007 13:42)

Nějak mi dnes nejde nic od ruky, spíš od srdce:-D
Rozlišuju objetí přátelské a to druhé. To druhé beru jako potvrzení toho, co cítím a myslím, že i ten druhý. A pak tam musí samozřejmě být vše, co jsi napsala. Přátelské je letmé přitisknutí a to mé poznávací jakoby splynutí těl v jedno.:-)

pro Dášu (Satanka, 19. 09. 2007 13:02)

My dvě jsme vzácnej příklad, rozumíme si i beze slov a máme se rády, že je to tak?:-D

pro Hemenexe (Satanka, 19. 09. 2007 12:56)

Opravdová hodnota je Rosťo v srdcích, ta není na slovíčkách závislá.
Slova nezažívají inflaci, možná vztahy jeden k druhému, s tím bych souhlasila
a přidala bych k tomu, že nejen mezi mužem a ženou, ale mizí i vzájmné
upřímné kamarádství.
Docela mě překvapila tvoje slova: "Kdyby se místo každého statísíce prázdných "miluji tě"
objevila jedna opravdová LÁSKA, byli bychom dávno v ráji".
Ty myslíš, že opravdová láska už není? To je myslím troufalé tvrzení.
Spíš bych řekla, že těch slovíček "miluju tě lásko" nebo "mám tě rád/a" je moc málo.
Tady se trochu rozcházíme, ale nevadí, stejně tě mám ráda.
Co myslíš, devalvuji to slovo?

Roni (Achnat, 19. 09. 2007 12:32)

Co takhle Rakousy,Roni?Tam je krásně,viď...

Hemenexovi (Achnat, 19. 09. 2007 12:30)

Je mé moře slov stejné jako moře slov ježto máš na mysli?A můžeš to takhle vůbec zevšeobecnit-vždyť každej to má jinak?Není i tohle devalvace hodnoty těch slovíček...

Roni (24Jirka, 19. 09. 2007 12:18)

jo to jsi dobrá, tak to je jasný Bavorsko

Monísek (Satanka, 19. 09. 2007 12:14)

Moni, budeš se divit, ale přesně chápu co jsi napsala. Plácnutí po zadečku je důvěrné
a hodně známé gesto a nevylučuji, že to ke dvěma lidem kteří se mají rádi, patří.
Je to projev zájmu, ale není to projev lásky. Tobě k poznání stačí obejmutí
a vidíš, mně to zase přijde jako projev blízkého přátelství. Já to musím pocítít uvnitř,
prostě najednou začne svítit ještě jedno slunce. Při kontaktu musím vnímat nejen své srdce,
něhu, lásku, ale i erotiku, touhu po tom druhém, protože bez toho by to byl jen příval
velkých sympatií. V doteku rukou, v pohledu očí musí být všechno, VŠECHNO,
a musí to být oboustranné. Každá to Moni vidíme malinko jinak, teď jde hlavně o to,
jak to vychází v praxi.

Saty (Monika, 19. 09. 2007 11:54)

No, jo, tak já jsem včera pohladila Jirku:-D

ještě k tématu (Monika, 19. 09. 2007 11:50)

Když už jsem se na toto téma tak rozkecala-nebývá to moc mým zvykem, chtěla bych ještě poopravit, jak já cítím lásku. Plácnutí po zadečku je sice roztomilé, ale už tam může být sexuální podtext, pohlazení, vzaní za ruku-jak jsem už psala je hezké, ale může to být mimo lásky i velká sympatie nebo pocit něhy k druhému. Ke krásným slovíčkům jsem se už vyjádřila. Tak tedy já nejvíc cítím, jestli tam něco je-při pevném objetí. Teď nemyslím intimnosti, prostě jen se obejmout a setrvat. Pak cítím, jak bijí srdce, prolínají se aury (:-)) a i jakousi výměnu energie. A vím, že teď to tam je nebo ne. Do budoucna nevidí pořádně ani čarodějky-tak tam se jedná opravdu o ten risk, jak psala Roni. Protože se jaksi nedokážu moc řídit ani v životě rozumem, natož v lásce. Takže LÁSCE ZDAR:-)
(Sakra, když to po sobě čtu, vypadá to, že místo stromů objímám chlapy, ale není to tak, myslím, že víte, jak to myslím, jinak se vyjádřit neumím).

pro Hemenex (Monika, 19. 09. 2007 11:33)

......a v opačném případě jsme v háji.:-D

pro Saty (Hemenex, 19. 09. 2007 10:09)

Omyl děvče, tentokrát se, vyjímečně, mýlíš.
Rozhodně si nemyslím, že dokáži předem poznat karambol a citové vydírání o tom ani nemluvně. To rozhodně ne.
Já jsem jen tvrdil a tvrdím, že slova "lásko" a "miluji tě" již několik let zažívají neuvěřitelnou inflaci a jejich opravdová hodnota se až neskutečným způsobem neustále devalvuje.
A teď česky:
Kdyby se místo každého statísíce prázdných "miluji tě" objevila jedna opravdová LÁSKA, byli bychom dávno v ráji (nebo jak to místo nazvat)

24Jirka (Roni, 19. 09. 2007 09:55)

Ono existuji i jiné města než Praha.:-) A v Jurském parku bylo skvěle,děti si to užili. Ale ta dvouhodinová cesta tam a dvě zpět, bylo peklo. :D Už víš odkuď jsem? :DDDD

satanka (d.a.sha, 19. 09. 2007 00:58)

ještě jsem nepsala nic já:-D...ale myslím,že tvůj posledni příspěvěk mluví za vše...:-)

Lásko, miluji tě. (Satanka, 18. 09. 2007 23:06)

JUJ to jsem si početla, je vidět že každej má s tím bohaté zkušenosti a tak jako jsme každej jinej, tak každej se na to dívá trošičku jinak. Hemenex je zkušenej, myslí si že dokáže předem poznat karambol, citový vydírání, ale kdo ví jak by to dopadlo, kdyby najednou ztratil hlavu. Znám mužský, který se nechaj citově vydírat rádi. Pokládá se za špatné, když se řekne - "lásko, miluji tě" někomu jinému, než je náš partner. Ty slova jsou krásná. Když je říkáme tomu koho máme v srdci, říkají to nejen ústa, ale i naše oči, naše ruce, říká to naše nitro. Ale na druhou stranu "lásko" můžeme říct spontánně jako poděkování i tomu, kdo se nám nějakým způsobem zapsal do srdíčka a s kým nám bylo hezky. Tady bych to přirovnala k pohlazení.

Jirkovi (Monika, 18. 09. 2007 21:12)

Žraloci byli z "Čelistí" a ne ze s Plzně:-)

Jirkovi (Monika, 18. 09. 2007 21:07)

Kdybych byla materialistka, tak bych napsala:
po první noci- miluji tě, mám tě ráda
podrbej mi, prosím, záda...
ale jelikož jsem romantička a asi z toho nikdy nevylezu, tak mě nic hezčího, než jsi napsal ty nenapadá............:-)

Moni (24Jirka, 18. 09. 2007 21:02)

vždyť říkám, že podle těch žraloků jsem tipoval Plzeˇ, ale ono ne.

Roni i Jirkovi (Monika, 18. 09. 2007 21:01)

Myslím, že jsem na to kápla, Roni bydlí v Jurském parku. Stačí se podívat do křišťálové koule.:-D

Moni (24Jirka, 18. 09. 2007 21:00)

Celý svět
v jednu vteřinu
zabalen
celý život
smrtí provázen
ta noc nás protíná
ve splynutí

K tématu (Monika, 18. 09. 2007 20:59)

Ještě mě napadlo, nemají to ti Angláni jednodušší? Řeknou I love you a myslí tím že milují a mají rádi zároveň.(Teda, myslím si to, jsem teprve u desáté lekce).
Pokud se používají slova, měl pravdu i Hemenex. Bývá to i obráceně, nejdřív se mají rádi a postupně potřebují čas na zamilování, opačně-zamilují se a... o tom jsem už psala níže. Obě varianty jsou možné.
Není ale pravda, že všechna děvčata chtějí slyšet sladká slovíčka, i když ví, že to není pravda. Jak jsem už psala, raději beze slov, ale ryze.Protože komunikovat se dá i jinak než slovy.

Roni (24Jirka, 18. 09. 2007 20:58)

no teď jsi mě dostala, marně přemýšlím co leží na uplně opačné straně než Praha. Pražáci nejsou lidi, jsou hrozně divný, plouží se v tunelech pod městem, pražáci jo ty jsou divný.

Jirkovi (Monika, 18. 09. 2007 20:43)

No jóóó, já zapoměla, že básníci musí mít první noc náležitě obásněnou:-D:-D:-D

24Jirka (Roni, 18. 09. 2007 20:28)

a proc?:DDD nenejsem z Prahy. Jsem s uplně opačné strany...:DDDD

Roni (24Jirka, 18. 09. 2007 20:23)

no tak hlavně abys nebyla z Prahy. saty už jsem to odpustil :)

Moni (24Jirka, 18. 09. 2007 20:21)

jen lásko?, po noci se mnou :) no to snad NE

Monice (Roni, 18. 09. 2007 20:17)

proto říkám, že nepotřebuješ slova....stačí jeden milující pohlazení po zadečku a jsi šťastná....

Hemenex (Roni, 18. 09. 2007 20:15)

nesnáším sladké ženské, které sedřou chlapa až do morku kostií ( citově a i finančně) A POZOR...dělaj to i chlapy......otázka zní....: necháš se uhranout a nebo budeš poslouchat své tělo ( neboť tam kde selže rozum občas poradí i srdce...jednej jak cítíš, alepak i poslouchejten rozum) ale bez risku neni zisku, že .....

k tématu (Monika, 18. 09. 2007 20:12)

No já jsem asi vadná, ale to bude tím, že spoléhám na tu intuici, ale můžu ubezpečit, že vůbec nepotřebuju slova, když to tam prostě JE. Teda ten oboustranný hluboký cit. Daleko víc mi řeknou doteky, pohlazení, vzaní za ruku, tam cítím, jestli ano či ne. Tu energii-hehe.:-D

P.S: (Roni, 18. 09. 2007 20:12)

snad jsem v tom neudělala guláš....

Hemi (Roni, 18. 09. 2007 20:11)

život mě dost naučil. Po pravdě nikomu jsem nedala příležitost se ke mě přiblížit. Dá se říct, že až nynější partner a manžel, prolomil ledy. Viděla jsem hodně lidí ( a bohužel i v rpdině ) jak se snaží k něčemu dopracovat přes city. Vydírání a pod. Buď tak vypadám odpudivě neboco, ale mě se zatím vyhnulo. Naopak ...stala jsem se někdy i tím kdo chrání před takovými zmetky.
A co se týká vrážení citových klínu...já osobně jsem dotyčného nenechala až tak daleko dojít. Neříkám, že o mě nebyl zájem a že bych byla nějak přepečlivě vybírává. Ale dá se říct, že kazdý chlap si dal předemnou pozor. A když už....takjsem řekla:" jednej na rovinu" a já taky tak jednala.....

Jirkovi (Monika, 18. 09. 2007 20:08)

A co třeba říci "jen" LÁSKO, to by snad nebylo málo......

pro Hemenex (Monika, 18. 09. 2007 20:04)

.....vyrost z nich tuláckej kříž

k tématu (Monika, 18. 09. 2007 19:59)

Než odpoví Roni.......
Vida, jak se to pěkně rozjelo, jen doufám, že jsem z těch milovaných meruněk a mužskejch k sežrání nedopadla jako kudlanka nábožná. :-D

pro Roni (Hemenex, 18. 09. 2007 19:27)

A měla jsi někdy to hroznou smůlu, že se ti něco podobného stalo?
Třeba že nějakej chlap se ti pokoušel vrážet citový klíny do hlavy, jenom proto aby tě dostal? Nebo nějaká ženská proto aby z tebe pro sebe vymámila nějakou výhodu? Stalo se ti to někdy?

Hemenex (Roni, 18. 09. 2007 19:18)

Já to NIKDY neudělala. Ale nestydim se za to......

Jirkovi (Hemenex, 18. 09. 2007 19:09)

A přesně o tom mluvím .... :-)

Chlap by měl něco slýchávat, tak to ženská řekne.
Na druhou stranu, ženská by se neměla s nikým vyspat, dokud ji chlap nebude opravdově milovat, proto chlap řekne, že jí miluje atd.
Paradoxem je, že ač všichni tvrdí, že to NIKDY ještě neudělali, přesto se VŠICHNI s tím už setkali :-)

all (Roni, 18. 09. 2007 19:04)

po první noci nenií třeba slov..pokuď je spokojenost na obou stranach. A Ano je rozdíl mezitím " mít rád" a " miluji tě" . To snad vědí snad všechny citově vyvinutí jedinci.
A nejsem s čech:-):D hadejte dál....

Hemenex (24Jirka, 18. 09. 2007 18:35)

teda nechci nic říkat ale po první společný noci by chlap měl slýchávat - miluji tě - bo tedy nevím, to by byl konec :) -

O lásce (Hemenex, 18. 09. 2007 17:58)

Nerad se k těmto tématům vyjadřuji a na konci komentáře pak pochopíte proč.
I pro mě slova "mít rád" a "milovat" mají úplně rozdílné významy.
Nejen pro mě.
Moje dlouholetá přítelkyně mě, po naší první společné noci, řekla, že mě má moc ráda ale že mě ještě nemiluje. Na to jsem si musel další rok ještě počkat :-)
I já, stejně jako ona, to vidím podobně. Láska chce čas a musí uzrát.
Protože ale již od svých 11 let vím, co chtějí holky slyšet i když budou vědět, že to není pravda (myslím, že to často platí i naopak) právě proto slova popisující něco tak jemného a krásného, ztrácejí v nepředstavitelné většině svůj význam a mění se jen na:
"odřený fráze a sliby do očí ..." vyslovený jen a jen za účelem obyčejného zisku (jakého, to je na dlouhou diskuzi).
A mnozí lidi, v ústech lopaty a v srdcích kýble, s nimi pak zachází jak s hnojem, jen je přehazují s kupky na kupku a zapomínají, že nakonec:
" ... vždycky se otočí,
jen proti nám ..."
a pak jen pláčí a svalují, za nesplnění svých sobeckých představ, vinu jen na druhé.
Co jsem chtěl vlastně říct?
Že v moři slov o lásce je jen kapka opravdové lásky.

Saty (Monika, 18. 09. 2007 16:47)

Dneska mi jdou myšlenky šejdrem, asi jako ten déšť, chtěla jsem tím ještě říci, že každý může vyjádřit sílu svého citu jinými slovy, podstatný je ten cit a ne slova.

Satance (Monika, 18. 09. 2007 16:26)

Jasně že jo, dělala jsem si legraci-znáš mě. Ale fakt je, že s těmi slovíčky je to dost sporné. Jeden říkal, že mě miluje a já cítila a dopadlo to tak, že to nebylo ono a druhý-mám tě moc rád a vím, že má.
Jisté je, že podstatné je duševno, krása pomine. Duševno může sice taky, ale je tam menší pravděpodobnost, s tím se dá něco dělat. Kdyby se třeba cpal sedmdesátník bobulema kvůli svalům, dopadlo by to asi špatně.:-D

Monice (Satanka, 18. 09. 2007 15:34)

Kdybys měla milovat všechny mužský který jsou k sežrání, tak bys musela mít srdce
větší než jsi sama, to nejde, takže tahle varianta se vylučuje. Nevylučuje se ale,
že je můžeš mít ráda. Můžeš mít ráda vysoký blonďáky, udělaný brunety,
intelektuální typy, nebo svalovce a nemusíš je přitom milovat.
Mužský k sežrání máme rády, ale nemilujeme je, milujeme muže podle jiných hodnot. Jak jsem tě poznala, tak tohle ti určitě nemusím říkat, víš to jistě velmi dobře.

Satance (Monika, 18. 09. 2007 11:54)

No jo, copak meruňky, ale když je mužskej "k sežrání", tak ho miluju nebo mám ráda? :-D:-D:-D
Ale pojala jsi tyto dvě slova dobře. Navíc si myslím, že tam, kde je kvalitní láska, není třeba ani slov. Tak zatím, mažu do práce:-)

Monice (Satanka, 18. 09. 2007 11:35)

Jako jediná jsi zareagovala, ostatní si asi myslí, že je "mám tě rád/a" a "miluji tě", úplně stejné. Víš Moni, tak jak jsi to podala, tak to asi bude pravda. Já jen že se tyhle dva výrazy prolínají a chtěla jsem, vědět, který z nich je silnějším vyjádřením vztahu. Je to nepochybně "miluji tě" a nemusí platit jen po dobu vzplanutí. Dva lidé si můžou tyhle dvě slovíčka říkat třeba i po deseti letech a budou platit tak, jako na začátku. Naproti tomu, "mám tě rád/a" je takové všeobecnější slovo, jak ty říkáš, klidnější. Mám rád je širokej pojem. Můžu mít ráda svoji kadeřnici, ale nemůžu ji milovat, pokud není mezi námi lesbický vztah. Můžu mít ráda hrachovou kaši, ale nejde ji milovat pokud nejsem úchyl, (hrachová kaše, bléééé), můžu mít ráda známého taxikáře s kterým je sranda, ale nemůžu ho milovat, protože se mi nelíbí. Takže pro mě, "mám rád/a" je všeobecné slovo, "miluji" citové.
Když píšeš, že miluješ meruňky, znamenalo by to, že jsi s nimi navázala citový vztah, kterej brutálně ukončíš tím, že je slupneš. Jen tak mezi námi, meruňky taky miluju.:-DDD

Jirka, Achnat (Satanka, 18. 09. 2007 11:09)

Nepochybujte, - jen na vás shlížím shůry, heč.

Satance (Monika, 17. 09. 2007 23:13)

Opožděně, ale přece-doháním. Taky si myslíš, že "miluji tě"= první vzplanutí a "mám tě rád(a)"=již vyrovnaná láska prostá prvního výbuchu, ale stálejší? Já jo.
Ale ty meruňky prostě i miluju:-D

Achnat (24Jirka, 17. 09. 2007 21:05)

tak - pak tedy Krušnohorská tajemná a.s. :)

Jiřímu (Achnat, 17. 09. 2007 20:52)

Jsem si jistej že jste odtamtud co já...a nejen vy dva

Achnat (24Jirka, 17. 09. 2007 18:23)

Co mě se týče pochybuješ správně ale u Roni nepochybně chybuješ když pochybuješ že nejní od nás, podle těch žraloků co má na fotce to budou záp. Čechy.

Jiřímu (Achnat, 16. 09. 2007 22:03)

Pochybuju že nejste odtamtud co já...

Roni (24Jirka, 16. 09. 2007 21:53)

o prvním nepochybuj, o druhém můžeš.

24Jirka (Roni, 16. 09. 2007 19:21)

pochybuji ze jsi starsi jak ja a ze jsem odtamtud co ty:-)

dráčkovi (d.a.sha, 16. 09. 2007 17:51)

...ještě pořad tenhle stroj tak ovládáš?:-)zařadit zpátečku to je někdy důležité nejen u bagru..hezký večer

Roni (12x2 Jirka, 15. 09. 2007 22:10)

jo tak jestli jsi z CV tak je to možný, já byl vždycky hrozně nesmělej :)

24Jirka (Roni, 15. 09. 2007 12:31)

stršně mi připomínáš (tehdy) ještě chlapce( jinač je o rok starší jak já) a psaval taky tak....akorat jsem s ním ztratila kontakt...což mě mrzí...kroužili jsme kolem sebe a bylo nám 18. Psaval mi takové basně ale nikdy se neodvážil blíže....

Draku (24Jirka, 15. 09. 2007 12:28)

:) to víš asi o tom složím báseň, název už mám:
Libido šlo na pivo

tak jak (24Jirka, 15. 09. 2007 12:26)

Zavřel jsem v sobě
divoký prameny
zavřel je v sobě
doufám že zkamení

Na páté ulici
přednost je zprava
leh jsem si na ní
doprava stála

A hudba hrála
a hudba hrála
trumpety troubily
to byla sláva

Prameny, prameny
doteky hlasu
pramen, prameny
polibky času

Trupety troubily
a hudba hrála
poslední pozdravy
jen tys tam stála

tak sama


Bandy (Roni, 15. 09. 2007 12:24)

a kdypak budeš opěvovat i jiné časti těla než zadeček v džínách? jsem na to strašně zvědavá..:)

Jirkovi (Dragon, 15. 09. 2007 12:04)

Matně?Ty jsi mi ale čmelák..

Draku (24Jirka, 15. 09. 2007 09:07)

Matně tuším co je to za symboliku, ale symbolizuje zde také něco včelka sající nektar z těchto květů?
:)

Dáše (Dragon, 15. 09. 2007 08:36)

Na buldozer(Stalinec) mám strojnický průkaz,v učení jsem s ním prováděl psí kusy.Jednou jsem se s ním málem i utopil v hloubce pěti metrů,ještě že jsem včas zařadil zpátečku.Není to nebezpečný stroj,chvilku trvá než si na něj člověk zvykne,pak je to brnkačka a dá se s ním vykonat i mnoho užitečné práce

...... (Dragon, 15. 09. 2007 08:26)

Člověk jen tak kouká na otvírající se krásný jarní květ aniž si uvědomuje co symbolizuje.
Příroda se morálkou neřídí,ani ji nezná.
Člověk sám sobě tuhle krásu ponížil v něco umělého a falešného.

Saty (d.a.sha, 14. 09. 2007 14:29)

zkusím Ti uvěřit...ale i tak bych se ráda o tom přesvědčila sama:-D...myslíš,že by mě taky ukecal?:-):-D

NONE (Monika, 14. 09. 2007 10:16)

NOJO................

Dáše (Satanka, 13. 09. 2007 22:19)

Bandy je jako buldozer a mimo to rád povídá, takže to okecávání je pro něj koníčkem. A už vůbec to s ním není tak špatné jak nám tu vykládá, to mu nevěř.:-D

Monice (Satanka, 13. 09. 2007 22:14)

Já ráda věcí, jéééje a meruňky taky. Tak mě napadlo co je víc, když řeknu lásce- mám tě ráda, nebo - miluji tě. Já si myslím že to vím, ale jen tak se ptám.

Bandymu (d.a.sha, 13. 09. 2007 21:15)

1:100 to není zase tak špatné měřítko:-)ale proč bys ukecával ty ostatní?..Nebylo by jich pak na Tebe zase moc?

Saty (Monika, 12. 09. 2007 00:09)

Když já tak ráda ty meruňky :-D:-D:-D

Jirkovi (Monika, 12. 09. 2007 00:08)

Uf, uf, uf, to není "jen", to je "moc" :-)

Bandymu (Monika, 12. 09. 2007 00:04)

No já nevím, nejsem sice mužskej, ale kdybych byla, počkala bych na tu jednu ze sta. Ukecané by nemuselo být to pravé. Ale zaleží také na tom, co očekáváš. :-)

Návrat k tématu (Bandy, 11. 09. 2007 23:40)

Omlouvám se, že začínám tím, že cituji sebe. Drze tedy sděluji."Ze sta žen se možná, opravdu jen možná, jedné budu líbit. Ty zbylé ukecám." Co, dámy ?

Skoro bez souvislosti (Bandy, 11. 09. 2007 00:40)

Jan Werich:"G.B.Shaw zemřel, když mu bylo hodně přes devadesát. A pořád měl co světu říct. Přitom je na světě spousta čtyřicátníku, kteří už nemají co říct dvacet let".
V tomto duchu jsem pochopil Jirku. Nemluví, když nemá co říct. Ale bude mít co říct i v devadesáti.On pozná, kdy promluvit.

Jirkovi (Satanka, 10. 09. 2007 12:29)

Tyhle emoce se mi líbí, taky tě máme rádi, - moc.

uf uf uf (24Jirka, 09. 09. 2007 22:10)

no tak trochu jste mě teď zaskočili. Tak jen mám vás rád.

Jirkovi (Satanka, 09. 09. 2007 21:55)

Achnat napsal to, co si myslíme všichni, je to tak Jirko.

Jiřímu (Achnat, 09. 09. 2007 21:46)

Jen to zkoušíme ze všech stran Jiří....to...dostat tě zpět,protože saty,bandy,hemmi,drak,moni a ostatní,já i ty jsme mozaikou,na kterou se dobře dívá když je pohromadě...vždyť ty to víš sakra líp než kdokoliv jinej-po zásluze dobrej večer i tobě

hej (24Jirka, 09. 09. 2007 21:23)

vy dva dali jste se na hydrologii, či co :) přeju pěkný večer. :)

Jiřímu (Achnat, 09. 09. 2007 21:13)

Je čas téct-né se vylít....sedím na břehu

Jirkovi (Satanka, 09. 09. 2007 19:32)

Nejlepší je nechat téci řeku tak jak to sama chce a ne ji regulovat.

Saty (24Jirka, 09. 09. 2007 19:12)

no to jako , že někdy méně bývá více

Jirkovi (Satanka, 09. 09. 2007 09:31)

Nálada dneska pod psa, zataženo, stejně jako je venku. K tomu si ještě navíc neumím přeložit to co jsi napsal.

Saty (24Jirka, 08. 09. 2007 21:17)

no tak vidíš jak je vše relativní, já mám pocit, že píšu víc než bych asi měl, vztahnuvše to k tomu abych něco řekl.

Jirkovi (Satanka, 08. 09. 2007 00:53)

Píšeš krásně, ale píšeš málo.

na památku jedný rusovláska (24Jirka, 06. 09. 2007 22:03)

je to na nápěv od Rédla:


Opij se děvče vínem
já ti budu šeptat nesmysly
hlavně si děvče o mně nemysli
že to nedo nedo-vedu
pa pa pá

Oviň se děvče hedvábím
já ho budu jemně rozplétat
chvíly si v mracích s tebou zalétám
a dobře nedo nedo-padnu
pa pa pá

Omyj se děvče v horském prameni
já tu chladnou vodu pohladím
bude to naše tajný znamení
že nás ještě nedo nedo-stali
pa pa pá

Obrať svý oči děvče k nebi
a já budu jenom dole stát
spolu pak budem čekat na návrat
tý chvíle nedo nedo-čkavý
pa pa pá

Roni (Bandy, 06. 09. 2007 11:39)

Jestli si přečteš ještě jednou to o těch džínách, pak zjistíš, že je to chvála na ně a na to co v nich je.Tady rozměr ani tvar nerozhoduje. Myslím, že rozhoduje míra odvahy nositelky. Ale prdelka v riflích je vždy zajímavá pro oko. Opět nerozhoduje rozměr ani tvar.
Mám teorii, to odbočuji, že maminčin zadek je základem rodiny.

Bandy (Roni, 05. 09. 2007 23:03)

No pááámi tak jsem si to přečetla uplně od zdola až nahoru. Ale povím ti je to radost číst.:-) takže teď se koukám na sebe po dvou dětech jinak. :) Mě se osobně líbí hubenější postavy, ale nějak se k ní nemužu dopracovat...nechce se mi:-))))))))) místo straveného času cvičením jdu hrát fotbal se synem. :-)) A v rukách držím dceru apod nohama se mi motá pes:DDDD
Takže svých živých 65kil si vážím. :-DD A bez jeansu si nemumým předtsavit život :-)

d.a.sha (Jirkovi..., 04. 09. 2007 08:23)

...jako vždy..moc hezké:-)

Jirkovi (Bandy, 03. 09. 2007 17:01)

Už jsem dnes psal větu: "Není to o tom, kdo z koho. Je to o tom, kdo s kým."
Nabízím smír. Nabízím smír bez podmínek.

milování? (Jirka, 02. 09. 2007 23:59)

V přízemí
našeho domu
je putyka
sedíme v ní spolu
chystá se erotika?

Na půdě
našeho domu
jen tiché vzdychání
ležíme tu spolu
a dům
ten se naklání

d.a.sha (Jirkovi, 01. 09. 2007 15:14)

Ahoj Jirko...chodím to tady po tají číst.Líbí se mi co napsal Bandy o ženách...a taky jsem ráda,že tady vidím Tebe.Básnička se mi moc líbi....čtu,že zůstáváš;)budu tady chodit na básničky...dík hezký den

Jirkovi (Satanka, 31. 08. 2007 23:43)

Šmankotéé živočichu, jak se ti tohle mohlo povést?? To ty sám, nebo samo??:-D:-D
Ani mě nějak neposlouchal net, když jsem to mazala, nechtělo mě to vůbec pustit na stránku, ale už dobrý. Jo, tohle zahřálo a stačilo jednou, hřeje i to že zůstáváš.

a jéje (Jirka, 31. 08. 2007 23:11)

tolik toho tepla jsem zas nemyslel, tak maž :)
Boty neviním, směr nohou určuje mysl a ta zůstává.

Satý (Jirka, 31. 08. 2007 23:09)

no tak něco na zahřátí:

Zavázaná ústa
a ruce svázané
co potom Saty
co potom nastane

Sněhový vločky
taky studí
a rád je mám
jak mosty z duhy

Ticho je tady
stejný je v nás
skrz písmo na skle
vnímám tvůj hlas


Jirkovi (Satanka, 31. 08. 2007 22:39)

Rozumím ti Jirko, jen ti chci říct, že ty těžké okované boty, které šlapaly po kytkách, už na nohou nejsou. A nehlaď prosím jen proto, abys dodržel téma na této rubrice, studí to.

Saty (Jirka, 31. 08. 2007 21:33)

Ahoj milá Saty, ani nevíš jak rád bych ti udělal radost, nejde to, slova neplynou tak jako dřív, cítíš to sama, své přátele si vybírám, pečlivě, svá slova jim rád věnuji, věnuji tím kus sebe. Jenže tak jako je tady přečtou ti co mám rád tak ta slova čtou ti kteří je pouze napadnou, neuvědomujíc si že stejně tak snadno mohu napadnout slova jejich a to že tak většinou nečiním je pouze tím že uznávám právo každého na svou pravdu, jenže svoboda moje končí tam kde začíná svoboda toho druhého a to si někteří neuvědomují. Občas vás sleduji na stránkách, není to veselé. Proč jsem odešel, hezky odpověděl achnat, počkám až bude potřeba stavět pak rád pomůžu. Nemám zapotřebí ve svém věku a po tom co jsem v životě zažil se dohadovat, že jsem tak občas učinil přičítám mužské ješitnosti, ale snad jsem to nikdy zas tak nepřehnal. No abych dodržel obsah této rubriky, posílám ti pohlazení :)

pro Jirku (Satanka, 31. 08. 2007 19:29)

Mě nemůže urazit nic, co není vulgární, nic co napíše člověk sám ze sebe. Znám příčinu tvých slov. Mě nikdy neurazilo nic co jsi napsal ty, naopak, pokaždé mě to potěšilo a nejen mě. Prosím, nekontroluj se a piš zas jako dřív. Už jsi dneska udělal dobrý skutek? Ne?? Tak to honem naprav.:-D

Saty (Jirka, 30. 08. 2007 21:12)

Nebudeš tomu možná věřit, ale ten text mě urazil. Urazil mě svou povrchností ve stylu a prázdnotou v obsahu.Sebejistotou autora, který nemá co říct a mluví.
Budu se víc kontrolovat. Slibuji. Hezký večer.
:)

Jirkovi (Satanka, 30. 08. 2007 20:51)

Anatomický atlas mám, ale abych ti řekla pravdu, já ženskou anatomii neobdivuju, mám ji doma a naživo. Líbí se mi daleko víc, když Bandy, nebo jakejkoliv mužskej takhle pomalinku, po kapkách odhaluje svoje myšlenky, to co mu lítá hlavou a jak se dívá na ženy. Každej se takhle nedívá, nebo to neumí tak napsat. Neříkej, že by sis nepřečetl se zájmem kdyby tu nějaká ženská začala psát svoje pocity při pohledu na muže a psala je hezky. Dal bys přednost anatomickýmu atlasu? Já myslím že ani náhodou.;-)))

Saty (Jirka, 30. 08. 2007 20:22)

nechceš si koupit anatomický atlas a vždycky před každou kapitolou si přečíst jednu z těchto vět:
Rád se dívám na:
Obdivuji, pohupující se:
budeš to mít rychlejší než takhle po kapkách
:)

Kolegyním (Bandy, 29. 08. 2007 22:09)

Já nepromlouvám k cizím ženám bezdůvodně. Já je jen z povzdálí obdivuji. Jak je patrné, vyplatilo se mi to.
A ne poprvé. Mám prostě jinou balící techniku.
A Tobě Satanko. Věř mi, že znám ještě mnoho míst k pochválení.A nemyslím jen ty po dvaadvacáté hodině.
Třeba jsem se dnes zadíval na rameno dívky, která stála vedle v autobuse. Nebyla nijak super, Nebyla ani štíhlá. Ale to rameno se mi zdálo socháníhodné.
Nebuď chlap. Dá to mnohem víc práce. Tobě stačí jen vonět. A mít ráda.

Monice (Satanka, 28. 08. 2007 14:42)

Hihi, škoda že ji neoslovil, chtěla bych být mouchou v tu chvíli a lítat kolem, asi bych brzo nabourala.:-D:-D

pro Bandy (Satanka, 28. 08. 2007 14:40)

Když jsem si přečetla tvoji ódu na pupíky, boky, prdelky, tak jsem se zařekla, že už nikdy nebudu říkat: "škoda že jsem se nenarodila jako chlap"
Tohle musí každý ženský, ať vypadá jako špagetka, nebo Prašná brána, zvednout sebevědomí. Takže za všechny ženský - DÍK.

Bandymu (Monika, 25. 08. 2007 14:23)

:-D, ještěže jsi nepromluvil k té krásné ženě, než jsi našel ty brýle:-D

Změna pohledu (Bandy, 25. 08. 2007 00:21)

Odcházel jsem ze vzdáleného supermarketu a namířil si to k autobusu. Některé fyziologické potřeby jsou vůli regulovatelné jen zřídka. Vplížil jsem se tedy do živého plotu, kam jsem se protlačil jen násilím.Vykonal potřebné a s úlevou vystoupil z houští. Přede mno krásná žena. Poněkud v mlze, ale ta krása. Ale proč ta mlha ? V tom hustém křoví se mi stalo, že brýle tam zůstaly viset. Vrátil jsem se pro ně a ta krásná žena byl nepříliš pohledný chlap. Dal jsem si závazek, že do křoví půjdu čurat jen s brýlemi v kapse.

Monice (Bandy, 21. 08. 2007 23:16)

Spíše, vše má být, kam patří. Akorát je akorát.

Bandymu (Monika, 21. 08. 2007 11:47)

Zde sedí klasické-míň je víc, že?

Monice (Bandy, 20. 08. 2007 23:15)

O nic víc, než setkání s krásou. Nejsem příznivcem oněch tanců. Je to jako by mi chtěl někdo říkat, co se mi má líbit. Jsem prostší. A je až neuvěřitelné, jaké břišní tance (Anife říká, orientální tance) proběhnou okem zkušeného pozorovatele jen tak.Jako odměna za to, že jsem vyšel do ulic. Miluji Vás, ženy (Asi si to dám jako logo). Vážím si Vás, ženy. (To bych si chtěl jako logo dát taky). Pro mě nemusíte tančit. Jen buďte.
Za to přáníčko Ti, Moniko, děkuji. Čas kabátů (Všimni malé "k") by měl nebýt.

Bandymu (Monika, 20. 08. 2007 14:11)

A co teda s tebou dělají pupíky rozvlněné v rytmu břišního tance, smím-li se ptát?
Jinak přeji ještě hodně teplých dnů:-)

Další fascinace (Bandy, 17. 08. 2007 21:37)

Ty necudně krátká trička, ty odvážně spuštěné kalhoty nebo sukně. To prostě nejde se nepodívat. Musel bych být kámen a to ještě nevím, jestli bych nemrk. Ne, nepotkávám jen ženy dokonalých postav podle antických měřítek. Obnažené břicho není někdy vyrýsovaná želvička.Někdy práskne na majitelku, že není líná se najíst. Já už jsem psal o magické křive , kdy pas přechází do boků.A teď musím přidat ta místa, které holky obnažuji až tak daleko, jak sahá jejich odvaha se oholit. Dívky, ženy ! Prosím Vás ! Ohrožujte dál mou bezúhonnost. Ranní pohled na pupík neznámého stvoření mi rozsvítí den. To obnažené pod ním je super super. To je fascinace. Jste krásné,ženy. Nepřestanu nikdy být vámi fascinován. A pupíky si hlídejte. Jak zamrzne, mohli by začít kašlat.Teď, naštěstí, nemrzne. Jdu se projít.

Vím,Moniko (Bandy, 16. 08. 2007 20:57)

Nejsem báseň, nejsem básník a jsem kluk. O pěnách jindy.

P.S. (Monika, 16. 08. 2007 12:53)

Za dobrou cenu, ani tě nesedřou z kůže........

k umění (Monika, 16. 08. 2007 12:52)

U nás v hospůdce mají pívo jedna báseň :-)

Jen tak (Bandy, 16. 08. 2007 05:45)

Báseň je duše z kůže sedřená.
A obráceně.
Báseň je holka o zeď opřena,
pak zneužita básníkem.
A obráceně.

Jirkovi (Monika, 15. 08. 2007 21:13)

Tak, tak i tak :-)

tak nějak? (Jirka, 15. 08. 2007 16:00)

Něžná poezie
milostných slůvek
drápy v kůži zabořený
propleteni v zápase
o krásný sny
dotýkáme se kůží
vysíleni v křeči
usínáme v objetí

15.09.2007

Bandymu (Monika, 14. 08. 2007 23:52)

Kdyby věděl Levi Straus, co způsobí..............jsem mu ale vděčná, jak jsme se se Saty i Dášou shodly na Foru, náš oblíbený kostým jsou džíny a tričko. Jsme holt tvoje holky:-D

Fascinace zadkem v riflích. (Bandy, 14. 08. 2007 21:53)

Úřednice na naší poště je velmi půvabné stvoření. Obličej dítěte, tělo ženy, mluva dospělá a pohled nabízející volbu. A nosila černé kalhoty. Nevím jestli je to součást pošťácké uniformy, ale zezadu působila jako kredenc. Pak přišla v sukni a nesla sebou příslib. Příslib, že nedostatek je v kalhotách. Pak přišla jen tak, v riflích a já poznal, že přednosti jsou v kalhotkách. Stále hovořím o pohledu zezadu. Já nevím, čím to je, ale žena v riflích, ať jsou těsné a vše prozrazující, nabízí víc, jak žena v kostýmu. Ty rifle vzbuzují důvěru, že už není co skrývat. Že ty faldy jsou pravý a doopravdy tam jsou.Že geografie rozměrů se nepopírá. Naopak. Nabízí se. Vyslovím větu ze svých obvyklých vulgarit."Jestli se Ti zdá má prdel velká, jak víš, co si pomyslím o tvém..."
Poradím Vám dámy. Rifle co nejtěsněji. A pak už nezáleží na ničem. Nevím jak ostatní, já jsem Váš.
Nevím proč. Své dceři říkám "prdelko"
Nevím proč si myslím, že maminčin zadek je základ rodiny.
Miluji Vás, holky.

kladka (JBandy, 13. 08. 2007 23:11)

Na této stránce by se možná tu i tam hodila.

Monice (Bandy, 13. 08. 2007 23:08)

Jsi žena a to je zázrak. Je jedno jak se muži na Tebe dívají zezadu, zepředu. Ty jsi žena a stojíš si zatím. Blahopřeji.
Já budu mluvit o tom, jak působí na muže pohled na ženu zezadu. Musculus gluteus. Velký hýžďový sval. A v riflích. Ale vydrž. Zkusím možná zítra. Věř mi, že to nenní snadné.

Bandymu (Monika, 13. 08. 2007 11:49)

Dobře jedeš, opovaž se vystoupit:-)
Opoměla jsem dodat, že v případě, když jde přede mnou přitažlivá mužská figura (nebo jakákoliv v maskáčích) taky se nedívám do očí, ono to ani jaksi nejde.
Jsem žena se vším všudy, ale jsou chvíle, kdy se cítím jako muž. Třeba včera jsem vyndavala kladkou motor z Peugeota a přemísťovala do kufru Wartburga.
Když visel už nade mnou, musela jsem si vzít štokrdle a zoubek po zoubku povytahovala a hekala. Okolo jeji cyklisté, koukli a jeden se chudák vysekal-zaplaťpánbu byl O.K. A zajímavé je, že jsem se znovu začala cítit jako žena.:-)

Jen pokračuji (Bandy, 12. 08. 2007 22:34)

Domluvme se na tom,že hovořím o tom, co vidím a co to se mnou dělá, když přede mnou jde žena. Často to se mnou nedělá nic i když nemám zamlžený brýle. O tom však nechci hovořit. Já o ty fascinaci. Najednou se obtaženo sukénkou pohybuje přede mnou něco, čeho bych se chtěl dotknout.Ěterická lehkost v místech kam by příslušel těžší sokl. A ono to je možné a přitom je to krásné.
Plochá silueta dívek ze severu. Jsou širší v bocích, tenší z profilu.Vyšpulenost dívek tmavší pleti. Nejde odolat. A jak se to pohne, chlap je v hajzlu. Majestátná stabilita slovanek.Úžasná architektonická souhra proporcí jinak nespojitelných. Protažený bok afrických dívek nese otázku, na čem asi sedí. Sedněte děvčata na můj klín. Bez ohledu na zemi původu. Miluji pohled na Vás ze všech stran. Ze zadu je to ale víc vzrušující.
A vy to víte. Řekl bych, že velkou roli hraje servis. Jak to své nabídnout. Jen příkladek. Dívka s prověšenou hýždí, krátkýma nohama a s dostatečným sebevědomím obuje vysoké boty a změní techniku chůze.Přesune pohyb z kolen do boků. A najednou jdou za ni pomalým krokem muží, kteří ji předtím obcházeli.
Nevím jestli dámy chápou o čem hovořím. Jestli ne, buďte,prosím, shovívavé. Já ještě nemluvil o riflích. A zřejmě budu.

Fascinace tím, co nevím jak nazvat (Bandy, 12. 08. 2007 22:00)

Musculus gluteus. Velký hýžďový sval. Z mého pohledu u muže jako fakt. Jako věc bez emocionální předlohy. U ženy se vše diametrálně liší. Mám problém označit toto místo česky aniž bych se nestyděl slovo používat. Zadek je správně, ale zní mi hrubě. Zadeček je správně i když ne vždy, ale zní to lascivně a podbízivě. Hovorové "prdelka" je srozumitelné každému. Já, ale nechci hovořit o prdelkách. Chci hovořit o fasinaci dívčí hýždí. Záměrně říkám dívčí . Je to kvůli zachování velikosti. A některé ženy nemohou tyto části svého těla opsat jinak, než zeměpisně. "Odkud kam se rozkládá."
Budu pokračovat jen co najdu správná slova. Já to nechtěl. Já byl vyzván

Satance (Bandy, 12. 08. 2007 21:40)

I čarodejnice se mýlí.
A Tobě to hned připomenu. Ale jinde. Tady je to o něčem jiném.

pro Bandy (Satanka, 12. 08. 2007 14:26)

Budeš se divit, ale všimla, myslím že to bylo hned ten první den co jsi přišel. Na to jsem ti odpověděla: Vítej na webu Bandy.:-DD

Satance (Bandy, 12. 08. 2007 14:25)

Já taky neberu ubrousek. Všimla sis ?

Satance (Bandy, 12. 08. 2007 14:12)

Chováš se naprosto přirozeně. Příroda Ti dala do vínku hodnotit muže v první řadě jako možného otce svých dětí. Ani muži nejsou jiní. Od přírody, geneticky zakódováno je hodnotit ženu jako budoucí matku svých dětí.Intelektální nárust společenského vědomí zákonitě vede ke glorifikaci oblastí, která je závislá na době a prostředí. Viz prodlužování a zkracování sukní nebo utěsňování a povolování kalhot u pánů. Napsal jsem to dost složitě, ale Ty se v tom vyznáš.
Musím se přiznat, že u muže zezadu, sleduji spíš, jak široká má ramena. Jak nebezpečné by bylo případné utkání.(Opět geneticky dané). "Prdelky" mi tedy unikají. Vidím jen velké "řitě" pánů, co si přisedají v tramvaji.

pro Bandy (Satanka, 12. 08. 2007 12:50)

Jsem ráda Bandy, že jsi muž, jinak by tu nebylo takový krásný čtení, fakt, hezky se to čte a ty to dobře víš. Kromě toho že jsi muž, musím přidat ještě slovíčko,- chytrý muž. Já jsem v odpovědích na všelijaké otázky dost přímá, láska a erotika do toho taky spadá. Mluvilo se o prvním pohledu a já za sebe říkám, že první pohled jde vždy do očí. Když začnem rozebírat druhý pohled, tak už je to o něčem jiném. Znamená to, že rozhovor očí je povzbudivý a tak se pouštím nenápadně do zkoumání "kritických míst". Kritická jsou pro mě, potože se snažím, aby druhá strana směr mého pohledu nezaregistrovala. Muži si myslím s tím takové starosti nedělají. Bojíš se psát o své další fascinaci? To by byla velká škoda. Možná ti dodám odvahu, mezi "kritická místa" u mně patří i mužská prdelka.:-DDD

Monice (Bandy, 11. 08. 2007 23:05)

Já nevím, jestli to ženy znají. Dívám se na dívku ana jde přede mnou. Je to zvláštní kouzlo, zvláštní estetično. Pohled do očí se ,samozřejmě nekoná. Víš, žena může muže rozmontovat a nedívat se mu do očí. Stačí, když jde. Měl jsem v úmyslu napsat něco na téma fascinace ženskými zadky, ale došel jsem k závěru, že mé věty by byly zneužitelné. Jsem jimi fascinován, ale ještě nejsem zralý psát o tom.

Svým miláčkům (Bandy, 11. 08. 2007 22:57)

Já nejsem žena. Nikdy jsem jí nebyl. Ne, žebych si to neprubnul, kdyby to šlo. Zatím tedy respektujmo status quo. A domluvme se na tom, že holky čumí jinam než kluci. A je to OK.
Myslím si však, že muži se k prvnímu pohledu přiznají častěji. Ženy jsou v projevu cudnější.

Monice (Dragon, 11. 08. 2007 12:04)

Tak to jsme s tímhle poznatkem na tom stejně.

Saty (Monika, 11. 08. 2007 10:26)

Ano, Saty, i já se dívám lidem nejdřív do očí a je jedno jestli je to muž či žena. Hodně se v té chvíli dozvím:-)

pro Araklains (Satanka, 10. 08. 2007 11:16)

Zdravím tě Araklains, hezky píšeš jak prožíváš lásku. Asi je v tobě hodně citu. Četla jsem tě na více stránkách, tvoje psaní je neobvyklé, včetně pravopisu, jako kdybys pobýval dlouho v cizí zemi. Je to tak?

pro Bandy (Satanka, 10. 08. 2007 11:11)

Bandy, tebe číst je pro ženskou lahůdka. Dovedu si představit, že ty jsi nikdy nemusel dlouho mluvit, stačilo pár slov a holka měla zamotanou hlavu viď? Za to krásný psaní ti uděluji řád zlatýho srdíčka a posílám pusu na čelo. Doufám že budeš psát dál.;-):-D

Monice. (Satanka, 10. 08. 2007 11:06)

Ženská jde vždycky v první ředě po očích a když jí zaujmou, studuje objekt celkově. Nemá cenu zabývat se další prohlídkou, když se dívá do necitlivý tvrdý žuly, nebo povrchnosti. Když ale v očích protějšku uvidí sluníčko, nebo jiskřičky, je to jiný kafe. Čím je slunce zářivější a jiskry žhavější, tím snáz žena přehlédne menší nedostatky při zevrubné prohlídce. Přehlížím kam směřují oči,protože stejně vím, že žádná část neunikne pozornosti i když třeba v obráceném pořadí. Asi tak.

Araklains (Bandy, 10. 08. 2007 02:44)

Ano. Tohle je erotika. To společné bytí plné touhy a nesplněných tužeb.To věčné volání bez ozvěny.Ty chvíle, kdy nic tě naplní až po okraj.Kdy kapka na rtu ti nahradí čerstvě posečenou louku v ranním svítání.

Dragonovi (Bandy, 10. 08. 2007 02:36)

...díváš se trošku déle a začínáš se dotýkat... To je tak krásné až se mi tají dech.

higijena (Araklains, 09. 08. 2007 23:39)

kdiz ranoo te probouzim polibkem svet nahle meni barvu tvuj usmev rozari den a tve oci se stesni kouknou na horu a uvidi tam tebe svou lasku .
vsak vimena usmevu nemuze bid vecna a stat se jednou musi a tak znovu polibis krasku a zvolas ach ti tve ocka nadherne jsou jak dve male kocicki ati tve vlaski jak srst stenat ktera ve vetricku vlaji jak vlajki na stožarech .
a najednou ti dojde inspirace ajedinim tvim slovem muze bit jen " miluji tě " a vsak tim to nikdi nekonci rano snidane a vecer romanticka vecere pri svickach a to je to co je natom karsne romanticka muzika hraje atmosvera skveta a naras to pride po par sklenickach ...

Bandymu (Dragon, 09. 08. 2007 09:22)

Ahoj Romeo
Líbí se mi tvé příspěvky,ženám nerozumím,když mi ale některá řekne že mám krásné oči a řasy,stává se ze mě úplný magor..
Jinak oči nelžou,o tom jsem se mnohokrát přesvědčil.
Ženám se ale dívej z očí do očí jen chvilku,pokud se díváš jen o trošku déle tak se jich začínáš dotýkat..některým to vadí,některým ne..(to ale určitě víš)
ahoj

Pohled do očí. (Bandy, 09. 08. 2007 05:48)

Samozřejmě, že se dívám ženám do očí. Obvykle to však bývá až druhý pohled.A velmi často hezčí, než ten první.Je tu potřebná velká opatrnost. To co dovede žena pohledem (Už od doby,co se naučí chodit) to je magie. Udělá z muže magora během několika mrknutí.A ten pak sedí s otevřenou pusou nebo začne mluvit nesmysly a roztomile při tom šišlá.Nedivím se tomu. V těch modrých studánkách, zelených vlnách jezer či temném třpytui těch tmavých očí je ukryto tajemství, které se muži snaží rozluštit. Nejde to. Ale proč to nezkoušet znova a znova. Meddoká. Znám medookou dívku. Znám i její medookou maminku a obě svým pohledem okouzlují stejně. Poznal jsem tvrdost ocelově šedého pohledu své třídní učitelky i hluboký nezájem zelený jak žabinec v očích úřednice. Oči prý nelžou. Pánové, nevěřte tomu.Stačí jedno mávnutí dlouhých řas a uvěříte čemukoliv. A ještě rádi.
Rád hledím do ženských očí. I když je to až druhý pohled. A na oči se nesahá. Ale je jen málo větších projevu něžnosti než polibek na víčka.
Tak to byla jedna z dalších fascinací.

K tématu-ňadra-oči (Monika, 09. 08. 2007 00:01)

Já mám teda zkušenost, že ti ostýchavější muži se dívají do očí a když si myslí, že nevidím-třeba na chvíli odvrátím zrak- ale vidím i koutkem oka, že zklouznou níž. Ti méně ostýchaví kouknou nejdřív níž a potom do očí, asi jako, co já na to. A ti nejostýchavější sklopí zrak a berou to od nohou. Taky zajímavý postup.

Bandymu (Monika, 08. 08. 2007 23:55)

Ta noha by stejně byla umělá, umíš si představit, že bych ublížila zvířeti?

ahoj draku (Jirka, 08. 08. 2007 23:33)

souhlasím protože pohledem do očí se dostaneš tam kam se jinak ani nepřiblížíš, rád koukám do očí.
Ale přiznejme sahat na oči zase není to pravé :)

Bandymu (Dragon, 08. 08. 2007 22:47)

Promiň příteli,podáváš heroický výkon..Ty fakt nekoukáš ženským do očí?Já jo...pak i někaM JINAM..

Pokračování: Fascinace ňadrem (Bandy, 08. 08. 2007 20:23)

Je potřeba se vrátit k vážným věcem, ke kterým název této komnaty vybízí.
Nuže, ŇADRO. Čím to, že muži nehledí ženám do očí. Jsou výš než dekolt ? Co působí ten paradoxní zájem o část těla, která je pro samotný sex nepodstatná. Nehovořím o přípravě k sexu. Jen o sexu samotném.
Zapátrejme. Je to podvědomí z dob kojeneckých ? Je to zájem o to, co my muži nemáme ? Tisíc otázek bez odpovědi.
A další soubor otázek. Malá střední, větší ? Pevná nebo ta méně.
Tvar ženského ňadra je prostě fenomén. Muž se rozvádí se ženou pevných čtyřek, aby vstoupil do nového vztahu z ponožkovitou jedničkou. A já se v tom mám vyznat.
Já vím jen, že ňadra žen jsou průzračná, lákavá, žádoucí a svůdná. Proč ?. Taky nemusím vědět všechno.
F.Šrámek:"Jak plavá broskev zdá se mi, že voníš.
jak zralý hrozen sladce ojíněno
když ňader ovoce k mým retům skloníš.
Tak moc si krásná, moje drahá ženo.
Chlubte se tím, co nosíte v blúzce,dívky, ženy. Vždy je čím.

Monice (Bandy, 08. 08. 2007 19:55)

Víš, zajně jsem si na Tebe myslel. Ale... S pentličkama neumím, jsem bezdomovec a rybník mi nevadí. Nesnáším drůbež. Na pánvi jo (radost vařit) v puse ne (hrůza jíst).No, kdyby na Ty kuřecí nožce bylo něco jako mateřská loď pro košťata, jdu do toho. Ale jen s Tebou a Saty.