Jdi na obsah Jdi na menu
 


Satance (Bandy, 23. 11. 2007 22:12)
Mám opravdu daleko k E55. Jak fyzicky tak morálně i přesto, že se tady projevuji dost frivolně. Mé informace pochází z dost dobrého zdroje. Statistika není chráněna lékařským tajemstvím a mezi přáteli se dá ventilovat.
Víš kolik procent se přiznává k masturbaci ?
A kolik žen ?
To není z průzkumu na ulici. To jsou souhrny informací za několik desetiletí. Odvolám-li se na statistiku, věř mi, prosím. Nemám důvod lhát. Do školy už nechodím. Tatínek mě už nebije.

Jirkovi (Bandy, 23. 11. 2007 22:05)

Nevím, jestli Ti nebude vadit sdělení, že má důvěra v Tebe vzrůstá.

Bandy (Roni, 23. 11. 2007 22:02)

Dobře dobře BANDY. Hlavně mi neukousni hlavu, ještě ji budupotřebovat. NAvic mám občas překlepy a vím co je česky a co není česky. Za to malé B se omlouvám. A statistiky mě nezajímají ...zajímá mě můj život a můj pohled na rodinné hodnoty. A ano nemám přítele psychiatra, ale bacha Bandy. JA si vážím jejich práce. Jsou stejně dobří jako vyjednavači.

Pro Roni (Bandy, 23. 11. 2007 21:58)

Jestli Tvůj přítel pracuje v poradně pro problematická manželství, dovíš se věci k užasnutí. A oni kluci psychiatři mají ty statistiky vymakaný. Všechno si řeknou.

BTW (Bandy, 23. 11. 2007 21:48)

Nejni není česky
Vymejšlet je správně vymýšlet
a Bandy se píše s velkým B.

Roni (Bandy, 23. 11. 2007 21:34)

Jaképak pořadí ?Ty odjedeš vlakem a pak za ním běžíš ? Já tohle pravidlo nevymyslel. Já ho jen citoval a ještě si myslím, že je OK. Zdá se mi logické, že se nebudu věnovat koníčkům, když mám hladové děti. Je snad jasné, že se omluvím z práce, když má nejdražší stůně.
Důležité je zachovat stejnou míru. Priority si určíš podle toho, jak jde život. Já vím, nejde to vždy. Mám pocit, že je potřebné k tomu ideálnímu stavu usilovně spět.

Saty (Roni, 23. 11. 2007 21:17)

vím jak se dělaj statistiky. ale víš jak. je to přesně tak jaksi to napsala:DDD

ještě (Jana F., 23. 11. 2007 21:13)

Ještě musím dodat, že od Jirky bych nic neslušného neočekávala :)) ()()()()()()()()()

Roni, Jirko (Jana F., 23. 11. 2007 21:03)

Aby nedošlo k nedorozumění, Roni - šlo o žužlání čarodějova ucha. Jirka je v tom tentokrát výjímečně nevinně. A já čekám, jak dostanu od čaroděje ohledně toho ucha veřejně košem, moc hezká situace :-)). Ale celkem jsem hlavně zvědavá, jestli čaroděj odpoví na mou nabídku žužlání jeho ucha, nebo bude dělat mrtvého brouka.

pro Roni (Saty, 23. 11. 2007 20:44)

Ptala ses jak se dělají statistiky. Tak to pár lidí dostane listy s otázkama, jdou je lidem pokládat a zapisují - ano - ne - kolečko - křížek. Pak se to sčítá a vyhodnocuje. 90% ze sta je 9O lidí kteří odpověděli že byli nevěrní, 10% je 10 lidí, kteří řekli, že nevěrní nebyli a teď mi řekni, kdo z těch deseti ještě zatloukal, pak bysme se teprve dostali na správné číslo. Je tu ještě jedna věc.
Když se dělá politická statistika, tak tazatel zamíří s otázkami do okruhu respondentů strany, který sám fandí a podle toho má výsledky, takže je docela dobře možný, že statistika, kterou Bandy uvádí, je dělaná na E55,

Roni (24jirka, 23. 11. 2007 20:31)

no tak samozřejmě pokud to tak vyznělo to jsem nechtěl :)

24Jirka (Roni, 23. 11. 2007 20:23)

Jaké žužlaní? Jirko ty nevěrníku. Ty tady okatě svádíš nevinné ženy :DDDD

Jani (24jirka, 23. 11. 2007 18:42)

pro mne jste ženy též čisté bytosti, vhodné jako příjemkyně darů a něžných slov, jak démanty v náhrdelníku,nepomyslel bych na nečisté dotyky ani ve snu
no a teď mi rychle taky napiš to o tom žužlání :)

Janě (Roni, 23. 11. 2007 15:56)

Hele Jani. Ty se nezdáž. Kampak to tady až zajde? Hmmmmmm tak šup jsem zvědavá. Kdepak je ten čaroděj. Jen odpověz . Já jsem strašně zvědavá.......:DDDD

pro čaroděje o věrnosti (Jana F., 23. 11. 2007 15:36)

To mě fakt zklamalo, čaroději, že kdybychom se my dva setkali, tak bych tě nesvedla :-)). Tak si to naše setkání představuju: dívám se ti do očí, ty mi říkáš krásná slovíčka. Ale po vlasech bys mě už nepohladil? Za ouško bys mě nepolíbil? Já bych ti taky nesměla ožužlávat ucho? Škoda, co se dá dělat, to mám tedy smůlu :-)).

Jirkovi (Saty, 23. 11. 2007 14:57)

Díky za vysvětlení, teď jsem na tom s chápáním ještě hůř. Asi jsem přepracovaná.:-DDD

pro Roni (Saty, 23. 11. 2007 14:55)

Tohle mazat?? Ani nááááááááhodou, je to moc hezký a upřímný, jen piš piš, nebo tě sežere myš.:-D
Já už toho moc nenapíšu, musím makat, až večer se kouknu,čauky.;-)))

Saty (24jirka, 23. 11. 2007 14:45)

to byl pokus o vtip, jako že ty jí chválíš, tak já s tím jako nesouhlasím a jako si najdu něco co dělá špatně ale s tím, že to je vlastně pro Roni pozitivní, prostě:
myslím si, že bych tě Roni rád četl více než teď.

all (Roni, 23. 11. 2007 14:41)

a to co tu patří......
všichni chcete milovat a všichni chcete být milování. vsichni chcete vidět plody lásky a nejlépe ty své...
a kdo tvrdí opak tak lže...takový člověk nemá srdce...

Saty (Roni, 23. 11. 2007 14:35)

Saty to je tak dlouhý...kdyby něco tak to vymaž, ju?

Saty (Roni, 23. 11. 2007 14:34)

Ano. Už jsem hodná a poslouchám. A naslouchám. Nevytahuji nic. Ale každý by si měl rozmyslet vše co tu napíše neboť tím se provalí jeho pravé já.....slova nelžou a vymazat nejdou. Leda bys zasáhla ty. Taky neříkám vše a proto souhlásím s Janou, že každý má mít své tajemství. I ve vztahu . O to je to pak akčnější :D
Ale jinač tady odpovídám po pravdě a čistým srdcem. Jen třeba neřeknu osobně třeba vše najednou. Do toho stejně nikomu nic není.
A taky tu měl pravdu ten, kdo tvrdil, že když něco vyzradí osobního, tak dává tomu druhýmu zbraň. A nabitou. Všichni jsou tady dost stařína to aby to věděli.
Já píši co cítím a dle vlastní zkušenosti.
Takže Láska je Láska a to mezi dvěma lidma. Třetí do toho nemá co kecat.
Nevěra by neměla být uznáváná. A pokuď nastane tak ten vztah není v pořádku ( a to mi nikdo nevymluví ). Takže suma sumárum a to už tady bylo řečeno. Nebudu to opakovat.
Ale co musím opakovat a to tu ještě JAna nebyla.
NEJLÉPE to napsala Moni ( to má být pochvala) ale jsou to starší příspěvky :DD takže teď to tady nenalistujete.
Přestaňte se hadát. Stejně to nijak nevyhádáte pokuď se nesejdete v tváři v tvář.
Akorát se budete opravovat, že jste to dokonale nevyjádřili nebot přes net to an nejde. Akorat se do toho zamotáte. Všichni se urázite a já nebudu mít co číst.
Nedá se věřit všemu co se zde napíše. Jen si udělate jakýsi takýsi obrazek o dotyčným s ketrým si tady píšete. Tak to neberte vážně.
Víc mě zajímají vaše nazory na historii a podobné témata. Tam se mi Vaše spekulace líbí. A poučí. Vidím to i jínýma očima. Než jen těmi co jsem studovala. A politika mě osobně nezajímá...akorat se jeden rozčílí a zbytečně neboť stejně s tím nic neudělate.....
A navíc to tady ani nepatří.....

Jirkovi (Saty, 23. 11. 2007 14:24)

Měla by psát více o Bandym? Přečti si mě ještě jednou, já se picnu.;-))))

Saty (24jirka, 23. 11. 2007 14:20)

ohledně Roni nesouhlasím,
mohla by psát více

Janovi (24jirka, 23. 11. 2007 14:18)

fajn tak Honzovi vyřiď, že s ním zase nemůžu souhlasit já. Pokud za pravdu považuji přírodní zákony, tak jak jsou dány od věků, potom má pravdu i lev když sežere kozu, jenže si myslím, že by se zrovna on kozy zastal, potom jde proti pravdě. Pro mně je pravda zrozená kategorie lidského uvažování, ano lze to částečně zaměnit, je pravda, že slunce každé ráno vychází, jenže co když je zataženo, lžu potom když tvrdím že slunce vychází každé ráno?

pro Roni (Saty, 23. 11. 2007 14:12)

Roni, k Bandymu jsme se už jednou všichni vyjádřili, (myslím že ty taky) a ani jeden ho za to nepochválil. Dostal kapky, omluvil se a tím to pro mne končí. Neměly už bychom tuhle věc znovu otvírat, protože by to bylo nekonečný a vytahovalo by se to podle potřeby. Myslím, že Bandy tohle už nikdy nikomu nenapíše. Jinak opovaž se něco vzdávat, píšeš hezky, srozumitelně a píšeš pocitově. To je tady potřeba víc než co jinýho...jasnýýýý??

a do třetíce všeho dobrého (Roni, 23. 11. 2007 14:01)

Bandy. Zas náš Bandy. Chvílemi se mi zdá jako rozmný čověk. Chvílemi se mi zdá, že ho tady všichni berete a pak nejlépe sežraly. Ale.....
Není dokonalý a ani není zlý. Přesto....po určité době už mu taky všechno nesežeru. Obvlášt po té co řekl své manželce po ....prožité noci.
Promiň Bandy ale to já nemohu překusnout. Tohle mi říct muž, kterého miluji tak mu taki tak balím kufry....

all (Roni, 23. 11. 2007 13:58)

A je pravda, že bohužel přes net nelze vycítit jak to kdo myslí vážně či nevážně. Proto, když vyloženě nekape jed ze slov tak neutočím. Když neutočím nemám problem s ostatními. A pokuď to někdo cití jako utok ( cokoliv se tady napíše) tak v tom případě asi se pichlo do bolavého místečka.
Navíc mám taky ráda jednoduchá slova a vyjádření a spojení slov. Můžu říct ( a nestydím se za to ) že vám všem občas nerozumím a musím si vytáhnout slovník jak tady všichni slovičkaříte. A dokonce mám i chuť to tady vzdát a nepsat. ( což by mě mrzelo neboť se tady dobře odreaguji )

Saty (Roni, 23. 11. 2007 13:54)

Pěkně se to tady rozohnilo, viď. Ale musím říct, žes to tady zas pěkně uhasila. Nemám co dodat. Jen to, že každý žije svůj život, každý si ho utváří dle svého obrazu a pokuď nepohoršuje veřejně veřejnost tak je fuk jak ho žije...
Je m jedno jaký máj názory psychologové ( viz. to co říkal Bandy ) stejně by mě zajímalo kde dělaj ty své statistiky.....:-)

Saty (Jana F., 23. 11. 2007 12:41)

Úplně tě chápu, taky mám takové pocity :-). Jestli pracujeme podobně, tak já se vždycky přinutím zlikvidovat pár papírů, a pak se teprve smím za odměnu podívat sem. Ale je to fuška vydržet, když je to tady tak hezké :-).

Jirkovi (Saty, 23. 11. 2007 12:26)

Ty dobře víš že to klávesnice koupila z první ruky, to nešlo jinak - a ten čaj jsem spojila s obědem. Pod to tvoje prohlášení se ráda podepíšu, protože je to úplně nej nej, díky. Víš, tady odsud mám teďka dobrej pocit, blbě mi je, když se podívám na stůl, nějak mi neubejvá práce. Nechce se mi počítat, když se myšlenky vznášej.;-)))))))))

Jirkovi (Jan, 23. 11. 2007 12:25)

Honza říká že s tebou nesouhlasí-zákony přírody jsou pravda,stejně jako příroda sama,hrad grálu na nejzazším výběžku praduchovní sféry je pravda,stejně jako ten na počátku sféry božské-neznaje lidstva...vědomí bytostní-lev,orel,býk a skopec jsou pravdou,byť s člověkem má co dočinění pouze skopec...

janovi (24jirka, 23. 11. 2007 12:18)

ne pravda se zrodila až s lidmi stejně jako lež a teprve s nimi stejně jako lež zahyne

Jani (24jirka, 23. 11. 2007 12:16)

no na tebe zbyde už jen hádanka, kdy jsem se narodil?
Je to jako by jste zrod Hemenexe vystřelili do vesmíru tak aby zaplul mezi ostatní znamení :)

Jiřímu (Jan, 23. 11. 2007 12:16)

Sakra jasně že to je pro mne boj s timhle světem na ruby.Myslíš si že pravda opravdu chodí s roztrhaným pláštěm a o holi?Že jen bezbraně přihlíží jak na ní všichni flušou,že se zlobí,naříká a láme rukama nad nespravedlností?Vždyť je to ona jež tu byla před lidmi a bude tu i po nich,ona je věčná,ona je vítězem,ona je tím k čemu musíme dospět...proto ač nevěříš,píši tyto řádky s úsměvem na rtech,jsem s ní smířen

tééda lidi :-))) (Jana F., 23. 11. 2007 12:04)

Dobrý konec Jirko :-). Ale teď...jsem přišla ještě já :-))).

Honzovi (24jirka, 23. 11. 2007 11:53)

jestli můžu budu mluvit s Honzou, Jana zatím nechám být, k tomu smíchu, nevím já z toho smích jako to co pro mě vyjadřuje humor necítím, já vidím spíš takový zvláštní napětí, boj s tím jaký svět je, jaký bych chtěl aby byl, mýlím se ? Podotýkám, že mýliti se je lidské. Pokud mi tedy napíšeš, že se nemýlím, uděláš ze mně nelidu, jak lákavé :) pro jistotu dělám smajla, teď jsem se zase zasmál já

all (24jirka, 23. 11. 2007 11:47)

tak když jsme byli u těch Amíků - v diplomacii bych to shrnul takto - po neklidném průběhu minulých dní došlo na hranicích k drobným potyčkám, to vedlo k růstu napětí na obou stranách, poté se však složitými diplomatickými jednáními podařilo nastínit některá problémová témata, obě strany si vyměnily své názory na celou věc a ačkoliv se neshodly na společném prohlášení, je zde předpoklad dalšího dialogu jako nutné podmínky normalizace vzájemných vztahů. Další vývoj se nedá s určitostí predikovat, přikláním se však k verzi dalšího zlepšování bilaterálních vztahů a to i za předpokladu občasných excesů z obou stran . děkuji

saty (24jirka, 23. 11. 2007 11:39)

no jestli jsi tohle vymázla od stolu tak máš mojí poklounu je to od srdce, úplně tě vidím jak u toho bušíš do klávesnice, chudák já a Eminem, máme tu konkurenci :)

Janovi (Saty, 23. 11. 2007 10:35)

Konečněěěěěěěěě cejtim z tebe člověčinu, nech mě ještě jednou dejchnout, jdu si udělat taky čaj.

Saty (Jan, 23. 11. 2007 10:32)

Satymo,nevrč už.Nebo ten muj obyčejnej pigi čaj přestane bejt pigi a to pak teprva uvidíš jak je Honza zlej...

Monice (Jan, 23. 11. 2007 10:26)

To -báli- patří k bandymu,nebo k větě,která následuje po něm?Nechtěl jsem tim říci že se bojíte ztráty domělého přátelství s bandym?Ty jsi si to přihodila k bandymu-podle sebe,tak jak bys to chtěla ty,pravda je jinde...kdybys vyciťovala a nepřijímala rozumem,věděla bys že to je jinak,leč rozum vám přece tak pomáhá rozeznat osočování od vzletných slov,upřímnost od snahy zasít svár,smutek od škodolibého úsměvu a v neposlední řadě sdělené od blábolu...tohle je skutečná láska-cítit-tedy cit né rozum..

Janovi (Saty, 23. 11. 2007 10:13)

I tohle patří do lásky. Je to sice bez erotiky, ale místo toho se tam klidně může napsat "láska a vztahy". Vadí ti rozum? Mě ne, dává mi šanci rozeznat osočování od vzletných slov, dává mi šanci rozeznat upřímnost, od snahy zasít svár, dává mi schopnost rozeznat smutek od školibého úsměvu a také sdělené od blábolu.

P.S.Janovi (Monika, 23. 11. 2007 10:12)

Psal-22.11.- 12,31 h..ostatní.....(i já jsem ostatní)nechtěli nebo se BÁLI-budiž.......
teď už musím fakt letět, pesani mají hlad, já mám prsty růžové....:-)
přeji čistou mysl

Monice (Jan, 23. 11. 2007 10:03)

Psal jsem snad někde že se bojíš bandyho?Za mlhou hustou tak,že by se dala krájet,žije rákosníček-říkáme mu tady Honzo.Je nepřátelský,mluví podivným jazykem,často to ovšem budí dojem poučování.Je pohrdavý,nevraživý a sám sebou zcela pohlcený...Je zlýýýýýýý.Je ale za mlhou,přez kterou ho ani pořádně nevidíme,protože jsme zapoměli cítit.Takže ho vlastně ani vůbec neznáme,jen víme že je to agresorrrr...takže ho pro jistotu odstřelíme a hodíme to na američany-oni přece nikdy neměli rákosníčky v lásce a protože jsou svobodomyslní,máme je tu rádi(Ještě nevěříš že se směju Jiří?) a protože maj spoustu raket,nikdo rozumný se proti nim nepostaví,tak jsme spokojeni sami se sebou,vše se urovnalo,včetně hladiny močky za kravínem-už tolik nepáchne,svět je fajnová záležitost..

Pro Saty (Jan, 23. 11. 2007 09:40)

Jste důkazem že rozum má převahu...s tim nepohnu ani já.Těm kdo cítí-vzkaz ode mne:Vy jste ti jimž budou otevřeny brány,vy jste poslední z posledních.Svět vás nezná,ani nemůže...nebojte se vlka nic bejcí-váš čas přijde,vlastně už tu je...překročte hraniční kameny,stojím vedle vás..

Janovi (Monika, 23. 11. 2007 09:28)

Dnes pospíchám, ale je slušné odpovědět a taky ti odpovědět chci-to je vastně to hlavní, takto vezmu hopem:
l)jak vidím plusově chlapy-patří do této rubriky víc, než hádky
2)já tě nenapadám, jen jsem se bránila nařčení, že se bojím Bandyho
3)chtěla jsem upozornit na smysl celého webu
4)s Bandym jsme si vyříkali své brzy po mém vstupu sem, máme to za sebou
5)s Rosťou ohledně Radka a Roni také, je možno najít v minulých příspěvcích, čili "nenapadám" jen tebe
6)nemusíš se s nikým, kdo ti nesedne, kámošit, můžete se obcházet
7)strášek mám opravdu jen z toho, když mi odchází někdo tam-na druhou stranu- o tom jsem ale také už psala
9)to, že jsem hodně benevolentní a tolerantní, neznamená, že vidím pouze na jedno oko
1O)tvé klíče si ponechej, mám své
ll)vydíráním mi přišlo-ne tvé příspěvky, ale styl-jo, máš něco proti mým názorům(neplést si, proti mě), tak odcházím.........
12)mám moc ráda otevřenost-i tvrdou, neboj, myslím, že jsem to také už psala do aleluja, ale m.j. nemám ráda urážlivost.
Tak přeju hlidnou hladinu.............:-)

ach jooooo (Saty, 23. 11. 2007 09:25)

Plusy a mínusy
arzenik do pusy
láska a zloba
poťouchlá slova
řečená s úsměvem
jak stará písnička
s ohraným nápěvem
jak stržená deska
hraje mi dneska
znova a znova a znova.

Někdo umí mluvit, někdo ne, někdo chápe druhého, jiný jen sám sebe,
někdo zná cenu přátelství, jiný jím pohrdá,
někdo je nad věcí, někoho věci pohltily.
Každý je jiný, jen nevraživost je neměnná.

Jirko, dík za tvoje příspěvky a zároveň důkaz, že rozum má snad převahu.

Jiřímu (Jan, 23. 11. 2007 09:22)

Oprava-takže fanatikem a lhářem

Jane (24jirka, 23. 11. 2007 08:59)

tak tam sakra příště udělej smajla, ono se to na internetu nedá vždy tak jednoduše poznat. Nevěřím ti , že to píšeš s úsměvem, takhle se slova s úsměvem na rtech nepíšou, není to spíš s úsměškem, nadhledem jak ty to vidíš správně a ostatní se topí ve svých omylech? Pokud ne tak fajn. Odejít má právo každej, i já jednou, ještě v začátku odešel, hádej kvůli komu, kdo mě tady tak zranil, že jsem raději šel? Bylo to v začátcích, tak jsem si říkal, že tady asi mají prostě jinou partu, kam se svýma / mnohdy nepovedenýma / básničkama nepatřím. Až časem sem zjistil, že to tak není, každý tu má dost prostoru, a to i nato nesouhlasit. Máš zvláštní způsob vyjadřování , často ti nerozumím, beru to jen pocitama, proč ne. Každý jsme nahraditelný, ale každý by jsme tu kouskem přesto chyběli. Jak se rozhodneš je jen tvoje věc asi bys měl vědět, že já osobně tě budu postrádat. Měj se

Jirkovi (Jan, 23. 11. 2007 08:49)

Takže mé útoky počítáš?Banďour mělo být spíš úsměvný než deprimující,víš já se totiž u tohohle všeho usmívám..A co jeho útoky-jasně nejde to počítat,on přece neútočí přímo...Jsa fanatikem opouštím tedy s úsměvem vaše řady,aby jste nepřišli o bandyho,nadhled a hlavně...dobrou náladu.

Čaroději (Jan, 23. 11. 2007 08:42)

Jasně že nejste naiva,naivové jsou totiž čistí lidé.Jestli jste dobře četl tak už znáte,že je i pro mne nevěra aktem zrady,víte problém asi nebude v rozdílnosti náhledů na věc jako takovou,vy jen prostě nechápete co píšu.A když se tak koukám po ostatních....zřejmě to asi nejni chyba vaše ale má.Pokud jsem napsal že vím kým jste,pak se omlouvám a jde-li to,beru zpět...vím kým nejste.Co se jazykové obratnosti týče,miluji prostá slova..prostá slova,jednoduchá větná spojení,neboť vypovídají o přímosti daného člověka.Slovo má být živé,pokud ne,mají se ústa nechat zavřená.Nepřemejšlim nad tim jestli můžu někoho poučovat nebo ne,jen říkám svůj názor podle svého přesvědčení,ne podle toho jak hučí huby davu-nepotřebuji jeho sílu,mám sílu někoho jiného...táááákžééé,jestli chcete můžem se dohodnout jako dva nerozumní lidé,tedy aspoň s mou rozumností nepočítejte a prostě na sebe nebudem reagovat.A aby byly ženy klidnější a mraky nešli tak rychle a hladina rybníku za dědinou-aby se přestala živě vlnit,můžu se tak dohodnout i s bandym a kýmkoli komu se znelíbí mé výroky,byť je to třeba jen tím že je vůbec nepochopiliiiii...

janovi (24jirka, 23. 11. 2007 08:40)

Jane - nevím jestli to víš, ale řekněme že naše vztahy s Bandym se nedají nazvat přáítelskými, ale asi bych ho nenazval Banďourem, i když jsem mu jednou věnoval pěknou básničku, když mě fakt naštval. S mnoha názory navíc na něho souhlasím, asi bych je řekl jinak - no máš nárok stejně jako každej na způsob vyjadřování jakej si vybereš, ale na druhou stranu, tím jak se snažíš neustále útočit mi trochu připomínáš to proti čemu se zde bojuje, to jest fanatismus, neuraž se , nebo uraž, každý si musí na daný problém udělat názor, pokud ho nevidí, můžeš ukázat prstem ale podívat se musí každej sám, to je asi to o čem píše Monika. Každý tu máme určitý prostor, každý by tady svým způsobem chyběl / vlastně i Bandy by mi tu chyběl , u koho bych se rozčiloval /, každý nás tady svým způsobem učí, ať to jací máme být nebo jací nemáme být.
To je tak vše, měj se.

Monice (Jan, 23. 11. 2007 08:08)

A teď mi pověz lesano-zařadila bys tyhle tvé příspěvky do lásky a erotiky...?Upozorňuji tě snad na to že bys je sem tedy neměla psát,že by ses měla vyjadřovat pouze k danému tématu..?Mám na to vůbec právo,když každý druhý příspěvek je především reakcí na jiný,který o lásce vlastně kolikrát ani nejni..?Ještě pořád ti to zavání vydíráním..?Já se ptám,proč takhle reaguješ na mne a ne třeba na ty né zcela zjevné k posr... postranní útoky banďoura?Protože jim to servíruju bez příkras a ty máš strášek že by se mohli nakrknout...že bys mohla na úkor mé zhovadělosti a nesmírné touze po krvi přijít o pár rádoby přátel..?Jo čtou se hezky ty moje plusy a možná bych se mohl i trošku červenat,kdyby to pro mne bylo alespoň v trose důležité...neni,klíče mi neukradneš a já ti neodemknu,dokud neuvidíš na obě oči...jak snáší psi žlutý prsty?

chlapům (Monika, 23. 11. 2007 01:27)

Když jsem se dnes už tak rozjela a před chvílí vyndala hlavu ze sněhu, dovolím si napsat i přes veškeré neshody, co tady na chlapech (stále píšících a které jsem stihla poznat, třeba Einsteina a jiné ještě ne), vidím a co se mí líbí. ( Do úterka budu mít makačku, tak jen nakouknu a kdyby na mě třeba při různých pracovních úkonech něco spadlo, tak abyste to věděli:-) ) Z praktických důvodů to vezmu raději podle abecedy.
Bandy -velký smysl pro humor, znalosti
Čaroděj - milý, pohodový, zkušenosti
Dráček, smysl pro humor, kus dětskosti
Hemenex- nesmírná škála znalostí
Jirka-čistota, znalosti, nekonfliktnost

negativa si nechám pro sebe :-D

Jo, a holky mám ráda všechny.
Tak čauky.......:-)

P.S. Achnatovy plusy jsem m.j. vyjmenovala už níže.

Janovi (Monika, 22. 11. 2007 23:55)

Hele, Honzo, tohle už mi zní vydíráním, také jsem to už psala v minulosti a budeš se divit-Bandymu. Pokud ti vadí, že také řeknu svůj názor, který se nesloučí s tvým, nedá se svítit. Myslela jsem , že máš coby ryze přírodní tvor na víc. Když jsi psal, že se neřeklo nic Bandymu z bázně-objasnila jsem ti to. Není to totiž pravda. U mě ne.ˇÚtok za pravdu na něj se mi zdál neúměrný. Zdál by se mi stejně neúměrný, kdyby byl na kohokoliv jiného!!!Reagovala bych stejně. Mohl jsi si všimnout, že řeknu každému, když se mi něco zdá přespříliš. V minulosti- popořadě-Bandymu, Radkovi, Mary, Rosťovi........a budu brát, pokud řekne každý i mě, co se mu nezdá nebo nelíbí. I tím se totiž učíme a zdokonalujeme.
A mám fakt už plný zuby napadáním jeden druhého a to dokolečka jak, když hraje stará omšelá deska.
To jsem chtěla ti chtěla dnes říci. Nic proti tobě nemám, naopak, byl jsi mi svým myšlením sympatický, protože opravdový. A zdál ses mi ryzí. Což nevidím jen tak u někoho. Ale pokud se najednou chováš, jak uražená slečinka, tak si dělej, co chceš. Já rozhodně nebudu odcházet, protože se mnou někdo nesouhlasí. Ale až se to tady bude jen hádat, potom se vykliknu.Jednou provždy. A nechci ani jedno, ani druhé. Měj se. Ostatní je pouze na tobě.

to all (Saty, 22. 11. 2007 23:53)

To teda koukám, jak jste dneska činili,:-DD Snažím se to fofrem do sebe všechno nasoukat,
ale nevíííím, nevíííím, ještě mě čekají křižovatky...
Tady jsem si to akorát dočetla a i když se mi teď už do psaní moc nechce, musím pár slov.
Každý se dopustíme za svůj život mnoha chyb. Chybovala jsem, chybuji a vím že bez chyb
nebudu ani dál. Ovšem největší chybou je, o té své chybě promluvit. Dáváte tak do ruky
nabitou zbraň druhé straně, straně, která se prohlásí za soudce a ta ji použije k odstřelu
jakmile se naskytne příležitost. Moniko, hezky jsi to napsala, chtěla jsem také reagovat,
ale když jsem tě četla, tak už nemusím.
Jani, cením si tě za tvoji upřímnost a vlastně i odvahu, že jsi to řekla tak, jak to cítíš.
Můj souhlas s malými tajemstvími může být pravda a nemusí, ale přidávám se k tobě,
abys v tom nebyla sama. Krásnou noc všem.

Monice (Jan, 22. 11. 2007 23:24)

Udělala jsi to podruhé Moniko,nyní již není kdo by se vrátil...

Janě (Monika, 22. 11. 2007 23:19)

To už byly třííííííííííí, mají 3x očička:-D

...... (Jana F., 22. 11. 2007 22:25)

Máš mě na svědomí.....

Jani (24jirka, 22. 11. 2007 22:09)

:)) ()()()()()()()()()
:)) ()()()()()()()()()
:)) ()()()()()()()()()

Jirko!!! (Jana F., 22. 11. 2007 22:05)

Tak to tedy ne! Hned mi to napiš, jestli nemůžeš tady, tak do vzkazů. Už mám těch hádanek dneska plné zuby...

Jani (24jirka, 22. 11. 2007 21:55)

:)) ()()()()()()()
()()()()()
()()()()()tohle je veselá housenka, můj výraz pro největší pobavení ve virtuálu, jednou ti to vysvětlím proč ta veselost.

Jirko... (Jana F., 22. 11. 2007 21:45)

...reagovala jsem na Moniku 21.23.
A ještě to doplním: když budu psát otevřeně konkrétní příklady ze svého života, kdekdo si na mně smlsne :-)). A ten někdo to bude mít lehké, protože sám o sobě neřekne nic, a když tak jen obecně a to líbivé.

Bandy (Roni, 22. 11. 2007 21:37)

A Bandy...pozor na věc. Máš pravdu, že vše se má rozdělit stejnou měrou. Práce je povětšinou povinnost, rodinna by měla být radost a koníček uspokojení...Ale....
POzor na pořadí ano? Neboť kdyby manžel přišel domů a sedl ke koníčku místo k rodině..............
Nechtějte vědět o důsledcích :DDDD

Jani (24jirka, 22. 11. 2007 21:35)

to jako kdo

Bandy (Roni, 22. 11. 2007 21:34)

Bandy ja to teď vyjmenovalapo strance psychologie a ne sociálně. To je zas jiné téma a bylo by to na dlouho.
Jani ano tajemství je jasná věc. Já pořád překvapuji svého manžela. Říká vždy, že mu opět zešedivěli vlasy o něco více :DDDD
Tady se nedá rozepsat do slova a do písmene vše o vstahu. A nejde jen o to, že každý má svůj ohled. Spíš,že vše spuvisí ze vším. A to by bylo na dlouho. A já moc dlouhé texty nerada píši nebť se v nich pak ztracím. A to nemluvím o hrubkách :DDDD

hmm... (Jana F., 22. 11. 2007 21:32)

Byl otevřený, ač nemusel... Příště už nebude, byl by blázen. Je to škoda, ne?

psaní......... (Monika, 22. 11. 2007 21:25)

sakra, to jsme všichni makali(dle času) u svého P.C. :-D:-D:-D

Janovi (Monika, 22. 11. 2007 21:23)

Ahoj, jsem ráda, že jsi se vrátil, každý je přínos, ale nějaké bání se Bandyho, myslím, není na místě. Vždyť v podstatě byl uštípán a narazil, že na sebe mnohá negativa vyslepičil a nemusel.
Víš, každý máme jiné pocity, když zkoumáme obal a nitro druhého. Každý vše cítíme jinak, protože máme každý jiné myšlení, vnímání, zkušenosti.Ale to už jsem psala, jako už i ty jsi psal, Bandy psal a všichni jsme psali.
Což takhle-navrátit se k tématům? Myslím tím menu.
Nechci tím říci, že nemáš nárok na svůj názor, ale na toto téma, kdo koho ano nebo ne padlo už pomalu více slov než na celé tajemno.Všichni máme dobré a špatné stránky a kdo si myslí, že ne, tak o nich pouze neví.
Jsme dospělí lidé, tak snad nebude Saty zakládat nové menu "Kdo jsme lepší až nejlepší," ne?

Jinak s tvým náhledem na věrnost plně souhlasím, to sem patří.

Janě a Roni (Bandy, 22. 11. 2007 21:22)

Jestli,dámy, dovolíte.
Odborníci z oborů psychiatrie i ti z rodinného práva a sociologie se domnívají, že dospělý člověk by si měl život rozdělit stejným dílem na tři části. Rodina, práce, koníčky. Pořadí nerozhoduje. Důležitá je míra. Nejde o to kolik hodin. Jde o hloubku zájmu. A titéž tvrdí, že, pokud je preferována jedna oblast, trpí dvě zbývající.
A tady je, Roni, záděr. Jestli se budu přednostně věnovat rodině, utrpí má práce, což se zpětně projeví na příjmech rodiny. Ošidím-li záliby, kdo ví, co to udělá s mým vztahem k rodině. Prostě kruh.
Souhlasím s Tebou s přenosem preferencí v rodině. Najednou ten prvotní musí ustoupit dětem. Tak je to v pořádku. Kojit dítě a manžela zároveň (promiň, malá zlomyslnost).
Přenos druhé fáze je s dětí na vnoučata. Funguje to taky.
Jani, věř mi, že fakt, že Paroubek není politickou mrtvolou je pro mne největším zklamáním posledních několika let. Ale tady o politice nééééééééééééé.

pro vás milé dámi ( od čaroděje, 22. 11. 2007 21:20)


Ahojte odemne,pokud dovolíte tak něco málo lichotek,.
6ena,je jeden z nejvzácnějších tvorů který obývá tuto planetu,je až s podivem kde se vzalo tolik nádhery na jednom místě, čtěme,,,,,,
Váše čelo je jako bílí obláček na nebi plující,obočí se klene nad průzračnými studánkami vašich očí jako nádherná tmavá stužka odborníkem utvořená,váš nos je skvost nad karmínovou obrubou vaších úst,pokud se usmějete vaše zoubky jsou jak beránci běloučcí.
Váš krk je jak věž z alabastru tesaná,vaše šíje je oblost rozkoše zvaná,vaše prsy jsou jak gazelí koloušci v mateřídoušce se pasoucí,vaše oblé boky jsou zdůrazněné linie horského pásma zahaleného v jemný opar tajemna.
Vaše nohy jsou jak dvě nádherné výtvory od samotného boha rozkoše,váš klín je to co rajská zahrada která zve znavené poutníky k odpočinku a přemýšlení.
Vaše ruce jsou stvořeny aby hladili svého milého a pevně drželi jeho ruce když potřebuje pomoci.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ AŽ TO DOVYMYSLÍM.

pro Jana (od čaroděje, 22. 11. 2007 21:05)

Milí pane ,máte velkou pravdu nejsem jednoduchej ani složitej ono je to něco mezi tím, v tom jsme si oba moc podobní.
Díky vám určitě dojdu k tomu abych pochopil ti co jste mínil určitě brzo,každý z nás mluvý o něčem ale o ničem,mi se tu dohadujeme o faktu nevěra,láska,milování,každý jeden z nás máme svůj názor a svoje vyjádření.
To zda jsem už dospěl až tam kam jste dospěl vi to nechám na posouzení druhým,víte znám a vím mnoho ale také vím že znám proklatě málo co se týká života,lásky amilování,nevěry a jiných podobných slastí.
Možná nejsem tak obratný ve vyjádření se a nemám tak srozumitelné slovo,ale vím že nevěru považuju za zradu na člověku který nám věřil.
To co vás potkalo je zlé ale nedává vám to právo napomínat či poučovat druhé ,víte to že jim něco chci zdělit lze i jinak.
Možná jsem v slově neobratný ale vězte nejsem žádný naiva který si sedne před každým na zadek.
Tak to je vše odemne,jste jinak milý pán a doufám že vás příroda nezkazý.

Roni (Jana F., 22. 11. 2007 20:30)

To jsi napsala hezky, Roni, takhle s tím souhlasím, když to tak cítíš. Já celkem taky. Ale jsem pro malá tajemství, která obohatí život a neprozrazují se.
Mimochodem, hnusí se mi, když muž po dvaceti letech života opustí svou ženu, fakt je mi líto Zuzany Paroubkové a cítím s ní. Kdyby byl Paroubek jen nevěrný a neprozradil to, bylo by to určitě lepší, to bych pochopila. Ti zásadoví a spravedliví by to nepochopili a Paroubka za jeho "rovné" jednání ještě snad pochválí. Tak v tom případě se hlásím k pokrytectví.

Janě (Roni, 22. 11. 2007 20:03)

Heleť, Jani, mě nezajímá pohled někoho. POhled s vesmiru a pod. Mě neva, že jsme tady třeba jen to zrnko prachu a ostatni si žiji dle svého. Mě zajímá jen můj vztah. Má láska. A pokuď nám to obou dvou vyhovuje tak je mi fuk co si kdo myslí. Jsou lidé co maj mnoho parterů či partnerek.
POkuď se to jednomu či druhému něco nevyhovuje a je to v mezích a komunikují spolu dá se to vyřešit. Ale fakt je....že pokuď jednou spolu žijete tak ten druhý naprvním místě než příjdou děti. POkuď nejsou zatím děti tak na druhém místě musí být toho dotyčného koníček ( člověk nesmí omezovat toho druhého). A jak příjdou děti,,,,hodnoty života se zas překroutí. Na prvním místě jsou pro mě děti a druhém můj životní partner. Mám i své vlastní zajmy, ale NESMÍ zasahovat do běhu mé rodiny. POkuď se najde koníček takový kde semohou připojit i děti tak je to jedině dobře. A pokuď lze do toho zapojit i životní partner tak je paráda. Ale to se myslím stává velmi málo .....
Neomuzuji svého partnera tak stejně jako on mě. Ale věrnost a důvěra.....to je tonejcenější co může být. Je to zaklad, ketrý, když selže tak padá celý dům.......
Doufám, že měpochopíte co tím chci říct :-)

Bandy (Jana F., 22. 11. 2007 19:06)

Jen můj názor: nemyslím si o tobě ani trochu, Bandy, že jsi lhář. Napak jdeš s kůží na trh víc, než leckdo jiný, kdo se jen z odstupem baví. Nechápu, proč se to tady řeší, tak dokud mi to někdo nevysvětlí, budu psát to, co si myslím a jak to chápu.

Janovi (Bandy, 22. 11. 2007 17:47)

Dobře. Pochopil jsi , že jsem lhář. Jako obvinění mě to uráží, jako poznání překvapuje. Zejména v Tvém případě.
Proč tedy věříš číslu, které jsem uvedl jako svůj věk ? To jsem nelhal ? Víš to jistě ?
Nechápu lidi co nechápou.
V čem mě Hemenex pokořil ? Já se s ním pral ? Prohrát v boji není pokořující. A v tomto případě o boji nemůže být řeč. Prostě neshoda. Taková lapálie.
Stále stejná rétorika.(Způsob argumentace v mluveném nebo písemném projevu)

Bandymu (Jan, 22. 11. 2007 12:31)

Kdo hledá najde.Hemenex většinu podává ve formě stravitelné pro tvůj megamozek-dělá to pro tebe,klobouk dolů.Já to pro nikoho dělat stravitelnější nehodlám-snažte se trošku.Tvé nepochopení je mi lhostejné,pouze tvrdím že by někdo neměl házet špínu na vyjádření druhých jen proto,že není schopen jej rozluštit a to hlavně díky tomu že se vše co k němu přichází snaží uchopit v první řadě rozumem..Hemenex je ten kdo ti dokázal to co já tvrdím též...Lžeš podle toho jak se ti to hodí do krámu.Já ti to dokazovat nechtěl,protože jsem doufal že ostatní to pokud budou chtít naleznou ve tvých pochybných vyjádřeních sami..nechtěli,nebo se báli-budiž..Hemenex se nebál,neb neni svázán iluzí o ztrátě umělého přátelství.Pravda je pro něj totiž důležitá.Pokořil Tě.Emocionálně si to nezvládl a proto jsi ho označil za prase,teď nevíš jak bys to vzal zpět nebo alespoň v trose rozmělnil.Problém jednoho ješitného starce...nauč se pokoře a žij jí,to je má perla pro tebe.Po zásluze dobrej den pane

ještě dodatek (Bandy, 21. 11. 2007 20:47)

Hemenex je třída. I když jsme se nepohodli, vždy ví o čem mluví a co chce říct. U něj by se perlička našla.

Roni (Jana F., 21. 11. 2007 20:41)

Když, Roni, já jsem zvyklá se na všechno ptát "proč". Nestačí mi jako důkaz, nebo odpověď, že si to myslí všichni. Podívej se na lidi z vesmírného hlediska, co jsou, a k čemu je pak dobrá věrnost dvou takových zrnek prachu :-).

O praseti. (Bandy, 21. 11. 2007 20:33)

V některých rozhovorech se nejedná o označení zvířete. Je to poměrně přesně definované "terminus technicus" v případě, kdy se význam slova přenese v situaci, česky zvané "na hrubou díru, hrubá záplata". Ale když není důvod ?
První potřebou k házení perel kamkoliv, je perly najít a mít.Ale kde není..., ani Achnat nebere.

Janě F. (Roni, 21. 11. 2007 20:14)

Asi jsem staromodní, ale když máš někoho rád a dokonce ho miluješ ( jestliapk si to jeden nějak uvědomí jestli skutešně miluje ) tak se nějak očekává věrnost, ne?
Já ji očekávám tak stejně ji dodržuji, ale.....
neočekávám aby můj manžel byl slepy ke kráse přírodní nebo umělé.....:-)

Radkovi (Jan, 21. 11. 2007 15:02)

Myslel jsem na krásu jíž ta "jiná" žena oplívala,naplňuje to tvou představu pojmu smyslnosti?Krása neni nemoc.Co bys chtěl ještě slyšet?

:-)) (Jana F., 21. 11. 2007 13:02)

Parádní otázka, Radku :-). Ale obávám se, že Jan neodpoví.

Janovi (radek, 20. 11. 2007 23:16)

Nikdy jsi nemyslel smyslně na jinou ženu,než na tu,kterou miluješ?Ani myšlenka?

věrnost (Jana F., 20. 11. 2007 22:39)

Když to vezmeme zeširoka, srdcem, přírodou - je nějaký důvod, proč by si dvě bytosti měly být věrné? Já v tom pořád cítím majetnictví, maskované krásnými slovy.

Bandymu (Jan, 20. 11. 2007 19:47)

Pověz mi o sprostotě,nazveš mne prasetem jako Hemenexe,buduli ti jako on házet perly...

Čaroději (Jan, 20. 11. 2007 19:43)

Nevěru neznám pane.Mám rád krásu.Ženu kterou miluji jsem nikdy nepodvedl-nijak.A to třeba právě proto že to kdysi někdo udělal mě a já vím jak to bolí.Nemám na to žaludek,ducha.Vůbec jsem nemluvil o jakémsi ukojení sexuální touhy,nepochopil jste mne,obrátil jste si to podle toho co je ve vás.Po celou dobu jsem se bavil o lásce a žití v přítomnosti.Ne,vy určitě nejste jednoduchý,jednoduché napadají prosté pravdy a jednají v nich-je to stav do kterého se dostanete,mluvíte-li z ducha a ne z rozumu,je to stav ke kterému teprve musíte dojít...

Satý (d.a.sha, 20. 11. 2007 15:55)

omyl...nejsem anděl:-D to neznamená,že nedělám nekalé věci,ale já to neumím nikdy obkecat ani zatlouct.:-D:-D

pro Jana a Saty (Morgana, 20. 11. 2007 12:35)

Ahoj ale mě se tady podtrhuje, když zmáčknu nějaký špatný písmenko a tak opravuji a opravuji dokud vlnovka nezmizí. To byste se divili co dělám za chyby. Do školy jsem totiž moc nechodila.

pro Dášu (Saty, 19. 11. 2007 23:12)

Jsi anděl Dáši, to já jestli nechci zalhat, o sobě říct nemůžu...ououou.

po Bandy (Saty, 19. 11. 2007 23:08)

Statistika nuda je, má však cenné údaje a to ještě nevíme, kolik procent z těch deseti procent kecá viď?

..... (d.a.sha, 19. 11. 2007 21:57)

někdo umí hezky lhát,že ani zatloukat nemusí...já neumím ani jedno ani druhé....

Je to tak (Monika, 19. 11. 2007 21:46)

Minule jsem zatloukala hřebíky do prken. Dobře to drží, jen co je pravda, ale je to jen dřevo. :-)

Je to tak (Bandy, 19. 11. 2007 21:09)

Zatloukat. Ale věřit, že ten druhý nezatlouká.

Satance (Bandy, 19. 11. 2007 17:14)

A proč by mi to měla vyprávět ? Aby mě zranila ? Hovořím o schopnosti odpouštět. Já nemylím, hned večer plný vášní. Proč by moje žena musela na fotbal, když chce do divadla ? A proč bych musel já do divadla, když dnes se mi tam nechce. To neznamená, že nemyslíme na sebe i když každý v jiném hledišti.
A když se ne doslechnu něco co nerad slyším, mám si hodit ?
Podle průzkumu z manželských poraen během pštiletého manželství byl každý partnerovi alespoň jednou nevěrný v devadesáti procentech zkoumaných případů. Co je tedy normální ? Být věrný ? (10%). Nikoliv ? (90 %)

konec teorie (24jirka, 19. 11. 2007 13:40)

položil jsem svou ruku na tvůj krk a ty jsi slastně zívla, pohledem jsem sjel po tvých zádech a má ruka následuje ten pohledb, lehám si k tobě a usínáme

k tématu (Monika, 19. 11. 2007 11:25)

Asi blbý, ale každý vycházíme z pozice svého života a nátury, ale já si cením více upřímnosti, než toho, jaký člověk je a co provádí.:-)

je to tak (24jirka, 19. 11. 2007 09:29)

zatloukat, zatloukat, zatloukat

pro Janu (Saty, 19. 11. 2007 00:32)

O svých kamarádech vím, že do jednoho byli nevěrní všichni aspoň jednou. Kamarádky nejsou tak sdílné, ale věrnost potvrzuje polovina z nich. I tohle vypovídá, chlapi jsou nevěrní víc a taky o tom klidně mluví. To je jen taková malá statistika.

pro Bandy (Saty, 19. 11. 2007 00:20)

Wau, no dáváš to jako otázky a já budu v otázkách pokračovat. Ty bys byl v pohodě, kdyby k tobě žena přišla, dala ti pusu na čelo a řekla: miláčku, jdu naplnit svoje potřeby jinam? Dovolím si typnout, přetrhl bys jí jako hada. Takhle by to možná mohlo fungovat při volnejch vztazích a bez lásky, ale ne v manželství. Právě lidi, který spolu žijou, by si měli dávat pozor, aby partnerovi neublížili ani náznakem, natož aby něco podobnýho na něj vybalili.

věrnost (Jana F., 18. 11. 2007 21:14)

Já si jen myslím, že není nutné nevěru prozrazovat. Takoví chlapi, co se tím chlubí, to jsou ubožáci. Pokud je někdo správný chlap se vším všudy, tak to nemá zapotřebí rozhlašovat. Ale na druhou stranu mi k takovému chlapovi nesedí, když vyhlašuje zásadní a neporušitelnou věrnost, to mu prostě nesluší. Ať se jen usměje, podívá a nechá ostatní se dohadovat :-).

Satance (Bandy, 18. 11. 2007 20:36)

Věrné manželství je nesmírně nesobecké. Sobec tam nemá co dělat.Vždyť manželství je soužití nejméně dvou lidí.
Teď jde jen o to, co je "věrné" manželství.
Je to užitečné ? Je to správné ? Je to pochopitelné ? Je to nutné ? Bylo by chybou jisté rozvolnění ?
Moje zkušenost hovoří o tom, že já jako jedinec , přes veškerou snahu, nejsem schopen naplnit všechny potřeby své ženy. Proč ji tedy nedat možnost hledat jiné cesty ? A míč je na druhé straně.
Prosím, aby to bylo chápáno tak, že já jen pokládám otázky. I Achnatovi.

pro Bandy (Saty, 18. 11. 2007 20:06)

Teď to vypadá, že podle tebe je věrný manželství sobecká instituce.:-DD
Jinak dotaz je to skvělej, jen nevím, kdo ti na něj uspokojivě odpoví.;-))))

O věrnost. (Bandy, 18. 11. 2007 19:17)

Muž, který udělá ženu šťastnou, je zajisté dobrý muž. Proč tedy by měl být lumpem muž, který udělá šťastnými více žen ?

Janovi (Bandy, 18. 11. 2007 19:08)

Není-li argument je nejsnazší být sprostý. Jestli nerozumím, ještě přitlačím. Díky. Poučils mě.

a ještě :-) (Jana F., 18. 11. 2007 18:56)

I když tady budeme vyhlašovat všichni, jak jsme věrní a ctnostní, Janovi se stejně nezalíbíme :-). Tomu jde o něco jiného.

čaroději (Jana F., 18. 11. 2007 18:53)

Buď věrný, nebo nevěrný, jak sám chceš, má to význam jen pro tebe. Ženě můžeš ubližovat daleko víc jinými způsoby.

čaroději (d.a.sha, 18. 11. 2007 18:44)

ahoj hezký večer....dlouho se mi tady nic tak nelíbilo napsáno jako teď tohle:-))

čaroději (24jirka, 18. 11. 2007 18:08)

no trochu jsi mě uklidnil, objevil se člověk, sice s morálními zásadami ale člověk :)

pokusím se o odpověd ( od čaroděje, 18. 11. 2007 18:06)

Ahoj vám všem,Jan už ví co jsem a jak myslím,pravda jsem docela jednoduchý člověk který nežije v klášteře,miluju život a miluju ženy svoje a cizí,jsou to nádherní tvorové.
Dále mám v tomto životě několik poslání,Satanka se ptá zda jsem pochopil že jsem na netu o lásce a erotice,ano pochopil,ale líbat a hladit cizí ženu pro potěšení a vzrušení mi nepřipadá férové kvůli ní,.
A Jan říká mozek a rozum,ale ano když jsi stratil obojí tak je to dobré ale potom opravdu se ptám,proč se mají lidé poznávat když stačí jít po ulici a vybrat si vhodný objekt na sex a ostatní věci hodit za hlavu,protože ty určitě přijdou za námi.
Ptá se mi Satanka,zda jsem nikdy nepoznal ženu se kterou by jsem se rád zapomenul,ale jistě potkal a né jednou mnohokráte,vždyt žena je krása a tak mužova fantazie jede na plné obrátky,pokud jsem byl sám a bez ženy tak jsem si nedělal žádnou starost že někomu ublížím.
Od té doby co jsem spolu se svou ženou jsem věrný,ale vy ženy se mi líbíte pořád,ale nechci nikomu ubližovat ani nikoho ponožovat,vím že když podvedeš ženu tak jí vlastně ponižuješ jako kus něčeho co nemá cenu.
A ta touha je to normální a lidská,víte když žena a muž budou žít tak aby měli poměry i s jinými páry tak potom toto všechno nemá cenu povídat ale to už je něco jiného o tom nebudu povídat.
Ahoj čaroděj

Jani (24jirka, 18. 11. 2007 18:00)

ale ono by se něco našlo, jenže je fakt, že mám od Boha dar rychle tohle zpracovat a poučit se pro příště, beru to jako jednu ze svých skvělých vlastností

pokusím se o odpověd (od čaroděje, 18. 11. 2007 17:47)

Jirko (Jana F., 18. 11. 2007 14:18)

Ta mužská zranitelnost patřila spíš k tomu předchozímu Janovu příspěvku, ale zrovna tebe, Jirko, bych z toho prozatím vyřadila, protože celkem nevím, co by tě mohlo zranit :-).

ahoj Jirko (Saty, 18. 11. 2007 14:18)

Zklamu tě, nejde tam dát možnost opravy. Kdyby to šlo, tak už to tu je. Na foru je to jiný, tam to ponechá 10 minut abys to buď smazal, nebo opravil.
Takže se holt budeš muset řídit pořekadlem: 2x měř a jednou řež.:-DDD
Nakonec ty chybičky jsou docela milý a takový lidský...

Co se týká toho prahu citlivosti, podle mě se mužský rádi pitvaj v malichernostech, přikládají věcem větší důležitost než mají a pak...rádi trpí sebelítostí. Ta jim brání o věcech střízlivě uvažovat. Ženská o tom spíš mlčí a bejvá sama na sebe tvrdší, ale jako u všeho, nepasuje to na každýho.

ahoj Saty (24jirka, 18. 11. 2007 13:40)

ještě pro tebe, nešlo by tam hodit možnost oprav, já myslím nad tím aby to dávalo trochu smysl a pak tam klepu hrubky a překlepy a hned jak to odbouchnu tak se chytám za hlavu :(

Jani (24jirka, 18. 11. 2007 13:35)

no ještě jsem chíly přemýšlel nad rozdílem v citlivosti na slovo husa a kachna a asi to bude nastejno a tam to tedy ponechám, tedy kachny :)

Jani (24jirka, 18. 11. 2007 13:33)

Ne ne nejsou, míň než si myslíš.Mám na to takovou teorii. Fyzický práh bolesti u žen je asi výše než u mužů, tedy fakrický pocit bolesti, u slov a prožitků to bude opačně, tedy slovo které u mně vyvolá bolest číslo 5, u tebe vyvolá stupeˇdejme tomu 8, tedy ybych se dostal na stejný práh slovní bolesti, usím si přidat ale ty už to nesmíš číst nebo si nikdy neporozumíme.

Tedy vše o všem se ti pokusím přeložit do ženského stupně tak abychom byli na stejno:
Viděl jsem husy měly divnej tvar ale je to můj problém co v něm vidím já, ty husy jenom letěli pryč.

Janovi omluva, že mu kecám do příspěvku

re: Všem o všem (Jana F., 18. 11. 2007 11:52)

Muži jsou strašně zranitelní, a ještě si ubližují mezi sebou...

rap? (24jirka, 18. 11. 2007 00:04)

mám kamaráda, rád poslouchal drsnej pank, já mu vžd povídal že mám pank taky rád ale melodickej, u repu to mám stejný

Zdá se ti ta láska drsná jak šmirgl?
Tak poslyš:

Utopím svoje vzdechy ve tvých stehnech, na podlaze z dřevěných paliček, budu hledat tvoje oči po paměti, ve tmě co nás utopí nad ránem. tys chtěla na posteli plátky z růží, aby se hebce hladily s tvojí kůží, já však přednost dal celé kráse, tak růže s trny naše tělo dráse, je to jako život divoký, když rty tvoje sajou moje rány hluboký.
Jak had před tebou uhýbám ale ty jsi žena takže uhnout není kam, proto moje hlava sklo v okně rozráží, zazvonila hrana a černej vůz s koňmi mě odváží. Teď nad kamenem tvoje vlasy občas zavlají, jak státní vlajka při oslávách potají, pár babek v rohu pohřebiště štěbetá, a ty ? Buď navždy, navždy prokletá.

Všem o všem (Jan, 17. 11. 2007 23:52)

V podivnym útvaru viděl jsem odlítat divoký kachny-né v nich,v mé hlavě je ta sprostota...přemejšlejte nad sebou,nekrásní neplaší...

rap (Saty, 17. 11. 2007 22:52)


Koukni, kdybys měl jednu šanci, jednu přiležitost
uchopit všechno co si kdy chtěl-v jednom momemtu
popad bys to nebo bys to nechal proklouznout?

dlaně má upocený, kolena slabý, paže těžký
už má zvratky na mikině, špagety vod mámy
je nervozni, ale na povrchu
vypadá klidnej a připravenej
schodit bomby, ale pořád zapomíná
co si napsal, celej dav je hlasitej
otevře pusu, ale slova z ní nevyjdou
dusí se, a každej se mu tlemí
hodiny tikaj, čas mu vypršel konec, bloah!
přeskočit do reality, aah gravitace
ah, tady de Rabbit, dusil se
je tak naštvanej, ale nevzdá to,
ne nebude to mít, zná všechny
jeho cely mětský sítě
nevadi, fetuje
vi to, ale je zlomenej
je tak zasobenej že ví
když de do jeho karavanu,
že to je jako když
je zpátky v laboratoři
tahle celá rapová sračka
měl by ji chytit ten moment
a doufat že ho to nemine.

i tohle zpívá Eminem

Rap je mužská záležitost, asi jí chápou víc.
Jde tam o slova a láska je tam zabalená do smirku,
drsná až to bolí.


Bandymu (Jan, 17. 11. 2007 21:33)

Nic se neděje,taky ti nerozumím,celý tvý vystupování tady mi přijde jako ten záblesk piruety před skokem do zadku,taky mám hnědo před očima když přihlížim tvému šarmantnímu úlisňáctví v němž slova mají cenu stolice.O repu nic nevim,škatulky jsou pro klešťence-nech si je pane rozhodčí...

rap (24jirka, 17. 11. 2007 21:00)

no jen pro jistotu, myslel jsem že jsem to napsal jasně ten text je doslovnej překlad od Eminema - mezi náma já ho můžu, z tý hudby jde neuvěřitelná energie, je to vlastně cvok ale bez toho by holt nebyl tak dobrej, umí lásku pěkně popsat

Bandy (24jirka, 17. 11. 2007 20:31)

ne právě slova jsou tam důležitá.
Jo ten úvod ode mne, to nebylo nic osobního - asi je to třeba dovysvětlit, jen mi to přišlo , že se to hodí do rytmu toho příspěvku, s odstupem mi to přijde potřebné vysvětlit.
Buď v klidu ani já tebe nemiluju a hodlám pokračovat ve vzájemné nevšímání se sebe navzájem, tak to je asi vše .

Jirkovi (Bandy, 17. 11. 2007 18:58)

Nemiluji Tě. Ale jsem tady. Kdybys potřeboval.

Jirkovi (Bandy, 17. 11. 2007 18:55)

Děkuji Ti za to, že teď už asi rozumím. Vykřičet bolest do světa, bouchnout do stolu. Říct co miluji a co nenávidím.Co nedobré mě potkalo a co bych si přál.Volba slov je lhostejná. Fuck you.
Napsal si to moc hezky. Ty ano. Snesl bych to i s hudbou. Hezký večer.

rap (24jirka, 17. 11. 2007 15:36)

tohle je Eminem, tohle je rap, a když tomu nehovíš, tak sklapni , teď hned

Pochop mě, kurva, já miluju svou dcerku
Ale mel jsem zenu, která mi ze života udělala peklo
Snažim se s tim vyrovnat, ale zatim se zda, ze ty slzy ještě nejsou u konce
Sel bych kvůli ty mrše klidně do vezeni, kdybych ji zabil i toho parchanta, s kterym si užívala
Jaktože jsem to nepoznal, ze s nim šukala u nás v posteli?
Seru na ni, u mě skončila
Mam teď svoji holčičku, jediná dáma, kterou vroucně miluju a zbožňuju, Hailie
Takže nashle, zkuste to zítra, rad jsem vás poznal, ale teď vážně nemam čas
Hned jak tohle dopisu, utíkám za ni a obejmu ji tak pevně, ze řekne:
Ale tati!
Je to ten nejkrasnější dárek, jakej si můžete přát
Vyváží to všechnu bolest na světě

(Em zpívá)
Ted už se mi nezdá, že nesu na ramenou celej svět
Nikdo už se o mě neopírá
Protože moje holčička ví, že její táta je VOJÁK
A nikdo a nic už mi ji nevezme

Wau. Říkal jsem vám, že neumim zpívat
No dobře, ale aspoň jsem se snažil
Hailie, pamatuj si
Kdykoliv budeš potřebovat, budu ti nablízku
A nikam už neodejdu
Stejně jako teď, jsem tady a miluju tě

O neužitečnosti rapu (Bandy, 17. 11. 2007 15:23)

Promiň , Jene, Tvůj dlouhý text mi připadá jako překlad z Eminema nebo citát z Bow wow. Spousta smysluplných vět nedávající smysl. Krásná, ale prázdná slova. Jestli jim rozumíš jinak než já, jsi dál. Mně se tam nechce.

Janě F. (Bandy, 17. 11. 2007 15:19)

Jestli sis přečetla, co napsala Monika, dobře. To jsem chtěl říct.
A nikdo mi ještě neřekl "šarmantní". Líbí se mi to. Děkuji.

k tématu (Monika, 17. 11. 2007 11:34)

Ahojky, na chvilku jsem se teď "trhla", tak ve zkratce. Napsala jsem, myslím, správnou posloupnost, Láska, erotika, sex, takhle by to mělo, dle mě být v pořádku:-)
A chlapi a ženský? Už jsem také o tom psala, záleží nejvíc na individuelní osobě, protože znám strašně udrbané mužské, ženské, které nevykecají nic, muže, kteří se sesunou při prvním průšvihu, ženy, které vydrží hodně, ženy vulgární, rozmazlené, ufňukané, muže, kteří si umí poradit se vším, chlapy, kteří, když chtějí něco říci, tak, kam se na ně hrabe indiánská babička, ženské, které řeknou potřebné krátce a stručně atd. Proto, vyjma toho, že přece určitý rozdíl v pohlaví tady je, já vidím podstatu v povaze člověka. :-)

Šarmantní Bandy (Jana F., 17. 11. 2007 10:50)

Názor svého manžela jsem uvedla jako příklad, protože si pořád nějak nerozumíme. Nejde přece o žádnou převýchovu, to je nesmysl. Jsou typicky ženské vlastnosti a typicky mužské. Což je skvělé, ale někdy obě ty vlastnosti můžou překročit mez. Zajímalo mě, jaké ženské vlastnosti překračují mez natolik, že to mužům vadí. Ty mí odpovídáš, že máš ženy rád takové, jaké jsou. Tak dobře, nechme to být :-).

pro čaroděje (Saty, 16. 11. 2007 23:12)

Ahojky čaroději, není to tu o sexu na jednu noc a myslím že to tak chápou všichni ostatní,
včetně Jana. Je to především o lásce a erotice, jak je psáno v záhlaví.
Sice nemůžeme pominout, že na třetím místě jako finále je sex, - teda když je
přitažlivost oboustranná. Je to však záležitost tak intimní, že na podrobnosti
tu snad nedojde, ale kdo ví? Chtěla bych se tě zeptat čaroději, nikdy jsi nepoznal
silnou přitažlivot k nějaké ženě, podbarvenou ne láskou, ale sexuální touhou?

Jirkovi (Saty, 16. 11. 2007 22:50)

Šmankotéééé, na ten nejdůležitější program bych zapoměla. Jasně že jo, ten tam musí bejt.:-DD

Sladká Jano F. (Bandy, 16. 11. 2007 21:20)

Ty ses mě neptala, co se nelíbí Tvému muži. Ty ses ptala, co se nelíbí na ženách mužům a já se z toho vyvlík, že nemohu odpovídat za muže. Že jen sám za sebe. A myslím si, že jsem se nemýlil. Jak snášíš , když Tvůj muž strká nos do něčeho, po čem mu nic není. Když drbe s kamarády ?
Miluji ženy tak, jak jsou. Ještě nikomu se nepovedl pokus o převýchovu.Žádná žena nepřevychovala svého muže. Jde ovšem docílit stavu,který jsem pracovně nazval "naši-vaši". Dnes smím já, zítra Ty. Stav je to velmi vzácný a je naprosto neuskutečnitelný v nově vzniklém vztahu. K tomu se musí dozrát. A věř, není to snadné dozrávání.

čaroději (24jirka, 16. 11. 2007 18:26)

jak krásné podlehnout konzumu

Čaroději (Jan, 16. 11. 2007 16:22)

Ten mozek s váma dělá věci pane nečaroději..kde je váš pověstný nahled a stoický klid?Že by vše bylo předstírané?Po pornografii jsem prahnul na střední škole,dnes radši Waltariho a co se žen týče,jsou pro mne posvátnější než pro vás cokoli,to co jste vycítil z mých příspěvků je pouze a jen odraz vašeho vnitřního stavu,takže děkuji,neb teď už vím kým jste...

vám všem (od čaroděje, 16. 11. 2007 16:09)


Jste opravdu dobří,pokuste se to říci,budeme tam kde pan JAN,řekl neuznávám pozvolnost ale preferuji rychlost,odpojit lásku od erotiky a sexu,vše dát od sebe,je jako péci chleba bez přísad.
Pokud chceme považovat muže a ženu,či obráceně za kus něčeho a na jednu noc tak tam určitě sii napíšeme návody jak si dobře zasouložit,kde se dobře líbá,a kde se dobře o všem povídá.
Ale vážení kde je to co patří k tomu všemu,kde máme trochu té romantiky a kde je ta tajemná chvilka utajení,to chvění se nedočkavostí před první schůzkou,políbkem od NÍ,NĚJ,pokud toto vše degradujeme na jednotlivost,tak v tom okamžiku jsme jenom konzumenti sexu a nic jiného.
Co vi na to??????????????

k tématu (Monika, 16. 11. 2007 15:51)

Jo, a aby to Jirka neměl tak jednoduchý, přibereme poslední příspěvky z "Kladiva" a rozdělíme na 3x LÁSKA, EROTIKA, SEX. A teď, chlapče, makej:-D:-D:-D

Saty (24jirka, 16. 11. 2007 14:17)

no s tím průvodním slovem to asi nevyjde, jsem hrozně nesmělý a stydlivý, a skromný
k těm programům - no pokud by to mělo fungovat k plné spokojenosti všech žen s tímto modelem, chybí jedna dokonalá funkce a to - 24Jirka :)

Jirkovi (Saty, 16. 11. 2007 14:09)

A víš že by to nebylo špatný ani obráceně? Ráno zapnout a dát rychlé tempo,
po návratu z práce dát opravovací a stavitelskej program, večer trochu zvolnit,
zase zrychlit, pak odedechovej program a nakonec vypnout, protože to chrápání je strašnýýýý.
S těma rubrikma mě to lítalo hlavou už když jsem dělala tuhle...no proč ne?
Ale bude lepší, kdyby se k tomu vyjádřili i ostatní. Jak bude souhlas,
tak to bude otázka okamžiku, vhodný obrázky mám a průvodní slovo bys napsal ty ju??
Teď už to vypínám, musím, tak se měj a přemejšlej co dáš do záhlaví.:-DD

První příspěvek je na jedničku.:)))))))))))

1. příspěvek do nové rubriky (24jirka, 16. 11. 2007 13:58)

Zahodíme lásku, zbydou naše těla, propletaná, zahodíme lásku ať je naše mysl čistá, ne popletená, ponechejme touze její touhu, a lásce její city ať nás neušpiní, už nám není patnáct / většině / všichni jsme tedy vinni. Myšlenky nás stáhnou pod peřinu, vím že když jsem v tobě tak nezahynu, vím že když mnou plaveš tak neusínáš, víme oba dobře, že ta krádež těl je promlčená.
v tomhle se mýlí alchymisté, tvrdí že nahoře jako dole, byli to věční pesimisté, vyznávám - přijímám pod oboje.

mno (24jirka, 16. 11. 2007 13:50)

jo ještě jsem se chtěl zeptat, nešlo by tu mít dvě rubriky, místo týhle jedný. Jedna by byla Láska a ta druhá Erotika :)
Mám pocit, že bychom si pak všichni nějak víc rozumněli

Jani (24jirka, 16. 11. 2007 13:43)

no pokud můžu já, mně osobně nejvíc vadí, že žena nejde občas vypnout, jen na chvilku dva tři dny, a pak spustit úklidový program, to by bylo bájo.

tak nevím, Bandy :-) (Jana F., 16. 11. 2007 12:10)

Čekala jsem něco jiného, typického pro ženy. Mému muži se třeba nelíbí, když strkám nos do všeho, do čeho mi nic není, nebo když dělám drby. Tak asi tak :-).

Janě F. (Bandy, 16. 11. 2007 09:33)

Nebudu mluvit za všechny muže. Nedostal jsem mandát. Za sebe můžu. Na ženách se mi nelíbí přesně to, co Tobě se nelíbí na mužích. Nelíbí se mi, když ženy kouří cigarety na ulici, když plivají na zem a když si myslí, že jejich pes je přednější než mé dítě.
Odpouštím jim. Ženám je krásné odpouštět. Mezi "ženštinou" (myslím způsob hovoru) a "člověčinou" nevidím zásadní rozdíl. Ale dávám přednost prvnímu.

pro pana Jana (od čaroděje, 16. 11. 2007 00:35)

Jsi velmi moudrý muž,protože to co jsi napsal muselo dát tvé osobě opravdu dost zabrat na to by málokdo dokázal přijízt.
No nic tvoje vyjádření o lásce a milování,to jedna básen a jeden BLÁBOL,určitě jsi přečetl mnoho a mnoho erotické a pornografické literatury a asi hlavně té BD-SM,tam se to vše dělá vid.
Tam je ta dominance a žena tam zajiskří,vždyt ty sám si nikoho navážíš ani neuznáváš nějaké lidské hodnoty,takže milí pane až budeš příště souložit ženu u které to mezi vámi zajiskří tak budu rád když vám to vydrží alespon do rána.
Jsem tak trochu starší od vás pane ale to že mám úctu k ženě a její lásce je pravda,pokuste se jednou o to samé,uvidíte že to jde.
Jinak nic ve zlém,asi si myslíte že jste KING,nebo ten tvrdak a machr,no nic je to vaše věc,jediné co vám přeji poznat to co sám děláte jiným.

Asi nebudu daleko od pravdz když vám povím že vaše vyrovnání je nablízku.
od čaroděje vám pane jane

Saty (Monika, 15. 11. 2007 23:41)

Jo, a dopadla jak Angelina Jolie, překousla jsem schválně tu největší vosu. Už taky nevím, co roupama dělat:-D

Saty (Jana F., 15. 11. 2007 22:43)

No, radši prohrávám, ale nechci to moc vykřikovat :-).

Pro Janu a Moniku (Saty, 15. 11. 2007 22:36)

Holka dycinky fandí holce, ale jak říkáš - uvidíme. A to jiskření? Není jiskření
jako jiskření, ale tohle jiskření se mi líbí.

Monče: nepovídej ségra, hrála sis na Kim Basinger.

:-))))) (Jana F., 15. 11. 2007 22:27)

Myslíš, Saty, že mě Bandy přebije :-))). Rétorika není všechno, uvidíme :-)).
P.S.: Není tohle to jiskření, jak jsi psala?

Bandymu (Monika, 15. 11. 2007 22:26)

Tou inpirací myslíš zajisté, jak mě tenkrát štípla ta vosa do pusy? No, to byla paráda. Měla jsem chuť na všechno, jen ne na polibky :-D:-D:-D

pro Janu (Saty, 15. 11. 2007 22:22)

Ty jsi tvrdá jako žula a nedáš Bandymu žádnou šanci k úniku. Jsem zvědavá jakou kartu teď Bandy vytáhne, ale vzhledem k jeho rétorice si myslím že tě přebije. To o těch rtech bylo pěkně napsaný, se musí nechat.

Bandy :-) (Jana F., 15. 11. 2007 22:03)

Bandy, ty uhýbáš, ale já se nevzdám :-). To o rtech je sice hezké, ale já bych se stejně ráda dozvěděla, co vadí mužům na ženách? Napovím ti: mě vadí, když muž je vulgární, sprostý. To jen takový příklad. Jsou ženy, které se takovému muži snaží vyrovnat. Já už vím, že daleko víc stoupnu v ceně, když tohle nepřipustím.
Tak co mi řekneš na oplátku?

O rtech (Bandy, 15. 11. 2007 21:55)

Inspirován Monikou, pouštím se do jedné ze svých úvah.
Dívám se ženám na pusu. Ne od včerejška. Skoro od narození. A rozlišuji je. Ty nesmírně smyslné s velkým horním rtem (Kim Basinger). Ty normální, ty šíleně motivující (Angelina Jolie). Ty fascinující rty poloafrických američanek.
Srovnávám vše se svou zkušeností. A ?
Líbám ženy, vás tak rád. Jedna slečna, co měla rty jak čárečky, až jsem se bál, že se o ně říznu.Polibek tím nebyl ochuzen. Hubička sladká jako med.
Prosím Vás, dámy. Nabízejte nám své rty k polibkům. Neznám krásnější vstup na cestu do pekel. Není jak se dostat do nebe snáze.

Janě F. (Bandy, 15. 11. 2007 21:43)

Probůh. Nic.Představa, že bych něco pokazil mě děsí. Holky, jak Vy jste fajn, netušíte.

Bandy :-)) (Jana F., 15. 11. 2007 20:05)

No schválně, Bandy, to mě opravdu zajímá, co bys ty naopak korigoval na nás ženách? Ale upřímně, prosím :-).

Bandymu (Monika, 15. 11. 2007 20:02)

A s jakou ženštinou, tato? :-D:-D:-D

Milé dámy (Bandy, 15. 11. 2007 19:43)

Mám se "ženštinou" nemenší problémy. A netrápí mě to. Spíše naopak.

Saty (Jana F., 15. 11. 2007 19:35)

Jsem ráda, že si v tomhle rozumíme, Saty. Ten mužský princip, jejich energie, způsoby - to je moc příjemné pociťovat. Ale když to překročí určitou mez, tak se nesmíme bát dát najevo, že tohle už ne. Ale zrovna tak to platí naopak. Radši už to ale dál nebudu rozepisovat, abych nenarazila :-).

pro Janu (Saty, 15. 11. 2007 19:25)

Měla jsem ten samej pocit Jano když jsem to četla. Jako kdyby se něco stalo špatně.
Chtěla jsem nějak reagovat, ale nešlo to. Civěla jsem na sklo, četla a nerozuměla.
Ta deprese z toho byla zřejmá, na mě to také tak působilo. Jsme ženský a je fakt,
že cítíme, prožíváme a sdělujeme jinak. Budu mluvit slovy Moniky: člověk může
umět hodně jazyků, ale "chlapština" je teda záhul.

takové pojetí... (Jana F., 15. 11. 2007 19:03)

...lásky a erotiky mi vzalo dech, ale pokoušela bych se ho změnit, přesně v duchu slov "tohle je chcípání ve společné nehybnosti".
Pochopte mě, prosím, správně - to není odsouzení. To je vnesení ženského, realističtějšího, optimističtějšího, smířlivějšího a tak dále principu do mužského pohledu, který na mě působí dost depresivně a temně.

Achnatovi (Monika, 15. 11. 2007 12:05)

Souhlasím, schýza není nemoc, já to cítím takhle: vše má své opodstatnění -být jenom klasického myšlení-nebylo by géniů, t.j. skladatelů, básníků, malířů, v neposlední řadě ani teorie relativity atakdále. Lidstvo by ustrnulo na určitém bodě.
Sice to nepatří do "Lásky a erotiky", jen navazuju, bejku:-) A taky mi je fuk, pokud si někdo řekne, že jsem vadná, já to takhle cítím a hotovo.

Jene alias achnate (24jirka, 15. 11. 2007 09:48)

fajn takového tě beru, nemám rád průměr, ani já nejsem průměrný to mi věř ale proboha buď vždy jen jedním, mě tohle hraní na skovku vadí a uráží.

Jirkovi (Jan, 15. 11. 2007 00:49)

Ne schýza neni svinstvo,jsou mnohem horší nemoci,věř mi,mohu to posoudit-prošel jsem jimi.Třeba taková vlažnost-to je skutečnej šit,což ale poznáš až když z něho vylezeš.Prodělal jsem spoustu nemocí a čím víc jich bylo,tím víc ve mne uzrávala schopnost poznat když se mílím a opustit v tu chvíli pro neznámé to co znám(Radůza)..proto jsem ve vašem světě psychopatem,chladným a sobeckým demagogem a rádoby supermanem pro slabochy,Achnatem-tím jenž nese vodu pro hledající a nikým pro opravdové...

pro J./A. (Monika, 15. 11. 2007 00:16)

No nazdar. Odjakživa tvrdím já i ostatní, že mám hodně bujnou fantazii, ale takové pojetí lásky a erotiky mě fakt nenapadlo. Na druhou stranu-nic není nemožné:-)

Jiřímu (Jan, 15. 11. 2007 00:02)

Na líný hnáty,výtažek z máty,nebeský šarlat a kloubní preparáty na nefunkčnost varlat-bahení lázeň a tupá kázeň a slzy a smích a přepych ticha osamění-skutečnost není-jen teď a tady,zápory,jejich klady,hřivnatý kančí hřbety zaboří do nugety ocelový lana-výkřiky mima,nemu"sli oplatku a záblesk piruety a hnědo před očima před skokem do zadku,z náruče vřelé,pak hra na uvědomělé a tepla dnů a chladna nocí,z přežrání dna a blbej pocit že něco chybí-výlet na Malé divy vyklove káně z tváře kus tkáně-úsměvy rybí,než o zem sebou praští,nechaji křídla jeho přibíti na štít a než je vítr rozfouká,zavátá k hnátám nemocného,leknou..na hlavy dají klobouk a jako klauni usmějí se,řeknou-zde nežere se ale jí se-krevety,lunch a hlavně písek a jantarový jikry a srdce plný třísek,hlavatky,šproti,mimikry i kry,ledovců od naproti,plazí i jazyk,obry vraždící kobry a vůbec všechno zlý i dobrý-co jsme si to jsme si,tajemství Lochnessi,jih proti severu-za lék i za nelék že tlustý nežeru,lásku i nevěru pohřbívám v popelu holubích prdelek na tichý vzdech vyčpělý gesta-vytí ve vlnobití a krve po zdech jednoho ze sta,co za řiť a kopyta uvnitř díry vezme a pochytá netopíry-to čarodějný pometlo vyzvedne znovu na světlo a všechen pot mi schová do tmy-v potoky,v řeky,v oceány a než se do mne zteše dlátem,ejakulátem mléčný dráhy,ozdobí zimě klínu svahy a to svý těžký břímě na líný hnáty položí,výtažkem z máty vyléčí mně...Vy-léčí-mně.....sv.Martin

Jirkovi (Saty, 14. 11. 2007 23:36)

Neděkuj, jde mi všechno co za houby stojí, třeba strašit lidi co se bojí,
pomalovat barák graffitti a vědět že mě nikdo nechytí, švihnout v kaufu řetěz na kozu
a pak ho nechat někde v úvozu. Oblázkem zhasnout lampu která svítí, zkrátka nic vhodnýho
k žití. Když mě potkáš, vyhni se mi zdaleka, nebo se tvá duše poleká. Něco ti řeknu,
ale nebudeš se smát? Dneska to balím, jdu s Rabbitama spát.;-)

saty (24jirka, 14. 11. 2007 19:36)

Místo dotyků písmenka slova, stále je to dokola zas a znova. Kdybych tě na ulici potkal já, k tomu ohlédnutí přidal bych úsměv - snad. Místo slov poskytni mi anestezii lokální . víc a víc jsem přesvědčen že jsi moje dvojče astrální. Když tam v červáncích duše se bouřili, dráhy hvězd se tou vzpourou zkřížili. Tak je to jasný, jak komety prach, kdybych se dnes zabil, ty bys byla vrah.
Kdybych se dnes opil , ty bys byla výčepní, a kdybych se zadlužil tak ty jsi má účetní.
Je to jako voda, oheň voda led, tak pojď, sečti mi to hned.

Díky

Rabbit it (Saty, 14. 11. 2007 19:29)

Já že jsem víla? Tak to je síla, spíš potvora co je někdy milá. Řešíme tu jiný věci,
někdy je to na tělo, někdy jsou to kecy. Co se lásky týká, té harmonii těl a duší,
je to těžší než kdo tuší. Pohádka co má začátek i konec, princeznu, prince a na konci
zvonec. Umíráček?? Zní silně a ruce se třesou, když na márách lásku nesou.
Stačil by polibek, trochu vody živý, já udělám to ráda, sakra hbitě ohnu záda.
Políbím a pohádka odvíjí se nazpátek, od smutného konce na radostný začátek.
Tiše říkám...láska ještě neumřela, dívám se na lidi, jak to že nikdo z nich ji nevidí?
Snad jeden ze sta pozvedne obočí, ale míjí mě, snad třeba se otočí, ne, jde dál.
PROČ?? On se snad lásky bál? Lhostejně mě míjí celé průvody, stojím smutná,
asi se půjdu utopit,..nořím se do vody...

Nekoukejte do sebe (24jirka, 14. 11. 2007 17:47)

Láska je síla, smrdí jak síra, něžnosti dotyky, v tobě já a ve mě ty, není to jedno, není to šumák, láska jsou hormony, bydlí tam kde bydlí tulák. A k těm změnám, odchodům návratům, vadí mi to jako by mi hořel dům, dřevěná střecha v horoucím plameni pořád se kecá o tom kdo kde pramení, víra a nevíra, sáňky v létě, do zítřka na tohle zapomenete. Chodím sem koukat, někdy i psát, si tak řím, užitečnější by bylo spát. Návraty odchody, vyrvaný kořeny, nálezy ztráty účty mi vystavěj. Nekoukejte na blbý filmy, dojmou vás k slzám tinky a vinky, teď zblbnut bochám černou a bílou o tom že Satanka vlastně je vílou. Něco je špatně na tomhle světě, už Fučík říkal - kurva lidi bděte, na malý velký pořád střílej a u zpráv večer lidi z toho šílej. Nečtěte pohádky, nečtěte Bibli protože potom musíte vyblít , ten žal. Došel jsem nakonec , radujte se , jsem jako pitomec v tomhle světě.
Mám svoje mimikri, držím je skvěle, jsou jako kůže na mojim těle,. Do práce ráno vstávám s chutí, zabít ten budík co zvednout mě nutí, po cestě potkávat naštvaný lidi, jeden den každý jak jiný.
není mi pomoci, není mi léku, tak jsem si zařval, to patří k létu, a k zimě, a podzimu a jaru.

Janě (Saty, 14. 11. 2007 17:40)

Líbí se mi, jak to napsala Monika. Nějak se tu pomíjí erotika. Ve "správný lásce" to musí jiskřit, jako když křesneš dva křemeny. Kdo ve vztahu dvou lidí nepočítá s erotikou, hledá jen duši, pak jen fanaticky zbožňuje modlu - anděla. Když to jiskří na obou stranách stejně, když máš pocit, že se ti srdce do hrudi nevejde a svět je nádhernej, tak je to to pravé. Nejhorší ale na tom je, když se tohle stane člověku kterej je vázanej jinde, to je pak každá rada drahá.

P.S. Janě (Monika, 14. 11. 2007 16:50)

Tak jsem odeslala můj příspěvek a ty zároveň, aniž jsem četla ten tvůj. Takže ještě k tomu dotazu, já si myslím, že správná láska, ale hlavně správným směrem. :-)

k tématu (Monika, 14. 11. 2007 16:45)

Už jsem to psala několikrát, pokud jeden nesouhlasí s názorem druhého, není důvod přestat psát. Pokud jde názor z duše, není na
něm nic špatného, každý máme právo na ten svůj, ale musí být míněn upřímně.
Což se v níže uvedených příspěvcích zadařilo.
Jen by se měli vždy najít dva, kteří lásku, jako takovou chápou stejně nebo aspoň podobně. Protože v opačném případě zákonitě musí dojít ke zklamání a lidé jsou nešťastní.
Jana chtěla znát názory na jednostranný cit. Myslím si, pokud jeden miluje druhého a to dlouhodobě, když nejde o chvilkové vzplanutí a druhý necítí nic, opravdu se jedná o zbytečné plýtvání. Jestliže se nejde lásky zbavit, měl by se člověk aspoň pokusit oheň v sobě utlumit, tzv. na doutnající oharky, aby jej neopětovaná láska nespalovala. A žít s tím se snad dá. Nevím.Rozhodně vím, že na světě je tolik zajímavého a ten pozemský je sakramentsky krátký, že by se měl žít na plný pecky a ne si jej protrápit. Můj názor. :-)

Saty (Jana F., 14. 11. 2007 16:40)

Snažím se porozumnět tomuhle:
"Láska je síla, která lásku vyvolává. Když ne, je něco špatně."
Nebo ještě takhle:
"Milujete-li, aniž podnítíte lásku, tj. jestliže vaše láska jako taková nevyvolává lásku, jestliže prostřednictvím výrazu života jako milující neučiníte ze sebe milovaného, pak je vaše láska bezmocná, je to neštěstí."

Přiznám se, že to jednak nechápu a jednak mě to dost zaujalo, protože by to znamenalo, že jen ta "správná" láska vyvolává odezvu. Budu vděčná každému, kdo se nad tím zamyslí :-).

pro Janu (Saty, 14. 11. 2007 16:04)

Ahojky Jani, nevím koho jsi měla na mysli, jestli toho, kdo miluje někoho kdo o to nestojí, nebo toho, kdo přijímá lásku ale neopětuje ji. V obou případech je něco špatně. V prvním dotyčný plýtvá citama a nejspíš se dočká tím bolestnějšího zklamání, čím dýl vztah trvá. V druhém případě může třeba figurovat soucit, nebo vděčnost, ale to má do lásky daleko.

Radkovi (Saty, 14. 11. 2007 14:08)

Nééé, tak to nebylo myšlený. Tys to napsal tak jak to cítíš. Chybičky jsou v tom,
že tahle to praktikovat v životě nejde. Aspoň teda ve společenství,
v kterém žili naši předkové a nyní i my. Prostě představa života jako ráje,
kde jsou všichni svobodní, hraví a všichni se milují je jen krásnou fikcí.
Proto si třeba vážím lidí, kteří se našli, vzali a dokázali společně projít
celým životem a ta láska je na nich vidět i ve stáří. Museli to tak oba chtít
a oba pro to udělali maximum. Na druhou stranu neznám lidi, kteří by takhle
spolu žili třeba 30 let bez manželství. Nepochopila jsem tě s tím revanšem, to je pravda.
Myslela jsem si, že to myslíš tak, že abys zůstal volný, tak se distancuješ od všeho,
co by tě mělo nějak zavazovat vůči druhému, že bys třeba nechtěl pomáhat a podobně.
Za to se omlouvám. Ať ti to v práci utíká, ahojky večer.

Janě F. (radek (dragon), 14. 11. 2007 12:26)

Docela jsem zklamaný z nepochopení toho co jsem nadatloval.Raději už nebudu nic psát.Za tím co jsem napsal si ale stojím.ahoj

Satance (radek (dragon), 14. 11. 2007 12:23)

Karel Marx kdysi vyslovil docela zajímavou myšlenku,že v komunismu by nemělo existovat manželství.A v porevolučním Rusku se v prvních pár letech opravdu snažili o to,aby láska byla svobodná.Pak si ale začali být vědomi praktických potíží,se kterýni Marx nepočítal,nesnáz spočívala v tom,že když nebude existovat manželství,zmizí i rodina,zmizí i národ.Tak začali zase podporovat manželství,rozvody byly sice povolovány,ale neochotně a v malé míře.Bez národa by totiž nemuseli být ani politikové,nemusela by existovat ani vláda..Proč by zde nemohl existovat svět seskládaný ze svobodných jednotlivců,žijících v lásce,míru,v hravosti bez toho,aby zavrhovali potěšení,báli se pekla a toužili po odměně v nebi?
Nejsem proti lásce,jen jsem proti vytváření vztahů a manželství.Je možné,že dva lidé prožijí spolu celý život.Takové soužití je možné jen z lásky,bez zasahování a nároků na osobitost toho druhého,na jeho vlastní duši.
Z tvých slov jsem vyrozuměl,že jsi to pochopila zcela jinak,než jsem nastínil.Pokud má příspěvek chybičky,nic se neděje.Pokud někomu budu chtít pomoci,tak mu pomůžu,nečekám za to ale na oplátku od toho druhého nic na revanš.ahoj

Saty, Radkovi (Jana F., 14. 11. 2007 11:58)

Saty opravdovost - "jak to cítíš v tuto chvíli" - co my víme, proč se někdo cítí chvíli Achnatem a chvíli Janem :-). Horší by bylo, kdybychom tu záměnu chápali (kdyby měla nějaké nefér důvody).

Radku tvůj příspěvek má některé zajímavé postřehy (láska jako stav bytí), ale připadá mi, že první část je jiná a trochu jí odporuje ta druhá. O manželství bych tady nediskutovala, je to instituce užitečná a k něčemu jinému, než je láska.
Ale zajímal by mě názor tvůj i ostatních na lásku, při které miluje jen jeden a druhý jeho lásku nesdílí. Dost jsem o tom četla, že to není láska, ale že je něco špatně v tom člověku, který takhle miluje.

pro Radka (Saty, 14. 11. 2007 11:55)

Mě je taky šumafuk jakej kdo si dá nick, reaguju na to co kdo píše. V tomhle případě jsem reagovala na ten guláš. Jen jsem tím chtěla říct, že není zas až tak moc ostrej.
Teď k tomu co jsi napsal ty. Láska je individuální chápání vztahu dvou lidí a proto nejde zevšeobecňovat, i když má stejné projevy a podobné pocity. Ty dáváš teď přednost volnému vztahu dvou lidí. Proč to tak je? Protože už máš zkušenost. Ten kdo ještě nemá žádné zkušenosti to vidí trochu jinak, vidí to tak jak jsi to viděl ty sám před pár lety. Volný vztah je výhodou kvůli tomu, že si nemůže jeden druhého přivlastňovat, to je pravda. Nevýhoda je v zákonech, které zvýhodňují manželství,rodinu a její zabezpečení když jsou děti a nakonec i v případě umrtí jednoho, nebo druhého.
Zaujalo mě tohle co jsi psalo lásce volného vztahu: "tím je mezi nimi větší svoboda,zmenšuje se možnost jakéhokoliv vyžadování,ovládání,očekávání"
Promiň, tohle není láska, ale sebeláska, přeneseně: mám tě rád, erotika bude, ale nic na mě nechtěj, nic pro tebe neudělám. Kdyby to takhle mělo fungovat, byla by to citová konečná vztahu dotyčnejch. Je tu mezi náma rozdíl v chápání lásky. Ty jako mužskej to vidíš pro sebe výhodnější tak jak jsi to popsal, z mýho pohledu to má chybičky.

achnatovi (radek(dragon), 14. 11. 2007 10:55)

Čauky příteli.Ty jsi opravdu Jan?Mě je naprosto šumafuk jestli Johny nebo Achnat,pro mě je důležitý obsah sdělení,ale to ty víš.Hezký den přeji.

... (radek (dragon), 14. 11. 2007 10:39)

Čauky přátelé,Kristýnka má malého sněhuláčka,nového králíčka,zlomená ručka se ji hojí..


Slovo láska může mít dva různé významy,dalo by se říci přímo protikladné.V prvém významu je to láska jakožto vztah,v druhém významu je láska jako stav bytí.Když se totiž z lásky stane vztah,nastává i otroctví,protože z obou stran nastávají různá očekávání,požadavky,frustrace a úsilí ovládnout toho druhého.Pak zde není láska ale boj o moc.Láska jako stav bytí je oproti tomu úplně zcela něco jiného.Prostě člověk miluje,nesnaží se vytvářet žádný vztah.Něco jako vůně květin,nevytváří vůbec žádné vztahy,nevyžaduje aby člověk byl takový,či makový,choval se podle nějakých představ nebo jednal určitým způsobem.Tato láska nic nevyžaduje,je prostě sdílena a nevyžaduje za to žádnou odměnu.Samo sdílení je odměnou.Když se z lásky stane stav bytí,samotná láska bude vyzařovat a nebude se snažit nikoho uvěznit,ani nedovolí,aby jsme se nechali uvěznit druhým člověkem.Láska není vztah.Dva lidé se mohou navzájem milovat.A čím více se milují,tím je možnost jakéhokoliv vztahu menší..
Čím více se milují,tím je mezi nimi větší svoboda,zmenšuje se možnost jakéhokoliv vyžadování,ovládání,očekávání a také nemůže dojít k žádné frustraci.....
Život se ženou,kterou nemilujeme,nebo život s mužem,kterého žena nemiluje,společný život kvůli zabezpečení,jistotě,finanční podpoře,společný život z jakéhokoliv jiného důvodu kromě lásky,není nic jiného než prostituce.A nebo také nejdražší způsob,jak si nechat "zadarmo"oprat ponožky.Manželství samo je prostituce.Když věřím své lásce,nač bych se měl ženit?Pravým důvodem k manželství je právě nedůvěra.Láska je autentická jen tehdy,poskytuje-li svobodu a je pravá jen potud,pokud nezasahuje do soukromí druhé osoby,respektuje individualitu člověka i jeho soukromí.Ale milenci všude na světě se jen snaží,aby zmizela veškerá tajemství,chtějí znát všechno.Mají ze svých individualit strach,ničí se tak navzájem a doufají,že se vzájemným zničením se jejich život stane naplněný a spokojený.Ten je však naopak čím dál ubožejší.Lidem byla vnucena představa,že pravá láska trvá věčně.Ani růže nekvete věčně.Láska přichází zničehonic,není to naše zásluha,přichází jako dar přírody.Květiny budou ale vždy kvést,proč tedy lpět na jednom květu?Pak může dojít k zjištění,že tenhle květ je mrtvý.Lidé lpí na mrtvé lásce,která kdysi byla živá.Teď z ní zbývají jen vzpomínky a bolest.Biologie není láska,je to žádost.Biologie má zájem na přetrvání druhu,idea lásky je její úplatek.Láska poskytuje křídla,abychom jako orlové mohli vzlétnout k slunci.Bez lásky jsme jako bez křídel.Láska prostě JE.

pro Jana-Achnata (Saty, 14. 11. 2007 08:34)

Tys to nechtěl?? Ale chtěl, udělal jsi to záměrně. Nechápu proč se jednou vydáváš za Achnata a podruhé za Jana. Pokud nechceš lhát, tak neříkej že to není pravda. Od první chvíle, kdy se Jan mezi námi objevil, vím že jsi to ty Achnate. Tvoje slova: "Tohle je opravdovost-jen to co cejtíš v tuhle chvíli,jen to jak se chováš v tuhle chvíli,jen to jak jsi v tuhle chvíli ochoten přijmout pravdu." Tohle je ta tvoje opravdovost v chování?

Achnat (24Jirka, 14. 11. 2007 08:08)

schíza je svinstvo.

To je svět.

pro Jana a Achnata (Saty, 14. 11. 2007 00:27)

Abstrakce myšlení převedená do realu...co na to říct? Nic, je to váš život.
Dík za potvrzení, že moje dedukce, že spolu máte cosi společného byla správná.

Achnatovi (Jan, 14. 11. 2007 00:09)

To jsem nechtěl,teď v tom budou mít guláš.Sorry.

Jirkovi (Achnat, 14. 11. 2007 00:01)

To je tvůj svět pane.

Jene (24jirka, 13. 11. 2007 23:54)

ano ví to , a to až do té chvíle než potká jinou o které tak bude přesvědčen.

Achnatovi (Jan, 13. 11. 2007 23:46)

Prý mluvíš mými ústy.Necháš to tak?Vím,oni potřebujou někoho hmatatelnýho a to já nejsem,proto jdou zřejmě po tobě ale ty už tady koukám asi nejsi,tak doufám že kvůli mě nebudeš opruzován.Nahlédneš-li někdy,ber tohle jako omluvu,pokud by se tak stalo.

Pro Saty (Jan, 13. 11. 2007 23:35)

Řeknuti čemu dávám šanci já.Muž potká ženu a při prvním pohledu ví že vedle ní bude stát navždy.A proto může vše-v tenhle okamžik jako v kterýkoliv jiný,bude-li ňáký.Strčte si přemejšlení za klobouk,jestli už tam ovšem nemáte plno!Tohle je opravdovost-jen to co cejtíš v tuhle chvíli,jen to jak se chováš v tuhle chvíli,jen to jak jsi v tuhle chvíli ochoten přijmout pravdu.

panu čaroději (Jan, 13. 11. 2007 23:17)

Též bych ti vystřihl poklonu,kdyby to co jsi napsal byla pravda a ne jen slova rádoby učitele národů.Protože i já mám dobrou vůli tak ti v trose vysvětlím jak jsem to myslel.Nic není náhoda,to že se dva lidé potkají a něco k sobě cejtí nejmíň.Ti lidé se potkají právě proto aby se mohli vyvíjet.To co mu dá přesně ten jeden človíček pro kterého se rozhodl mu nemůže dát žádný jiný a naopak,pokud pro sebe ti dva pracujou,můžou se zbavit spousty "chyb".Vyžaduje to ale vnitřní pohyb od obou a ne smíření se s tím jaký ten druhý je hovnocuc.To pak človíčku nemá s láskou nic společnýho,to je dávání lidem ne z toho co jim prospívá ale z toho co se jim líbí.A to je to co vy tady tolik opěvujete!Nejsem superman ani čaroděj ani žák třetí třídy-jsem obyčejnej člověk,narozdíl od vás.Kdo si ty že mi tu povídáš o tom že neznám lásku,jak víš kolik jsem měl žen,kolik z nich po prvním polibku rozhodilo nohy?Prober se mudrci a čti co jsem napsal,znovu a znovu,než to konečně pochopíš!A začni konečně žít tou přítomností,jestli ovšem víš co to vlastně znamená.

pro čaroděje (Saty, 13. 11. 2007 20:55)

Jsi moudrý čaroděj. Neodsuješ šmahem to co není podle tvého vzoru. Znáš život a víš, že se dá i ve stoce nalézt perla. Umíš dobře zacházet se slovy. To zrcadlo je skvělá věc, nejen ve věcech lásky, ale i jindy, když chcem sami sobě říct pravdu do očí. Za to co jsi napsal Janovi ti skládám poklonu.

Jan... (Jana F., 13. 11. 2007 16:53)

...nebo Achnat, to neřeším, ale za slovy obou je cítit síla, prožitek. Dá se najít dost slov v jeho vyjádření, pro která ho hladce rozcupuje žák třetí bé. Volila bych jinou cestu - snažit se porozumět.

pro Jana (od čaroděje, 13. 11. 2007 14:05)


Moc dík za to napsání,jsi opravdu fajn ale málo víš o ženách a málo víš o lidech kteří jsou okolo tebe.
Víš ,,,LÁSKA,,,to je pro tebe neznámí pojem,dosud jsi se asi seznámil jen s těmi co opravdu po prvním políbení rozhodí nohy a ty jako hrdiny dobudeš pevnost.
Tak a to je láska ,,,,ano lásky na jednu noc a den,,,
To že jak píšeš breptáme je naprosto správné,víš ono milovat člověka i s jeho chybama je lidské,nevím zda ty už jsi někdy miloval ale pochybuju.
Čaroděj říká ,než něco napíšeš tak si to pověz,před zrcadlem a uvidíš co bude.
Jsem člověk jako ty a že se dokážu vcítit do jiného je zázrak a málokdo to pochopí,holky na jednu noc považuji za kus masa jak píšeš,ale oni to dělají za peníze,ale když miluješ tak miluješ a neptáš se na peníze a to samé dělá ta co tě miluje.
Mluvím o přítomnosti protože ted žiješ a jsi s tou ženou,budoucnost je to co nás čeká a pokud ta žena je jako ty tak je to budoucnost hezká.
Víš dle tvého vyjádření jsi supermuž a jsi společník superženy,oba jste supermanželé a máte supermanželství a superděti,jinak jste úplně studení lidé a studené žití žijete.
Víš lidi dělají chyby jinak to nemůžou ani být lidé,s chybama jsou lidé které milujeme a kteří milují nás,naučili jsme se jejich chyby vidět a tolerovat a pokud oni jsou také takový tak udělají to samé,je to krásné když jsme takový.
Nevím co jsi pochopil ze života ale ten tvůj je jiný než ten náš.

KLKLKLK (24Jirka, 13. 11. 2007 14:01)

psychologie lásky
psychologie vichru
víme proč vzniká, kam směřuje, co dokáže ale stejně ho neovládneme

pro Janu (Saty, 13. 11. 2007 13:24)

Docela rozumný cos napsala. Já dělám chyby furt a některý jsou trvalýho rázu...asi si pudu hodit mašli.:)

Janovi (Saty, 13. 11. 2007 13:22)

Jako kdyby tvými ústy mluvil Achnat. Nejsou jednotná pravidla, která by určovala sílu
lásky a její kvalitu, ani ty je nemáš. Možná zkušenosti z tebe mluví, ale to není výhoda,
prtože každý má zkušenosti jiné, takže konečný pohled na lásku má taky každý jinačí.
Taky chyby pro jednoho, můžou znamenat přednost pro druhého. Řekni mi po pravdě,
ty jsi nikdy nezažil lásku na první pohled? Jsou takové a dokázaly vydržet třeba celá
desetiletí. Ty si zjišťuješ jaké mají partnerky chyby, zvyky, slabůstky,
než dovolíš aby do tvého srdce vstoupila láska, nebo ji přijmeš
a snažíš se ji přetvořit k obrazu svému? Nikdo z nás není bez chyb, ani ty
i když se ti to nebude líbit. Bavíme se tu o chybách, (nebavíme se o alkoholismu,
feťáctví, agresivitě, tady je to jasné). Láska je záležitost dvou lidí a síly jejich vztahu,
je o něze a odpouštění, je o přijímání a dávání. Vztahu, kdy se v jeden okamžik seznámí,
políbí a milují také nedávám šanci. I láska na první pohled potřebuje rozjezdovou
dráhu...někdy dlouhou, někdy kratší.

Bandymu, Janovi, všem (Jana F., 13. 11. 2007 12:59)

Je docela zajímavé, že na upečení buchty scháníme recept, ale co se týče lásky, tak se každý považuje za odborníka :-). Ještě tak o sexu, to si spíš lidi přečtou nějakou tu kámásutru, ale co se týče psychologie a podstaty lásky, tak číst ne, Jan dokonce ani mluvit ne.
Nevím jak vy, ale já udělala dost chyb. Chybou může být přijmout druhého i s jeho chybami, zrovna tak jako nepřijmout ho i s jeho chybami.

Pro Saty (Jan, 13. 11. 2007 12:03)

Milovat člověka i s jeho chybama-přijímat ho takovýho jaký je..promiň čarodějko,k čemu pak tomu druhému jsi,proč myslíš že se vaše cesty v určitém bodě spojily,jak mu tedy můžeš prospět,jak ho můžeš milovat,když jej necháváš topit se v těch sračkách?Né,tohle neni láska ženo,tohle je chcípání ve společné nehybnosti.Ale třeba ti napoví čaroděj,ten jež nabádá k žití v přítomnosti,ale ženu,která by se s ním chtěla ve stejný okamžik seznámit,políbit i milovat,považuje za flák masa..Láska neni kleštěncem času ani lidský malosti,čim míň toho o ní řeknete,tím víc to bude pravdivý!Proberte se breptové...

pro čaroděje (Saty, 13. 11. 2007 11:28)

Řekl jsi to krátce, ale řekl jsi tím hodně.

jenom málo ( od čaroděje, 13. 11. 2007 11:24)


K LÁSCE.

Láska je silnější než smrt a než strach ze smrti.
Jen díky ní,díky lásce,může život existovat.

pro Dášu (Saty, 13. 11. 2007 09:31)

To je hezkýýýýýýýýýý, -- nelekni se, taky tě mám ráda. Ty to víš, ale je fajn to občas slyšet znovu.

Bandymu (d.a.sha, 13. 11. 2007 08:46)

Bandíku ačkoliv jsem tě nikdy neviděla a celkem nikdy nereaguješ na mé odpovědí ....mám tě taky ráda...Uááááááááááá

Janě (Monika, 13. 11. 2007 01:03)

Tata zase přehání, když ho náhodou nemá ráda jedna ze sta, tak tvrdí, že ho nemá nikdo rád. Uáááááááá-jdu spát:-)

Janě F Třetí pokus (Bandy, 13. 11. 2007 00:31)

Učil mě "Umění milovat" Nosatý. Publius Ovidius Naso. Učil mě i "Umění nemilovat". Měl jsem kdysi desku na gramofon, kde celý text četla Irena Kačírková a Miloš Kopecký. Seděl jsem u gramce a porovnával s knížkou v ruce, jestli něco nevynechají. Nevynechali. A já se stejně nenaučil nic. Ve věcech lásky jsem zůstal packalem. Alespoň výsledky tak říkají. Nikdo mě nemá rád. Uáááá.

Janě F. (Bandy, 13. 11. 2007 00:25)

Neznám Ericha Froma

Janě F. (Bandy, 13. 11. 2007 00:22)

pro vás veškeré všechny milé dámi (od čaroděje, 12. 11. 2007 18:18)


Je to málo či mnoho chtít milovat ženu tak jako milujeme sami sebe či o mnoho více a tím dáváme průchod svým citům pocitům,,,,LÁSKA,,,,,
Láska nás nese na svých křídlech nebo perutích,
Láska,je zlatý pel našich ,myšlenek
Láska ,je to čemu se říká zapomněl jsem na vše
Láska ,je to co udělá z lidí nemyslící tvory ale .....
Láska,je něco co nikdo kromě zamilovaných nikdy nikdo nepochopí
Láska,to je to vše co neznáme a jsme překvapený že to opravdu vyšlo.
Jsem váš a co vi na to????

duel (Jana F., 12. 11. 2007 11:01)

Byl to duel, ve kterém, jsem s duetem Jirka-Saty prohrála. Přesněji, nebylo mně dáno za pravdu. Ale já se tak lehce nevzdám :-).

Jirkovi (Saty, 12. 11. 2007 10:40)

Máš částečně pravdu. Sice nečtu moc rychle, neusínám, ale některý nezáživný kapitoly přeskakuju, protože se chci rychleji dostat dál. Asi je to chyba, ale to už dělám od mala.

pro Moni (Saty, 12. 11. 2007 10:38)

Moníííí, vidíš jak to to jde, hezkýýý. Jo a byl to duel.:-DDD

P.S. LÁSKA (Monika, 11. 11. 2007 23:21)

........když odejde zlatá, duha, může přece přijít druhá-nebo třetí a zas vyrostou kolem květy........:-)

Láska (Monika, 11. 11. 2007 22:16)

Ve všech slovíčkách je kus pravdy, ale ten duel nebo duet:-) Jirka-Saty byl prostě skvělej. Klaním se.

Jirkovi (Jana F., 11. 11. 2007 20:04)

Právě že by to nebyla nuda, dělal by ty blbosti líp :-)).

jjjnnn (24jirka, 11. 11. 2007 19:25)

s tím věkem já vím, myslel jsem to na to tvé doporučení, že by to měl číst člověk před tím než začne dělat blbosti, jenže bez toho by to zase byla nuda.

Saty: k tý knížce, no doporučuji si pustit pěkně divokej film, člověk si pak při opětovném čtení knížky uvědomí, že jí někdy četl moc v rychlosti, nebo u některých kapitol usínal

pro Janu. (Saty, 11. 11. 2007 19:02)

Za sebe, neřekla bych že se to dostane až k nudě a zklamání. Spíš jako kdybych dočetla krásnou knihu. Máš pravdu že se časem ten úžasný pocit vytrácí, ale ty základní věci co dělají vztah vztahem zůstávají, stejně jako vzpomínky na různé kapitoly knihy. Taky nevím jak jsi to myslela, jestli na manželství a trvalej vztah, nebo na nová seznamování.

Saty, Jirko (Jana F., 11. 11. 2007 18:43)

Přemýšlíte třeba o tomhle, nebo tomu necháváte volný průběh: když se zamilujete a sblížíte s tím druhým, je to zázračné. Ale postupně se ten intenzivní úžasný pocit vytrácí. Někdy až k nudě a zklamání. Dá se tomu předejít a bránit?

Jirko, není mi sedmnáct, ani sedmdesát (něco mezi :-)), a doufám, že všechno, co se dozvím, mi bude ještě k užitku :-).

pro Janu (Saty, 11. 11. 2007 18:27)

Když někoho miluju, tak ho mám ráda i s chybama které má a to samé očekávám i od druhé
strany. Víš, praxe pak postaví na hlavu všechny dobře míněné rady v knížkách
a člověk se zachová tak, jak tomu odpovídá jeho vlastní povaha - k jeho škodě třeba.

jani (24jirka, 11. 11. 2007 18:22)

no nevím, dělat si v sedmnácti pořádek sám v sobě.
Tenhle typ knížek budeš číst až po tom co už je nepotřebuješ. :)

Saty (Jana F., 11. 11. 2007 18:14)

To není o zradě. Je to o tom, že láska je taková, jací jsme my. Nejdřív si musím udělat pořádek sama v sobě, aktivně rozvinout svou osobnost. Moje osobnost je v lásce důležitější než objekt té lásky.
Mimochodem ta knížka bývá označována za jednu z nejvýznamnějších knih 20. století.

pro Janu (Saty, 11. 11. 2007 18:04)

Nevěř tomu Jani. Dala jsi někdy na dobře míněný rady? Já ne a myslím ani kniha by v tom nic nezmohla. Spíš dám na intuici a zradu vytuším i když není vyřčená. Tu knížku jsem nečetla, ale ráda čtu Fulghuma.

jen poznámka na okraj... (Jana F., 11. 11. 2007 17:28)

...nechci kazit vaše veršování: čtu právě úžasnou knížku: Erich Fromm - Umění milovat. Měla by to být povinná četba. Kdyby se mi dostala do rukou v mladších letech, mohla jsem si ušetřit v životě nejeden omyl z neznalosti, blbosti.

Saty (24jirka, 11. 11. 2007 15:23)

Radši mnich, pro ženu v hrudi s kusem ledovým, než blázen v srdci s trnem jedovým. Za mlada možná, k němu láska patří ale v mém věku? Místo lásky, jak Adam v ráji jen hada spatřím. Neberu nikomu krásu těch chvil, ale pro mne už platí láska rovná se splín.
Láska prý hraje barvami duhy, mě barvy došli tak nechám to druhým.
Tím končím téma: LÁSKA MUŽ ŽENA

Pro Dášu (Saty, 11. 11. 2007 14:52)

Moc hezky jsi to napsala a je v tom hodně pravdy Dáši. Taky přeju hezkou neděli, na počasí vůbec nezáleží. Pa.

Jirka (Saty, 11. 11. 2007 14:47)

Láska je prevít? Láska je hřích? Mluví to muž a nebo mnich? Bez lásky mizí ta barva zlatě
medová, slova stanou se bezbarvá - ledová. Lidé přízrakům nezemským se podobají, když kus
ledu v hrudi mají. A pak stíny začnou prosit o světlo...jenomže, kam zmizelo? Kam uteklo?
V jedné knize bylo psáno a na vědomost stínům dáno: I v chatči bídné, může zlatý oheň plát,
když o to lidé budou stát.

....... (d.a.sha, 11. 11. 2007 14:11)

láska je jako vítr..nevidíme ji,ale cítíme...život bez lásky je jak noční nebe bez hvězd...lépe je být smutný s láskou než veselý bez ní..ženám láska oči otevírá mužům zavírá...kdo nežárli nemá rád...protože básničky jak Satý a Jirka neumím aspoň tohle...hezkou neděli;-)

saty :) (24jirka, 11. 11. 2007 13:02)

barva že neublíží? barva tě ušpiní, pokryje tváře, zakryje oči ta zlatá záře. Změní ti rozum, poškodí psyché, v někom i vzbuzuje naděje liché. Srdeční rytmus poškodí zakrátko, tohleto mámivě třpytivé pozlátko. Jak známo studiem, ze starých knih, láska je prevít , láska je hřích.

pro Jirku (Saty, 11. 11. 2007 11:01)

Zlatý je vosk co kane ze svíce, zlatý je v tůni odraz měsíce, zlaté je slunce a jeho šípy,
zlaté jsou květy stoleté lípy. zlatý je trůn z kterého Láska shlíží,
neboj se barvy, ta nikdy neublíží.

Saty (24jirka, 11. 11. 2007 09:12)

zlato? jen pozlátko, zničí tě zakrátko, utopí, udusí, na kousky roztrhá, láska je potvora. :)

Jako obvykle protimluv (Bandy, 11. 11. 2007 00:51)

Nesla se proti mně jalo loď. Rozhoupaná a sebevědomá.Ale ty oči. Byla tlustá a romka. Ale ty oči.Erotika v nejčistší formě. Výzva a pokora zároveň. A k tomu otylých 17 let. Jak se ksakru s tím muž má vyrovnat ?

pro Roni (Saty, 10. 11. 2007 22:29)

To je výzva kdo se přidá, tak šup šup, o lásce to jde samo.:-DD

Saty (Roni, 10. 11. 2007 22:19)

Saty to už přeháníš...nemužeš tady skladat básničky...to abych i já začla..:DDDDDD

láska teď (Saty, 10. 11. 2007 22:00)

Láska jsou drápy, co zarejou se pod kůži, kapka krve jako když píchneš se o růži. Láska
je světlo, co oslepí tě, když někdo řekne - miluji tě. Láska má mnoho podob, tváří, však jen jednu barvu, láska zlatem září.

pro saru (Saty, 10. 11. 2007 21:59)

Ahoj Sáro, skvělí jsou lidičky co tu píšou. Měj se.

laská láska - jako za mlada (24jirka, 10. 11. 2007 21:25)

Láska je kobra jedovatá, láska je úžeh a k peklu nezavřený vrata, láska je osud a cesta tmavá , láska je padák a šňůra perel pravá. Láska je úděl, a očí pálení , láska jsou vzpomínky, sny, divoký kočky mámení. Láska je vzpomínka na budoucí, láska je kamení na cestě pro nevidoucí.
:)

skvělý (sara, 10. 11. 2007 19:47)

jo máš vkus holka =)

jen tak (24jirka, 09. 11. 2007 18:30)

erotika se mne nedotýká a láska mnou jen prochází, pouštím slzy do údolí, jak z žebříků provazy. Stojím když po hlavě padám, když tebou procházím, včera jsi byla drahá a dnes, dnes ti nescházím. Prožitky neprožívám, nic už mi neschází, zase jsem podleh drogám konkrétně - extázi. Nemluvím, nesnídám, nehty si nepiluji, nezpívám, netančím tak už tě nemiluji.

Jirkovi ..Bandymu (d.a.sha, 08. 11. 2007 22:41)

ještě ,že jsem tady před spaním nakoukla...nádhera...Jirko jak začíná to číslo?:-D:-D...hezkou noc

láska (24jirka, 08. 11. 2007 21:28)

Mrazí mne v zádech, dotýkám se svojí rukou tvojí pusy, tvojích rukou, dotýkám se čelem, zády, dotýkám se ohně ledem. Slýchám hlasy, zvuky, světla, slýchám tebe, když jsi nepopletla moje číslo na mobilu.

Naslouchám (Bandy, 08. 11. 2007 01:25)

Naslouchám hlasům pěti žen a bojím, se, že se probudím. To vždy bylo mým snem, aby ženy uvažovaly takto o svých mužích. A ještě se bojím, že šestou už nenajdu. Ne, že bych ji potřeboval. Jste tady Vy.

pro čaroděje (Saty, 07. 11. 2007 23:38)

Malé děti miluju, ale zatím o tom neuvažuju. Nechci pospíchat, mám spoustu plánů a ty bych nemohla realizovat. Dítě je velká zodpovědnost. Je v tom i víc čaroději, víc otázek, na které zatím není odpověď. S tím vychováváním muže souhlasím s Janou a Roni. Odmítám vychovávat muže jako dítě, pokud potřebuje výchovu, nemá se ženit. Muž má být hotová bytost, někdo, na koho se mohu spolehnout, rovnocenný partner. Když si ho beru, tak musím vědět koho si beru, když zpočátku toleruji chyby, tak to pak dopadá tak, jak jsi psal. To je ze života.

Čaroději (Roni, 07. 11. 2007 22:14)

to si nemyslím. Ono je mnoho okolností proč b yto ta ženskaá udělala, opustit toho koho má ráda. Musí mít ráda takového jaký je a nepřetvářet k obrazu svému. Pokuď bude chtít on tak to udělá sám. Mimochodem spíš pochytí jeden od druhého zvyky a zlozvyky, že .

děvčata (24Jirka, 07. 11. 2007 16:26)

díky :)

Saty,D.a.shi (Monika, 07. 11. 2007 15:38)

Tak já se honem přidávám, tři připíjející víly-dodají hodně životní síly:-D. Jirkovi i sobě:-)

čaroději (Jana F., 07. 11. 2007 15:34)

Kdo koho vychovává - to je otázka :-)). Říká se snad, že milování je takové, jaký je muž. Každá žena se snadno poddá a přizpůsobí, myslím si :-). Něco ovlivnit můžeme, ale tu podstatu muže, jaký opravdu je (nemyslím fyzicky), tu nezměníme.

pro čaroděje (d.a.sha, 07. 11. 2007 15:06)

....a to je jen dobře,že tě nenaučili být imunní vůči krásným ženám a dívkám...to bys o moc přišel i o to krásné slůvko Mluju tě ,které jsi už určitě né jednou slyšel z jejich úst....co se týče toho od vedle..každá taková není:-)

Satý (d.a.sha, 07. 11. 2007 14:53)

Haní ja ho právě chválím i za tu jedničku;-)ale jestli můžu připíjím mu s Tebou:-)

vám všem dívkám ( od čaroděje, 07. 11. 2007 13:16)


Pokud řeknete slovo,,,,,MILUJU TĚ,,,,
tak si uvědomte jaké ponesete následky,jednou provždy máte nás muže na svém svědomí a musíte z nás vychovat to co se nepodařilo zatím nikomu .
A až nás vychováte tak zjistíte že to bylo zbytečné protože ten odvedle je vychovanější,proto nás opustíte aby jste pokoušeli to udělat někde jinde a s jiným.

CO VY NA TO??????

pro Saty ( od čaroděje, 07. 11. 2007 13:12)


Malé dětátko je přesná kopie magnetofonu,co uslyší to poví,jsem s tím seznámen a to dokonce dvakrát.
Nádherně jsi popsala to co řekl mrnous,ta buchta ta tě určitě chutnala protože dítě dovede i málem dodat obrovskou radost.
Mám radost že se ti líbí mrnata a že už jsi začala uvažovat o svém vlastním potomkovi,protože bude tvoje přesná kopie.
Malé děti jsou sladké a nádherně voní.

PRO D,A,SHA. (OD ČARODĚJE, 07. 11. 2007 13:08)


Jak jsem napsal prve,naučili mi to ,ale nenaučili jak být imuní vůči krásným dívkám,čarodějkám,vílám a elfkám,jste nádherné bytosti,pomilování hodné a přesně to vystihnul jirka,moc krásně,je to to pravé,milování se vším co k tomu patří,cupitání prstú jak nádherně popsal,vánek větru,dotek rtů,to vše vám vy krásky patří.

pro Jana f. (od čaroděje, 07. 11. 2007 13:04)


Dík za pochvalu aLE PERFEKTNĚ NIKDO NIC NEUMÍ,TO JENOM STVOŘITEL A ANI TEN JAK SI JÁ MYSLÍM NEUDĚLÁ VŠE PERFEKTNĚ,VÍŠ ALE TROCHU CVIKU JE ZNÁT,MI ČARODĚJOVÉ JSME CVIČENI V TOM POPLÁTAT DÍVKÁM HLAVU A TĚLO.
ALE CO MYSLÍŠ MÁM PRAVDU???

pro Dášu a Jirku (Saty, 06. 11. 2007 22:53)

Nejen pochvalu Dáši, ale i blahopřání. Nějak se k tomu nemá, tak já to prásknu. Dneska složil životní zkoušku za 1.
Jirko, přijmi gratulaci, zvedám skleničku a připíjím na tebe.

24Jirka (d.a.sha, 06. 11. 2007 22:22)

Jirko já věděla,že když Ty tady píšeš,že je to jak opravdové pohlazení po těle a hezky se to čte:-)A Ty si dnes opravdu pochvalu zasloužíš....hezkou noc

holky (24jirka, 06. 11. 2007 21:03)

Procházím se po tvém těle, jak trpaslík po skalisku, procházím se po tvém těle bříšky lačných prstů. Zabloudil jsem na tvém těle, nesměle a nedospěle, zabloudil jsem na tvém těle tak dráždivě přebujelém.. Schovávám se ve tvém těle, před bouřkou co ze všech koutů tvojí kůže útočí.
Usnul já jsem na tvém těle, usnul smířen , unaveně.