Jdi na obsah Jdi na menu
 


Máme docela strach! (Luky, 21. 11. 2007 15:12)
Ahoj. Jsme čtyřčlená parta kluků a holek na střední škole. Jsme fakt dobří kámoši už od prváku. Jako na každé střední škole, tak i u nás na škole jsou studenti: chytří (šprti), hloupí, hezcí a né příliš upravený a taky pár jedinců, kteří jsou prostě divný, jsou všem pro smích a k utahování si z nich. Jednou jsme se o hodině volna nudili a začali jsme se posmívat jednomu z těch divnejch spolužáků z nižšího ročníku, který se kámoší jen s takovými spolužáky jako je on a říká se o nich, že chodí ven jen v noci. Ani ho neznáme, ale prostě jsme se fakt nudili a jeden kámoš se mu začal smát a tak jsme se taky přidali (byla to docela sranda) ten kluk se rozbrečel a nakonec to skončilo tím, že nás učitelka seřvala a to tím způsobem, že jestli ještě jednou uvidí náznaky šikany, tak se to bude řešit u ředitele. Když úča odcházela, tak se ten kluk tak na nás zvláštně podíval, že jsem cítila chlad až na srdci. Kluci se mu chtěli pomstít a věděli, že chodí ven jen v noci. Byli prý schovaní za autobusovou zastávkou až do 21:00, když v tom se pro něho stavili jeho kámoši. Šli prý v noci do lesa a kluci je tajně sledovali. V lese se jim nějak ztratili, ale kluci prý slyšeli aspoň jejich hlasy, ale vůbec jim nerozumněli. Bylo prej strašně divný, že jejich hlasy byly slyšet jednu chvíli ze strašný dálky a pak najednou ze všech stran, jako kdyby byli 2 metry před nimi i nad nimi!? A to se furt opakovalo. Kluci začali mít nahnáno a prchali domů a v tom ty jejich hlasy zesilovali a blížili se strašně rychle k nim. Když prý ty hlasy byly skoro u nich, tak z ničeho nic nastalo ticho. Kluci se postupně uklidnili a šli krokem domů z toho lesa... a po chvíli se ozvalo z lesa slovo "tam!" (byl to prej na 100% jejich hlas) a v tom okamžiku se zdvihl silný vítr a déšť. Dodnes tam ty divný kluci a holky (je jich asi 7) do toho lesa chodí. Nedávno jsme se o nich dozvěděli, že se o nich říká, že jsou divný proto, protože se zajímají o magii. Už z nich jde vážně strach, co máme dělat?

Rercyn@email.cz (Rercyn, 21. 11. 2007 02:48)

Takže vzhledem k tomu že nemůžu usnout tak sem taky něco napíšu, i když pochybuju že to někdo bude číst, nu co... přesto se předem omlouvám za délku mého příspěvku. Já nevim jestli jsem viděl vyloženě duchy, ale staly se mi dvě podivné události: 1. Asi měsíc po smrti babičky kterou jsem měl moc rád, jsem před dveřmi do pokoje viděl světlou postavu, která nápadně připomínala právě babičku, byla částečně vidět i potom co jsem rozsvítil (neviděl jsem žádné detaily tváře ani nic podobného - jen světlou postavu). Pak jsem zavřel oči a rychle otevřel a už jsem nic neviděl. Ještě 14 dní potom jsem musel spát s rozsvíceným světlem. 2. Včera v noci jsem se probudil, netušim kolik bylo hodin - a před oknem v bytě stála menší postava, zřetelně jsem viděl jenom hlavu podivného tvaru (jen obrys) - připomínající zploštělý půlkruhový tvar (kopulovitý). Instinktivně jsem rozvítil a pak již nic neviděl, ale zajímavý bylo že jsem neměl vůbec strach - jakoby mě to cosi uklidňovalo. Takže teď hledám na internetu co by to mohlo být - zatím bezúspěšně a dost mě štve že jsem nebyl schopný to nějak oslovit. U té 1. situace jsem si na 99% jistý, že jestli to nebyl nějaký přelud, byl to duch babičky, která se přišla rozloučit se svým nejmilovanějším vnukem. Ale ohledně toho co se mi stalo včera vůbec nevim co si mám myslet. I přesto že pokud by to bylo schopné mi ublížit a kdyby to chtělo, tak by mi to ublížilo, tak nemám nějak chuť jít spát.

Jinak normálně na duchy nevěřím, nikdy jsem nic takovýho neviděl, ať už jsem byl v noci na hřbitově (kamarád má chatu v severních čechách hned vedle hřbitova) nebo v jakemkoli lese v noci. A to mám ve zvyku potom co jdu popíjet, dát si noční procházku lesem (asi 3 km) domů. Nikdy jsem nic krom těchto dvou případů neviděl. U toho prvního člověk po čase začně pochybovat, jestli to nemohl být nakonec nějaký odraz světla nebo něco takového. Ale u toho co jsem viděl včera, tak nevim, skoro si spíš myslim že to nebyl žádnej duch, něco to ale být muselo. Napadlo mě taky jestli to nemohl být nějaký mimozemšťan, ale to mi přijde až moc absurdní - totiž trochu to připomínalo postavy s kopulovitými hlavami, které jsou vyobrazeny na jeskyních malbách (viděl jsem na pár obrázcích).

Osobně jsem přesvědčený o tom, že po smrti na člověka čeká jen nekonečný sladký spánek při němž si částečně uvědomuje že spí, ale za žádných okolností se nechce probudit. Před pár lety se mi zdál přesně takový sen (ve snu jsem blaženě spal a vůbec na nic nemyslel, přesto jsem věděl že spím a nechtěl jsem se už nikdy probudit - opravdu to bylo úžasný - nevim jak ten pocit popsat) a od té doby se vůbec nebojím zemřít - každopádně samozřejmě mám strach z toho jakým způsobem, ale ne samotné smrti. A pokud tomu tak je, chápu že jsou duchové nasraní, když je někdo vyvolá... ale jak jsem psal, na duchy 2x nevěřím. Protože mi nesedí jedna věc - skoro vždy jsou spatření duchové pravděpodobně oběťmi zločinů nebo osoby, které za života přiliš lpěli na materiálním světě. A právě to mě zaráží - proč je duchem právě oběť a ne její vrah. A proto mi přijde spíše pravděpodobnější že je to jen otisk vědomí, který je sice v určité době za určitých okolností vidět, ale neni schopný jakékoli reakce - stejně jako když se dívate na film v kině, prostě i kdyby jste se snažili o komunikaci - nic nebude.

Jinak pokud někdo viděl něco podobného jako já a ví o co se jedná, byl bych rád kdyby se mi ozval na mail.

Firmar (Saty, 16. 11. 2007 21:57)

Ahoj Firmar, jasně že se vyjádři ke všemu, o čem něco víš a nebo když chceš něco říct, budem rádi. Tohle bylo docela dobrý. Čauky

Pro Adama doplnim tě torchu saty... (Firmar, 16. 11. 2007 14:25)

Jestli dovolíš Saty tak já bych tě taky trošku doplnil strašení i tka by se to dalo nazvat taky de o to že Duch se snaží na sebe upozornit...Dám ti příkald ja tomu řikám majetníci či hospodáří ... Vem si mám Babičku (třeba jako já =) ) která se strašně bojí co bude s majetkem až umře jestli se její manžel znova neožení...No po její smrti si neuvědomí že je MRTVA!!!Pořád si mysli že žije a že je tu no a takovej muj děda ...Ten v tyhle věci neveří takže ji ani neuvidí (možna ve SNU) no a Babička (duch) bude chtít na sebe upozornit a taky se bude vstekat že jí ignoruje že na něho mluví a on nic...Tak proto bude dělat čurbes no a ted si vem že by si tam přivedl nakou ženskou (třeba jen na pohovor na prodej baráku atd...) no sám si to PEKLO nedokážu představit :D :D :D PV:Chudák děda...

pro Tomáše (Saty, 11. 11. 2007 19:43)

Ahojky Tomáši, ty obrázky jsou tu spíš pro přiblížení tematiky duchů. Také se na ně dívám s rezervou a myslím že převážná většina těch, kteří to tu čtou. Jsem ale taková, že si ponechávám možnost " co kdyby? ", člověk nikdy neví.

pro Adama (Saty, 11. 11. 2007 19:35)

Pokusím se ti odpovědět tak, jak si to myslím já. Duch i když je to třeba tvůj dědeček, se může zlobit, když jej vyvoláváš bez vážného důvodu, třeba jen ze zvědavosti. Uvědom si, že je to jiný svět a že nemůže přijít tak, jako když zaťukáš na souseda. Proto by si každej měl takovou věc dobře rozmyslet. Na tvoji další otázku ti asi neodpovím jak by sis přál, protože to nevím. Vím jen že když duše opustí tělo, stává se z ní duch, přechází do jiné dimenze - jiného světa. Do jakého?? Asi do takového, jaké si zaslouží, závisí tom, jaký byl. Proto někteří duchové odpovídají, že je jim tam dobře, jiní neřeknou a zlobí se. Asi tak podle mě.

fotky duchů (Tomáš, 11. 11. 2007 15:51)

Ahoj nezlob se, ale žádným z těch fotek nevěřím.
Duchové nechtějí být prozrazeni, daj se jen vyvolat a některý i zmaterializovat, ale vyfotit ne.
Nechávají lidi jen přemýšlet o tom, zda existují nebo ne. Nevydávám se za nějakého odborníka přes duchy, ale věř tomu, že kdyby se dali vyfotit a věděli by, že je někdo vyfotil, tak by s tím dotyčným rychle skoncovali. Lidi chtějí popularitu a jsou pro ni schopni udělat vše. ( nemyslím tím hned tebe ).
To máš stejný jako, když se rožkřiklo, že ve skotském jezeře Loch Ness, žije Nessie. Najednou zničeho nic vznikaly fotografie zachycující "příšeru". Nakonec odborníci přišli na to, že ty fotky jsou podvrh a někdo se dokonce ke zfalšování fotografií i přiznal. Například ta fotka kluka, který stojí po tmě asi pod stromem a za ním je duch nějaké holky. Žádného člověka by nenapadlo se nechat vyfotit jen tak v noci, kdy už býva chladno s tričkem s krátkými rukávy a sportovním batohem někde pod stromem a bez osvětlení. LIDI PŘEMÝŠLEJTE nad tím na co koukáte.

Proč to dělají? (Adam, 11. 11. 2007 15:05)

Ahoj.
Mám prostou otázku, na kterou se dá, ale asi těžko odpovědět. Strašně by mě zajímalo, proč duchové děsí evokatéra? Zkrátka nemůžu pochopi to, proč se duch snaží evokatéra vyděsit, i když je evokatér příbuzný z rodiny toho ducha...(třeba, když je to jeho dědeček). A mám další otázku: Co dělají duchové v jejich světě? Říkám si, že když existujou, tak proč? K čemu jsou? Jaký mají poslání, že existujou? Přeci tu nejsou jen tak.

Pro kiki a very... (Firmar, 05. 11. 2007 17:51)

Hele nevěřte si ael tahle stranka je pro ty kteří věří takže sem nepište a pište na nakou ANTI-MAGIC web :D

pro 1lolu (Saty, 05. 11. 2007 13:42)

Ahojky, písla jsem ti mail, takže můžeš reagovat. V každém případě můj mail 1Satanka@seznam.cz
to platí i pro ostatní, jestli něco opravdu mají.

Nevysvětlitelný (girls, 05. 11. 2007 12:36)

VY SI MYSLÍTE,ŽE JE TO UBOHOST,JENOM SMYŠLENÍ,ALE HOVNO,TODLE VŠECHNO SE STALO I NÁM!!!!!kLIDNĚ SI NEVĚŘTE,ALE MY MÁME DŮKAZY-FOTKY...KDO NEVĚŘÍ,KLIDNĚ NAPIŠTĚ NA MAIL A MY VÁM POŠLEM FOTKY ASPOŇ UVIDÍTE,ŽE TODLE NENÍ ŽÁDNA PRDEL JAK VŠICHNI ŘÍKAJ!!!! crazy721@email.cz - Angeli108@seznam.cz - Bajula147@seznam.cz

No...Trošku nesouhlasím (Firmar, 04. 11. 2007 19:07)

No jedno bych ti tu vyčetl...Jak si na začátku psala že sou hodní a duše atd... Tak bych sním moc nesouhlasil sou hodní ale ja když sem marod tak za mnou lezou zlý duše a chtěj mojí energii myslim si že bys na to taky měla čtenáře upozornit když už to píšu obrana je nejlepší poprosit stvořitele at stojí přo váš anděli strážní (máte 2-3) udělat si ochranu a říct aspon 3x Bůh stebou já ještě používám Najdi Konečně klid a mír jinak kdybys chtela pomocníka na web tak bych se taky rád zučastnil...

DUCH (Lenka, 04. 11. 2007 16:15)

Ijá mám doma duch ráda bych vám svůj příspěvek poslala ale jak?Pak bych chtěla to poslat někam na expertýzu,ale komu a kam?
1lola@seznam.cz

pro denisu (Saty, 21. 10. 2007 10:47)

Na duchaplnou otázku, duchaplná odpověď: Dál teprve bude.

duchové (denisa, 20. 10. 2007 17:18)

a co bylo dál

pro keli (Saty, 18. 10. 2007 21:42)

Ahojky, to je zajímavé. Nemohla bys mi tu fotku poslat, že bychom se na to podívali, a případně ji dali na web? mail 1Satanka@seznam.cz

duch (keli, 18. 10. 2007 13:54)

ahoj, mám fotku, kdy moje dcera byla nemocná, má nad sebou také ducha..Docela tomu věřím

pro paju (Satanka, 15. 10. 2007 18:46)

Mnooo, já být tebou, tak bych se rozmýšlela i jestli napsat, či nenapsat.

keci (paja, 15. 10. 2007 15:08)

je to divni ja toti nivim jesti jo nedo ne nekdy se mi zda ze na ne verim a traba za pul hody si to jakobi rozmislim je to fakt divi!!

duchove (tomas, 12. 10. 2007 17:13)

ja naduchi vezim

Nemýlíš se (Karol, 11. 10. 2007 19:09)

Ty mlhoví kruhy jsou opravadu duše vim znít hrozně nepravděpodobni ale koukni na tuhle adresu a pochopí ...muj blogís........ A prosim muhla bych tvojí fotku i se zdrojem uveřejnit na svim blogu??? na podporu mí teorie.... ps vada to neni to bych měla vadný už 2 fotáky... odraz fakt ne aspon u mě ne díky jukni plísky sem... http://kajca003.blog.cz/0707/duchove-moje-vlastni-fotky

pro Petru Stockovou (Satanka, 02. 10. 2007 22:19)

U nás není škola, která by se výhradně věnovala studiu paranormálních jevů.
Je to spíš seskupení nadšenců kteří se zabývají zkoumáním a studiem
problematiky UFO - neidentifikovaných létajích objektů,
paranormálních jevů, parapsychologie, fenoménu kruhů … nebo
charakteru dosud neobjasněných jevů a případů souvisejících s výzkum
doprovodných paranormálních jevů. Jestli máš opravdu zájem , obrať se na:
Sirius-Praha, sekce společnosti zkoumající paranormální aktivity.
Předsedou celé společnosti je Petr Novák.
Společnost Sirius má také sídlo v Plzni, kam můžeš psát
na adresu: Americká 27, 30138, Plzeň.


potrebuji radu!!! (petra stockova, 02. 10. 2007 18:00)

to je jiste ektplazma....please ja bych se chtela v tomto smeru ndale vzdelavat nemate ,,,,,neake doporuceni??na skoly ohledne paranormalnich jevu???
odepiste na:

pro Sabinu Janoskovou (Satanka, 26. 09. 2007 22:58)

Hmmm, to cos napsala, je opravdu horror. Až se ti zase stane něco podobného, určitě zas napiš. Měj se.

jan a duchove (sabina janoskova, 24. 09. 2007 11:22)

ahoj jmenujise sabina jen bich vam chtela vipravet muj pribech.
muj pribech je otom co se skutku stalo tak si to peclive prectete.

jednou sem sla na hrbitov s kamaradkou bilo to hrozne
kamaradka me porat strasiloa ze name pridou duchove a zese snima seznamim satrasilismese navzajem.jednou prisla dvanasta hodina cos smetam byli sami.sedlismesi na lavicku atam se ozval srachot myslelasem si ze me stasi kamoska ale nebila to onaso zas myslela taky co ja tak sme sli domu mneli sme strach.tak sem ji doprovodila domu nachvili sem si sedla na lavicku u ribnika videlasem podivnou cernou vskrnu tak sem zavolala ze je to porat ume kemosce tak se kamoska zeptala jestli bi nemohla u nas spat cos se stalo.rekla sem ji oty skvrne ze to neni normalni chvili mi neverila myslela si ze si sni jen utahuji,omyl bila to pravda pak sme sli vivolavat duchy))) dalis nasebe deku kdys sme je vivolali zas sem videla tu vskrnu nejen ja alevidela ji i kamoska chvili sme prestali pak se nam odhodila deka ktero sme bili prikryty reklasem kamosce at toho prestane nene rikala a a pak nas ta vskrna zacala pronasledovat nevedelisme co delat druhy den kamoska mela poskrabany zada od ty svrny a zistili seme zeto nebila obicejna v skrna ale duch ano du porat se citim divne kdys koukam na nejaky horol z duchama myslim nato a prave nikdy nevivolavejte duchy muze sevam stat nrco horsihi nez nam a kamosce nekdy vam napisu tak ahojky.

duchové (marta, 19. 09. 2007 14:53)

fakt dobrý

pro misu (Satanka, 15. 09. 2007 10:44)

Tohle už nikdy nedělej, stalo se, že skutečnost byla horší než nejhorší sen a ty buď ráda že tě jen pobolívá hlava. Nikdy nevíš, koho přivoláš, nemusí to být ten, koho chceš.

pro Annu (Satanka, 15. 09. 2007 10:37)

Aničko, nezdá se mi, že bych měla ještě něco psát, Achnat to napsal moc hezky. Z toho vyplývá, že se vůbec nemusíš bát. Objevil se, protože se objevit měl. Možná že už ho nikdy neuvidíš, možná ano, ale nikdy se ho neboj, není tu proto, aby ti ublížil.

Anně (Achnat, 14. 09. 2007 18:10)

Každý máme své duchovní vůdce-jsou to pomocníci,kteří přichází podle toho jak jsi v tu danou chvíli pro určitou věc otevřená-jsou to lidé kteří prožili to čím procházíš a v momentech kdy prožíváš stejnorodou záležitost jako kdysi prožívali oni,přichází k tobě ve snaze podat ti pomocnou ruku.Jakmile tu danou věc nějakým způsobem odžiješ,přestává jich být u tebe třeba a pakliže tím dokázali rozuzlit i oni své karmické nitky -putují dále,nebo se přesouvají k jiným,ježto je přitahují stejnorodostí svého prožití,aby jim opět pomohli.Jsou to stejní lidé jako ty a já,jen už nepůsobí zde na zemi,ale v jiných úrovních...v rámci svého vývoje-své cesty

poraditemi (Anna), 13. 09. 2007 18:30)

ja sem byla ve svem pokoji velky mela sem zavrene dvere a bylo trochu šero a usinla sem a pritom sem koukal na dvere bylo to divny ale videla sem bylou mlhu postavu chtela se ke me dosta tak sem ji nechala jak se blizila vic a vic bliz tak sem chtela zjisti jestli se mi nezda ale nezdalo ono to zmizelo pric asi mi nechtelo ublizit to nezjistim prosim poradtemi od te oby mam picit ze me nekdo chrani moji rodinu to mi stalo dopravdy.

potrebuju poradit. (misa, 10. 09. 2007 16:27)

u me kamosky stepy sem ja,aja a stepa vyvolavali ducha jednoho ze zemrelich ve 2 svetove valce ktery lezi u nas na hrbitove. a ono se to povedlo. od te doby me casto boli hlava,nic se me nedari. porad.

pro Kukynu (Satanka, 01. 09. 2007 18:39)

Zdravím tě Kukyno. Určitě jsi nenarazila na stránce, že bych radila vyvolávat duchy, to bych si nikdy neriskla. Pokud má někdo potíže, odkážu ho na člověka, který je v tomhle oboru špičkou u nás a pokaždé pomohl. Dobře vím, že vyvolávání ducha mívá nepříznivé důsledky na psychiku nepřipraveného, nebo neznalého člověka a proto jsem nikdy neradila, aby to někdo zkoušel, pouze aby se obrátil na někoho, kdo se tím zabývá, nebo jsem přímo předala dotyčnému kontakt. Řekni mi konkrétně, která moje rada mohla někomu ublížit, vyvarovala bych se tomu příště. Nevím o případu, kdy by duch fyzicky někomu ublížil, (zlomil nohu a pod.), ale o psychických traumatech i následném šílenství ano. Jsem ráda že jsi napsala a děkuji ti za komentář. Píšeš, že jsi ochotná poskytnout radu, ale mail jsi tu pro případného zájemce nenechala. Měj se hezky a když občas přijdeš, budu ráda. Saty.

Četla jsem komentáře. Pro Satanku. (Kukyna, 01. 09. 2007 17:02)

Ahoj, četla jsem Vaše komentáře. Chci se vyjádřit k tomu že duch nemůže nikomu ublížit. Omyl, je Více druhů duchů(energií) Kteří fungují každý jinak. Některý má v sobě takovou energii, že jen ucítíte závan, jiný hne předmětem, a jiný dokáže vynaložit energii, že dokáže ublížit, udělat modřiny, schodit, někoho, tudíš, i zlomit nohu či ruku. Bohužel nechci nikoho urazit, já to nemám jen přečtené. Je to moje skoro práce. Takže pokud někdo něco měl zlomené, může to být následek vyvolávání, a bohužel někdy stačí jedna správná věc, a duch je tu. Není potřeba pokaždé přímo rituál. A někdy už duch někde je, a nikdo o tom neví, při vyvolávání nebo pokusu, a neumění věci které děláte, se jen ,, energie,, rozlobí. A hned je malér na světě. Pokud se někomu něco stane, nedejte jen na to co čtete, i když je tam hodně věcí které souhlasí, ale obraťte se na odborníky. A specielně pro Satanku: Pokud v něčem člověk, neví úplně(což znamená) Skušenosti, v oboru. Neměl by zbytečně radit, když jeho rada může ublížit ostatním. Ahoj všem Kukyna (nechodím na blogy, jen občas někam kouknu, tak pokud někdo něco máte, napište mi na email.)

odpověd (chytrák, 31. 08. 2007 14:54)

Nevím co se stalo při tom "vyvolávání",ale ty zlomeniny jsou pravda.Stím strachem máš asi pravdu týden jsem nemohl strachy usnout(možná to zanechalo následky).

pro chytráka (Satanka, 31. 08. 2007 12:19)

Hmmm, tak tady se trochu kroutím. Za prvý, nemůžu uvěřit, že tak malým dětem by se podařilo ducha vyvolat, není to totiž tak jednoduchý a soustředění musí být velké. Za druhý, už jsem to napsala kousek níž. Duch sám o sobě nemůže ublížit, tak jako ti nezlomí nohu mlha, je tu jen duševní attak. Tam je možné že člověk dostane strach, vyskočí, chce utéci, zlomí si nohu a pod. Pokud jsi sám psal, že jste se strašně báli už předem, tak je to přímé vysvětlení. Strach má velké oči a vidí i to co není. Škoda že jsi odešel, možná ty bys to zvládl bez zranění a věděl bys víc.

vyvolávání (chytrák, 30. 08. 2007 14:28)

jednou jsme s kamarádama vyvolávali duchy,přesněji ducha byly jsme malí7-8let,byly jsme hloupí chtěli jsme vyvolat Hitlera já a kamarád jsme to ostatním rozmluvili(strašně jsme se báli).Jeden z nás přišel stím,že vyvolá svého dědečka(prý byl moc hodný)já jsem se hodně bál než začali odešel jsem.Prý jim řekl at ho nechají napokoji začali třískat dveře a okna nevím jestli jeto pravda řekl mi to kamarád,ale pravda je,že ho vyvolali ještě jednou a za týden jsme se sešli jeden měl zlomenou nohu,druhý ruku,třetí měl "jen"pohmožděniny prý se jim to stalo ve spánku

pro Katerinu (Satanka, 30. 08. 2007 01:26)

Můžeš nám o tom říct něco víc? Je to neobvyklé, protože duchové sami o sobě ublížit nemohou. Napiš co se stalo.

duchove (katerina, 29. 08. 2007 00:16)

duchove jsou nejstrasnejsi co jsem kdy vydela parkrat jsme vyvolavali a dopadlo to krvavě tak proto.
bojim se jich.

pro Patrika Kotlára (Satanka, 28. 08. 2007 15:04)

Neudělají ti nic, protože ublížit nemůžou, nanejvýš tě to vyleká. Spíš by se mělo zauvažovat, proč se tak stalo.

pro katku (Satanka, 28. 08. 2007 14:20)

Ahojky, netvrdím že na fotkách jsou skuteční duchové. Jsou to fotky, kde třeba stín, nebo vada způsobily, že je tam vidět silueta. Ty fotky jsou tu proto, aby dokreslily téma. Jinak v duchy věřím stejně jako ty.

fotky duchu (katka, 23. 08. 2007 18:27)

nezlob se,ale to jde jasne videt,ze nektere fota jsou delane prez pc,verim,ze existuji duchove,protoze nektere veci se nedaji logicky vysvetlit,ale tyto fota jsou blaf,

Duchove (patrik kotlar, 23. 08. 2007 13:25)

verim na duchi ale nechtel bych se sne mi setkat co asi stane kdyz se s nema setkam rekne mi to nekdo?????

hmm zase bandy (lkk, 23. 08. 2007 12:27)

to si ty co me sprcala v basnickach to ty si pomatujes nemcovou a erbena a ja kruch :-()

Petře a Ondrovi (Bandy, 21. 08. 2007 00:24)

Nebojte. Ještě si pamatuji ty z Němccové a znám i Erbena.

Bojim bojim (Petra a Ondra, 20. 08. 2007 11:13)

je to fakt drsné...a skoro se fakt bojim bojim...

Jirkovi (Bandy, 17. 08. 2007 06:50)

Promiň. Zapoměl jsem pochválit Tvoje haiku ze 14.8.

Haiku (Bandy, 16. 08. 2007 22:16)

Mám pocit, že plyne tady řeč o o haiku a zcela nesprávným tokem. Haiku vznikla ze společenskě hry rengo (jestli jsem se netrefil, sorry). V lepší společnosti se lidé bavili tím, že vytvářeli trojverší. 5-7-5 slabik. Dospěli někdy víc jak tisícu slok. Ale vždy to bylo o přírodě. Nikdy ne přímo o lásce.
Studí na dotek
Oblýskané sedátko
ve zpovědnici

To je haiku.
MNiluji haiku.

ještě Jirkovi (Monika, 15. 08. 2007 20:04)

Nevím, jestli se to hodí do "Duchů", ale chtěla bych ještě něco dopsat a ostatně všichni psí kámoši jsou už na druhé straně, tak snad můžu do tohoto šuplíčku. Jak jsi psal, že se ti líbí zápřah při západu slunce, tak si představ..........kazeta ze závodů, kde spřežení pomalu běží a do toho sugestivní hlas R.Křesťana v písni WAYFERING STRANGER". Ještě dnes mi jde husina po zádech. Z té krásy. CCa před 15-ti lety jsme měli závody ve Vrchlabí na vánoční svátky a Silvestra, jasně, že s oslavou a pořadatel pozval "Druhou trávu". Já se samozřejmě narvala hned vedle pódiíčka. A z toho nadšenci vyrobili první kazety ze závodů.

Jirkovi (Monika, 14. 08. 2007 23:40)

Ráda? Já je přímo žeru:-D

Jirkovi (Satanka, 14. 08. 2007 20:05)

Haiku neumím, je to o pocitech.

Saty (Jirka, 14. 08. 2007 15:31)

ne nehodnotím protože si to nedovolím, na otázku haiku dobrý? musím říct tohle, jo kdyby jsi se zeptala jestli se mi to líbí jako popsaný pocit tak to je jiná - líbí.

Moni (Jirka, 14. 08. 2007 15:27)

napsal jsem jméno svý na zdi a čeká až setře je čas, napsal jsem jméno svý na zdi stejně jak každýho z vás - máš je ráda? já jsem na týhle hudbě odrostl :)

Jirkovi (Satanka, 14. 08. 2007 09:58)

Nehodnotíš proto, protože víš, že to nebylo dobrý. Já to vím taky, ale co napsala Monika, to se mi líbí.

Jirkovi (Monika, 14. 08. 2007 09:25)

Napiš si jméno svý na zdi
a nečekej až setře je čas...........

Monice (Dragon, 13. 08. 2007 20:07)

Tak ti nevím,pokračovat,nepokračovat?Dneska konečně naskočil zase net, tak se dnes půjdu proletět jednou krajinkou..zatím ahoj

Dragonovi (Monika, 13. 08. 2007 18:24)

Neboj se vlka nic, ten tě taky nedá :-D

pro Dragon (Monika, 13. 08. 2007 16:08)

Vidíš a já myslela, že mám jedno tělo a ty naplněné nebo se současě odehrávající děje s mým sněním je právě ten mišunk v mém podvědomí neboli nevědomí, jak už jsem psala 2x, že tam je zamíchaná minulost,současnost a budoucnost dohromady. Prostě funkce neprozkoumaného mozku. Možná i proto, že se mi to takhle zdá srozumitelné pro mou ženskou duši nebo ducha? :-)

P.S. (Monika, 13. 08. 2007 15:13)

Blebleble, pardon, za zády mi řvou dogy, chtěla jsem napsat," jak to vlastně je ", místo "jak ti vlastně"

K tématu (Monika, 13. 08. 2007 15:00)

No nazdar, to jsem si hezky početla. Ale všichni se moc snaží vysvětlit sobě i druhým(nebo obráceně), jak ti vlastně. Což je moc dobré. Já mezitím dostala maila od kámoše a jeho názor ve zkrácené verzi se podobá nejvíc Hemenexu. Teda jeho tělu, duchu a duši.:-)
P.S. Musím ještě jednou pečlivě nastudovat, páč rozumím spíš jemnozrným, střednězrným a hrubozrným horninám. Však ono se to podá...........

Saty (Jirka, 12. 08. 2007 21:28)

já vím proto tě asi máme rádi ne?
nehodnotím nemám na to právo, já bych napsal toto

Na zdi zbyl po zrcadle
jen šedý stín
hodiny bijí půlnoc

Bandymu (hemmi, 12. 08. 2007 21:08)

Jo, jo, taky jsem v učebnicích našel několik neaktualizovaných zákonů :). v kvantové fyzice, je to trochu jinak, ale hlavně nezapomínej, že se bavíme o zákonech zatím známých a poplatných podmínkám na Zemi :).
Vše, co comjsem měl na mysli, bylo to, že duši lze zničit, jak a co z ní bude, neřeším :). Díky za odpověď. Zdraví tě hemmi.

Pro Hemmi k 11.8. po druhé hodině (Bandy, 12. 08. 2007 13:57)

Lomonosov?"Energie nevzniká ani nazaniká. Mění se jen z jedné formy na druhou". Učebnice fyziky pro 8.třídu základních škol.
Totéž platí i o hmotě, s výjimkou, že hmota se může změnit v energii. Obráceně to nejde. (Zatím) To je Einsteinova oprava Lomonosovova zákona. Dovětek je můj.

Dragonovi k sobotnímu poledni (Bandy, 12. 08. 2007 13:52)

Nevím, co má mysl společného s duší.Jediné co nacházím je fakt, že lidské myšlení je produktem elektrochemických procesů v mozku. To mi, prosím, nevyvracej, to je nezvratný fakt. Díky myšlení si člověk uvědomuje svoji osobnost a říká tomu mysl. A duše je jenom lidský vynález. Nebyla by bez myšlení.
Proč tyhlety věci neřešit v reálném světě ? Já vím. V tom abstraktnu se hezky povídá.

Jirkovi (Satanka, 12. 08. 2007 12:56)

Snažím se sáhnout na co dosáhnu. Někdy se spálím, někdy to vyjde. Haiku dobrý?;-))

To all (Satanka, 12. 08. 2007 12:30)

Nebudu komentovat příspěvky níže, protože je to na mě dost složité na pochopení, i když třeba někdo řekne že to je jednoduché. Sosám informace, nic nevyvracím, nechávám možnost že to tak může být.
Jen bych se chtěla zeptat, jak to, že se může někdo dostat bez vlastní snahy a přání do astrálu, z ničeho nic. Co je příčinou a co to, kromě neskutečného zážitku pro dotyčného znamená? Předem dík za reakce.

Saty (Jirka, 12. 08. 2007 12:10)

no ty musíš taky zkusit vše co? :)

all (Dragon, 12. 08. 2007 05:37)

díky všem za reakce,přeji hezkou neděli.

Jirko toto je Haiku:) (Satanka, 11. 08. 2007 22:58)

Bez zrcadla vidíš pouhou zeď
není brány, jen tvůj stín
a v mysli dál obrazy žijí.

Saty toto ne Haiku :) (Jirka, 11. 08. 2007 22:36)

Podíval jsem se do zrcadla
viděl jsem tam sebe,
kdybych neznal zrcadlo
co bych tam viděl?

Třeba jsou duchové
odrazy duší
v zrcadlech
o nichž
nikdo z nás
nic netuší.

Dragonovi (Achnat, 11. 08. 2007 22:19)

Asi bych nesouhlasil,bo mám za to,že veškerá akce zde v hrubé hmotě je pouze projevem děje v nejbližší vyšší úrovni-tím chci říct,že než se odehraje něco na zemi,předchází tomu působení v střední hrubohmotnosti,čili na tzv. oném světě a ten řetězec samozřejmě vede dál-takže člověk je schopen "svými jinohmotnými smysly",atˇ už je aktivuje ve snu či ne,přijmout událost dříve než se stane zde na zemi...otázka jiná je je-li schopen to nějak zpracovat...

Třetí tělo a s ním spojené sny (Dragon, 11. 08. 2007 21:38)

V astrálních snech přecházíme do minulých životů.Je to třetí dimenze našich snů.Někdy může být v obyčejném snu také část éterického nebo astrálního snu.Pak se vše jeví jakoby smíchané a zmatené.Je to tím,že všech sedm těl existuje současně,tak může sen přejít z jedné úrovně do druhé a proniknout jí.Proto jsou někdy v obyčejných snech útržky éterických nebo astrálních snů.V prvním,fyzickém těle,nelze cestovat ani v čase ani prostoru.Jsme omezeni svým fyzickým stavem,konkrétním časem,např deset hodin v noci.Našemu fyzickému tělu se může zdát sen v tomto určitém čase a prostoru,ne však mimo něj.V éterickém těle můžeme cestovat v prostoru,ne však v čase.Můžeme jít kamkoliv,ale pořád bude deset hodin v noci.V astrální říši,ve třetím těle,můžeme cestovat nejen v prostoru ale i v čase.Astrální tělo může překročit hranici času,avšak pouze do minulosti,ne do budoucnosti,může putovat hluboko do minulosti-od améby po člověka.Jungova psychologie nazývá astrální mysl kolektivní nevědomí.Je to individuální historie našeho zrození.Někdy proniká do obyčejných snů,avšak spíš v patologickém stavu,než ve zdravém stavu.U člověka mentálně chorého se ztrácejí rozdíly mezi prvními třemi těly.Mentálně postižené osobě se může zdát o minulých životech,nikdo jí však nebude věřit.Řekne,že to byl sen.To však není sen na fyzické úrovni.Je to astrální sen.Astrální sny mají velký význam a jsou závažné.Avšak třetímu,astrálnímu tělu se může zdát jen o minulosti,ne o tom,co se má stát..

Achnatovi (Dragon, 11. 08. 2007 17:40)

Takže astrál necháme na jindy dobře..ahoj

Achnatovi (Dragon, 11. 08. 2007 17:40)

Takže astrál necháme na jindy dobře..ahoj

Druhé tělo a s ním spojené sny (Dragon, 11. 08. 2007 17:32)

Éterické tělo má také své sny,které nadělaly v západní psychologii docela chaos.Freud si pletl éterické sny se sny vzniklými v důsledku potlačovaných tužeb.Tyto sny však patří prvnímu tělu,fyzickému.Když se např.člověk postí,je zde velká pravděpodobnost,že se mu bude zdát o jídle.Když začne potlačovat sex,pravděpodobně bude mít sexuální fantazie.Éterické tělo ještě psychologie neprozkoumala,tak se jeho sny interpretují,jako by patřily tělu fyzickému.
Éterické tělo může ve snech cestovat.Má schopnost opustit fyzické tělo.Naše fyzické tělo bude (např)v posteli,avšak naše éterické tělo z nás může vyjít ven a cestovat v prostoru.Není prostor,který by je ohraničoval ani vzdálenost.Ti,co to nechápou,protože nevědí o existenci éterického těla,to mohou popisovat jako říši nevědomí.Rozdělují lidskou mysl na vědomí a nevědomí.Potom fyziologické sny nazývají "vědomé" a éterické "nevědomé".Nejsou však nevědomé.Jsou tak vědomé jako ty fyziologické,ale na jiné úrovni.Uvědomíme-li si své éterické tělo,pak se sny na téhle úrovni stanou vědomé.Také různé duch.vize patří k éterickému tělu.Vidiny guruů,bohů,andělů atd..,které se mohou zjevovat,nejsou ničím jiným než éterickým cestováním s éterickými sny..

Dragonovi (Achnat, 11. 08. 2007 17:25)

Já bych se do tohohle už moc napouštěl,je to podle mě trochu složitější než to vypadá,kromě říše snů je tu ještě spousta navzájem se ovlivnˇujících realit-jako třeba svět myšlenkových forem atd atd...všechny mohou a nemusí působit na jednotlivé záhaly ducha přesně podle toho jak je silnej-chcešli zralej

Dragonovi (Achnat, 11. 08. 2007 17:13)

Neboj se vlka nic,smečka tě nedá,když nebudeš moct,pomůžou druzí

První tělo a s ním spojené sny. (Dragon, 11. 08. 2007 17:10)

V naší západní civilizaci je fyzické tělo bráno jako vědomé,éterické jako nevědomé a astrální jako kolektivní nevědomí.Fyzické tělo si tvoří své sny.
Tělesná nepohoda,fyzická nevyrovnanost tvoří svou vlastní říši snů,proto může být fyzický sen vyvolán zvenčí.Spíme.Někdo nám např.omotá nohu mokrým ručníkem..může se nám následně zdát,že se třeba brodíme řekou,to je sen pocházející z fyzického těla..

Achnatovi (Dragon, 11. 08. 2007 16:45)

Těch těl je 7,ach jo,že já s tím vůbec začal,dobře mi tak..

chaos (Achnat, 11. 08. 2007 16:37)

Já to vidim asi tak.Odněkud jsme vyšli-jako nevědomí,toužící po jeho nabití-to jest základní vlastností druhu jménem duch a to jest také ono vyhnání z ráje-nebo spíše samočinné vypuzení duchovní jiskry ježto aby dosáhla určitého stupně vědomí které jí umožní přebívat ve vyšší úrovni díky schopnosti odolat jejímu tlaku,musí zesílit a to jedině tím,že projde všemi nižšími úrovněmi a pomocí vlastního prožití dosáhne maximálního poznání,pakliže toho učiní,nastoupí cestu zpět do říše Ducha,která je jeho domovem...Průchodem každé jednotlivé úrovně oděje se duch do jí přesně odpovídajícího obalu...To znamená že člověk nejni složen ze tří celků anobrž z více...Krom hrubé hmotnosti ve které je vnímán jako tělo,je ještě třeba hrubohmotnost střední-to je tělo astrální-tzv.duchové jež je vidět na některých z fotografií a tak bych mohl pokračovat přez jemnohmotnost a sféru bytostného-v níž mimochodem dostává duch teprve obalu duše až k východisku samotnému.Zkuste nad tím podumat ...

Hance (Dragon, 11. 08. 2007 15:24)

Hlavu nikam nestrkej,přeji také hezké odpoledne.

Dragonovi (Satanka, 11. 08. 2007 14:48)

Ano, to jsem napsala, ale týkalo se to dotazu a mělo to sdělit, že se k nám navrací duch čili duše, myšleno jako jeden celek. Nevadí, snad na tom kousek pravdy je. Jdu ven, je tam konečně trochu přijatelně. Hezké odpoledne.

satance (hemmi, 11. 08. 2007 14:45)

Myslím, že některé energie podléhají rozpadu. A jistě se může změnit v energii jinou. Zdraví tě Hemmi.

dragonovi (hemmi, 11. 08. 2007 14:41)

V Bibli se nepíše o druhé smrti....? Přeci nechceš, abych ti tu citoval :). Nebo mám ? Myslíš, že jsem si to vymyslel ?
Zničit specifickou energii (její vzorec) - psal jsem v závorce jak (rozbít strukturu, rozptýlit).
I tobě přeji hezký víkend.

pro Dragona (Satanka, 11. 08. 2007 14:37)

Jsem velká holka, sakra dobře si to uvědomuju a prožívám to na plný pecky. Uvědomuju si svoje klady i zápory. Uvědomuju si že chci vědět víc než vím. Je to to správné uvědomění sebe sama v sobě? Jinak mi to totiž připadá jako neskutečný blábol, nebo moje neuvědomění sebe v samu je do nebe volající a půjdu píchnout hlavu do písku.

Satance (Dragon, 11. 08. 2007 14:37)

Tím matením jsem myslel,že duch a duše nejsou totéž,někde jsi napsala duch čili duše...6.8 13.23
Jinak spolu tvoří celek,s tím souhlasím.

Satance a hemmimu (Dragon, 11. 08. 2007 14:26)

Až se prožiješ,tím,čím opravdu jsi(paradoxně tím jsi i nyní ,ikdyž se tak možná neuvědomuješ),tak pochopíš,že tohle definovat nelze.
Já to nedokážu.(jsem tím,čím si uvědomuji,že si sebe uvědomuji,ale to jsou jen slova,důležité je se i takhle prožívat a být tím Tady a Teď)
Energie se zničit nedá,nanejvýš přeměnit(transformovat)v jinou.
V bible se nepíše o druhé smrti,nýbrž o mystické smrti a znovuzrození,nemá cenu tohle omílat pořád dokola,zdravím vás oba a přeji hezký víkend
ahojte

pro Hemmi (Satanka, 11. 08. 2007 14:24)

Děkuji Petře. Já ráda mluvím jasně a jsem ráda, když dostanu jasnou odpověď. Dragon mi napsal, že matu lidi, když dávám ducha s duší v jeden celek. takhle jak jsi to popsal to vidím i já. Co se týká té energie, dá se rozbít, dá se rozptýlit, ale tím nezanikne, existuje dál v jiné formaci. Asi tak si myslím, ale netrvám na tom.;-) Také tě zdravím.

satance (hemmi, 11. 08. 2007 14:11)

Ahoj, myslím, že chybu neděláš, neboť skutečně duch (energetická schránka) je zapotřebí k tomu, aby se duše nerozplynula v éteru.
O té energii - zničit se dá (rozbít, rozptýlit). I Bible píše o druhé smrti, smrti duše v gehenně, neboli molekulární peci, i když se mnoho necituje :). Zdraví tě Hemmi.

pro Dragona (Satanka, 11. 08. 2007 14:03)

A ty jsi sám v sobě pochopil čím jsi? Můžeš to definovat?

dragonovi (Petr, 11. 08. 2007 13:59)

Ahoj, byla to jen otázka. Samozřejmě je na tobě, jestli odpovíš či ne. Otázka vyplynula z toho, co jsi napsal, ale jinak ti rozumím a spojující prvek -láska, jak jsi napsal - k tomu není co dodat. Zdravím tě. Hemmi.

hemmimu (Dragon, 11. 08. 2007 13:49)

Myslím,že jsi mě nepochopil,já k tomu,co jsem napsal ale nemám víc co dodat,snad jen,že "hmota",podle mě je také jen projevem(určitým druhem energie)
Na tvou otázku čím jsem ti slovy ani písmenky neumím odpovědět,zkus to zjistit sám v sobě,pak pochopíš..
ahoj

pro Hemmi (Satanka, 11. 08. 2007 13:46)

Po naší smrti tedy zůstává duch, (schránka) a duše s energetickou pamětí jak píšeš. S tím souhlasím, rozumím tomu a je to celkem logické. Duch nám o své existenci dává vědět zjevováním. Jestliže je duše nositelem energetických informací, nemůže zaniknout, protože žádná energie nezaniká. Vychází mi, že duch a duše existují v jiné rovině dál. Teď se jen dopracovat k tomu, jestli nezávisle na sobě, nebo jako jeden celek, jako duch s informací, - duší. Nahrává tomu fakt paměti při spiritistickém vyvolávání a komunikaci. Chtěla bych vědět, jestli když dávám dohromady ducha a duši jako celek který se k nám občas vrací, dělám chybu.

dragonovi (hemmi, 11. 08. 2007 13:11)

Tak, teď už se tě nezbývá zeptat, když je dle tebe naše duše - mysl a soubor schopností, co znamená slovo „naše", tudíž čí duše ? Našeho „já" ?
Pokud nejsi lidskou duší s vlastní myslí a schopnosti, čím jsi ? Souborem těla, ducha a duše ? Určitě ne, protože to by potom jeden element (tělo) po smrti chyběl :).
Člověk vně produkuje to, co je v něm, např. počítač : tělo - skříň počítače, duch - el. proud, duše - vyjmutelná (a čitelná) disketa či jiné médium. A operační systém ? Mozek. To je jen příklad pro ilustraci.
Systém vyvažující trojice je vidět i v atomu : elektron, proton a neutron. Vždyť i ta svatá trojice : Bůh, Duch svatý a Syn :).
Trigonometrie Duch, duše, tělo - sférický trojúhelník, ale i dvojúhelník (duch, duše). Jsou zde vazby na tvorbu vzniku těla a konstukci DNA, jelikož kdyby jste chtěli stvořit člověka, tak by jste skutečně potřebovali tělo, duši (schopna být aktivní i v poškozeném těle) a ducha, zajišťující správný kmitočet viditelnosti a s pamětí podoby člověka.

......... (Dragon, 11. 08. 2007 12:46)

Duše(mysl)je součástí Mysli kosmické,je to tvořivá inteligentní síla(projev).Je rubem(či lícem)jedné mince,tu druhou vždy tvoří neprojev(Vědomí)s kterým projev tvoří nedělitelnou Jednotu(Jing-Jang),jejich spojujícím prvkem je Láska.
Šiva a Šakti apod..

oprava věty (Dragon, 11. 08. 2007 11:37)

Rozdělení člověka na Ducha(ryzí vědomí)Duši(mysl)a tělo nelze chápat doslovně..

Satance (Dragon, 11. 08. 2007 11:34)

Proč se říká že duše odchází do nebe?
Naše duše je naše mysl,tedy soubor schopností,který se dá nazvat podle jejich projevu intuicí,rozumem,myšlením,pamětí,představivostí a cítěním.Můžeme mít mysl dobrou,zlou nebo jak bývá nejčastěji smíšenou.V nábožensvích bývá symbolizována různě,obvykle ženou.Nanebevstoupení Panny Marie vyjadřuje pravdu,že Čistá mysl(v budhismu původní mysl),která je symbolizována neposkvrněnou pannou,vstupuje s Kristem na nebesa tzn.že je účastna znovuzrození...odchází do nebe..
Co je hmotné tělo ,ví každý.
Rozdělení člověka na Ducha(ryzí vědomí),Duši(mysl)a mysl nelze chápat doslovně.Člověk je v tomhle smyslu jeden a jednotný.Jeho tři složky neexistují odděleně a nezávisle na sobě,ale naopak se navzájem prolínají,ovlivňují a spolupůsobí.
Oblast ducha je oblastí vědomí ve všech jeho funkcích,tedy v pozornosti,empirickém vědomí a hlavně ve vědomí sama sebe.
Jedinou ryze duchovní činností je činnost vědomí,které se projevuje nejrozmanitějšími projevy uvědomování sama sebe i věcí uvědomovaných což,správně řečeno,jsou vždy obsahy vědomí.

Duch (hemmi, 11. 08. 2007 07:19)

Tělo - celkem jasné.
Duch - činná síla, molekulární schránka (říká se jí někdy aura), která tělo oživuje (běh srdce, dech), je nezávislá na lidské vědomí a chrání duši před rozpadem.
Duše - to jsme my, lidé.
Po smrti zůstane schránka (duch) a duše s energetickou pamětí.
Všechny vás zdravím.

pro Saty (Hemenex, 10. 08. 2007 22:51)

To vážně nevím.
Snad jen pro kolik lidí je duše a duch jedno a to samý? Pro kolik lidí je soucit a soucítění jedno a to samé? Pro kolik lidí je vlastní názor a pravda to samé?
Lidi si častou pletou hrušky s jablkama :-)
Na druhou stranu jsem ale třeba nikdy neslyšel obrat "můj duševní mistr" nebo "promluvil jsi mě od ducha" nebo "postoupil na vyšší duševní úroveň" atd.

pro Hemenex (Satanka, 10. 08. 2007 22:43)

Proč se teda říká, že duše odchází do nebe?

all (Hemenex, 10. 08. 2007 17:32)

jen skoro encyklopedicky: :-)
Z čeho se skládá lidský jedinec?
Fyzické tělo neboli "hromada bílkovin" - základní stavební složka
Duše - je to co "dělá" s této "hromady bílkovin" žijícího tvora nebo-li dává mu život
Duch - je právě to, co je (svým způsobem) nesmrtelné a přetrvává věky

Saty (Monika, 09. 08. 2007 22:34)

Než se ozve kámoš, tak mě napadlo. Hmotné tělo je nám jasné, duše jako vědomí odchází do vesmíru a kdybychom měli každý ještě i ducha, tak by to znamenalo, že se nějaká duše vrátí v podobě ducha a přilepí se na nás. Zní to blbě, vím, ale jinak si vysvětlit neumím.

všem (Araklains, 09. 08. 2007 22:31)

dnuchove se daji privolat sam sem se uz o tom presvecil a neni to sranda si zahravat z silou vetsi nez sme schopni zvladnout
hovorim ze svich skusenosti a nejsme jedini kdo neco podobneho zazili vivolat se da kzdi od bozeni nemcove az po satana ale jak se neco zvrtne tak zacina bit peklo .

Pro Achnata - duchové (Petr, 09. 08. 2007 20:45)

Ahojky, odvědi na otázky: Nevím jesli je přirozené kontaktovat duchy (a bytosti), vím jen, že se to děje... Já osobně to nedoporučuju, možná je to poznat z mých příspěvků zde - spíše upozorňuju na konkrétní nebezpečí, které s tím jsou spojené....
Co se týče otázek, určitě odpovědi máme... ten háček není v existenci ale v momentální nedostupnosti..

Saty (Monika, 08. 08. 2007 00:02)

Ano, souhlas, duše neumírá, jen by mě zajímalo, co je to ten duch v nás, mimo duše. Až obdržím odpověď, napíšu.

Monice. (Satanka, 07. 08. 2007 23:40)

Duše je naše vědomí, když z těla odchází, žije dál a nese informaci o nás. Kdyby opravdu duše zemřela s naším tělem, nevraceli by se ani duchové k těm co mají rádi. Informace by zanikla. Zeptej se a přijď říct jak to vidí kámoš.;-)

Saty (Monika, 07. 08. 2007 23:29)

Jednou mi říkal kámoš, že tělo má duši i ducha, ale já to už zapoměla, zeptám se a napíšu jeho názor. Fakt ale je, že se říká, že máš např. sportovního ducha a ne duši a že máš krásnou duši a ne ducha. Asi v tom rozdíl bude.

pro Dragona (Satanka, 07. 08. 2007 18:51)

Budu ráda, když mě i ostatním ten rozdíl vysvětlíš. Duše opouští tělo a jako duch se navrací.

Satance (Dragon, 07. 08. 2007 18:43)

Duch a duše není totéž,proč mateš lidi?

pro barushu (Satanka, 06. 08. 2007 13:23)

Ahojky, nepleť si ducha se zombiem. Duch, čili duše člověka má neměnnou podobu. Je takový, jaký opustí tělo. Jestliže se ti ten člověk zjeví ve snu, vypadá jako když jsi jej znala. I kdyby měl zemřelý jakoukoliv havárku a zranění, jeho (duch) duše je stejná, jako duše člověka, který zemřel na posteli.

ahoj (barusha, 06. 08. 2007 13:15)

hele..ty videa..z nekterych me behal mraz po zadech..myslela sem si vzdycky ze duchove zustavaji pohromade jako oblicejove...muzete mi to vysvetlit?takze kdyz ma nekdo bouracku autem a zkonci s pulkou obliceje pryc je jako duch s pulkou obliceje pric?

20.07.2007

(Monika, 01. 08. 2007 23:39)Jak jsem psala, že raději počkám, až přijdou, budou-li chtít nebo spíš dají o sobě vědět, tak skoro rok po tatínkově smrti měli mít s mamkou oslavu svatby. Když jsem přijela do Prahy za mamkou, říká: Moni, ty se zajímáš o to tajemno, prosím tě, mě přesně v den svatby spadl obraz, který taťka přibíjel na zeď. Nějaká krajinka-ale to je jedno. A přitom tam visel v pohodě 12 let. S obrazy je častý jev. Jsem přesvědčena, že jí taťka přišel pozdravit. Jinak to neumí, ale stejně je to hezké. Jen z toho nesmíme být vyjukaní, spíš rádi, že si vzpoměli a dali nám to najevo. A že jsme o krůček dál ohledně existence něčeho potom.

Pro Petra (Achnat, 29. 07. 2007 20:25)

A bytˇ by to byl třeba vyspělí a silný duch...myslíš že je přirozený pokoušet se s kýmkoliv i takovým navazovat kontakt-je to podle Tebe přirozený,když odpovědˇ na všechny otázky si nesem každej v sobě,což by Ti určitě řekl i on...

Pro Achnata (Petr, 28. 07. 2007 22:36)

Jasný, že většinou se podaří vyvolat duchy, kteří nemůžou do jemnohmotných sfér, ty důvody jsou jasný. Včetně důvodů proč zde někteří zůstávají.
Jenže jsou i praktické zkušenosti, že se podaří vyvolat nebo přes médium zkontaktovat i duchy z jemnohmotnějších sfér, jsou popsány i návštěvy velmi vyspělých bytostí včetně jejich poučení.
Myslím, že pokud je důvod, tak ony si způsob najdou, přestože jde o vyjímku. Klasické vyvolávání duchů pro zábavu je spíše nebezpečná hra... i když případné následky jsou v souladu s karmou.

Vyvolávání duchů (Achnat, 28. 07. 2007 21:13)

Co se ducha setrvávajícího v střední hrubohmotnosti/astrální těla zachycená na fotkách/týče,tak podle mě jak správněs řekla jde o někoho kdo je nějakým způsobem poután k hmotě,přičemž těch okovů můžou bejt tisíce..od všech malejch i velkejch závislostí,kterých se člověk za života nedokázal zbavit,přez problém znovuzrození do jiné úrovně-čemuž ti jimž vládne rozum a ne duch do poslední chvíle nevěřili,vazby k lidem samozřejmě až třeba po nutnost zpřetrhání všech karmických vláken vzniklých ovlivněním davů,atd.Ducha směřujícího ke světlu,jehož stav dosáhl určitého stupně zralosti umožnˇující mu další pohyb vzhůru do vyšších úrovní,tam ale nenajdete,proto mám za to že jakýkoliv pokus o kontakt ,bytˇby se třeba našlo médium krz něhož se spojíš dokonce i s jemnou hrubohmotností,kde dlí ti jenž už díky svému stavu neublíží,je nepřirozenej a nepomůže nikomu.No a ohledně toho nebezpečí přivolání nežádoucího ducha-podle mě to záleží na vnitřním stavu lidí který se o to pokoušej-mám na mysli stejnorodost,která přitáhne jen stejně nebo podobně vyvinutého ducha..

Monice (Petr, 24. 07. 2007 20:46)

Znám člověka, který se v těch věcech vyzná. Teda vyzná... je z těch, co to umí dát do pořádku a ten co velmi zvažuje jestli ano. A co se týče zorganizování nějaké senace, tak stopro vím, že by to odmítl, a zadruhé ani nevidí do podrobností toho světa. Asi jsou lidé, kteří do toho vidí víc... ale pochybuju že se zabývají "duchařinou".
I mě se moc líbí a zamlouvá nechat jim jejich svět a žít tady :-)

Saty a Petrovi (Monika, 24. 07. 2007 14:20)

Ahoj, nechce se mi učit, chce se mi povídat.:-)
Souhlasím s oběma a to ve všech bodech. Dočetla jsem se, že, i když vyvoláváš někoho, s kým jste se vzájemně milovali a neumíš to, může se stát, že oslovíš tzv. nižší atrální bytost-démona.
A za mou osobu a mé pocity, myslím, že kdybych s tímto něco chtěla dělat, tak pod zkušeným vedením by to možná šlo,(nabídka tady byla), ale cítím, že je správné "je" nechat tam, kde jsou a budou-li chtít, přijdou se podívat oni sami. Rozhodla jsem se podle intuice(i když jsem dost zvědavá nebo-li spíš zvídavá), na kterou se mě vždy vyplatilo dát.

vyvolávání podruhý ;-) (Petr, 20. 07. 2007 15:01)

Ještě doplnění. Problém není v milující babičce, ta nikomu opravdu neublíží, problém je v otevřených dvířkách. Babička jistě nebude chtít zůstat a žít z energie své milované - jednak proto že ji má ráda, a také proto že se sama chce vrátit.
Jenže jiná je situace duší na půli cesty, které můžou vzniklé situace využít. Ty rády zůstanou a jelikož i jejich situace je způsobena nepochopením některých základních věcí, tak buď nechápou nebo ignorují že jim svým pobytem zde ubližují.
Pak se hledají různé způsoby jak uvést věci zpět do pořádku. A to může být docela komplikace, třeba proto že různých šarlatánů se najde vždy dost. Ale nejen proto... ti co to umí svůj zásah většinou velmi pečlivě zvažují.

Petrovi. (Satanka, 20. 07. 2007 11:21)

Máš naprostou pravdu ve všem co píšeš. Je to hodně choulostivá věc a všechno by se mělo dít s uvážením. Já jen vím, že pokud se vyvolává ten koho jsme milovali a on miloval nás, není se čeho bát, neublíží nám. Vyvolávání by se měo dít v přítomnosti někoho zkušeného, nebo raději přes něj, jestli se k tomu uvolí. Správně jsi pochopil, že Pohodička o tom ví hodně, je vidět, že dokážeš číst i mezi řádky. Dík za to co jsi napsal.

Vyvolávání duchů... ano či ne? (Petr, 20. 07. 2007 00:25)

Je naivní si myslet, že tam na druhé straně jsou jen dobří duchové. Že všelijaké individua, které za života škodily druhým se nějakým zázrakem promění na anděly a budou rozdávat lásku. A právě takoví se dají vyvolat nejsnáze, protože tihle mají problém dostat se na druhou stranu řeky Styx a jsou k nám relativně nejblíž.
Ty Saty máš dobré srdíčko ale neraď prosím nikomu aby vyvolávání zkušel. Ani pokud se jedná o nejmilejší babičku. Pokud ta duše pozná, že je třeba ještě něco sdělit, tak to udělá sama.
Jak už bylo vícekrát řečeno, je velmi riskantní otevírat dvířka, když je neumíme zavřít a navíc ani netušíme následky.
Přečti si znova příspěvěk od Pohodičky o energii - my lidé ji nutně potřebujem ke svému životu a pokud si pozveme hosta, musíme počítat s tím, že jeho pobyt zde nás něco bude stát.

Jirkovi (Bandy, 12. 07. 2007 20:48)

Proč těm disortografikům nerozumím. (Ne, není to o Tobě.) A když pochopím cö chtějí říct, nevěřím jim. Máš to taky ?

Jirkovi (Bandy, 11. 07. 2007 23:26)

Prosím, neměň adresáta a odesilatele. Stačí být trochu pozornější.
Za tu veršovánku již mám poukázaný honorář.

pro Bandy (Jirka, 10. 07. 2007 08:46)

to bylo

no co (Bandy, 10. 07. 2007 08:45)

ti mám asi na takovou blbost odepsat?

Jirkovi (Bandy, 09. 07. 2007 07:24)

Nechodím často na tuto stránku. Ale Tvá básnička mě zaujala natolik, že jsem se rozhodl pro parafrázi. Tady je:
Nevěřím na duchy v povětří
věřím na duchy v nás.
Nevěřím na větry v závětří.
I ty jsou cítit z nás.

pre satanku (patuss, 07. 07. 2007 00:16)

no jedine mne by vadilo lebo nasi moc ani neveria na teketo nadprirodzene veci...ale aj taq dik :)..

pro pattus (Satanka, 06. 07. 2007 21:55)

Přemýšlela jsem o tom. Když nic nedělá a vám to nevadí, tak to nech být. Kdyby vám to začalo vadit, tak mi písni na mail a domluvíme se. Měj se.

pre satanku (patuss, 06. 07. 2007 12:31)

hej,vela ludi nepride,to je tiez pravda..ale tam tiez je,ci boli velmi citovo naviazany na pozostalich,atd..napadlo..a vela krat..ale nakoniec som to odlozila..pretoze staci pokaslat jednu vec vo vyvolavani..a s jednym kamienkom sa stiahne cela lavina..cize sled necakanych zlych udalosti..tak som to radsej nehala tak potom..mozno niekedy casom,ked naberem odvahu..

pro pattus (Satanka, 06. 07. 2007 00:55)

Víš kolik lidí zemře, aniž by se stačili rozloučit s rodinou a blízkými?? Havárie, náhlá smrt a p. zmizí a neobjevují se. Tady bude asi něco jiného. Nenapadlo tě vyvolat ji a zeptat se jí, proč se tak děje?

pre satanku (patuss, 05. 07. 2007 19:41)

v podstate jeden zazitok je aj z vyvolavania,ale to bolo vyvolavanie,ked som etse namala skusenosti..takzvana mala a sprosta :P ,..a dalsie zazitky s duchmi a ich vyditelnostou.,,,,sa tocili okolo jedneho miesta,v ktorom je citit energiu duchov,a kedysi sa tam stavali zahadne veci...vraj tam zahinulo male dieta,a doteraz tam niekedy pocujem plac dietata...nwm si to ani sama vysvetlit...ale tam som vtedy videla..ducha..stal za kamaratkou..a bolo dost zvlastne..a raz som videla svoju mrtvu babku (neh je jej zem lahka).,pri mojom okne..zobudila som sa nato ze niekto je somnou v izbe..a zrazu tam stala ona...doterz niekedy v obyvacke pocujem kroky.,,.a jedina suvislost,preco stale je u nas v byte,som nasla iba taqu,ze sa chce rozlucit..kedze zomrela nahlou smrtou..:(

pro patuss (Satanka, 04. 07. 2007 22:29)

Zdravím tě. Asi máš dost velký přehled o těchto věcech, tvoje písnutí je velice rozumné a obsahuje všechno, co by měl člověk udělat, aby se vyhnul velkým nepříjemnostem s neznámou sílou. Chtěla jsem se tě zeptat, ty duchy co jsi viděla jsi vyvolala sama?

pro Pátrač (Satanka, 04. 07. 2007 22:21)

Ahojky, víš, duchů se asi bojí skoro každej, dokážou vylekat. A ti kteří se je snaží vyvolat v domění že jde o legraci a opravdu se dostanou do kontaktu, tak převážnou většinu to vyděsí a už nikdy to nechtějí znovu zkoušet. Je to jak píšeš, ti kdo s nimi chtějí komunikovat, by to měli dělat s rozmyslem a taky o tom něco vědět. Hezkej víkend.

www.msg.blog.cz (Pátrač, 04. 07. 2007 18:59)

Duchové jsou děsiví pro ty, kdo se jich bojí. Ti, co s nimi chtějí komunikovat a mají silnou mysl, tak se nemají čeho obávat.

..(O_o) (patuss, 30. 06. 2007 14:38)

ja mam dost zazitkou s duchmi.(..dokonca som dvoch aj videla..najprv to nebolo nic prijemne,ale treba si nato zvyknut..)..duchov sa da zachytit ale pomerne tazko..ovela lahsiee demonov..pretoze demoni maju tien,a vsetko..daju sa vydiet v zrkadle za vami..aj takztiez napr v odraze vody..cize sa treba zamysliet ak ide o miesto,kde sa zjavil ten prizrak ci tam niekto zomrel, (duchovia ostavaju na tomto svete ked su zavrazdeni a ich vrah stale zije a nieje potrestany za to..alebo ked chcu pomoct rodine zniest smutok (poznam vela pripadov kedy sa prisiel rozlucit doticny s poozostalimy) alebo ked sa nestihol clovek rozlucit s najblizzsimi..casto sa stava napr pri autonehodach a podobnych..) alebo ci sa tam diali v minulosti niake ritualy..zvacsa okultisticke alebo satanisticke...alebo cierna magia....ale to je uz na vas..jednoznacne kebyze ja objavim na fotke nieco taqeto..nerobim unahlenae zavery..ale najprv prehodnotim a skusim zistit ci nieje vada v mobile fotoaprate popripade v kamere...a ked ne..taq skusim o tom mietse zistit co najviac....ale jednoznacne nezacat bez skusenosti...ja sa venujem okultizmu priblizne dva roky a stale sa nemozem nazvat oklutistkov i ked mam vela skusenosti..a nikdy nespiritujte..cize nevyvolavajte duchov..lebo ked uz raz rpesli na druhu stranu,nehajte im odpocinok..a neskusajte okultisticke veci z nedbalosti,pretoze ked s tym raz zacnete,uz neskoncite..pretoze ONI vas nepustia...a ked mate schopnosti neberte to ako postihnutie pretoze to je dar..nema to kazdy tak si to vazte..:)..

pro Tyberion (Satanka, 29. 06. 2007 13:56)

Ahojky, zřejmě patříš mezi lidi kteří to neberou na lehkou váhu, asi máš také nějakou zkušenost. Jestli tě opravdu zajímají témata která na stránkách jsou, tak se můžeš rozepsat k něčemu, co tě nejvíc zajímá. Jsem ráda že se ti tu líbí.

pro Lůcu (Satanka, 29. 06. 2007 13:51)

Můžeš prozradit něco z toho co víš?

Pro Satanku (Tyberion, 28. 06. 2007 22:23)

Lidské vědomí, mysl,ta duše by se neměla podceňovat ani mimo hrubohmotný svět satanko a mimochodem hezký stránky už dlouho jsem neviděl takhle pohromadě tolik zajímavích rozhovorů o věcech které mě zajímají :-D

blabla (Lůca, 25. 06. 2007 17:46)

Ahoj pěkné ale skutečnost je mnohem děsivější!!!!!!!!

pro paurinku (Satanka, 23. 06. 2007 14:04)

Přečetla jsem si to se zájmem. Je tu však věc, kterou můžu vyloučit,
že by pocházela od duchů a to je ten praskot větví.
Duch i kdyby sebevíc chtěl, tak tohle udělat nemůže.
Jen živý tvor, který má určitou váhu, tohle dokáže.
Ten hlas, nebo zvuk který připomínal hlas už je něco jiného.
Víš, hřbitov je zvláštní místo a člověk by měl vědět
že se tam může přihodit leccos, čemu bysme na jiném místě
vůbec nepřikládal žádnou důležitost. Je tam šum listí stromů,
svíce když dohořívají, tak to praská, když je vítr,
tak když profukuje mezi náhrobky a sochami dokáže vyluzovat
podivné zvuky. Něco vás tam vyděsilo.
To něco možná chtělo, abyste se s kamarádkou vylekaly a odešly.
Ale když jste nic neviděly, tak je variant víc.
Mohl to být duch, mohlo to být zvíře, mohl to být někdo
kdo vás viděl jít na hřbitov a postrašil vás.
Píšeš že máte s kamarádkou nějaké schopnosti.
To je docela možné, že jste citlivější k možným vjemům.
Víš o jaké schopnosti se jedná:

pro Marduka (1Satanka, 23. 06. 2007 09:31)

Ahojky, musím tě zklamat. Tahle stránka je udělaná jen z toho, co si o tom myslím já. Fotky jsem dostala od známých, když jsem se jim zmínila o čem chci psát (nevím kde je vzali, ale trvalo to půl roku, než jsem je sem mohla všechny dát.) a dvě fotky poslali hosté stránek. Ale určitě něco najdeš, když budeš hledat. Zkus se podívat na zahraniční weby. Měj se.

PRO SATANKU (Marduk, 22. 06. 2007 19:18)

Ahoj Satanko!Chtěl jsem se Tě zeptat jestli náhodou neznáš více odkazu na takové stránky jako je tato.Kde jsou vyprávění a fotky z duchy.Tohle tajemno mě přitahuje a z těch fotek mě dost mrazilo v zádech.Dík za odpověd´

Satanka, Hemenex (Šárka, 18. 06. 2007 22:25)

Moc děkuji za odpovědi..o tom úkolu mého syna jsem vůbec nepřemýšlela....Jen jsem napsala zážitek co se nám stal. Je dobře, že to vidím teď i z vašich pohledů...moc děkuju.

Hlas... (paurinka, 18. 06. 2007 22:16)

jednou sme se vidali zase po docela dlouhý pauze s kamarádkou na hřbitov i já i ona máme taký zajímavý schopnosti skoro nikdo nám tzo nevěří a tagaspoň my dvě držíme při sobě...tak abych se dostala spátky k té historce...šli jsme tedy po velmi dlouhé době zasejc na hřvitov a když sme tam došli tak sme chvíli stáli na začátku ačekali co se stane...najednousme slyšeli z jedné strany praskot větví tag sme se vidali k místu od kterého to přicházelo..když sme byli na cestě tam stejný zvuk sme najednou slyšeli i na druhé straně hřbitova tak sme se zastavili a čekali co bude dál...zničeho nic ten zvuk přišel znova ale byl blíž a pak znova a zase hlasitěji...najednou sem uslišela zvuk který mi zněl jako hlas vůbets nevím co to bylo za slovo jestli to slovo bylo ae le znělo mi to jako děte ae opravdu si nejsem jistá a ani ten zvuk neumím napodobit.....přišlo to totiž ze strany odkud jsem praskot slyšeli pooprvé a tudíž z jiné strany než se knám blížili kroky(nebo něco takového).Okamžitě jsem za řvala na kamarádku běž a obě sme se rozběhli pryč za bránu tam sme se zastavili a já nemohla popadnout dech skoro jsem sedusila a když se ke mě kámoška sklonila a strčila do mě bylo najednou všechno zase dobrý...tuto historku mi skoro nikdo nevěří ale když sem si přečetla pár příběhů tady a různé odpovědi tak myslím že sem našla konečně někoho nebo něco kde se můžu vypovídat.... předem děkuju...

pro Šárku (Hemenex, 18. 06. 2007 12:06)

Souhlasím, skoro ve všem, ze Saty. Jen budu pokračovat:
Zastavit padající (neživou) stěnu je docela obtížné i pro zdravého člověka s fyzickým tělem natož pro astrální bytost. Proto je možné (jen možné), že by to sama babička zvládla (jak jsem pochopil, tak v té době ještě nepříliš dlouho v astrální podobě). Přikláněl bych se spíše k variantě ""anděla strážného"" (raději napíši ty úvozovky dvoje), bytosti zkušené a znalé. V tom případě by měl Tvůj syn v životě nějaký důležitý úkol na kterém docela dost záleží (nevím jestli je to dobrá nebo špatná zpráva). S Tvojí babičkou to nemusí (ale může) mít spojitost.

pro Šárku (Satanka, 18. 06. 2007 00:16)

Tvoje vyprávění se dá zařadit mezi úžasné záhady. Je tu vyprávění tvého synka. Musel být v šoku, když se mu to stalo a byl doma sám. Když si představím dítě které leze po stěně a ta s ním začne padat, tak logicky spadne na něj. Je to velmi rychlé. Jestliže se tvůj chlapec z pod padající stěny dostal a viděl přitom ruku která stěnu zadržela, aby mohl utéct, tak tady zafungovalo to, čemu se říká "anděl strážný". Je docela možné, že to byla ruka babičky. Je možné, že byla stále poblíž, protože věděla, že tady musí ještě něco udělat, - zachránit vnuka. Teď už má babička klid, ve snech se s vámi rozloučila a ty můžeš už bez tíživého pocitu chodit kolem toho místa na chodbě. Ptáš se jestli je nebe. Můžem tomu tak říkat, jen je to jiná dimenze, takže ano, nebe je.

I já jsem zažila něco nevysvětlitelného (pusinkasarka @seznam.cz (Šárka), 15. 06. 2007 23:50)

Ahoj všem lidičkám,i já bych se moc ráda podělila o něco co se nám doma stalo. Je to už delší dobu. Teď je mi 33 a mám 13 letého syna, ale když mu bylo 8 let, umřela nám moje babička, jeho prababička tím, že upadla a uhodila se. Lékař konstatoval selhání srdce. Měla jsem zvláštní pocit pokaždé když jsem pak procházela na chodbě místem kde se to stalo a našli jsme jí...v noci jsem na to pořád myslela...moje babička byla hrozně hodný člověk..který říkal jaký chce pohřeb a tak...to starší lidé říkávají. Tak tři týdny po té mi ujel autobus a manžel pro mě musel jet. Syn byl nemocný, díval se na pohádky na videu. A cestou mi najednou volal na mobil..maminko, mě spadla v pokoji stěna..a mám sedřenou nohu. Jeli jsem jak o život. Stěna byla úplně rozbitá. Skládá se ze tří dílů, prostřední skleník, malý ji na sebe asi nejspíš strhl, když si hledal pohádku. Brečela jsem jak malá holka,...byl jen odřený, ale celý...všude střepy, rozbitý porcelán. Když jsem se trochu uklidnila a ptala se co dělal, tak řekl, že vylezl na tu stěnu..a najednou začala padat...a jak na něj padala, tak viděl ruku jak jí zachytila a on z pod ní vyklouzl a pak stěnu pustila a ta dopadla na zem. Byla jsem z toho v šoku. Malý říkal, že to byla určitě babička a zachránila ho. Nikde kolem nebylo nic o co by se ta těžká pokojová stěna mohla zachytit.Ani křeslo nebo něco o co by se mohla odrazit alespoň na okamžik. Byla na maděru jak tíhou spadla. Měli jsem všichni hrozné štěstí..ale co ta ruka, o které dodnes malý mluví...byla to opravdu babička jako jeho anděl strážný? Zvláštní..a po pravdě...věřím, že mu babička pomohla...a v duchu jsem jí za to na stotisíctkrát vděčná. A aby to nebylo málo...je možné, aby se ve stejnou noc zdálo dvoum lidem o stejném zesnulém člověku? Protože mně se v jednu noc zdálo o babičce, že ke mně přišla....a řekla, jsem ráda, že jsi mi pohřeb vystrojila dobře, tak jak jsem chtěla a jsem vedle dědy. A mojí mamce se o ní také tu noc zdálo, že za ní přišla a řekla jí, že je ráda, že byla u táty když umřel, protože jí měl moc rád. Mamka to nesčetněkrát před tím viděla ve snech...také z toho měla divný pocit. myslím, že urtině něco mezi nebem a zemí je. Jak jinak si to vysvětlit? A po pravdě...mamce spadl kámen ze srdce a už se jí nezdává o tátovi..a já od té doby co mi přišla uklidnit ve snu...chodím po chodbě bez tíživého pocitu. Myslíte, že tím odešla do nebe? Pokud tedy existuje.( A kéž by)Co si o tom myslíte vy?

Můj duchařský příběh (Jana, 14. 06. 2007 10:48)

Já jsem se setkala s duchem dvakrát.Jednou nepřímo a podruhé přímo.Moje sestřenice ráda vyvolává duchy a když neměi na horách večer co dělat,rozhodli se,že to zkusí.Chtěli vyvolávat babičku mojí sestřenky.Podařilo se a když po ní chtěli aby jim dala znamení,odpověděla jim,že jim ho dávat nebude,ale že ji uvidí.Když ji odvolali,Martin si strčil lžičku do nosu a chtěl,aby ho vyfotili.Když tuto fotku vyvolali,nebyl na ní pouze on,ale za ním byl přesný obličej,který je tam opravdu vidět.Ten obličej patřil babičce mojí sestřenky.Druhá příhoda s duchem se přihodila přímo mně.Byli jsme se sestrou s tetou a se sestřenými přáteli a srodiči na dovolené v Koutech.Bylo už asi 12 hodin večer a my jsme se rozhodli,že budeme vyvolávat duchy.Sestřina přítelkyně a máma zasedli ke stolu,na kterém byla rozmístěna abeceda.Já jsem u toho byla také.Zkoušeli jsme vyvolát ducha Heleny Růžičkové ,ale nic se nedělo.Asi po 5 minutách čekání jsme to vzdali.Rozhodli jsme se tedy zkusit vyvolat Vlastimila Brodského.Když jsme ho požádali aby nám dal znamení,dveře které neskřípaly,udělaly hrozný zvuk a otevřely se.Rychle jsme ducha odvolaly.petrqa potom šla zkontrolovat synovce a ten seděl na posteli a řekl,že tam byli.Nevěděl ale že jsme vyvolával,a tak když se ho Petra zeptala kdo,odpověděl kamarádi.

P.S. Tu fotku mám doma

pro betty (Satanka, 07. 06. 2007 22:54)

Beru si tvůj mail. Napiš potom po kontaktu, jestli už je po potížích ju?? Měj se hezky.

email (betty, 07. 06. 2007 17:31)

Moc se omlouvám,že píšu až tak dlouho,ale zhroutilo se nám pc... Jinak moc děkuju Satance,která se nám snaží pomoci!Hodně si toho vážíme. Tady je můj mail: beata.dostalkova@seznam.cz

pro Markétu (Satanka, 28. 05. 2007 20:27)

Na co to potřebuješ? Dalo mi práci to sehnat.

poslat (Markéta, 28. 05. 2007 15:58)

Ahoj prosim vás pošlete mi tech 17 foteček prosím na RanklovaM@seznam.cz

Radkovi (Satanka, 26. 05. 2007 19:04)

Všechno se dá popsat slovy. Docela by mě zajímalo, jak ses tam dostal, jestli záměrně, nebo náhodně a jak jsi to prožíval.

satance (radek, 26. 05. 2007 15:46)

Taky jsem měl zážitek,nedá se to vůbec popsat slovy,teď vím,že smrt je jen přechod ale to ty víš,tak tě s tím nebudu zbytečně otravovat.Ahoj

Radkovi (Satanka, 23. 05. 2007 21:42)

Astrál? Zažila jsem to a nestojím o opakování. Nedostala jsem se tam proto že bych chtěla a nějak se o to snažila, ale při malé operaci. "Tam" mi bylo hezky, ale když jsem se ocitla zpátky, připadalo mi to jako že jsem prošla devátou bránou.

hcfzkhg (radek, 23. 05. 2007 16:54)

astrál?moc bych si z ním nezahrával..samozřejmě že jsou tu s námi souběžně i jiné projevené dimenze...Jak by vypadal svět kdyby jsme měli o pár smyslů navíc?

pro Betty (Satanka, 22. 05. 2007 14:02)

Ahojky, jak jsem slíbila, dávám ti sem odpověď pro tebe.
Jestli přijímáš pomoc, pošli mi svůj mail, zkontaktuji vás. Měj se.


///"To, co píše dívčina, je běžná lapálie a myslím si, že takových projevů bude spíše přibývat, protože mizí mentální zábrany které nás odduchovního světa izolovaly.Obecně a pro všechny jsou dvě možnosti, nepočítám v to ignorování.
Tedy buď ducha někdo odvede nebo se s ním dívčina skamarádí a on jí pak může dělat dobrého společníka, ale nevím, zda by pak navázala
normální vztah.
Mohu to vyřešit na dálku a zdarma, stačí, pokud mi pošle obrázek domu,pokoje a třeba i ten nahraný zvuk, pokud má nějaký program na stažení
zvuku nebo u někoho, kdo může do počítače zvuk nahrát, zapotřebí je zvukovka a program.
Duch je v podstatě poltergeist, tedy obtěžující duch a je to proto, že nenašel klid, asi by se rád zase inkarnoval, třeba do dítěte oné
dívčiny. Řešit se to dá různě, ale první krok by asi bylo zjistit, co chce duch sdělit.
Myslím si, že řešení není nijak složité a rád pomohu. P."///

pro Betty (Satanka, 19. 05. 2007 11:44)

Zdravím Betty, je opravdu zajímavé, co jsi napsala. Obyčejně se v takovém případě dá poradit jen jediné, usmířit neklidnou duši, která zřejmě z nějaké příčiny nenalézá klid. Mohla bych ti dát odkaz na člověka který by vás ducha dokázal zbavit, ale opravdu se to musí zaplatit, jak jsi psala.
Co ti mohu poradit, zatím se do ničeho nepouštějte, zkusím se zeptat člověka, který je nad jiné zkušený, jestli by aspoň radou nepomohl.
PS. babička ti radí dobře.

Duch v bytě mé kámošky (Betty, 18. 05. 2007 17:46)

Ahojky,zdravim Satanku ;).Je mi teprve 15 let,ale co se týče duchů,tak už se mi stalo plno zajímavých věcí... a s příběhy na toto téma opravdu nemám nouzi:)) Potřebuji,ale váš názor a poradit. Jde ohledně moji nej kámošku,která asi 13 let bydlí v bytě s otcem,ve kterém zmeřel 18 letý kluk na rakovinu.... jeho duše tam stále je.Kamarádka do šesti let toho kluka občas v bytě vídala,ale čím byla starší,přestal se zjevovat.Skoro denně se jí dějí různé věci,jako například: padání plakátů ze zdi,jen se stejnými osobnostmi:)(není to tím,že by byl průvan,nebo byly plakáty málo připevněné),dále se z ničeho nic otevírají dveře do jejího pokojíčku,jindy se přepíná sama od sebe televize nebo se jí přemisťují věci atd.. Není to tak dlouho,co duch začal mluvit...a to přes repráky u PC.Vždy ho slyší mluvit její otec,což je zvláštní,protože je skoro pořád pryč (doma je jen pár dní a pak hned kvůli práci odjíždí).Takže kámoška je i několik týdnů sama doma.Jinak ten zvuk je nahraný na diktafonu.Duchovi není ale vůbec rozumět,drmolí a opakuje stejnou větu furt do kola a se stejnou frekvencí.Jde z toho mráz po zádech :) Chtěla bych se třeba s váma o ten zvuk podělit,ale nevim jak ho nahrát,aby byla alespoň trochu zanechána jeho kvalita.Moc by nás zajímalo co mluví,ale to se asi nikdy nedovíme.. Stejně je zvláštní,že duch v tom bytě stále je. Co mu brání v tom,aby byt opustil? Říkala jsem kámojdě,aby si pozvali kněze na vysvěcení,nebo někoho jiného,který se zajímá o spirituální jevy a pomohl by jeho duši,aby měla už klid... Prý to ale není nejlevnější záležitost a její táta by do toho asi moc peněz neinvestoval. Není nějaký způsob,který můžeme zkusit my,aniž by nás to nějak ohrozilo? Nebo se mám radši držet babiččiny věty: ,,S duchama si radši nezačínat..?" ;)

pro Veroniku (Satanka, 15. 05. 2007 20:02)

Tak tohle jsou babský povídačky jako hrom. Ničemu takovému nevěř!!!

modřiny (veronika, 14. 05. 2007 20:42)

každí povidá že kdyš vás navštívy duch máte pocelém těle modřiny zajímalo by mě jestli to je pravda nebo babsky povídačky!!!

pro Lilik (Satanka, 01. 05. 2007 18:37)

To co jsi napsala je moc hezké. To, co ti odpověděl Jirka plně vystihuje to, co bych ti napsala také. Jen bych dodala, že tím jak ses zachovala, pomohla jsi nešťastné duši, bude ti vděčná. Nemusíš se bát.

pro Jirku (Satanka, 01. 05. 2007 18:31)

Někdy se nám stávají věci, které dost dobře nechápeme. Někdo nad tím mávne rukou, jiný přemýšlí co to mělo znamenat a hledá v tom hlubší smysl. Nevím co je lepší. Možná by řeklo plno lidí že lepší je ta první varianta, mávnout rukou, ale já se držím spíš té druhé možnosti.

pro Lilik (Jirka, 01. 05. 2007 10:16)

Nevím kolik ti je ale seš chytrá holka dala jsi na svou intuici a elegantně skoro vyřešila svůj problém.
Zkusím ti dát radu: až se ti to zase přihodí, představ si že je s tebou někdo komu bezmezně důvěřuješ, ať už je to táta nebo Bůh nebo něco jiného, prostě si ho do toho "snu" zavolej na pomoc a on ti pomůže, věř tomu jde o osvědčenou metodu, u mne
PS: tvoje řešení je ale velmi intuitivní a asi i
pro tebe nejlepší

Nevěřím na duchy v povětří
já věřím na duchy v nás
nevěřím na strachy v závětří
věřím na strachy v nás

duch u mě doma (lilik, 30. 04. 2007 23:30)

taky sem zažila něco nevim jak to říct ale vždycky mezi půlnocí a 1 hod. se budím (už od 10let) aNI KDYŽ SEM SI VZALA PRÁŠKY TAK sem se porád budila a jednou mi u postele stál asi chlap v černý kápi dost jsem se lekla a potom vždycky spala s tatkou v pokoji a to nic. a tak sem si myslela že to přešlo po dlouhé době zase ve svém pokoji. a zase po půlnoci a zase ten chlap a on si se mnou začal povídat já jen vystrašeně koukala a poslouchala. Byl smutný. A povídal o své dcerce že prý ji zabil....a najednou zmizel později sem se dopídila že tam žil otec se svou 1 dcerou(mimochodem jako já s tatkou) a že záhadně zemřela ale nebila prý zabita. A ATAK SEM SI S TÍM PÁNEM začala povídat a vysvětlila sem mu že jí nezabil a ted je to můj ..ANDĚL STRÁŽNÝ.. je to pravda ale stejně se ho bojim podle mě duchové žijí

stříbrný vítr (Jirka, 30. 04. 2007 22:47)

Kdysi jsem se ocitl v jedné církvi, bylo to tam živé snad až příliš, poté se mi několikrát stalo, že když jsem usnul, ať v noci nebo ve dne, že po chvíli jsem se probudil nebo se mi zdálo, že jsem vzhůru a vědomí jsem měl zostřené a vnímal jsem veškeré detaily, po cvíly jsem cítil, že mne něco táhne pryč a tak jsem bojoval, skončilo to po pár týdnech snem, kdy opět přišlo probuzení a u postele stála zahalená postava a pak, jako bych nespal, se začal zvedat - já si to pojmenoval jako stříbrný vítr a rval mi peřinu a já se zvláštní směsicí strachu a zvědavosti čekal co bude a nebylo nic no a tím to vlastně skončilo. Poučení nečekejte není snad jen, že někdy sen je snění a někdy možná není.

pro Lauru (Satanka, 29. 04. 2007 20:37)

Tvoje vyprávění potvrzuje to, co tu píšu a také co je známo: Není dobré duchy lehkomyslně vyvolávat. Zvlášť ti, kteří nejsou s nebezpečím obeznámeni, na to mohou nemile doplatit. To co jsi napsala by mělo být takovým varováním. Dík za písnutí.

pro Verču (Satanka, 29. 04. 2007 20:31)

Ano, přesně tak jak říkáš. Schovala jsem si tu fotku, (to jsem ještě neměla web) jako bych věděla, ža ji budu potřebovat.

pro všechny (Laura, 29. 04. 2007 15:39)

jednou jsem byla na táboře uplně s cizejma dětma a se dvěma kámoškama.. byla jsem ve stanu s kámoškama a pak s takovejma frajerkama s Martinou a Sárou .. strašně si o sobě mysleli a jednou o půlnoci si vymysleli že vyvoláme ducha Martiny bejvalí učitelky která byla strašně zlá a vybourala se v autě.. tak MArtina začala a my sme to poní opakovali a ona nakonec řekla jestli je tady ať se rozsvítí naše lampička ale ona se nerozsvítila ale začala blikat všechny sme začali strašně křičet až sme probudili vedoucího a ten na nás došel a vynadal nám že nespíme .. tak mi sme radši toho nechali a šli spát !! mysleli sme si že jen blbla .. tak to bylo v pohodě.. ale o tejden později nám přišla sms od Sáry že se Martiny rodiče vybourali přesně na tom místě kde tehdy zemřela její bejvalá učitelka...

pro majitele této stránky (Verča..., 29. 04. 2007 15:06)

jak je fotka toho kluka a za ním stojí ten duch .. tak o tom jsem před několika lety četla na netu že se to fakticky stalo a hned po vyfocení ten kluk upadl do komatu a po třech dnech umřel !!

pro neznámého (Satanka, 29. 04. 2007 10:47)

Je to zvláštní. Když k tomu přidám ještě sny tvého strýce, je to záhadný hlavolam. Zkusili jste začít s těmi hlasy komunikovat? Ptát se jich? Třeba je příčina v záporné geopatogenní zoně, která ovlivňuje živou i neživou hmotu. Zonou nazýváme nepravidelnou část prostoru, která je zatížena určitým druhem záření. Je to záření, o kterém současná věda ví, ale ještě není dostatečně prozkoumáno. Geopatogenní zóny jsou detekovány většinou senzibilní osobou. Víš, nebylo by od věci, pozvat si někoho, aby ti zjistil geopatogenní zony v tvém bytě. Nic bych mu předem konkrétního neřekla, až potom co by sám něco zjistil.
Jsem ráda že se ti tu líbí, ráda tě tu budu vídat, ať tady, abys mi řekl co je nového, nebo u jiného tématu. Měj se hezky.

pro Satanku (neznámý, 29. 04. 2007 00:39)

Víš je v tom ještě jedna věc, co mě zaráží. Přesně pod tím místem na kterém slýchám v mobilu ty hlasy je pokoj mého strýce a ten mi kdysi vykládal, že se mu v noci zdávají divné sny. Že vidí postavy (nebo spíš obrysy postav ve tmě) ,ktreré vždycky projdou po pokoji a pak zmizí v rohu místnosti - právě pod tím místem kde slýchám ty hlasy.

A taky možnost rušení telefonního hovoru není zcela vyloučena, ale protože přenos dat je šifrovaný, tak by to vypadalo spíš jako šum. V žádným případě to nemůže být jasný a srozumitelný hlas. A taky těch hlasů bylo víc a řekly vždy jen tak dvě slova. Takže žádný cizí telefonní rozhovor... je to fakt divný. Jo a chválím tvůj blog, je tu spousta zajímavých článků, rád sem budu chodit i dál.

pro neznámého. (Satanka, 27. 04. 2007 00:02)

Kdyby se tohle stalo mně, tak bych si řekla, že se mi do hovoru někdo namontoval a mávla bych rukou. Asi proto, že nestuduji elektroniku. Nemám ponětí o tom, jestli je možné, aby se propojily hovory. Ty říkáš, že nemůže jen tak něco mobilní hovor narušit, tedy připouštíš, že něco může. Zase by se to ale neopakovalo a ještě k tomu v jednom místě. Neumím si to vysvětlit. Zkus třeba jiný mobil a nebo se zeptat operátora a říct mu co ti to dělá. Teprve potom, kdyby byla možnost napojení na cizí hovor naprosto vyloučena, bych se začala bát tak jako ty.

hlasy v mobilu (neznámý, 26. 04. 2007 22:53)

Nedávno se mi stala divná věc, která mě vyděsila. Byl večer, ležel sem v posteli a rozhodl sem se zavolat svojí holce. V domě už bylo úplný ticho, a tak bylo dobře slyšet všechno co říkala. Byl už pozdě večer a i u ní v bytě nebyl nikdo vzhůru, dokonce i její mladší sestra už spala. Během našeho hovoru se mě najednou zeptala kdo to tady u mě mluví. Že slyší nějaké hlasy, mužský a ženský hlas... neříkaly žádné souvislé věty, jen vždycky tak maximálně dvě slova. Bylo mi to divný, protože studuju elektroniku a vím že mobilní hovor nemůže jen tak něco narušit, jako třeba vysílačka. Jenže když jsme mluvili dál, tak jsem uslyčel divný mužský hlas jak něco drmolí. Bylo to fakt divný a mrazilo z toho v zádech. Druhý den když sme o tom spolu mluvili, tak mi řekla že tam slyšela nějakého muže říkat dobrý den a ženský hlas zase počítat do 4 ... prvně sem se tomu smál, ale stává se to poslední dobou pokaždý když volám a jen na tom jednom místě ! ... z ničeho nic se z mobilu ozývají hlasy ... mám strach !

fdfd (ffd, 26. 04. 2007 17:58)

je to pravda

nesuď (Satanka, 26. 04. 2007 14:40)

Stručné a výstižné, -- děkuji.

pro toho, kdo neuvedl ani svůj nick (Satanka, 26. 04. 2007 14:36)

Vážený "jnvfn...." děkuji za příspěvek, -- odpovím. Nemáte pravdu že jsou tyto stránky o satanismu,
od toho jsou na netu jiné weby, ale Vám to zřejmě nevadí.Na těchto stránkách se ptám proč lidi věří, proč věří někteří v Boha a jiní v Satana.
Ptám se, proč je v některých věřících tolik zla, že by zabíjeli a upalovali (přesně tak jak to dokazujete Vy) jen proto, že má jiný člověk jiný názor.Škrtáte sirkami, když se ptám na neznámo. Jsou to otázky, které zajímají lidi odedávna,
ale bojí se ptát nahlas, bojí se takových jako jste vy, bojí se fanaticky věřícího člověka.
Je podle Vás Bůh milosrdný, nebo krvelačná šelma, která by Vás pochválila, kdybyste někoho upálil? Bůh je přece milosrdný. Vždyť i sama církev se za inkvizici omluvila a uznala že pochybila, víte o tom?!?!Je to jedna z mála věcí, které pokládám u církve za kladnou.
U prostých věřících jako jste vy však schvalování, nebo vyhrožování upálením považuju za velký hřích, neslučitelný s vírou.
Tohle jsou právě otázky, na které se ptám. Proč to,
co má být dobrem, dělá lidi netolerantní a zlé. Kde se to v nich bere?
Na to mi asi Vy neodpovíte.

nesuď (Jirka, 26. 04. 2007 11:23)

jnv.......: asi znáš citát: po ovoci poznáte strom.
Znáš ovoce? Nesuď strom.

Přestaňte si zahrávat (jnvfnvninbuir, 26. 04. 2007 11:18)

Ona církev moc dobře věděla,co dělá,upalovala-li takovéhle fanatiky.Autory těchto stránek bych se já osobně vůbec nerozpakoval upálit IHNED.Mimochodem Ta Vaše bible inkvizitorů se jmenuje ne jenom Maleus,ale Malleus Maleficarnum.Mohu-li upřímně radit,stránky zrušte a přestaňte se o ttyto věci zajímat.Toto je totiž čistokrevný satanismus!!!A nikdo,NIKDO,kdo si s těmito věcmi zahrává,z toho nevyjde jako vítěz a bez úhony,ale vždycky jako ten poražený a napálený. +

ttttttttttt (roman, 22. 04. 2007 16:25)

ahojky ja bych se chtel zeptat jestli bis nechtela spolupracovot semnou a udelat nakou dohodu? a tak dale !kdystak napis na imail klicroman@seznam.cz

pro Alik (Satanka, 18. 04. 2007 10:09)

Ahojky, to je opravdu zajímavé co píšeš, ještě jsem se s takovým příběhem a popisem nesetkala. Oheň, bažina a bláto znázorňují temnou část tvojí mysli, tomu bych rozuměla. Prosím, jestli můžeš popiš to detailněji. Nejdřív se ti zjevila žena a viděla jsi kůlnu. Tu kůlnu o které jsi předtím neměla tušení, jsi pak opravdu objevila? Existuje? Pokud ano, snaž se o tom místu něco dozvědět, třeba od pamětníků, mohlo by ti to leccos napovědět. Cítíš dotek té ruky kterou ti žena podává? Je chladná, nebo je to dotek živé ruky? Počkám si co mi odpovíš a pak bych se zeptala někoho velmi zkušeného v těchto věcech, aby nám to vysvětlil a případně pomohl. Saty.

Pomoc (Alík, 16. 04. 2007 17:46)

Ahoj, jak už jsem psala vídám ženu. Poprvé jí viděla i moje kamarádka ale pak jsem měla několikrát něco jako vidění, zavřela jsem oči a viděla jí jak stojí ve dveřích kůlny, kterou jsem potom našla v místech kde se poprvé zjevila. Po čase jsem jí viděla znovu a zvala mě dovnitř té kůlny. Když mi někdo podá ruku vidím nejdřív buď ráj nebo něco jako peklo(Ne čerty a oheň ale bažinu a bláto) a potom jak zemře. Zatím se to naštěstí nevyplnilo ale vidím například jak má moje kamarádka nehodu na motorce. Poslední dobou vidím jak jdu k té ženě a podávám jí ruku potom mě ta žena zavře do kůlny. Už nevím co mám dělat, nahání mi hrůzu a prosím porad mi!

NEJSOU PRŮHLEDNÍ! (Alík, 16. 04. 2007 17:29)

Duchové NEJSOU PRŮHLEDNÍ! Vídám ženu která je jen trochu rozmazaná a dá se jí podat ruka!!!

hruza (kiki, 02. 04. 2007 19:36)

nooooooooooo je to hnusne ja verim ze tam neco je ale je to dost desne !asi bych se posrala kdybych to vydela!!!!!!!!!!

ffgfgf (bfgfgf, 29. 03. 2007 18:29)

hafeeeeeeeeec!!!

pro Keishu (Satanka, 25. 03. 2007 13:02)

Takže konkrétně pro tebe se nic mimořádného nestalo a pro babičku to dopadlo dobře. Nelam si s tím hlavu, ale sny, které cítíš jako živé, nebo ty, které ti jakoby něco sdělují, si raději nech vyložit.

pro Satanku (Keisha, 25. 03. 2007 09:10)

Ano myslím že se potom něco stalo myslím že asi o dva nebo tři měsíce později onemocněla moje babička a stou nemocí ležela dost dlouho v nemocnici ale nakonec se z toho nějak dostala a naštěstí stále ještě žije

pro Keishu (Satanka, 24. 03. 2007 21:08)

Takové věci se stávají a je na dotyčném, aby rozlišil, co je sen a co skutečnost. Někdy se takové podivné události stávají, jako by před něčím varovaly. Před rokem není dávno, možná si vzpomeneš, jestli se tobě, nebo někomu blízkému potom něco nepřihodilo.

Skutečnost nebo sen?? (Keisha, 24. 03. 2007 09:06)

No ikdyž jsem předtím psala že jsem ducha neviděla nevím jestli to je tak úplně pravda nebo to byl tenkrát jen sen.Bylo to dávno asi tak před rokem. Šla jsem jako obvykle večer spát nevím už kolik bylo hodin když jsem usnula ale v noci jsem se probudila asi kolem 3 v noci a něco mě pořád nutilo kouknout se na druhou stranu pokoje k oknu tak jsem se otočila a viděla u okna postavu byla černá a vypadala jako muž v klobouku a dlouhém kabátě.Trvalo to asi 5 sekund to podivné setkání potom postava zmizela nejdřív jsem neměla strach ale když jsem o tom více přemýšlela tak jsem se začala více bát že se to ukáže znovu ale od té doby jsem nic podobného neviděla.Dodnes nevím jestli to byla skutečnost nebo jen sen...

:.. (Keisha, 23. 03. 2007 22:54)

Ahoj tyhle stránky se mi strašně moc líbí.Ráda si čtu ty zajímavé příběhy a musím přiznat že i mě se stávají nevysvětlitelné přihody možná to bude tím že bydlím hned u hřbitova.Ale ješště jsem ducha neviděla i přesto ale věřím že můžou existovat.

Není zač (Michal, 16. 03. 2007 12:52)

... děkuji, rád se podělím, toto je fotka,co opravdu nevím,jak mohla vzniknout a v zhledem k minulosti domu ledacos napovídá ale budu rád když se k tomu někdo vyjádří,nejsem rozhodně zarytě přesvědčen že se jedná o ducha a milerád vyslechnu Vaše názory...

pro Michala (Satanka, 16. 03. 2007 12:12)

Děkujem za odpověď, je to opravdu zajímavé. Snímek tu zůstane, možná se ozve někdo, kdo nám k tomu řekne svůj názor, ať to bude fotograf odborník, nebo někdo, komu se stalo něco podobného. V každém případě máš náš dík.

k fotce (Michal, 16. 03. 2007 10:19)

Milá Satanko,v blízkosti žárovka nebyla,jediná co je v okolíosvětluje prostor v povzdálí jak jsou otevřené dveže (resp.je za dveřma). Co se týče rozptylu světla-bylo to focené ve dne,světlo na stěně je světlo od oken, ovšem v místě kde je "úkaz" a kde jsem seděl okna nejsou,ty jsou cca.o metr dál a tak .5-3m za mnou,takže to je ve skulině.... tudíž svíčka,žárovka.. to jistě vylučuji a co se týče lomu světla pochybuji

pro Michala (Satanka, 15. 03. 2007 20:21)

Díky za poslání fotky i popisu místa. Připomíná mi to spíše rozsvícenou žárovku v blízkosti mobilu, vzhledem k rukojeti, která vypadá jako z pevné hmoty a pak také rozptyl světla na stěně. Můžeš to vyloučit?

kam mám poslat také jedu fotku...,?? (Michal, 14. 03. 2007 18:14)

ahoj,písněte mi na voska.m@seznam.cz mám jedno foto mobilem a docela zajímavé

pro Moniku (Satanka, 13. 03. 2007 12:09)

Numerologie je až překvapivě pravdivá, musím s tebou souhlasit. Také mám doma pár kamínků, ale to co píšeš, je dost zajímavé. O diamantu jsi předtím nepsala nic, odkud ho máš?

pro Satanku (Monika, 12. 03. 2007 22:44)

Chtěla bych se ještě vrátit k té "Sandře".Taky hodně uznává numerologii. Zajímala jsem se o ní trochu,než jsem si přečetla knížku "Já, čarodějka."
Přátelům a známým, jakož i mě vychází num. výpočty osobností daleko přesněji a víc na tělo než horoskopy.Numerologie mě poškádlila minulý rok.Jako vše, co se týče přírody, mě zajímají i kameny. Nesbírám je dlouho, měla jsem takové obyč., ale mě se líbily. A teď ta zvláštnost: 6.6.O6 jsem našla první polodrahokam, krásný fialový fluorit.(Teda našla, vyhrabala pod jezem)a světe div se. V knížce je na stránce 66. V srpnu zde byly děsné slejváky, které podemlely starou lesní cestu
a jak si to razím, najdu svůj první achát. Bylo to 8.8.O6. Nebudeš věřit, ale v knížce je zobrazen na str. 88. Ještě musím juknout, na které straně je ten diamant. :-)

pro Denku (Satanka, 11. 03. 2007 20:42)

Mnooo, nevím. Nenapsala jsi kdo křičel. Možná se jednalo o náměsíčného, pak je křik to nejhorší co můžeš udělat, protože se poleká a může se zřítit. Nebo že by zloděj, kterého načapali jak krade na půdě a on hledal na střeše záchranu? Možností je víc, ale křičícího ducha zcela vylučuji.

Co to má znamenat??? (Denka, 11. 03. 2007 11:40)

Stala se mi taková posivná věc normálně jsme všichni chrupkali v posteli když jsme slyšely velký křik podívali jsme se a na protějším domu stál na střeše nějaký divný duch nevím jestli to byl duch,ale byl úplněk.....

pro Moniku (Satanka, 09. 03. 2007 11:22)

Měli bychom se zajímat o dobré i zlé. O dobré proto, že nám to může pomoci a o zlé proto, abychom, věděli čemu se vyhnout. Nejhorší je nevědomost, nebo přehnaná sebejistota. Ty jen přijímáš to, co k tobě přichází a tím nic nepokazíš. To, že se o to zajímáš, neznamená že jsi "praštěná", jsi jen docela normálně zvědavá a snažíš se najít příčinu nebo původ věcí. Tvůj život je o to pestřejší. Přeju ti hezký víkend.:-D

pro Satanku (Monika, 09. 03. 2007 11:08)

Přesně tak, má velký dar daný i geneticky+ na sobě maká.Kniha mě velice oslovila, nebyly tam bláboly, nýbrž fakta ze života nebo spíše ze životů. Také jí obdivuju. Kámoš mi říká, že je dobře, že já s tím nic nedělám, protože se vše odrazí negativně na psychice.Má dáti-dal. Ale myslím si, že když všeho s mírou a rozumně, snad se nemůže až tak moc pokazit. Praštěná jsem stejně, tak co:-D

pro Moniku (Satanka, 08. 03. 2007 23:50)

Sandra čarodějka je dobrodějka. Myslím že hrála taky v semaforu. Byla i v Africe a zajímala se o vúdú. Je to ezoterička a pomáhá lidem. Fandím jí a moc bych se chtěla podívat do její "kuchyně". Hodně toho ví.

Pro Satanku (Monika, 08. 03. 2007 23:24)

Jo, a s tím duchem, myslím, že takovou pozici zaujímá hodně lidí. Touha a strach dohromady. Rozhodně bych se bála je vyvolávat, když tak jen potkat. Četla jsi určitě "SANDRA", já čarodějka.?

pro Moniku (Satanka, 08. 03. 2007 22:56)

Ta tvoje kočka je asi lekavá. Říká se, že se hodných duchů kočky nebojí a vy máte navíc ještě veselého, nebo že by to byl rarášek? Já jsem něco podobného, kromě toho co píšu v záhlaví nezažila. Když bych měla možnost, tak bych se chtěla potkat s duchem toho, koho bych si přála znovu vidět a zároveň se toho bojím.

Duchové pokračování (Monika, 08. 03. 2007 21:15)

Vstala jsem, kočku pustila ven a ta zmizela neznámo kam. Do rána jsem jí neviděla.Zato mě ta ramínka vzbudila ještě jednou, po myši ani památka. Musím říci, že jsem neměla vůbec špatný pocit, spíš pohodový a klidný. Kočka do pokoje ale do konce námluv do už nechtěla, tak jsme jí udělali teplý pelíšek na půdě. O rok později jsem nahoře spala zas, v té samé skříni přípravené dárky , ještě nezabalené, jen v původních šustivých celofánech. Duch se asi přišel mrknout o den dřív, bylo to na noc na Štědrý den, pořád něco šustilo ve skříni. Párkrát jsem vstala, utichlo to, myš opět žádná. Usnula jsem potom jak pařez, s tím, že holt manžel dostane k Vánocům případně děravé slipy. Ráno jsem jen zírala. Sáček, který se dal těžko rozlepit lidskou rukou byl otevřený. Hlodavec by si s tím práci nedělal, pytlík by rozkousal, ne?A tak si myslím, že zde nažíváme s hodnými duchy se smyslem pro humor. Jen přemýšlím, co jim dát k příštím Vánocům, nemám páru o jejich vkusu.:-)

Duchové (Monika, 08. 03. 2007 21:03)

Že v naší staré chalupě straší, je bezesporu. Občas tam něco dupe, dobře, kočky a psi spí u kamen dole, může to být kuna. Po přistěhování sem před 13-ti lety jsme našli kuní hovínka, mohla se vrátit znovu. Zaujala mě však jiná věc. Právě, jak píšete o kočkách a cítění z nadpřirozena. Ujali jsme se dvou koček, jedna měla namrzlá ouška, druhá byla zraněná, obě jsou fit a maji se dobře. Bydlí ale každá v jiné části chalupy, nesnesly se, přišly v rozmezí 7.mi let. Ta starší s dogami v hlavní cimře v přízemí. Protože zde měla mladá nevěsta tib.dogy ženicha, šla jsem spát s kočkou nahoru do pokoje. Byla moc ráda, že se může i zde přitulit, jinak tam kočičky neberem.Bylo to právě po Štědrém dnu, ve 3 ráno, když mě vzbudil lomoz jakoby Loretánských zvonků. V prázdné skříni, kde je asi 15 umělých ramínek (pokoj je pro hosty)se rozklinkaly všechny. První, co mě napadlo, myš si dělá ze skříně tělocvičnu.Ale překvapila mě kočka. Jinak výborný myšilov, celá naježená profrčela kosmickou rychlostí okolo skříně ke dveřím a hystericky se snažila je prorazit.

duchové (loki, 04. 03. 2007 15:40)

Je to hustý jde s toho husí kůže!!!!

duchove (Nik, 25. 02. 2007 12:46)

Ja jsem jendoho videl ale videl jsem ho asi 2 sekundy a pak zmizel když sem ho videl mel sem hrozne mrazeni v zadech takovou zkušenost už mockrat nechci zažít

:-O (Petr, 14. 02. 2007 18:10)

mazec, docela mi to vyrazilo dech.

K fotce duchů (Geri, 02. 02. 2007 23:48)

Nechal jsem tuto fotografii posoudit odborníky přes foto.Odepsali mně že se jedná o dost častý jev. Před objektivem muselo být něco velmi blízko a od toho se odrazil blesk aparátu - tím vznikla ta bílá čmouha. Podle nich např. řemínek fotoaparátu. Musím stopro prohlásit že řemínek to nebyl. Rozhodně nic na místě nepřekáželo. Foceno to bylo v kostele Jánské lázně. Přemýšlím že si tuto fotografii někdy zopakuji abych tomu přišel na kloub. O vadu filmu ani fotografie se ale nejedná. Zdravím všechny milovníky záhad a Saty zvlášť :-))

pro Lenysek (Satanka, 02. 02. 2007 21:50)

Přečti si pozorně co ti Medy píše. Když ti duch na něco odpovědět nechce, neodpoví. Marně by ses snažila. Nech to tak, jak to je.

moje zkušenost a znalost (Pohodička - Medy, 02. 02. 2007 14:00)

Pokusím se vypsat to zásadní, co platí o kontaktu mezi lidmi a duchy. V zásadě lidé dávají energii a duchové přenášejí informace. Obojí přináší problémy, protože duchové někdy berou energie moc a působí migrénu a informace jsou plné balastu a lži, takže i při dobré snaze se přenese lež. Pak jde také o to, že někdy je lépe nevědět. Přenos informace také není snadný a záleží na vůli a schopnosti obou stran i média. Když nechce duch, nic se nedovíš.
Samotný příjem informace pak má mnoho podob. Můžeš jít a šáhnout a máš zcela nečekaně to, co ti chtěl duch předat. Mnohé informace se předávají v intuici nebo telepatii. Intuice je okamžitá myšlenka bez pojmového vyjádření a telepatie je přijetí celé myšlenky v pojmech. V telepatii nelze přenášet neznámá jména, pro přenos jmen se používá kyvadlo nad písmenky. Pro sdělení poselství se pak běžně používá nějaké orákulum, například karty nebo mince.
A co z toho plyne? Nechtějte vědět, co vědět nepotřebujete. Hlídejte si své myšlenky, ať jsou i ony pravdivé a nikomu nepřejte nic zlého.

Pro Satanku... (Lenysek, 02. 02. 2007 12:02)

Moc děkuju :)

pro Lenysek (Satanka, 02. 02. 2007 00:47)

Pokusím se požádat o radu někoho zkušeného, pak ti sdělím.

Pro Satanku... (Lenysek, 01. 02. 2007 17:04)

Není to něco,co si vzal s sebou...On mi hlídá někoho, s kým nemůžu být protože je ode mně daleko...hodně hodně daleko...tohohle jsem docílila způsobem ,,Něco za něco" já mu řekla to co chtěl vědět,a udělala něco,co chtěl abych udělala a on mi podává důležité zprávy...Jenže to špatné říct nechce...A hodinové přemlouvání u desky mně už vážně nebaví...musí existovat způsob jak ho přesvědčit či donutit aby to řekl...

pro Lenysek (Satanka, 01. 02. 2007 13:38)

Ahojky, potřebovala bys vědět něco, co je pro tebe důležité a dotyčný si to tajemství vzal sebou na onen svět? Řeknu ti co vím já. Ty se nejsnáz dostaneš kdo kontaktu na místě kde je dotyčná osoba pohřbená, ale není to tak jednoduché. Za prvé, není to chvilková záležitost, že přijdeš, zavoláš pokecáš a odejdeš a za druhé, musíš být senzibilní, abys dokázala komunikovat na duševní úrovni. Proto si lidé volají na pomoc ty kteří se vyznají a ti zase k tomu potřebují více méně médium. Musíš ale také počítat s tím, že ne na všechny otázky jsou ti duchové ochotni odpovědět. Zkus tu první možnost a když neuspěješ, obrať se na někoho, kdo ti s tím pomůže. Napiš, co a jak se ti podařilo. Přeji ti úspěch.

Zdárec... (Lenysek, 01. 02. 2007 12:56)

Ahoj vypadáte jako inteligentní lidé teda alespon podle těch komentářů určitě budete a tak doufám že mi poradíte...Jsem (řekla bych)už v tomto oboru docela zběhlá ale na tohle si prostě nedokážu odpovědět...Jde nějak zařídit aby vám duchové řekli něco,co chcete vědět,a aby řekli vše co ví a po pravdě???...Prosím poraďte...cokoli...Sem už fakt zoufalá hledám po netu jak zděsilá ale narážim jen na ubohé blogy s debilníma žvástama...moc děkuju...

JA MAM STAKOVICH VECI STRACH (UZOPOI, 31. 01. 2007 16:17)

ME OSOBNE SE NIC TAKOVEHO NESTALO ALE KDIDI ANO TAK ME ODVEZOV DO BOHNIC MAM STRASNI STRACH STOHO

Fotka ducha (Geri, 20. 01. 2007 23:02)

Na dovolené jsem šel s rodinou okolo kostela. Chtěl jsem si ho zevnitř vyfotit, ale modlila se tam jedna stará babička za svou zemřelou dceru - bylo to napsáno na dveřích - zádušní mše. Tak jsem se tam vrátil až když ta paní odešla.Fotka kostela je jasně vydět , ale zcela ji zčásti překrívá jako by napůl shrbená postava zcela bílá jako hustá mlha, daleko hustší než je na Tvích obrázcích.Budeš li chtít pošli adresu kam ti mám to foto poslat. Mám ji doma asi 5 let ale nikomu jsme ji moc neukazovali.Čau Geri moje adresa gendraco@tiscali.cz

Bohoušovi. (Satanka, 13. 01. 2007 13:17)

Přesně tak jsem to chtěla říct. Proutkař je názorný příklad. Taky tuto schopnost má málo lidí, ale jsou takoví. Stejně tak spousty lidí nevnímají přítomnost ducha či jiné existence - jak se to vezme, ale na druhou stranu jsou lidé, kteří tu "jinou existenci" vnímají a dokáží s ní komunikovat.

Satance. (Bohouš, 12. 01. 2007 22:26)

Máš pravdu, pokud něco existuje, musí to jít nějakým spůsobem zaznamenat.Když jsem napsal že duchy nelze fotografovat, myslel jsem že s technikou kterou máme dnes k dispozici.Podívej se na proutkaře, jedná se kolikrát o takovou sílu že ti to skroutí ruce a taky to není dokázané.Pro hodně lidí platí, co nelze změřit a zvážit, to prostě není.

Aura (Satanka, 11. 01. 2007 17:58)

Já to beru tak: Pokud člověk zemře, jeho duše, (energie) přechází do jiné dimenze.
Jestliže je to energie, měla by se dát zjistit, změřit. To co se dá zjistit a změřit,
jde také pomocí přístrojů zviditelnit. Tady jsem se sekla, nedá se zatím zviditelnit,
protože na to prozatím nemáme přístroje.
Aura je také svým způsobem energie,- forma vlnění - jak jsi napsal a lidé ji dokázali zviditelnit.

dušemrtvých (Jiřina, 07. 01. 2007 11:51)

nebyloto,strašidelné,protože,žijí,s,námi.

Odpověď (Bohouš, 16. 12. 2006 11:06)

Je to jiný svět, když nám chtějí něco zdělit mají spoustu možností jak to udělat. Strach také není na místě,ten nám ublíží daleko víc než všechno ostatní.

Satance (Bohouš, 15. 12. 2006 06:17)

Černé zrcadlo mán, na osvětlení je dobrá solná lampa v pozadí a musíš ho poklopit tak oby se v něm nic neodkáželo. Je to jenom taková hračka. Moody o tom napsal knížku. Taky ho to jeho bádání poznamenalo.

Otázka (Satanka, 14. 12. 2006 19:28)

Ano, vyzkoušela jsem zrcadlo i skleněnou kouli. Stejného efektu lze docílit i pohledem na zrcadlení plochy vody. Je to o tom, že tyto předměty v sobě odrážejí světlo a stíny a když je u toho i plamen svíčky a chvíle nehybného soustředění duše, lze vycítit velmi zajímavé věci. Vyzkoušel jste to také?

Otázka. (Bohouš, 14. 12. 2006 14:29)

Vyskoušela jsi někdy magické zrcadlo? Je to zajímavé. Předtava že lze tyto jevy fotografovat je ovšem dětinská. Ne vše vnímáme očima, i když to tak někdy může vypadat.

Recenze (Satanka, 12. 12. 2006 08:52)

Bohužel máte pravdu. Kdyby existovalo něco lepšího, už to tady mám. Spíš to slouží pro vyvolání představivosti.

Recenze (Bohouš, 11. 12. 2006 18:02)

Ty obrázky vypadají hodně lacině.

pro Saty (Gill, 28. 11. 2006 10:42)

Díky saty moc si mi pomohla.Já měla Adama taky moc ráda,možná víc než je v kamarádství běžné.

pro Gill (Satanka, 15. 11. 2006 11:48)

Víš Gill, určitě tě měl Adam hodně moc rád, možná víc než sama tušíš. Když se mu stala ta nehoda, bylo asi jeho přáním, aby byl aspoň jeho bratr ve tvé blízkosti a pomáhal ti. Martin to asi nějak podvědomně cítí. Je to krásný. Přeju ti, abys všechno překonala, byla veselá a abys žila normální život. To je to, co Adam chce.

pro Saty (Gill, 14. 11. 2006 10:40)

Moc děkuju Saty.Máš pravdu,život mi to dost komplikuje,hlavně pokud jde o vztahy.Ať už v rodině,mezi přáteli,tak i s klukama.Nejtěšší to ale bylo na samém začátku.Hodně mě to děsilo,ale Adamův brácha mě hodně podržel a pomohl mi to překonat.
Nevím co bych si bez Martina počala.

pro Gill (Satanka, 08. 11. 2006 10:19)

Ahojky Gill, předpoklady jsi v sobě určitě měla, jen byly v útlumu. Impulsem pro zjištění tvých schopností byl zcela jistě ten medailonek, protože od té doby se datuje ten "Dar jasnozřivosti" u tebe. Víš jaké množství lidí má uschovány památky a drobnosti po svých přátelích a milých lidech kteří zemřeli a jen nepatrnému procentu se stane to co tobě. Nevím jestli je to dar, protože ti to mnohdy bude dost komplikovat život. Budeš vidět většinou negativní věci, budeš cítit snahu pomoci, ale ne vždy se ti to podaří. Jen ti chci říci, říkej lidem jen ty negativní věci, kterým oni mohou nějak zabránit, nebo je zmírnit. Medailonek opatruj a ozvi se mi prosím, až budeš chtít něco sdělit ostatním. Přeju ti hodně síly a děkuju ti za zajímavý příspěvek. Saty.

Já vím (Gill, 08. 11. 2006 09:36)

Asi před 2roky mi zemřel můj nejlepší kamarád,Adam.Znali jsme se snad už od narození a veškerý volný čas jsme trávili spolu.Pak ho přejelo auto.
Po Adamově smrti mi jeho brácha dal Adamův medailonek.Od té doby mám dar jasnozřivosti.Vidím budoucnost,ale lidi mě nikdy neposlouchaj.Začala jsem tedy vykládat karty,tomu někdo alespoň věnoval pozornos.Mé předpovědi se plnili z 95%.Poslední dobou ale vidím budoucnost i bez Adamovo medailonu.
Je možné,že jsem měla dar jasnozřivosti i předtím,jen jsem ho nevnímala?

pro katku (Satanka, 07. 11. 2006 15:14)

Ahojky Katko,
z tvých písmenek je poznat že máš strach. Nemusíš se ale vůbec ničeho bát. Budeš asi vyjímečně senzibilní, ale neděs se, nejsi sama. Něco podobného se dozvíš, když si přečteš příspěvek od p. Sojky, když pomáhal svému příteli s archeologickými vykopávkami na stránce " Tajemno ve třetím tisíciletí." Existují totiž místa, kde se zvláštním duchovním spojením,-- nebo špatným skutkem provázeným bolestí a strachem --něco událo a právě na tom místě lidé většinou pociťují strach a obavy z neznáma, které si neumnějí vysvětlit. Citlivým lidem jako tobě, se vzácně promítne náznak toho, co se v tom místě dělo. Jsou to taková vidění a ta bývají různá, i různé intenzity... Možná jsi stála přesně na tom místě, na kterém opuštěné dítě zemřelo. Není to nic, co by tě mohlo ohrozit, jen něčí duše je smutná a žaluje. Jsi hodně mladá, není jisté že ti tvoje schopnost vydrží až do dospělosti, tak se tím netrap a užívej života. Saty.

zlí domov (katka, 07. 11. 2006 13:13)

jednou sme se prestehovali do mesta ktery vubac neni na mape jednoukdyz jsem sla do skoli tak sem musela jit lesem a najednou jsem uslisela plac a na zemi lezelo mrtve dite kdyz jsem to rekla kamosce tak mi rekla ze v tom lese pred 15leti stra tilo male dite kdiyz ho nasli tak se ozival z neho detsky plač fakt nevim co si mam myslet pomoz mi

pro S (Jana, 04. 11. 2006 15:54)

Je mi 22let....a před Vánoci se o to asi pokusím,každopádně určitě napíšu....

pro Janu (Satanka, 04. 11. 2006 11:13)

Milá Jano,zažila jsi něco krásného.Zažila jsi kontakt s druhou stranou našeho bytí a teď už " VÍŠ ". První slova tvojí maminky dokazují, jak velice vás i tebe měla ráda i přes některá nedorozumění, která jsi naznačovala. Podáváš také důkaz, že jsou okamžiky, kdy hranice mezi námi a tou druhou stranou není neproniknutelná. Tvoje maminka projevila přání, chce se s vámi opět setkat. Udělej to, přinese vám to jen dobré a važ si toho, jen málokdo to zažije. Já tě prosím, aby ses mi potom opět ozvala a řekla mi o dalším setkání pokud možno co nejvíc. Kopíruju tvůj příspěvek a dávám do na stránku - tajemné příběhy, aby si ho přečetlo víc lidí. Jen malá otázka,- kolik ti je let? Děkuju ti že jsi napsala, je to moc krásné a přeju ti odvahu i sílu maminku zavolat. Saty.

maminka (Jana, 03. 11. 2006 16:37)

Budöu tomu už dva roky co moje matka zemřela....nikdy jsem s ní neměla příliš dobré vztahy a přesto , když jí usmrtila těžká nemoc, cítila jsem určité břemeno na své duši...ani jsme se nerozloučili a naše poslední slova byla opět plná výčitek a nadávek..........
......moje kamarádka zkoušela se svými kolegyněmi z práce vyvolávat duchy.Říkala mi abych tomu věřila,že je to opravdu možné...neveřila jsem ...jednou se mě zeptala,jestli by mohli vyvolat mamku se kterou se mimochodem taky úzce znala...nevadilo mi to, ale chtěla jsem důkaz, který by opravdu potvrzoval to, že "se to povedlo".Řekla jsem jí ať se zeptá kdo byl na její svatbě za svědka jí i tátovi....sama jsem to nevěděla a tak nehrozilo, že bych si něco vsugerovala....
....přišla o den později, že s ní oprvadu mluvila,byla neskutečně šťastná a plná dojmů.Odpověď na moji otázku zněla Jana a Pepa.Nevěla jsem o koho se jedná a tak jsem se šla zeptat táty,řekl oprvadu že mámě byl strýc Pepa a tátovi sestřenice Jana.
Měla jsem rozpolcené představy a myšlenky...otec taky...avšak on jí zasvětil celý svůj život a tak ho taky mrzelo že se s ní nemohl rozloučit...rozhodli jsme se jí tedy vyvolat znovu...já,bratr,táta a kamarádka Lenka....
deska s abecedou a číslicemi ležela na stole na ní položená sklenička a všude přítmný svíček,ruce se mi chvěli a srdce bušilo jako o závod,nevěděla jsem jestli věřit nebo ne,Lenka byla medium a tak ji poprosila aby přišla mezi nás...nejdřív se nědělo nic ale po chvíly se sklenička dala do pohybu a mě vyhrkly z očí slzy....její ¨první slova byla...MÁM VÁS RÁDA...měli jsme strach aby to byla opravdu ona a tak se jí táta zeptal jestli ví co jí dal do urny,nikdo jiný než on (a máma)to nevěděli...byl to růženec a křížek....neuvěřitelné,řekal mi že si koupím auto a opravdu se tak stalo.řekla mi co v danou chvíly dělá můj přítel a řekla kolik dostane táta peněž za nemocenou...do koruny přesně....neuvěřitelné,povídali jsme si téměř tři hodiny a když se blížilo ke dvanáctý sama řekla,že chce odvolat....
...po té co jsme jí odvolali,tak nás všechny strašně bolela hlava a byli jsme hrozně vyčerpaní,ale šťastní,že jsme se s ní mohli rozloučit.Řekla nám,že chce ještě vyvolat,ale mi už jsme to neudělali z důvodů toho,že jsme se báli.Ačkoli jsëm s ní neměla dobré vztahy a trápili mě do té doby výčitky svědomí,teď usínám s klidem a s tím, že je jí "tam" dobře.Tohle se stalo před rokem...včera jsem byla na hřbitově zapálit jí svíčku a začala jsem brečet jak se mi stýská,myslím,že jí v blízké době opět vyvolám...chybí mi...

pro Karola (Satanka, 03. 11. 2006 12:37)

Ahojky, tu fotku jsem dostala a její původní zdroj se asi těžko dohledá, protože je hodně přeposílaná. Jak jsi dopadl s tím, focením, máš něco zajímavýho??

!!! (Karol, 01. 11. 2006 22:08)

ta fotka ducha s mladíkem nevíš jakej má zdroj? na dušičky du na hřbtov fotit digošem schválně jestli tam aspon budou ně jaký spiri tuální prstsnce.....

??????? (???????, 29. 09. 2006 20:10)

je to hustý

chci vidět duchy ! (Kasandra, 29. 08. 2006 18:33)

já sem se ještě s duchama nesetkala ale chtěla bych :-)