Jdi na obsah Jdi na menu
 


fiku (ratka, 12. 11. 2010 18:19)
zvlastni, ze mineni okoli je pro tebe tak dulezite. odhalovat protejsky je uplne k nicemu. protejsek nejsi TY. To co je dulezite je tvoje nitro, sam sebe by jsi mel odhalovat. sam sebe poznavat. protoze sam se sebou zijes a sebe poznavas. ti druzi jsou pak tvojim zrcadlem. nejsou tak duleziti jako TY. oni se jen zrcadli. v tvem pohledu.

sebetrýznění? (fikus, 12. 11. 2010 16:34)

hm, to mne nenapadlo. Hádku jsem nevyvolal, ale použil jsem důvod k ní, který mi dal Jan svým zájmem o internetové vztahy. Rozběhl jsem hádku, mé slovní hrubosti podpořily vznik neobvyklé atmosfery, která podpořila a podnítila nestandartní komunikaci a to celé byl záměr. A to mi stačí, abych si pro sebe mohl udělat své vývody, které jsou důležité zatím jen pro mne.
Kdysi za komárů, jsme dělali amatérské divadlo. Tenkrát byla doba, kdy se začalo experimentovat s divadélky malých forem a se zapojením diváků do děje. Režiserka tenkrát přišla s nápadem, který komentovala slovy: diváka musíš posadit na prdel, aby byl ochoten spolupracovat. Je to metoda, která je drsnější, ale vede rychle a spolehlivě k cíli. Občas, když potřebuji vědět, kdo je kdo, používám tuto metodu. Je to riziko, občas se stalo, že jsem neodhadl správně protějšek a dostal po držce. Ted se mi to už nestává:-)
Nu a tady jsem udělal to samé. To je celé. Klidně mne můžete obvinit z manipulace a budete mít pravdu a zasloužím si i nějaké peprné protireakce-jsem s tím srozumněný. Odpovědnost jsem vzal na sebe tím, že mám vyložené od začátku karty na stole. Opilý jsem skutečně nebyl. Ale to už není tak důležité.

Jane (ratka, 12. 11. 2010 12:26)

vubec nevim proc se to nezobrazilo, uz se to stalo i u radka. jakoby tam sedel nejaky trpaslik a rozhodoval o me beze me.

Jane (ratka, 12. 11. 2010 12:17)

proverim co se deje. me prislo divny ze mi nikdo tak dlouho nepise. blog je blba adresa, ale lepsi adresu si neumim najit. asi nekdo rozhoduje za me beze me.

Radce (Jan, 12. 11. 2010 12:02)

Nejde mi dávat příspěvky na tvůj web.Spamuju i když nepíšu.Je to tajemnější než zde.

MIrku (ratka, 12. 11. 2010 08:15)

diskuse s tebou je urcity druh sebetryzneni. u me dobry :o)

Jane (ratka, 12. 11. 2010 08:05)

jasne ze jsme uvazovala. jelikoz tak nejak mi tento zpusob uvazovani vyrostl jako rohy :o) co jsem mohla udelat (pripravit) jinak. vic pred,min vzad nebo naopak. nakolik je hloupsti jinych moje vlastni hloupost. Kdyz se ti stiraji hranice muj/tvuj tak se cizi chyby se stavaji vlastnimi. zatim nevidim jine reseni nez zadne cizi hloupe chyby nedelat a kdyz uz jeudelam tak nad nimi za pochodu hluboce zaplakat. placu celkem dost a je to ocistne.

Radce (Jan, 12. 11. 2010 07:29)

Neřikej mi žes nad tim ani na chvíli nezauvažovala.Nést vinu.Já myslim žes to celé měla od začátku připravené.Abys nemusela zdlouhavě a slizce dokazovat hloupost druhého,vyvolala si hádku,byla sprostá,opilá a nedochůdče,následně vymyslela konev a nakonec to vzala na sebe.Čerpala z jediných skutečných transparentních prožitků světa.Ze svých.Žes to chtěla,přiznej se...:-))

Ratce (fikus, 12. 11. 2010 01:08)

v pohodě, nejsem namyšlenej frajer z Teplic,....................jsem jenom namyšlenej frajer 47 z Trnovan.
Ale jinak dobrý Ratko, jsi v pohodě, a tvoji kamoši také ne?

pro tebe Klaudie (čaroděj, 10. 11. 2010 20:29)


Víš je nás mnoho lidí kteří se nestydí za slzy či pláč,člověk jak píšeš se zapomněl radovat a smutnit,ty to ale umíš to vím.
Víme že mi lidé jsme opičky našich zvyků ,v práci řekne šéf hovadinu a okolo stojící se smějí,ale komu a čemu,?sami sobě.
Chceme být tvrdý a silní ale proboha proč?jsme od přírody jací jsme,smějeme se,milujeme se,pláčeme a radujeme se,kdo nám to zakáže ,kdo???
Vím že ty se smějěš moc ráda a hlasitě,tak to dělej,jdi po městě a usmívej se a uvidíš ten poprask,podívej se na někoho a s úsměvem mu řekni Dobrý den,a on odpoví a bude štastný,jako jsi ty ale neví proč to tak najednou přišlo,ty jsi mu dala obrovský dar,Úsměv.
Doma si povídej sama se sebou,pískej si a směj se,čemukoliv a kdykoliv,potom přijdeš na to že darovaný úsměv se tě navrátil ale mnohonásobně větší.
Úsměv prohloubý tvých očí zář,úsměv zažene chmury,úsměv dokáže zázraky a úsměv dokáže odhodit balast z naší duše.
Moje rada,klidně se mi směj je to od tvého srdce a já to ucítím.
Ahoj a děkuji za úsměv

omg!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (lol, 10. 11. 2010 15:48)

(ten nadpis mě tan naskocil nepsal sem ho :D) pochybuju ze to psala........

fiku (ratka, 10. 11. 2010 13:43)

moje sebevedomi nezavisi na penezich. dost me trapi kdyz se lide hadaji a me prijde ze je to moje vina. ale to je jen iluze. neni to moje vina. (takze se musim furt povzbuzovat)


 

pro Bandy (Saty, 15. 02. 2010 09:55)

 

Bandy, jsi sám živý důkaz pravdivosti mých slov. Ty jsi byl už tolikrát zaláskovanej, jsi tu pořád a živej až moc, takže přiznej, že v lásce jde o něco úplně jinýho.

pro Bandyho (fikus, 13. 02. 2010 23:58)

to bylo dost dobrý Bandy!

Saty (Bandy, 10. 02. 2010 23:59)

O tom panenství to je hezký.
Tak to mi zkus naznačit o co při lásce jde, když ne o život.

pro Bandy (Saty, 09. 02. 2010 00:29)

Láska to měla a má jednoduchý, nejde při ní o život, nanejvejš o panenství.

pro Fikus (Saty, 09. 02. 2010 00:27)

Já když si jen představím třeba bouračku se zraněnejma, tak jdou na mně mrákoty. Zatím jsem měla kliku, bouračky jsem viděla, ale jen lehčí, musím to zaklepat. Kdyby se ale opravdu něco stalo, vím že v tu chvíli se v člověku zmobilizuje síla a odvaha, nepřemýšlí třeba o tom že by to bouchlo a snaží se pomoct. Až potom v klidu, když mu všechno projde hlavou, tak se rozklepe.

fikus (Bandy, 06. 02. 2010 15:32)

Láska je v lidské fyziologii jediné, co udělalo kariéru.

pro Bandyho a Saty (fikus, 01. 02. 2010 13:35)

:-):-):-),..pro Bandyho. Profík záchranář,-taky se v tom neumím představit. Ale už jsem si vyzkoušel pár jednorázovek a byl jsem docela překvapenej svojí chladnokrevností. Ale potom to bylo na panáky:-( Tenhle obor lidský činnosti snad nikdy nebude doceněný. No jsme jenom lidé!

Pro Fikus (Bandy, 01. 02. 2010 01:21)

Muž nikdy nedokáže ovládnout vlastní penis. To umí holky. Nebo jiní kluci.

pro Fikus (Saty, 28. 01. 2010 09:21)

Jsou okamžiky, kdy nemáme čas přemýšlet co udělat, ale musíme jednat. V těch okamžicích se projevíme takoví, jací opravdu jsme uvnitř. Buď potvrdí, že to co si o sobě myslíme je pravda, nebo to vyvrátí. Možná nás samotné překvapí, kde jsme vzali odvahu, kterou jsme dosud u sebe neregistrovali, nebo naopak zjistíme, že smysl pro spravedlnost nám chybí a na jeho místě je lhostejnost. Myslím tím situace, kdy můžeme něco udělat a neuděláme nic. Taky obdivuju zdravotníky a záchranáře, jen si myslím, že empatie nemá ve chvílích zásahu místo ani čas, je to především profese a poslání. Samozřejmě k tomu patří, že v určitých chvílích se musí ovládat. Napsal jsi upřímně, že "to" umíš ovládat a pak jsi ještě upřímněji přiznal, že někdy ne. Jako záchranář bys asi nevyhovoval, ale jako mužskej...v pohodě.:-D

k tema ..bezejmenní.. a tak (fikus, 27. 01. 2010 17:21)

Sounáležitost a vcítění -/altruismus, empatie /,...tyto vlastnosti nebo snad i schopnosti získané během prožitých situací, považuji za zásadní lidské kvality. Dnes vím, že různí lidičkové k nim mají rozdílný přístup, který může být výrazně podmíněný dětstvím, mládím, zkušenostmi. Pro mne tyto vlastnosti jednu dobu byly zátěžové. Uvnitř jsem se bál, že jsem vyvrženec. Sehnal jsem si na doporučení zkušených lidí z oboru informace a ty mi pomohly najít pro sebe polohu, která na mne nebude působit sebedestruktivně. Obdivuji zdravotníky od až po, kteří sobě tyto vlastnosti ponechají i přes tuto zátěž. / Především profesionály./ Osobně se také neohlížím při ,,samaritánství,, na okolí kdo všechno se přidá. S realitou váhání či neochoty nebo nechutí dnes počítám. :-) A k tomu penisu?:-) :-) Prohlašuji, že to umím ovládat,....ale někdy ne :-)

pro Bandy (Saty, 09. 12. 2009 17:29)

Máš patent na to, abys rozesmál. Boduješ.:-DDD

Monika (Bandy, 07. 11. 2009 10:40)

Připomenila si mi přéhodu z dávné minulosti. Kámoš sbalil holku, dost kus a vše bylo na dobré cestě. Jenže jemu se chtělo strašně čůrat. A styděl se to říct. Připadalo mu to ponižující. Křížil nohy, přešlapoval až už to nešlo.!Promiň", řekl a odcházel. "Kam jdeš", zeptala se ona. A on na to:"Promiň, ale musím jít podat ruku příteli, s kterým bych tě rád brzy seznámil."
Po nějakou dobu to bylo mé oblíbené úsloví.

milé dívky (čaroděj, 05. 11. 2009 12:30)


Jste moc nádherné nato aby vám někdo i nevědomky chtěl ublížit.
Já vím že jsem kapku šlápnul jinam ale ono příjemno je příjemno,pokud nás máte moc rádi tak jde naprosto ale noprosto vše,souhlasím s povídáním tvým a přidávám pokud mohu.
Lidská duše je krásná a hodnotná,nikdo si ani v nejmenším nesmí dovolit ponížit druhého ani myšlenkou.
5íká se že láska dokáže zázraky a ty jsi to potvrdila,jsi milá a hodná.
DĚKUJI TĚ.

xxx (Monika, 04. 11. 2009 10:19)

Viděla bych to závěrem takhle: "malý příteli, děj se vůle tvá".......mrk....:-D

abych se priznala carodeji (ratka, 03. 11. 2009 08:11)

cela dikuse zacala tak nejak z jineho konce. mam dobrou znamou a jeji muz je ochrnuty od krku dolu. Ona si ho jiz v takovemhle stavu brala a maji spolu dve zdrave deti. On neciti vubec nic a tudiz ani nemuze neco nejak ovlivnovat. presto deti maji prirozenou cestou.
pry to funguje na principu prirozenych reflexu tak jak jsem se pokousela zde to vysvetlit :o))

TY decka jsou fakt jeho :o)) kdyby jako nekdo to chtel zpochybnovat.

Se mnou to ma spolecneho akorat tolik, ze me to zajima. Treba se mi to jednou (nekdy v daleke budoucnosti) bude hodit :o)))
mejte se vsichni fajn

radka (čaroděj, 02. 11. 2009 21:39)

Ano žena muži ráda poskytne svou pomoc,jak levá či pravá ruka nebo to ostatní co dokáže velice mistrně ovládat.
Je to velice účinné a milé,mi milujeme ženy a oni občas nás či naše postavení.
Pokud ho postaví,ale to je jiná povídka.
Jste krásné nahé ale jste i tajemné bez šatů.
 

ratka (Bandy, 02. 11. 2009 14:50)

Jistě. Z cizí vůle jde stopořit kde co kde komu. . Jen automatický proces ve vlastním těle nejde ovlivnit vlastní vůlí. Buď je to automaticky nebo jinak. Proto se domnívám, že od Richarda to byl protimluv.

Bandy (ratka, 01. 11. 2009 20:15)

Puvodne byla rec o tom, ze ti ho nekdo postavi ze sve vule nikoliv ze si ty budes neco ridit sam :o))