Jdi na obsah Jdi na menu
 


Monika (Bandy, 21. 02. 2009 01:45)

Já raději Bobka:"Pojď stoupat jak dým, až tam,kam jen ptáci mohou."

Čaroději (Monika, 17. 02. 2009 12:48)

Ahojky,tak jsem přemýšlela, když jsem teď přišla domů, jestli nejsem fakt anděl-lítá ze mě totiž peří (případné poznámky o jistém živočišném druhu nevadí, měli jsme děsně chytré slepice :-D:-D:-D)...a není :-(......:-D, natrhla jsem si někde péřovku. :-)

Ale vážně - zase svým způsobem trefa....vzhledem ke znamení, numerogickému výpočtu a nátury jsem dost často v oblacích. Nutno podotknout, že jsem se tvrdě naučila hladkému přistání na zem a odpich zpět nahoru je tudíž bezstarostný. To já moc ráda.:-)

A navíc za vše hovoří písnička od Věry Martinové, kterou moc ráda hraju........"tak pojď se toulat oblohou, kam ti bez křídel nemohou.........."

vám povídá (čaroděj, 04. 02. 2009 18:44)


Jste opravdu moc miloučtí,ale žena v tunice no to je pohled pro bohy,PROTO NA oLYMPU ŽENY BOHYNĚ NOSILY JENOM TUNIKU A TO VELMI PRŮSVITNOU.
Víš Bandy tobě sedí tuniky bervy temně rudé jenom proto že máš silnou vůli a povahu dobrou.
Jsi jako zemitá čakra,také tak prudký a vášnívý až krutý,pochopil jsem to ale až ted a za to se ti omlouvám,můj příteli.
Monika je obláček na nebi to modrém,plave si tam oblečená do jemné záře slunečního světla a mlhy které dokazuje její nádheru a vnitřní vyrovnanost.
Satanka,je oděna do zářivého odlesku ohnivé barvy její vnitřní krása která jde spolu s ní a dokazuje její vyrovnanost a sílu.
Vás jsem potkával tam v těch místech kde jsem se ocitnul a po určitou dobu byl,všichni jste mi pomohli nazpátek a proto toto vše je napsano.
Jsem s vámi moc rád,proto se bude k vám moc rád vracet

Čaroději (Bandy, 01. 02. 2009 01:43)

Tam, kde ženy nosily tuniky, muži měli tógy. Já mám několikery kraťasy a tógu, když lezu ze sprchy. Tunika se mi neuplatnila ani jako noční košile. Měl jsem vždy holý zadek. Tak spím nahatý. Přijde to na stejno.

pro čaroděje (Saty, 31. 01. 2009 12:29)

Přidávám se k Monice čaroději, ráda tě tu vidím. Chtěla bych, abys nemizel a zůstal, jenže vím, že to nejde. Odcházíš, aby ses zase za čas vrátil. Díky za každý tvůj návrat.

čaroději (Monika, 26. 01. 2009 23:07)

Buď zdráv, taky jsem ráda, že jsi zase tady. :-)
Koukám, že zase trefa, asi máš na mě kliku, ten obláčkový ohoz docela sed. Nemyslím tím, že bych byla svatá. Ale jsem zpátky a moc ráda..........:-)))

(čaroděj, 24. 01. 2009 15:31)


Moc rád jsem opět mezi vámi tady,ted už je to lepší a bude to ještě lepší až odezní nepříjemné okolnosti.
To že Bandy tvrdí že nenosí roucha,jenom kratasy tak říká pravdu,protože tunika dosahovala jenom ke kolenům.
Ženy v tunice jsou nádherné,mají na sobě oblečení a přitom jsou tak svůdně přioděné že nám připadají božské.
Tam co jsem se nějakou dobu pohyboval jsem poznal mnoho krásných lidí,nejenom duchovně ale i doslova.
Potkávám ženy jsou nádherné a svádivě dovádivé,ale
život je o něčem úplně jiném,krása a svůdnost je dobrá pro lásku a milování,žena pozná sama jak svádět,muž se nechá rád svádět.
Tam kde moje druhá bytost byla tak tam se plnilo každé přání,každou maličkost tam splnol ale nevíme kdo to udělal,je tam ticho a pohoda a lidé se tam jenom usmívají.
Později budu zdílnější pro vás všechny,jinak vám moc a moc díky za pomoc,vaše bytosti mě pomohli abych se navrátil sem k vám.
Děkuji vám všem.

Saty (Bandy, 23. 01. 2009 08:55)

V létě kraťasy. 9 měsíců v roce kraťasy. V létě odložím jen ponožky. A neholím si hlavu. Kvůli sluníčku. Na superlehko si netroufám. Takže opatrně s tím skákáním.

pro Bandy (Saty, 19. 01. 2009 23:57)

Přiznávám že mezery mám, ale budiž mi polehčující okolností, že na SuperMaxu a Jetixu vypadal Tarzan tak, jak jsem ti ho popsala...jo a ještě krásně jodluje. Na Hanou se určitě podívám, jen nevím jestli to stihnu v únoru. Musím se tě ještě zeptat jak chodíš oblečenej v létě, když teď nosíš kraťasy. Já jen až uvidím někoho na superlehko, abych mu neskočila kolem krku v domění že jsi to ty.

Saty (Bandy, 19. 01. 2009 23:34)

Tož takovou mezeru ve vzdělání bych nečekal. Vzpomínám-li správně lord Greystock se pohyboval velmi obratně v civilizované a vysoké společnosti. Frak i smoking chápal jako běžnou součást šatníku.Hrál tenis. Co ??? Jen touha po džungli ho od této společnosti oddělila. Odpustil jsem filmařům i Christoferu Lambertovi zcela zcestné pojetí Tarzana. Tarzan podle původního textu neby blbeček s opičími reflexy. Dnes už ovšem není nejmladší. Pralesy nejsou co byli a zvířata se pohybují jinde. Přijď na Hanou. Chlap v kraťasích a botaskách v únoru jsem já nebo Tarzan. Není jiná volba.

pro Bandy (Saty, 19. 01. 2009 08:02)

Tak nevím, Tarzan měl jen koženej pásek kolem beder a na přilehlejch místech. Nějak si ho v kraťasech a botaskách nedovedu představit a to mám docela bujnou fantazii. Škoda že čaroděj neudělal fotku, musela to bejt pecka.:-DD

pro čaroděje (Saty, 19. 01. 2009 07:54)

Kde jsi zase lítal čaroději? Podle toho co píšeš, jsi byl asi v zemi královny Mab. Muselo to tam být hezký, když ti návrat tak dlouho trval, ale řekni, není to přece jen tady hezčí? Vítej zpátky.

Bandy (d.a.sha, 16. 01. 2009 17:50)

Vždyť mě znáš Bandy....tobě je dovoleno vše;-)

čaroději (d.a.sha, 16. 01. 2009 17:48)

kuk;-)čaroději moc ráda tě zase čtu;-)

Bandy (Daša, 16. 01. 2009 00:12)

Já v to taky věřím, Jen má skromnost mi nedovolí. Ještě pohladit vlásky a pusu na čelo.

Čaroději (Bandy, 16. 01. 2009 00:10)

Tož, vitaj, chlapíku statečný. Já věděl , že se Tě dočkám.
Jen ses přehlíd. To s tou šerpou byla moje žena. Já byl to fousatý v kraťasích a botaskách od ťamanů. Než jako vládce spíše Tarzan.(Myslím toho blbečka z džungle)

pro vás milé lidičky (čaroděj, 15. 01. 2009 15:33)


Vám všem na tomto netu přeji nádherný nový rok a nový život,jako ten můj.
Moc vám všem děkuji že jste si na mne vzpomenuli a palce mi drželi,není věru lehká cesta nazpátek ale vyplatí se,tam co jsem se pohyboval mnoho dní jsem potkával samé miloučké bytosti.
Potkal jsem vás tam všechny co znám odsud ač tomu neuvěříte ale potkal,,,d.a.sha-no to je parádnice a jak jí tam slušelo,sladila nádherně barvy své tuniky s tělem svým,Bandy-byl jsi tam jako vládce oblečen do krásných a měkkých látek a okolo pasu jsi nosil modrou blankytnou šerpu.
Saty - okolo ní tančila ohnivá záře z jejich šatů,leskli se jak živý ohen.
Potkal jsem tam i Moniku-ale ta měla šaty jak z obláčku šité,a mnoho jiných jsem tam potkal,hudba tam hrála a všichni jsme tančili tanec ŽIVOTA,tanec který je nám všem tak drahý,.
Odemne je to pro dnešek vše,nezlobte se na mne že takto narušuji vaš druhý život,ALE ŽIVOT JE SEN A NIKDO SE NECHCE PROBUDIT.
Mám vás ženy každou a dohromady velmi rád,jste mojí oporou a budete jí už jednou provždy.
Čaroděj

Bandy (d.a.sha, 11. 01. 2009 10:51)

NIC není nikdy marné...ty ani nevíš,že u mě jsi vyprávíš mi pohádky a posíláš dobrou noc....nebuď smutný ...zrovna včera jsem si tohle přečetla na dobrou noc;-)

Daša (Bandy, 10. 01. 2009 23:43)

Smířil jsem se s tím, že hledám marně. Je mi z toho smutno, ale jen přiměřeně. Rád bych na Tvé pelesti poseděl, pověděl Ti pohádku a počkal až usneš. Jak jsem si už zvykl.

Saty (d.a.sha, 10. 01. 2009 21:24)

Ale joooo Saty máme se všichni rádi....možná si to jen málo dokazujem ...málo o tom píšem....;-)

Bandy (d.a.sha, 10. 01. 2009 21:22)

Bandy ty už od loňska hledáš tu postýlku?....:-D

všem (Saty, 09. 01. 2009 17:57)

Sakra tady to to nějak utichlo, copak nikdo nemá nikoho rád? Nikdo nikoho nemiluje?? To bych se divila!!!

Daša (Bandy, 27. 12. 2008 23:32)

Zas mi trvá odpověď dlouho. Já jen hledal, ve které ležíš postýlce.

pro čaroděje (Saty, 25. 12. 2008 23:03)

Milý čaroději, poznala jsem oboje a myslím, že i tyhle stinný stránky patří k životu mezi lidmi. Vetší umění je přijmout to jako něco, čemu se nevyhnem. Ptala jsem se kamenů a ty mi řekly, že v lednu se vrátíš. Budeš stále odcházet a zase se vracet. Jsi jako voda které se do cesty postaví překážka, chvilku trvá, než si najde jinou cestu.
Přeji ti hezké poslední dny roku a v lednu...vím, že se tu opět všichni s tebou rádi sejdeme.

čaroději (d.a.sha, 25. 12. 2008 20:21)

držím palečky ať zase nastanou jen sluníčkové dny;-))))

Jardo,Čaroději (Bandy, 23. 12. 2008 23:24)

Nevím co se dějě, ale přeji Ti, aby to dobře dopadlo. Aby sis užil Vánoc a na jaře se sejdem na zelené louce. Hodně štěstí chlape. Jsi přece Čaroděj.

pro Satanku (od člověka čaroděje, 23. 12. 2008 13:22)

Satanko mám vyřídit toto,ČARODĚJ TOBĚ OSOBNĚ PŘEJE ABY JSI NIKDY NEPOZNALA NENÁVIST A ZLOBU.
TVOJE HVĚZDA SE ZAČÍNÁ PRÁVĚ TED ROZSVĚCET,AŽ POJEDEŠ TAM KAM JEZDÍŠ MOC RÁDA TAK TAM NAJDEŠ PROČ JSEM PRYČ.
PŘEJI TĚ ABY JSI MĚLA NA SVÁTEK VÁNOČNÍ NOC SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ,NENÍ TOHO MÁLO ANI MNOHO.
NA NOVÝ ROK A NÁSLEDUJÍCÍ ROK SE DÍVEJ JAKO NA ROK NEDĚJE A ŠTESTÍ,JÁ SE TAKÉ TAK DÍVÁM A POKUD DOVOLÍ TI JENŽ JSOU NÁM NAKLONĚNI TAK OPĚT SE SEJDEME.
TOTO VŠE TI MOC PŘEJU A TÍM SE LOUČÍM.
JARDA

vám všem (vzkaz od člověka čaroděj, 23. 12. 2008 13:00)


Přeje vám všem tady na tomto vebu vše nejkrásnější a nejmilejší ,říká že mu zde mezi vámi je velmi nádherně.
PŘEJE VÁM POD STROMEČKEM KAŽDÉ SPLNĚNÉ PŘÁNÍ,LÁSKU,NADĚJI A DLOUHÝ ŽIVOT,VĚŘÍ ŽE POCHOPÍTE JEHO PROZATÍMNÍ NEÚČAST A TĚŠÍ SE AŽ OPĚT MEZI VÁS SEM VSTOUPÍ.
ŘÍKÁ ŽE NIKDY NEPOZNAL TOLIK NÁDHERNÝCH A MILOUČKÝCH LIDÍ A MOC HO BOLÍ ŽE ZDE NEMŮŽE ALESPON OBČAS BÝT.
NA VÁŠ NOVÝ ROK 2009 SI PŘEJE ABY JSTE SI NA NĚHO VZPOMENULI NEBOT ON PEVNĚ VĚŘÍ ŽE SE SEM MEZI VÁS VRÁTÍ.
Je to opravdu smutné vyřizování ale věřme tomu že se vše splní tak jak si on ČARODĚJ moc a moc přeje.
Od něho je to vše a doufá že na něho nikdy nezapomenete.

Bandy (d.a.sha, 20. 12. 2008 21:44)

No Bandy...že ti ta odpověď,ale trvala...nic nezahazuj a jdem na to.....myslím na tu pohádku...;-))))

Daša (Bandy, 20. 12. 2008 08:38)

Jsou chvíle, kdy rád vyprávím pohádky. Někdy jsem dokonce rád, že je musím vyprávět. Říkám tomu milostný folklór. Sezóna sem, sezóna tam. Tolik let jsem se to učil a teď to mám zahodit ?

Bandy (d.a.sha, 04. 12. 2008 21:06)

Bandy je vidět,že se vyznáš,ale na mě bys musel opravdu ještě s pohádkou...i když už možná mám po sezoně:-D:-D

Daša (Bandy, 04. 12. 2008 20:04)

Na pohádky opatrně. Když je dívce 6 let, uložím ji do postýlky a vyprávím ji pohádky. Když je dívce 16, vyprávím ji pohádky, abych ji mohl uložit do postele. Když je ji 26, jsou pohádky většinou zbytečné. Když je ji 36, vypráví Ti pohádky ona, aby si tě mohla uložit. A 46 ? Vymejšlíš si pohádky abys nemusel do postele. On fotbal je někdy důležitější.

Tomáši (Bandy, 04. 12. 2008 19:56)

Naprosto správně.Amor je bůžek. Amo je od milovati.

re: (tomáš, 02. 12. 2008 18:24)

nemá tam být místo ODI ET AMOR jenom ODI ET AMO ????

Čaroději (Bandy, 01. 12. 2008 00:15)

"Esprit", znáš ?

všem vám milé dívenky a ženušky (od čaroděje, 30. 11. 2008 19:47)


Od člověka jménem čaroděj,moc vám přeju pohádky které jsou vaše,rád vám budu povídat v noci pohádky,rád vás budu ovívat jemnými vánky snů.
Po dobu co moje bytost nebude tady s vámi,vám bude posílat své nejkrásnější a nejhezčí pohádky.
Moje bytost se zasadí o pohodu a klid a lásku.
Jsem tady a budu zde opět ,mějte mě rádi a vzpomínejte na mne.

čaroděj (d.a.sha, 29. 11. 2008 17:21)

TY LICHOTNÍKU;-)...BUDEŠ NÁM KAŽDOU NOC VYPRÁVĚT POHÁDKY?TAK JÁ SE HLÁSÍM JAKO PRVNÍ:-D...ČARODĚJKY PROMINOU:-D;-)

Saty (Bandy, 16. 11. 2008 22:52)

Mám na mysli slušně vychované lidi a ne neurvalce sahající na Václaváku ženě kamkoliv. Premisa je, že jde o dva lidi, kteří se mají rádi a jejich cílem je vzájemná hormonální výměna.Nezačíná předehra už u společného stolu ? Svíce, květiny atmosféra ? Hudba a vůně ? Nebo je to jen předehra k předehře ?
No a nevím, neznám význam slova "natvrdo". Správné podle mne je, když to něžné, přejde do nejněžnějšího.A když to jde dobře, pohne se země a nebe se otvírá. Znáš ?

Saty (Monika, 15. 11. 2008 23:17)

Naprostej souhlas ze životních zkušeností..........:-)I když je muž v podstatě lovec-s duší-jak jsem poznamenala v Polemice-když tě poznají víc, tak ocení, že i žena má duši. A dá se poklábosit o tom, jak např. nakopnout vadnou motorovku nebo si vyslechnout mužské trable jakéhokolov druhu. Proto neřeším v tomto případě :-) , o jaké se jedná pohlaví, ale jaký člověk je. Uvnitř.

mužská mentalita (Saty, 14. 11. 2008 11:46)

Ono je to s mužskejma docela složitý. Když je ženská na ně příjemná a milá, hned to považují ua nabídku k sexu a vůbec si nechtějí připusit, že to může být jen tak, prostě proto, že to má ta ženská v povaze. Když jsou pak odmítnuti, tak se naštvou a původcem toho je...kdo jinej? přece ta dotyčná. Obranou by bylo odměřené chování, ale to si nedovedu představit a se mnou určitě další holky, jak je znám. To radši riskujem ty chvilkový dohady a chvilková naštvání druhé strany, protože oni se stejně nedovedou zlobit dlouho a pak, když si to přeberou, bejvaj z nich prima kamarádi.

pro Fildu (Saty, 13. 11. 2008 19:16)

Můj mail najdeš na úvodní straně pod knihou návštěv a co se týká té tvojí další lásky. Víš, málokomu vyjde první vztah. Většinou se hledá, naráží na nepravou, nebo nepravého a citovějším lidičkám to přináší trápení. Musíš si uvědomit jednu věc, je lepší mít malé trápení s rozchodem teď, než velké trápení s rozvodem potom. Ta pravá na tebe čeká a až přijde, poznáš to sám. Je jedno, jestli budeš čekat rok, nebo 5 let, protože v životním rozhodnutí se nevyplácí spěchat, nebo na někoho tlačit. Žij, bav se a dívej se kolem sebe, jednou ji spatříš. Myslím si, že ani ta tvoje momentální láska není ta pravá.

Pro Saty (Filda, 12. 11. 2008 23:47)

Díky Saty, jsem rád, že sis na mě vzpomněla. :-)
To potěší! No, jinak holku mám, akorát mi přijde, že mě moc ráda nemá. A to mě opět dovádí k těm depresím, ale já se s tim poperu. Po každé slíbí, že někam půjdem a nevyjde to. Vlastně pokaždé... Bohužel tvůj e-mail neznám. Mohu Tě o něj poprosit?:-)

Moniko (čaroděj, 11. 11. 2008 19:35)


To co jsem napsal zde je taková pravda že toto vše budu s tebou moc rád provozovat také,jste obě moc půvabné.
Vám ostatním ženám ,miluji vás každičkou zvláště,máte svoje libůstky a ty se nechají vypozorovat z vaší chůze,tak dámi pozor na nás muže pozorovatele.
Jsem váš,budu vám každou noc vyprávět POHÁDKY.

láska (čaroděj, 11. 11. 2008 19:30)


Mohu?

Jsem muž už starý a mnoho toho přečetl a vyzkoušel ale.....

Saty,tuto dívku bych moc rád sváděl,moc bych jí chtěl svádět.
Víte je mnoho druhů předehry a předkol lásky.
Nejdříve se spolu půjdeme podívat na místa kde je příjemně a mile,povídat si s ní je radostné a krásné,nic se nesmí uspěchat ani unáhlit,
Je krásný den at prší nebo mrzne,obadva něco chceme.
Povídáme si spolu a začíná naše souznění,pomalý dotyk rukouch nebo boků,nepatrné zaváhání jakokdyž hledáme slova a přitom sledujeme zdy nás poslouchá.
Když poslouchá tak jí jemně pohladíme po ruce ,lokti či rameni a vyčkáme co bude říkat,pokud nic nenamítne tak jí ukážeme něco za námi aby se o nás opřela a jakoby jí podržíme aby neupadla,poté ona udělá to samé nám a podrží se nás a už ruku nedá prač.
Toto je obrovský krok k předehře svádění,staří TOLTÉKOVÉ ,INDOVÉ,ČÍNANÉ,dokázali udělat ztoho všeho nádheru,milované bytosti položíme ruku na šíji a jemně hladíme,prsty vlasy čechráme,hřbetem ruky druhé obličej dráždíme,když poznáváme dovolení tak na krk přecházíme a první políbení dáváme na rety rudé touhou pootevřené.
Potom hladíme bez známek agresivity záda milá a boky či zadeček,když dojde k zavírání očí a jiného dechu pohladíme jemně nadra ty dva kolouchy v trávě se pasoucí,hladíme jemně a důrazně.
Zrychlený dech nám dovoluje jít tam níže kde studánka života a rozkoše se nachází ale opatrně se jí vyhneme a hladíme stehna aboky klena a kotníky,poté se navrátí do míst kde dřímá ten zázrak a jenom oči nám prozradí co máme dělat dále.
Vše ostatní je jenom na vás.

Měte se ženou porozumnění a ona bude vaše vše.

pro Fildu (Saty, 10. 11. 2008 12:31)

Ahooojky Fildo, moc dobře si na tebe pamatuju. Když ses loučil, měla jsem radost, protože bylo vidět, že jsi už v pohodě a že jsi to zvládnul. Jsem ráda, že ses znovu objevil, ale píšeš, že ses depresí nezbavil. Znám tvůj problém. Nevím, čím jsi od té doby prošel, jestli jsi zůstal sám, nebo zažil opět nějaké zklamání. Nikomu nevadí, že se svěřuješ...jak píšeš "vyléváš slzy", protože tady je na to přímo rubrika a slzy k lásce patří stejně jako radost. Jednou je tak a podruhé zas obráceně a nikdo toho není ušetřenej. Víš kolik slzí utřel z tváře třeba kluk, kterýho ty máš za sebevědomýho a šťastnýho? Utře je a jde dál, to je jedinej lék na smutek v srdíčku. Tak se ozvi a kdybys potřeboval, můj mail znáš.

pro Bandy (Saty, 10. 11. 2008 12:09)

Šmarjááá, sem si nemyslela, že bzudu v tomhle poučovat tátu. Předehra začíná dotykama, přímým kontaktem a s vědomím, že cíl, kterej předehrou sledujeme, se může uskutečnit. Jestli ale zajede muž ženě rukou do výstřihu uprostřed Václaváku, není to předehra, je to drzost. Jestli krátká, nebo dlouhá, to už musí obě strany vycítit. Myslím, že není vůbec těžký poznat, kdy je čas předehru skončit a může se do toho jít na tvrdo. Koukám, že funguješ jako poradna Hanky Fifkový.:-DDDD

Láska... (Filda, 09. 11. 2008 23:58)

Zdravím Vás, přátelé.
Není to tak dlouho, co jsem zde byl naposledy. Myslím... tak rok? Tehdy jsem se kvůli lásce dostal do těžkých depresí, ze kterých mi musel pomáhat až psychiatr. Jsem kluk, který je dosti citově labilní. Momentálně se léčím léky, ale obávám se, že přestávají fungovat, doufám, že nebudu muset do psychiatrické léčebny.......vypadá to, že ano. Když mi bylo nejhůř, byl jsem na této stránce a skutečně se mi udělalo lépe. Tímto bych chtěl Saty poděkovat, za to jaká je. Skutečně bych Tě chtěl poznat osobně. Mějte se krásně, všichni. Omlouvám se za to, že si tu ,,vylévám slzy"... ale pomůže mi, když to někam napíšu. Ahoj, já se zase ozvu :-)

Saty (Bandy, 09. 11. 2008 12:27)

Jenže v této diskuzi jde o jednu věc. Jak poznám, že to co začalo už je milostná předehra. Nezačalo to už dřív, začalo to už ? Nutnost předehry je samozřejmostí. Vím o tom mimo jakoukoliv pochybnost. Já mám ale odpovědět na otázku dlouhá či krátká

pro Bandy (Saty, 07. 11. 2008 12:21)

Jsi vynikající kuchař, tak se ti pokusím přiblížit problém s předehrou, jak to vidím já. Předehra pracuje na principu plotny. Když je plotna pořádně nažhavená, vejce jsou usmažená v mžiku. Když je vlažná, nebo dokonce vychladlá, musí se přikládat, hezky polínko po polínku, až dosáhneš požadovaný stupeň Celsia a pak teprve můžeš začít smažit. Beru to z tý veselejší stránky, protože tragickejch pokusů si myslím každej užil dost, ale víš co se mi líbí? To, že jinak než zkušenostma s tragediemi, se k profesionalitě nedopracuješ.:-D

Milostná předehra (bandy, 04. 11. 2008 00:03)

Nějak se mi stalo, že přítelkyně mé dcery chodí za mnou pro nevím jestli radu nebo jen pokecat.Aktuálním tématem je milostná předehra. Některé se zdá (ne se mnou, s jejim partnerem) příliš krátká a jiné zas zdlouhavá. Jenže se mnou pohovoří i jejich kluci. Neliší se. Myslím, že tomu rozumím. Přesto bych chtěl pokecat. Jsem přece na erotice. Tak jak dlouho má trvat předehra, aby z toho nebyla komedie ? Nebo tragedie ?

Monice (Bandy, 02. 11. 2008 11:07)

Tomu se dá rozumět. Dokonce i já to chápu.

Bandymu (Monika, 02. 11. 2008 00:36)

Nepoštívám, zahradníku, já jen nechtěla bejt nakopána od ségry:-D:-D:-D

monice (bandy, 01. 11. 2008 23:47)

Já vím. Jmenuje se to středník. Ale jinak mě poštíváš. K hříšným myšlenkám mě navádíš. Na pěkná jabka jsem estét. Asi Ti něco pošlu.

Bandymu (Monika, 01. 11. 2008 20:10)

To neva, aspoň ti nehrozí možnost intrik. I když bydlíš v "O" a ne na "O".

Doplníme, napravíme, Saty jistě potěšíme.....ze všeho se dá vykecat, tak např......dvě kulatá pěkná, tvrdá jablíčka............mrk..........nejde mi bodkočiarka.............:-D

Monice (Bandy, 30. 10. 2008 22:30)

Někde jsme nechali sex a erotiku.Saty nám nakope ...el

Monice (Bandy, 30. 10. 2008 22:28)

Myslíš jabka prohnat lisem a nechat překváknout ? Výsledný produkt snáším dobře v obou podobách. Jabčák i Calvados jsou kapky mému tělu příznivé. Meziprodukt je zřejmě jablečný mošt.Nic lepšího se k rumu pít nedá. Ani na Olympu. Já bych zkusil ty ambrozie, jen nevím, kde je maj. V Kauflandu jsem se nechyt.

Bandymu (Monika, 29. 10. 2008 23:06)

No, jo, na Olympu nevěděli, co roupama dělat. Ale nektar z jablek, to můžu.:-)

Krok, rozkrok, krása...hm, neříkals, že jsi rozhodčí v atletice? :-D:-D:-D

Ještě Monice (Bandy, 28. 10. 2008 22:46)

Ale to je generální způsob chůze všech žen. Vyjímám chodkyně atletky.Já u laní neobdivuji krok. Spíše držení těla. U žen, s prominutím, spíše rozkrok.

Monice (Bandy, 28. 10. 2008 22:42)

Ještě k 24.10. Děkuji. Kouzelný kompliment. A k té Afrodité. Moni, je to bohyně. Ta jabka nežere. Ta sedí na Olympu a pije nektar z ambrózií. A intrikuje. To řečtí bozi dělají.

Monice (Bandy, 28. 10. 2008 22:38)

Není to z mé hlavy jen cituji. Ale s nadšeným souhlasem.
"Nevyžaduji sex. Jde mi jen o vnitřní krásu ženy. Ale když jsem uvnitř....KRÁSA"

Bandymu (Monika, 24. 10. 2008 22:25)

No, vidíš, co způsobilo jabko a ukecaná Afrodita.
A pak, že je ovoce zdravé............ty následky :-D

Čaroději (Monika, 24. 10. 2008 22:19)

A co bys řekl na krok ženy, která zcela nevypočitatelně chodí prý něco mezi generálem a laní? :-D

Bandymu (Monika, 24. 10. 2008 22:14)

Myslím, že jsi pozoruhodný tím, že na sebe vyprdelíš první poslední, a je ti fuk, že se ti pak i případně nadává......:-D Neděláš ze sebe lepšího, ani horšího. Zůstáváš svůj. A to je hlavní. Aspoň pro mne.
Konto, nekonto, jak by řekl Bandy.:-)

čaroději (bandy, 24. 10. 2008 20:03)

Afrodité by asi nevyhrála, kdyby ji Paris nepodal jablko. A válka byla až o Helenu Trójskou.Tu mu Afrodité prezentovala jako nejkrásnější ženu na světě. A on valil do Sparty zakalit s Menelaem Heleniným otcem. No a tam Helenku nabalil a byl bordel. Trója si to odnesla.

Bandymu (čaroděj, 24. 10. 2008 10:36)


Bandy jsi formát,dokázal jsi že sem nepatří to co jsem psal ale díky.
Miluju kouzlo ženy,miluju jejich úsměvy,miluju jejich chůzi,každý krok ženy je vypočítán aby upoutání pozornosti muže či mužů bylo jasné.
Pokud dovolíš,staré řecké báje a pověsti,karta ZAMILOVANÝCH jsou tam tři grácie HÉRA,AFRODITÉ,PALAS ATHÉNA,ženy krásné a duchaplné,mocné a pomstichtivé,at zvítězí kterákoli vždy je to špatně,vyhrála AFRODITA,poté se rozpoutala válka.
Takže takový to druh války žena dokáže rozpoutat už tím že chce aby jsi se na ní díval,aby jsi věnoval pozornost tomu co ona chce a né tomu co ty si myslíš že chce.
Žena tě omámí a obalí,potom tě použije a ani nevíš jak, jsi slepý a hluchý naprosto ke všemu.
Jak říkáš,zavrtí zadečkem nebo se před tebou protáhne jako kočka,nebo se předkloní aby jsi pochopil že ti něco ukazuje jak zpředu tak ze zadu,krátká sukýnka nebo výstřch,je nádherná je dokonalá a ty jsi stracen.
Mucholapka je proti tomu nic,budeš kroužit a ovívat jí kreditními kartami/pokud nějaké máš/budeš jí vozit v autě poslední model,budeš tokat jako tetřev HLUŠEC,nebot to právě jsi.
A ona jde dále,kroutí svým zadečkem,předklání se,jenom proto že už nic jiného neumí.
U nás mužů je to něco podobného neli úplně stejného.
Bandy neznám mnoho filmů ale vím že lidé jsou schopní udělat vše proto aby si jich jiní lidé povšimli.
Děkuji vám.

Ani nevím komu (Bandy, 23. 10. 2008 22:21)

Vyvstal přede mnou dotaz, jestli dívka, která je sexy je hezčí, než ta, která sexy není. A dospěl jsem k názoru, že tomu tak není. Někdy stačí jen gesta. Mluva. Ta je důležitá. Pamatuji si na "Mlčení jehňátek". S titulkama. Tam Jody Foster tak roztomile šišlá, že mi usychal nátělník. Jaká kouzla s muži dělá chůze ženy. Nejen tezadu. Ze všech stran. Nebo jen vyšší rozparek na sukni, či víc rozepnutá blúzka. A funguje to i obráceně. Klátivý krok, drsné vyjádřování, nepříjemný hlas atd. A pak i krasavice pro modeling je na druhé koleji.Ale to je jen vnější projev. Patrný okem. Opomenu vůni. Záměrně. Nejsem reklamní agent. Takže být sexy pro mne znamená, být přítažlivá, být žádoucí bez ohledu na klasická měřítka krásy. Dívenka na vdávání, Sofie , z Mamma mia! s vypoulenýma očima, by mě dostala. Jen třeba nesmírnou bezprostředností a optimismem. No a jak sexy může být žena neviděná. Jak skládá slova do vět, jak ta slova vybírá. A jak jim umí dát porozumění, něhu, vtip a ...krásu. A věřím, dámy, že vy to z druhé strany vidíte stejně nebo aspoň podobně. (Bankovní konto,dostatečně tučné, je sexy vždy)

Čaroději (Monika, 22. 10. 2008 23:33)

Jsi moc hodný člověk, Čaroději a mimo jiné na tom palouku snad musíš bydlet, jinak to není možné:-)
Musím se juknout pořádně. A hlavně v klidu. To je nejpodstatnější. Teď jsem byla rozlítaná a nesoustředěná. Ale už je líp.
Jen..........nepláču. Skoro vůbec. Pokud se podaří, jsem ráda. Uleví se. :-)

Monice (čaroděj, 22. 10. 2008 12:00)


Já nečaruji, já čaruji,odpust dívko ale jsi silná to bytost.
Tak ten kámen,dojdeš cesty své,budeš mít co náleží tvému vnitřnímu zraku,pochopila jsi co jsem napsal jsi moudrá.
Potkal jsem vodu a ta má pamět,potkal jsem vodu a ona mi řekla,ten palouk je kouzelný,roste tam nyní tráva dvojí,ted se začíná zelenat,jsou tam tři místa která tebe velice vábí,jedno je pod stromem ale tam se nezdržuj,tam jsou temné síli,druhé místo je uprstřed paloučku,je to místo libé a milé,tráva tam hebká je.
Třetí to místo a pro tebe vybrané je na dolním kraji tohoto paloučku,tam jsi si místo vybrala a tam chodíš si sednout a přemýšlet,vydím tě tam sedět a nad hlavou tobě létají zlaté mušky.
Tam v těch místech je mocná síla kde vyvěrá ze země pramen energie,vím že tam jsi se posadila a často jsi plakala,slzy vždy odplavili těžké břímě ze tvých zad a dodali novou sílu aby jsi nesla tíhu.
Promin,tam uprostřed jsi měla pocity jako nerozhodnosti a pochyb,ale tam co sedáváš je to jiné.
Pokud se mýlím tak odpust ale já tě takto potkávám a vidím.
Moniko jsi silná žena ale jsi žena a tak jí zůstan,je to moje přání a posílám ti pomoc v podobě síli myšlenky,je jenom pro tebe,tam dole na tom paloučku na tebe bude čekat VŽDY.
děkuji vám

P.S. Čaroději (Monika, 12. 10. 2008 00:29)

Za to zdárné čarování ti ještě povím, že na tom palouku bych strašně už leta chtěla mít nějaký přístřešek na bydlení. I když jsem všude venku jako doma, tam nějak cítím, že je místo, kam bych se navracela , jak se říká složit hlavu. Asi jako, když si pes nebo kočka vyberou místo ke spánku.
Sice tohle povídání do erotiky asi nepatří, ale do lásky ano. :-)

Čaroději (Monika, 12. 10. 2008 00:12)

No, tak jedna možnost, že jsi odsud a znáš mě, protože okolí jsi opět popsal přesně. I s paloukem. Mým. A ty nemusí být všude u potoků, naopak, většinou je lemuje husté roští a lesy. Nebo jsi opravdu čaroděj , jsi všude a vším. Musím hodně popřemýšlet.:-)
Jinak takto tvarovaný kámen, jak popisuješ, už mám, ale odjinud. Asi na mě čeká ještě nějaký jiný, ten pravý.:-)
Děkuji za odpovědˇa přeju hodně zdraví i zdárného čarování.........:-)

Bandymu (Monika, 12. 10. 2008 00:00)

A copak jsi našel v těch obrázcích, že se tak dlouho neozýváš? Já mám alibi,teprve dneska se mi podařilo odčarovat ségřiny www. stránky, no, byla to fuška. Ale ani k tomu nepotřebuju ten nový modem, hehe:-)

pro vás (od čaroděje, 10. 10. 2008 16:50)


Moje milované ženy,dívky milenky a čarodějky,pokud se mohu vás zeptati a dovolíte to.

Proč žena když líbá muže zavírá obě oči a zvedá levou nohu???????????????????????????????????????

Proč po polibku jsou ženy jako omámené??????????????????

Co s tím vším ženy sledují,vím že toto pravidlo platí už od nepaměti ale nikdo to nedokázal vysvětlit tak jako vysvětlí milovaná žena.

Jsem váš věrný posluchač,naslouchám s otevřeným srdcem a jasnou myslí,vím že žena je horský pramen který zurčí po skalách dolú,žena ,milenka,čarodějka toto jsou bytosti které jsou opředeny tajemstvím a proto prosím pomozte mě toto tajemství poodhalit.

Děkuji vám váš ČARODĚJ

pro Moniku (čaroděj, 10. 10. 2008 12:15)


Moc díky za to co píšeš,víš příroda je čarodějka a já jsem čaroděj oba jsme od stejného místa.
Tak a ted moc vážně,víš tvoje bytost je nádherně průzračná,jako ta voda v tom potoku okolo kterého chodíš,je tam tůnka a ta se několikráte do roka roztočí,není mockrát ale ty jakožto žena či dívka hor jsi to už uviděla.
Okolo té tůnky je taková zvláštní tráva,není ani vysoká ani nízká,tento druh roste jen na několika místech tohoto lesa,má konce takové roztřepené a zvláštně voní když usychá,to je tráva kterou napájí podzemní voda která protéká podzemní říší,pokud jsi se všimla tak at je sucho nebo parno tak ta tráva je pořád stejná a svěží.
Nedaleko od toho místa je palouk tam ta tráva také roste a je přesně to samé,tím směrem jde podzemní voda,ač nelogické ale jde.
Ptám se,ten nos a ten smrk,víž že ti onen smrk ochránil od bolesti daleko větší,protože tam ve směru tvého pádoletu je mnoho ostrých předmětů.
Ted to hlavní,měla jsi nalézt kámen který má podivný tvar,je napolo hladký a napolo vypouklý,má na sobě tvar který připomíná tryskající energii a ta je světlá.
Pokud ho poržíš v ruce tak se bude hýbat,takový budeš mít pocit,tento kámen je spjat přímo s tebou.
To je vše hezký den.
Děkuji vám za vše.

Monice (Bandy, 29. 09. 2008 19:58)

Víš, i ty opravené se někdy zvednou.Jdu teď do Tvých obrázků. Vypínám televizi.

Bandymu (Monika, 29. 09. 2008 18:40)

Možná to bude tím, že tady moc chodníků není. O to víc smrků. Tak mě napadlo, Dráček ti určitě ze staré známosti chodníky opraví :-D

Monice (Bandy, 27. 09. 2008 18:37)

Když se praštím o smrk jde o zvláštní situaci. O smrčici je to jako o ulici. Někdy se prostě zvedne chodník. No a pak je nezbytné se z toho vylhat. A o tom jsem mluvil.Holky z hor to moc neznaj. Proto je mám rád

Čaroději (Monika, 25. 09. 2008 00:16)

Čaroději, Čaroději, seš fakt dobrej. Jak víš, že ta cesta je kluzká a taky nahoru? Sakra. To jsi uhádl nejlépe.
O mých pocitech v lese jsem psala, že nejhezčí voňavka pro mě je les se vším všudy, jak popisuješ. To není až těžké uhádnout:-)
Jo, a ten smrk mě nepohoupal, nýbrž parádně odřel frňák. :-)A měl na to právo. Narazila jsem do něj já, ne obráceně. Nutno podotknout, že při orkánu Kiril jsem musela akorát lesem do práce a vůbec jsem se nebála, stromy padaly kolem, ale já pevně věřila, že se mi nic nestane. A taky , že ne.
Jinak mě určitě dobře znáš a rozumíš, jsem za to moc ráda. A také se nechám ráda poučiit o věcech, které mám zatím tzv. v mlze.
Nezlobíš se, doufám, že to píšu, jak cítím, jiná už nebudu. Hodně štěstí přeju............:-)

Monice (čaroděj, 24. 09. 2008 12:25)


Moniko,Moniko,ty stromy to je ale čas vid,sedím tu a dívám se před sebe a odvíjí se mi tady jeden film.
Jde lesem jedna žena a nabourá do smrku,on jí ale nenechá padnout nýbrž jí podrží ve svém náručí z těch nejjemnějších větví a větviček,dokáže jí že ani to není zlé.
Dá jí zapomenout na těžkou chvíli kterou prožívá,rozprostírá okolo její bytosti jemnou ale velmi příjemnou vůni,je tam cítit ta co miluje,lesní vůně,vůně dřeva,smoli,jehličí kůry,dýchá na ní půda a vůně květin.
Moniko,toto vše jsi prožila ač mi to nevěříš,prožila jsi to nedaleko své studánky,toho pramene,co tě obdaroval a jěště obdaruje.
Možná mi to nikdo neuvěří z vás ale tvojí bytost jsem potkal na svých toulkách,také Saty jsem potkal,není daleko doba a potkám dashu či bandyho.
Až půjdeš tam nahoru po té cestě co tak klouže tak se moc dobře dívej okolo sebe,tam tě potkám,pocítíš závan ač nebude vítr,pohladím tě po tváři a budu tě chvíli hlídat.
Děkuji vám

d.a.sha. (čaroděj, 21. 09. 2008 12:05)


Tobě já děkuji za chválu mou.
Chci mít lásku tvou v srdci ukrytou a tou palčivou za oponu rozumu skrýt.
To vše říká chlapec dívce nebo muž ženě která je mu velmi milá.

SRDCE DĚLÁ SKUTKY Z ROZUMU,KTERÉ ANI ROZUM NEPOCHOPÍ.
Ale ty chápeš,rozum je tam kde je touha,vysoko vysoko,jak může rozumný člověk stratit rozum?
Ted vážně,vše řečené je krásné pro toho kdo to poslouchá a pozorně naslouchá,ty jsi ta která tyto věci slyšet chce,ta která se dovede do těchto věci vcítit.
Lidi už zapomenuli co slovo od slova láska dovede,existuje jenom spěch a běh,zastavit se umí ted už jenom málokdo a ty to opravdu umíš,zastavíš se a nasloucháš tomu co ti povídají rty toho druhého.
Ty a Satanka,jste úplně stejné,Monika se také občas zastaví ale to je jiná kapitola té budu říkat také jednou něco obdobného.
Mám vás rád děvčata,dívky našich srdcí,jinak srdcové DÁMI.
Milujte nás muže,zasloužíme si to.

o lásce už byla tak ještě ta erotika (24Jirka, 20. 09. 2008 22:55)

Prsty si zarýváme do těla a těla ta nám hoří hořící docela v nás něco rychle boří doteky provazů a v ústech sledko slano zešílet zaživa ty steny zase zažít bolesti něžnosti pravidla v karanténě smějem se představě že nikdy nezemřeme. Jazykem tiším teď chvění tvýho těla tvé ruce tvoří co jiná neuměla. Tvá vlhkost na mé duši má síla ve tvém těle milování dospělých tak trochu nedospělé.

ahoj (24Jirka, 20. 09. 2008 22:32)

Kde jsi?
Vidím tě v pastelce co jsem s ní maloval na tvý tělo dvě bolestivý čáry, slyším tě v kapkách vody který dopadaly na tvou kůži, cítím tě ve sklenici vína co jsem srkal z tvýho těla.

Daša (Bandy, 15. 09. 2008 00:40)

Je to složitější. Muž je geneticky utvářen tak, že kouknutí je jen první krok. Pak začne pracovat představivost a najednou bordel v hormonech. Věř mi, je to příjemné.Dostaví se touha. Nepříjemné je že vedle pozorovaného objektu se vochomejtá jiný chlap, nebo dva caparti.
Máš pravdu. Kabát nic neřeší. Jen nenavozuje tyto stavy tak často. V kabátě není vidět pupík a dekolt je skromnější. A pod kabát by foukat nemělo.

čaroději (d.a.sha, 10. 09. 2008 17:21)

vím dávno to,že jsi milý a hodný...ono to v té odpovědi vyznívá,že to tvrdím o sobě:-DDD ale není to tak...hezký den

Bandy (d.a.sha, 10. 09. 2008 16:12)

Bandy "vydržať ale proč by ses nemohl kouknout...užívej koukej tim neublížíš,ale neboj ony ty holky nenosí kabáty ani v zimě.Tak myslím,že se máš pořád na co těšit:-))))))

čaroděj (d.a.sha, 10. 09. 2008 16:07)

taky jsi milý,ale já to vím už dávno...děkuji;-)

Ještě že už léto končí. (Bandy, 10. 09. 2008 03:43)

Šla proti mně jako když po moři pluje loď. Rozevláté plachtoví halenky odkrývalo místa, kam smí jen kormidelník a kosatka krátké sukýnky nechala nahlédnout do podpalubí.
Ne, to snad ani nesmí být. To se nedá vydržet.Do kabátů holky, jinak se zblázním.

d.a.sha. (čaroděj, 02. 09. 2008 22:54)


Jsi milá víš to,ten kdo umí přiznat že ví že neví je fajn.
Takto je to s každým z nás,bezrozdílu,nikdo nemůže říci........vím vše,to nejde.
Bandy je moudrý muž ale přesto si říká také nevím,to si povídáme sami sobě všici.
Pokud se chvástáme tak padneme ne na zadek ale rovnou na nos,to tobě nikdy nepřeju,vždy tě přeju aby jsi dopadla do měkého a příjemného náručí.
Jsi milována a tak to bude pokud budeš taková jako dosud,sám člověk si vše kazí.
Děkuji vám.

Monice (Bandy, 28. 08. 2008 20:03)

A pak se oženíš a je to guláš dost zprasenej.
Ale to bylo btw. Já znám i situace kdy:"po šestém pivě její mastný vlas nabyl hedvábného lesku". Jasně že vím, že to není o kráse. Můj milovaný citát:"Není-li tu ta, kterou mám rád, mám rád tu, která je tu."(Werich,Voskovec)

čaroděj (d.a.sha, 27. 08. 2008 19:43)

já jsem si myslela,že mnohým věcem rozumím,ale časem zjíšťuji,že nerozumím ničemu ...jsme čaroději dva...taky jsem z formy...hezký večer všem

cesta dlouhá (čaroděj, 27. 08. 2008 15:21)


Moc díky vám za snahu,všichni máte velkou pravdu,Bandy mi nerozumí má právo,ostatní asi tak trochu.
Víte jsem na tom tak ted že se začínám učit chápat nás lidi,sejdeme se a máme ty nej úmysli ale ze všeho je nic,nemáme co říkat nemáme o čem mluvit,řeč stojí no alespon něco.
Ukecanej člověk je dar i pohroma,mluvíme a mluvíme a nic nepovíme,to jde při milování a svá¨ění,pokud na to vůbec dojde.
Až budu ve formě a budu schopen opět logicky myslet tak se vrátím,zatím žádná sláva.
Děkuji vám

Bandymu (Monika, 22. 08. 2008 17:03)

Víš, tato, ono to není až tak úplně o kráse. Ona ta méně hezká ženská může mít takový náboj a fluidum, že na ní do smrti nezapomeneš. Říká se tomu "správně ochucený guláš ":-D

K tématu (Bandy, 20. 08. 2008 15:39)

Proč já, ač jsem nepobral se líbil hezkým holkám (říkaly to). Proč já byl ochoten jít i s tou ne příliš pohlednou ?Jsem jiný ? mám jiné zkušenosti ?
Anebo to je guláš v estetice a erotice.

Jirkovi (Monika, 16. 08. 2008 23:26)

No, to je dost, že se taky objeví poslední básník v Čechách.......:-). Nemáš nick 24Jirka, protože se 24 měsíců v roce neukážeš? :-D

Čaroději (24Jirka, 16. 08. 2008 21:39)

Koukám že neprožíváš asi nejlepší obdobý tak přeju hodně sil, tady něco ode mne:

Zelená a zlatá ruka ruku pojí, vlnky chvění prostupují tělem, střbrná a šedá prochází ti myslí jen ten kdo v něco věří, na podzim vidí listí.

Čaroději (Bandy, 14. 08. 2008 16:58)

Já nebo Ty máme špatné období. Nerozumím ani jedné z Tvých vět. A jestli rozumím, pak nesouhlasím.A to se nestává často. Věř, jsem připraven svá slova dokázat.

Monice (Jan, 11. 08. 2008 11:36)

Ne každý kdo mluví,má co říct.Tvůj případ to ale asi nebude.Úplně tě slyšim...

Janovi (Monika, 10. 08. 2008 21:43)

Jestli jsem správně pochopila Čaroděje, tak se mnou moc plodné setkání nebude, protože budu učitě strašně ukecanej duch........:-D

Čarodějovi (radek, 10. 08. 2008 21:40)

Překvapuješ.Děkuji.Snad se tě aspoň okrajem dotkne pohlazení od vlnky rozbíjející se o pobřežní útesy..ahoj..a měj se ..

Čaroději (Jan, 10. 08. 2008 20:17)

Nejplodnější setkání bývají ta bez řečí...

Jan (caroděj, 10. 08. 2008 19:13)


Dovolil jsem si malou připomínku,víš ono není o tom setkat se s někým,ale o to být na toto setkání připraven.
Není problém si domluvit schůzku a doufat že bude možné jí prověst.
Ale je tady to že lidé si mnohdy nemají co říci když se sejdou.
Jinak s Radkou vím že mohu povídat o všem,ale takto,Monika je super ale opět takto,Saty je super děvče vážím si jich obou a jsem rád že mně berou ale....
Vše potřebuje svůj pravý čas,a já vím že se s nimi sejdu se všemi na místě které bude pro nás jako stvořené.
Všichni co jsme zde si vážíme sami sebe a proto si musíme uvědomit proč se budeme chtít sejít,potom už nebude stát našemu snažení nic v cestě.
DĚKUJI VÁM.

Čaroději (Jan, 07. 08. 2008 23:33)

Co ti brání potkat je?Co ti brání potkat všechny který sis tu oblíbil...

Carodeji (radka, 07. 08. 2008 20:29)

dekuji. Preji ti hodne sily. Muj tatinek tezky boj s nemoci vyhral v 82 letech vitezne. nechtel jeste odejit a tak zustal s nami. Rikal ze nas nemuze nechat samotne :o) Posilam ti usmev :o)

děkuje všem (čaroděj, 07. 08. 2008 16:27)


Všichni co jste zde mi moc pomáháte,začal jsem další válku se svým tělem,mne osobně moc pomáhá pomyšlení na to že jsou lidé kteří jsou ochotni pomoci druhým.
Tato doba je pro mojí osobu dosti zlá a nepříjemná,vyhrál jsem jeden boj a je tu druhý,nikomu z vás nikdy nepřeju ani v nejmenším aby si něco podobného prožil.
Mám vnoučka je to moje sluníčko,mám vás jste něco jako dobýjení baterek,mám rodinu která mi moc pomáhá,výsledek je nebudu na nic už sám.
Jsme v lásce a milování,věřte že jsem to vše provozoval až do konce,pevně věřím že opět budu schopný to znovu provozovat,je to moje vnitřní přesvědčení a já za to budu bojovat.
Radku přesně jsi to vystihnul,jsem troud který natáhl příliž mnoho vody ,ale už jsem ten troud obrátil aby voda pomalu odtekla,jde to ztuha ale jde to.
Radko,za to že jsi svému muži tak věřila jsi dostala odměnu,a za to že ve mě věříš ti budu provždy pomáhat.
Jane,obou dívek si moc vážím,obě chci potkat a oběma mám touhu si povýdat,smát se a nebo jenom mlčet,nevím co jsi čekal za odpověd ale obě jsou krásné.
Víš dívky,ženy,milenky,se k tobě chovají tak jako se ty chováš k nim,pokud je pozorně posloucháš když oni povídají tak víš jak jim odpovědět.

Malá Saty,jsi dívka která si zaslouží obdiv a touhu,máš srdce velmi čisté,Radka je žena která má velmi krásné úmysli,silnou lásku a neochvějný postoj.
Monika jsi mou další hvězdou,mám vás všechny v srdci moc mi pomáháte,Moniku si docela umím představit jak stojí vedle mne,je jiná nežli si mi všichni myslíme.
DĚKUJI VÁM VŠEM

k energii (Monika, 06. 08. 2008 23:05)

Takže já sice jako poslední, ale ufuňuju tu nejsilnější a nejkrásnější energii jaké jsem schopná všem, kteří jí potřebují............:-)

P.S. Radko, jsem moc ráda, že je tvému muži dobře. Dost jsem na vše, co jsi psala, myslela.

pro Radku (Saty, 06. 08. 2008 12:47)

I pouhá písmenka o člověku hodně vypoví. Když jsem přečetla co jsi napsala,
bylo mi najednou nějak hezky. U tebe má každé slovo svůj smysl a váhu.
Čaroděj potřeboval před časem hodně moc pomoc a sílu. Teď už je na tom o dost líp,
ale nejhůř se bojuje se smutkem. Připojuju se k tobě a posílám čarodějovi energii
a pozitivní myšlení. Ať se daří čarodějovi, ať se daří tobě, ať se daří všem.

kazdy tam pomalu (radka, 06. 08. 2008 07:41)

dojde. Pokud bude mit stesti a doizije se A kazdy kdo byl kdysi mlad pomalu starne. A jak prekracuje zenit tak proziva jake to je. Teprve pak vi.

To co driv bezelo samo protoze to bylo samozrejme najednou samozrejme neni.
A tak ja ti Carodeji posilam veskerou energii kterou mam k ted. Memu muzi se dari.
Prezil s pomoci vsech.
Diky tobe i diky vsem. At se Ti Carodeji dari. At se dari vsem.

"čarodějovi" (radek, 06. 08. 2008 00:46)

Nevím,kolik ti je let,a na kolik se vnitřně sám cítíš stár...nicméně,jak tě vnímám,jsi jako zvlhlý troud vzpomínající na to,že kdysi i hořel...promiň..

vám (ČARODĚJ, 05. 08. 2008 21:54)


Víte je mnoho druhů lásky a milování,je mnoho druhů sexu a jeho provozování,ale proč???
Lidi sami jsou na vině.
Monika je živel,přírodní živel ale roztomilej a schopnej,potkat ho tak zůstane v něm vzpomínka na hodně dlouho.
Taková žena pro muže tím nejlepším co může potkat.

Bandy,pokud jde o tu výměnu hormonů,ty jako muž si určitě poradíš ale pokud mohu tak vždy laskavě,ty píšeš RING ale proč oba jste to chtěli tak to přijímejte,pokud ovšem nemáš rád SADO-MASO.

Radku oba víme že žena vypouští páru různými způsoby a různě jinak vid??????

Jak vypustí páru Monika je snadné až jednoduché,neptej se jí,ona ti to stejně nepoví.

Radku nevím co děláš ale mluvíš jako když znáš parní lokomotivu,co ty na toto,naložit,založit,proložit ,fajrovat,vše stejné.

Moniko,až budeš mít zase mnoho té energie tak mi prosím nějakou pošli,já jí ted moc a moc potřebuju,
jsem dosti na huntě.
Neberte mi moc vážně.

Děkuji vám.

Radkovi (Monika, 05. 08. 2008 13:38)

A to se ptáš TY a MĚ???
No, přece přírodní energií:-D Občas jí mám moc, tak ufuním :-D

Monice (radek, 03. 08. 2008 09:12)

Ty a vypustit páru?To musíš být asi dobrá lokomotiva.Čím ji hajcuješ?

Čaroději (Bandy, 31. 07. 2008 00:41)

Nelze říkat slova laskavá , když hovoříš o někom, kdo druhému zlé činí. Pokud jde o otázku hormonální výměny je to ring volný. Já mluvím o tom, že nám bylo krásně. Ne po těle. I po duši. Tam už ring volný není.

milování (čaroděj, 22. 07. 2008 14:52)


Vše je podřízeno tomu co mezi oběma vznikne.

Bandy říká slova zlá,proč?
Oba jste šli do toho stejně,vše vzniklo spontálně,oba jste se milovali společně,oba do toho dáváte v tom okamžiku vše,celé tělo a duši.
Pokud se miluješ za peníze tak potom začni ale sám sobě nadávat,nic jsi nedal nic nedostaneš.
Děkuji vám

Bandymu (Monika, 20. 07. 2008 14:22)

Já bych neviděla ani kreténa, ani prase, i kdyby jste se už nikdy neviděli. Bylo vám krásně, tak jste si dali vzájemně dar. Oboustraně bez zneužití, či použití. Každá minuta nebo vteřina je v životě jiná a tahla chvíle byla přece krásná, tak bych to nepitvala. :-)

Bandy? (radka, 18. 07. 2008 21:43)

nerozumim. Zneuzit ci pouzit lze jen toho kdo ocekava neco za neco.
o tom ja nic nevim.

Radce (Bandy, 17. 07. 2008 23:28)

Dnes po hezkém večeru jsme zažili noc plnou vášně. Odcházíme každý na jinou stranu a už se nikdy možná neuvidíme.Zneužil jsem Tě nebo použil? Byl jsem zneužit nebo jen použit? A co když jsme jen využili chvíle? Rozcházíme se s úctou jeden k druhému a ve víře, že dnes to snad nebylo naposled. Kdyby tomu bylo jinak pak jeden z nás je kretén nebo prase.

radka (čaroděj, 14. 07. 2008 13:11)


No to je krásné a roztomilé,to chci slyšet,víš každý si představí pod tím rozjezdem úplně něco jiného,zda funíš blahem,rozkoší,vztekem či zlostí.
V pravou chvíli podaná ruka a pohlazení je jako ubrání páry a ulehčení,funění přechází v šumot a šumot ve slabé vrnění,tak se řítí lokomotiva a tak si zpívá při jízdě pod dobrým a citlivým vedením.
Zrovna tak se cítí žena od muže při láskyplném objetí a pohlazení ,je to opravdu špatné přirovnání???????
Jinak radko jsi fajn,bud můj kamarád a přítel.
DĚKUJI

ja zase (radka, 11. 07. 2008 09:39)

hrozne funim kdyz se rozjiždim :o)

xxx (Monika, 10. 07. 2008 23:08)

Tak to já budu asi zastaralý typ. Občas musím vypustit páru :-D:-D:-D

radce (čaroděj, 10. 07. 2008 21:39)


Ten tvůj lokomotivní rozjezd bych chtěl řídit,je nádherné mít pod kontrolou sílu,a to jak něžnou a milou taki silnou a mocnou.
Víš ty máš v sobě oboje,jsi něžná ale dovedeš i silně burácet,není radno tvým soupeřem se stát,ale být tvůj milý přítel je dobré být.
Nechceš mnoho od lidí a hlavně od mužů,chceš aby tě brali takou jaká jsi,já tě tak beru.
40 let jsem jezdil s lokomotivama,at parní nebo motorová,každá je jiná,jako žena,každá potřebuje jiný přístup,každá žena chce něco jiného ale vše vyjde nastejno,bud milý hodný a pokorný.
Pokud toto uděláš budete oba štastni.
Děkuji vám.

zena jako lokomotiva (radka, 09. 07. 2008 11:28)

mozna ano a mozna ne. Ale spis ano :o)) Protoze i ta lokomotiva neposloucha, vzpira se. Obcas se i zadrhnou nevimco... Ale ten kdo ji opecovava ji ma stejne rad, i jako vzpurnou, zasekavaci. Lehce ji pohladi, vycisti zanesene ventili a lokomotiva si piska.
Ja vzdycky rikala ze jsem lokomotiva. Citim se jako lokomotiva a reaguji jako lokomotiva :o))) Kdyz se rozjedu tak se ritim. Ale ten rozjezd.... Jemne, lehoucce, nezne...

Bandymu (Monika, 20. 07. 2008 14:22)

Já bych neviděla ani kreténa, ani prase, i kdyby jste se už nikdy neviděli. Bylo vám krásně, tak jste si dali vzájemně dar. Oboustraně bez zneužití, či použití. Každá minuta nebo vteřina je v životě jiná a tahla chvíle byla přece krásná, tak bych to nepitvala. :-)

Radce (Monika, 20. 07. 2008 14:17)

Ale když se rozfuníš, tak jedeš jak namydlenej blesk, že jo? :-D

Bandy? (radka, 18. 07. 2008 21:43)

nerozumim. Zneuzit ci pouzit lze jen toho kdo ocekava neco za neco.
o tom ja nic nevim.

Radce (Bandy, 17. 07. 2008 23:28)

Dnes po hezkém večeru jsme zažili noc plnou vášně. Odcházíme každý na jinou stranu a už se nikdy možná neuvidíme.Zneužil jsem Tě nebo použil? Byl jsem zneužit nebo jen použit? A co když jsme jen využili chvíle? Rozcházíme se s úctou jeden k druhému a ve víře, že dnes to snad nebylo naposled. Kdyby tomu bylo jinak pak jeden z nás je kretén nebo prase.

radka (čaroděj, 14. 07. 2008 13:11)


No to je krásné a roztomilé,to chci slyšet,víš každý si představí pod tím rozjezdem úplně něco jiného,zda funíš blahem,rozkoší,vztekem či zlostí.
V pravou chvíli podaná ruka a pohlazení je jako ubrání páry a ulehčení,funění přechází v šumot a šumot ve slabé vrnění,tak se řítí lokomotiva a tak si zpívá při jízdě pod dobrým a citlivým vedením.
Zrovna tak se cítí žena od muže při láskyplném objetí a pohlazení ,je to opravdu špatné přirovnání???????
Jinak radko jsi fajn,bud můj kamarád a přítel.
DĚKUJI

ja zase (radka, 11. 07. 2008 09:39)

hrozne funim kdyz se rozjiždim :o)

xxx (Monika, 10. 07. 2008 23:08)

Tak to já budu asi zastaralý typ. Občas musím vypustit páru :-D:-D:-D

radce (čaroděj, 10. 07. 2008 21:39)


Ten tvůj lokomotivní rozjezd bych chtěl řídit,je nádherné mít pod kontrolou sílu,a to jak něžnou a milou taki silnou a mocnou.
Víš ty máš v sobě oboje,jsi něžná ale dovedeš i silně burácet,není radno tvým soupeřem se stát,ale být tvůj milý přítel je dobré být.
Nechceš mnoho od lidí a hlavně od mužů,chceš aby tě brali takou jaká jsi,já tě tak beru.
40 let jsem jezdil s lokomotivama,at parní nebo motorová,každá je jiná,jako žena,každá potřebuje jiný přístup,každá žena chce něco jiného ale vše vyjde nastejno,bud milý hodný a pokorný.
Pokud toto uděláš budete oba štastni.
Děkuji vám.

zena jako lokomotiva (radka, 09. 07. 2008 11:28)

mozna ano a mozna ne. Ale spis ano :o)) Protoze i ta lokomotiva neposloucha, vzpira se. Obcas se i zadrhnou nevimco... Ale ten kdo ji opecovava ji ma stejne rad, i jako vzpurnou, zasekavaci. Lehce ji pohladi, vycisti zanesene ventili a lokomotiva si piska.
Ja vzdycky rikala ze jsem lokomotiva. Citim se jako lokomotiva a reaguji jako lokomotiva :o))) Kdyz se rozjedu tak se ritim. Ale ten rozjezd.... Jemne, lehoucce, nezne...

co to je byt zneuzit? (radka, 09. 07. 2008 11:23)

kdyz davam tak chci dat. Co to je byt zneuzit?
Padnout zene do nastrazenen lecky? Dat ji svuj cas, penize, darecky a nic za ne nedostat? Jenom klamavy usmev akrouceni ocicky...? Je to zneuziti zamilovaneho muze zenou?
Nebo naopak tento muz dostal to co chtel.... Rikal si o to....

BANDYMU (ČARODĚJ, 08. 07. 2008 18:10)


Bandy,ty štourale,já je nepřirovnávám k lokomotivám ale říkám jak se k nim chovat,víš vše se musí brát s láskou i to nejhorší.
Alůe já ti chápu z toho co jsi napsal,byl jsi zneužit a to mrzí,já jsem se takto nikdy nespálil a proto tak píšu.-
Ty máš zkušenosti a já jenom to co slyším a čtu.
Srovnávat nesrovnatelné to nejde,ale použít jako přirovnání to jde.
Miluj ,bud poživačný v milování ale ženu nikdy neuraž,žena je kalich naplněný vzácným vínem,je po okraj a připravená dát napít tomu koho bude milovat,teprve až víž že jsi milovaný tak se stan i poživačný ale jenom od této jedné ženy.
Jinak milovat ženu je jako otevřít knihu kde každá další strana je tajemná,není možné aby jsi věděl dopředu co bude ,vždy jsi překvapen.
DĚKUJI.

Čaroději (Bandy, 07. 07. 2008 16:34)

Nejsem si jist, jestli je snesiteln´srovnávat ženu s lokomotivou. Myslím, že většiny takto porovnaných by se to dotklo. Ve vztahu k ženám mám zkušenosti ne zcela shodné s Tvými.Ty co jsem miloval nejvíc, nemilovaly mne. Spíš někoho jiného. Ty, kterým jsen se snažil být věrný se zdaleka nesnažily o totéž. No a ma¨na které jsem byl hodný, velice obratně mě zneužily. Pozor ,chlapče. Ženský jsou svině. Ale krásný. (říkávala moje maminka)

kouzlo lásky (čaroděj, 05. 07. 2008 12:01)


Za sv§j život jsem potkal mnoho žen a dívek,mnoho jich zůstalo v mé paměti a mnoho jich navždy zmizelo z mé mysli.
To co píše pan ZDENĚK JE KRÁSNÉ A VELICE POUČNÉ,KAŽDÝ Z NÁS BY SI MĚL UVĚDOMIT ŽE žena JE NĚCO O ČEM VÍTR ZPÍVÁ A VODA KŘIŠTÁLOVĚ ZURČÍ.
To pochopí každý z nás co máme srdce a vněm lásku ženy,víš Moniko v tvé hlubině by určitě skončilo rádo velmi mnoho námořníků,každý kormidelník má právo takto udělat a zakotvit tam kde může.
Pokud muž bude jemný a milý na ženu,bude jí milovat jako sebe tak je život v pořádku,trochu mimo,,,,,,,,,,,,,,pokud jsem učil své budoucí kolegy jak mají jezdit tak jsem jim vždy říkal,,,,PODÍVEJ CHOVEJ SE K MAŠINĚ JAKO K ŽENĚ KTEROU MILUJEŠ A ONA BUDE MILOVAT I TEBE.
Pokud jsem zjistil tak všichni kteří prošli u mne zácvikem jsou dodnes velmi dobří strojvůdci a nemají žádný problém,takže pokud budeš jednu ženu milovat a chovat se k ní jako k sobě budeš štastný.
DĚKUJI.

Bandymu (Monika, 04. 07. 2008 15:36)

No, chtěla jsem napsat, že v hlubině končí právě chytrák, ale aby nevypadalo, že jsem nemrava, tak si to jen nahlas myslím :-D

Zdeňkovi (Bandy, 01. 07. 2008 22:22)

I ke dnu loď správně dovede jen dobrý kormidelník. Blbec končí v hlubině. Zdravím.

Bandymu (Zdeněk Kopřiva, 01. 07. 2008 22:13)

Nemáš zač, Bandy, ale nezapomeň, že i nepotopitelný Titanic se potopil, chichichi:-)))

Zdeněk Kopřiva (Bandy, 01. 07. 2008 00:10)

Děkuji Ti, kormidelníku. Vedeš tuto loď správným směrem.

Pro Saty (Zdeněk Kopřiva, 30. 06. 2008 20:07)

No ještě bych měl nějakou tu erotickou báseň, ale je to jen taková jemná erotika, jako byla jemná a něžná i má sexuální zkušenost. Víš, já jsem zase těch sexuálních zkušeností moc neměl, protože nejsem až tak moc sexuálně založený. Tak a teď k té básni...snad se vám bude líbit.
______________________________________________

V rovině těla

Opíjím se chladným větrem
a znásilněn
mlčenlivou samohláskou
Tvých slov
Tě potkávám
nahým dotykem
v rovině těla;
ještě před rozletem
jsi ukousla
z okřídleného polibku
červeň...

líbáš mě

a v ústech mi roste jazyk.
______________________________________________

PS: Mám rád náhodnou vůni neznámé ženy, když projde okolo mě; mám rád její dotyk v autobuse. V tom momentě jakoby se svět zastavil. Jakoby mě ta žena obdarovala a věnovala mi kousíček ze své lásky, ze svého štěstí, ze své radosti, ze své bolesti, ze své prázdnoty i ze svého naplnění;jakoby mne pohladila svou duší. Miluji vůni ženy. Každá žena má jinou vůni. Žádná žena nemá stejnou vůni. K ženám mám velikou úctu, protože to byly ženy, které mě v podstatě vychovávaly. Či to bylo na zdravotní škole anebo potom v nemocnici. Miluji ženy, ale ne jako sexuální objekt. Mám na nich rád onu jemnou energii, kterou cítím a která mě vždy pohladí.

pro neznámé zamyšlení (saty, 30. 06. 2008 14:32)

Tady na tento web může napsat každý co si myslí, kromě urážek, nebo nějakého humusu.
Donutil jsi mě zamyslit se, co v erotice není perverzní a co už je. Víš co? Klidně to sem napiš. Když to tu nechám, bude to v limitu, když to smáznu, byl to supermegahustej perverzní humus.:-DDD

pro Zdeňka (Saty, 30. 06. 2008 14:29)

Víš co?? Tahle báseň byla z období puberty jak píšeš. Ještě jsi věděl o lásce houby. Chtěla bych číst od tebe nějakou báseň, báseň o lásce od muže, který ji prožil. Myslím že jich máš doma víc. Ony totiž básně od muže, který miluje, jsou strašně krásný, myslím si, že ženský to tak neumí.;-)))

Pro Saty a pro Neznámého (Zdeněk Kopřiva, 29. 06. 2008 20:56)

No, musím se přiznat, že tuto svou báseň jsem psal opravdu jako velmi mladý. Byl jsem v pubertě a nevěděl jsem, co si mám počít s tak mohutnou sílou, jakou bepochyby je síla sexuální. Ta báseň není založena na autentickém zážitku. Je založena na mé tehdejší pubertální fantazii, kdy jsem si představoval skutečné milování se ženou. Nejsem si už jistý, ale myslím si, že jsem tehdy dokonce dosáhl orgazmus pouhou myšlenkou.:-))

PS: No, o té pýše bych to nerad rozpitvával, jak jsem to tehdy myslel...hmm...chichichi:-)))

No a co se týká toho básnického obratu: slepuješ mě slinami nasládlého objetí... tak ten jsem použil záměrně z důvodu mazlivého zvuku, který vyvolává, když mu nasloucháš. Někdy se pokouším ve svých básních volit určitý slovosled za účelem vyvolání určitého účinku u čtenáře.

zamyšlení (básně, 29. 06. 2008 13:05)

No k básničce snad jen pár připomínek.Slepuješ mě slinami nasládlého objetí?Co to jako má bejt?A určitě bych tam nedal "moji pýchu".Jak můžeme vědět jestli se máš čím pyšnit?Napadlo mě jestli bych jsem tedy nemohl přidat i vlastní tvorbu a jestli by nevadilo kdyby byla trochu,vlastně trochu dost perverzní?

pro Zdeňka (Saty, 29. 06. 2008 01:47)

Zdeňku, Zdeňku, Zdeněčku, neříkej že jsi vyšuměl jako dva dny odstátá Cola? Těžko můžu uvěřit tomu co píšeš. Erotika je součást lásky a láska je cit.
Proč tlumit něco co je něčeho součástí? Vím, že to nebude s tebou tak zlý, protože ta báseň je moc hezká, něco ti říká, připomíná, rád ji čteš a proto jsi ji sem dal. Je to tak správně, patří sem a až napíšeš další, stejně krásnou erotickou báseň, nezapomeň se s námi o ni podělit.

Erotická báseň Vyznání (Zdeněk Kopřiva, 28. 06. 2008 13:27)

Toto je kategorie láska a erotika a tak tu hodím jednu svou erotickou báseň, kterou jsem napsal v období, kdy mnou lomcovali ještě hormony:-))

VYZNÁNÍ

Proplouváš mou láskou
v leknínovém korábu
nahuštěna
do plačících slz moře,
okolo korálového útesu
vlažných rtů,
okolo posvátného lože
plného laskajících vlasů.

S lasturovou rozkoší
počítáš skotačící vlny
narážející
do zpěvu Sirén
a voláš svůj povzdech.

Odzbrojena mládím
se odzrcadluješ skutečností
a vdechuješ mi
vlažný polibek noci,
padáš do osidel
slabomyslností života,
přepadáváš jazykem moji pýchu
a slepuješ mě slinami
nasládlého objetí.

Jsi tak nahá -
Neplač
Jsi Žena
a já?
Muž

Radce k 25.6. (Bandy, 28. 06. 2008 12:36)

Ano. Věřím. Mám to vyzkoušené a v praxi ověřené u svých přátel. Víš, síla muže se ukáže výběrem partnerky. Ti, co sáhli vedle, odsoudili se sami do role trosek.
To se baví dvě ženy v baru:"Vidíš toho chlapa ? Z toho jsem udělala milionáře." "A jak se Ti to povedlo ?" "On byl miliardář". A o tom to je.

LÁSKA pro RADKU (ČARODĚJ, 27. 06. 2008 23:07)


Víš Radko jsi báječná a milá žena dívka milenka,vyber si co myslíš že jsi.
Píšeš že jsi lpící na svobodě ale i to lpění má svoje meze,víš také jsem lpěl na svobodě a najednou to zajiskřilo a bouchlo a já jsem se zamiloval ,konec se vším,nikoliv,hrál jsem dále kopanou,chytal ryby a jezdil pod širák.
Ale je pravda už to bylo jiné.
Vím bezpečně že jsi nádherná žena a dovedeš mnoho .
Poznal jsem za svojí existenci mnoho žen ale jenom poznal,mohu říci žena je něco jako krása,uctívejte jí ale nedovolte aby si na to zvykla,milujte jí ale chtějte aby i ona milovala vás,pochopte jí a chtějte aby i ona dokázala pochopit proč jí milujete.
Pokud budete po ženě chtít aby s vámi šla na procházku tak jí vezměte za ruku.
Radko pokud půjdeš s někým na procházku tak mu podej ruku aby jsi pocítila jak mu tepe srdce,ve své dlani budeš vědět přesně co ten človík k tobě cítí.
Děkuji tě.

vzdělání? (mesie zeropulos, 26. 06. 2008 19:43)

No s toho si nic nedělej:)Já na tom také nejsem nejlépe:(Vyšel jsem z 5 třídy.Sakra to se něměl nikdo dozvědět:)No doufejme,že na tyto stránky nechodí můj zaměstnavatel:)

aha :o) (radka, 26. 06. 2008 15:09)

to mam mezery ve vzdelani :o)))

pro radku (mesie zeropulos, 26. 06. 2008 14:54)

Ne tenhle popis nesedí na Jirku!Ten sedí na toho kreténa topolánka on totiž říká že je chlap s "gulema".No tohle osobě prohlašují vesničtí balíci u piva .No aspon víme kam ho zařadit!A váží něco přes 100 kilo,takže je celkem vyžraný!ještě,aby nebyl za ty úplatky co bere!Inteligence Jirky a topolánka se dá poznat i ve vztazích.topolánek se tahal za zády manželky s těhotnou milenkou a až později se rozvedl.Jirka se na rozvodu domluvil již předem a nědělal s toho takovou maškarádu jako topolánek.

ten odkaz :o)) (radka, 26. 06. 2008 12:50)

http://www.realitavmatrixu.estranky.cz/clanky/blog---povidky-2008/strach-a-hruza-z-pretvarky

a jeste: (radka, 26. 06. 2008 12:49)

moc pekny odkaz, s kterym se naprosto a bez vyhrad ztotoznuji:
o lasce, pretvarce a spojeni milujicich srdci.

jeste k lasce (radka, 26. 06. 2008 12:34)

sila osobnosti se pozna taky ve schopnosti nadhledu. Jak pristupuji k tomu co je jinak nez bych chtel, co tece opacnym smerem, co ma svuj vlastni zivot.
laska je bezpodminecna. TA trva at se deje cokoliv. Parve proto ze ji nechybi ten nadhled a mozna notna davka humoru :o))
Casto si rikam ze nekdo mluvi o lasce jako kniha, krasne. Same hezke umysly. nadherna slova.

To skripajici a odhalujici se pak objevi kdyz se zacnou klast podminky na druhe. Kdyz jim to svoje pekne, ruzove, sladke nejakym zpusobem podsunujeme. Jakoze by taky tak nejak meli...
Zrovna vcera jsem cetla: rozesli jsme se protoze me nechapal/a. Copak je fakt ze me nekdo nechape duvodem k rozchodu? Je to pak vubec laska?

Nebo se pletu... A prilis lpim na svobode.

sila (radka, 26. 06. 2008 11:52)

neni myslena ve smyslu fyzickem nybrz ve schopnosti vstat kdyz clovek upad. A to treba opakovane. nekdy dochazi a pak se clovek treba opre o pomocnou ruku toho silnejsiho. A tak to je i v partnerstvi. Ten druhy nam podava pomocnou ruku. Je v ten moment tensilnejsi kdyz se nam nedostava sil. Muze to byt stejne muz ci zena. A stejne muz ci zena muzou klopytnout.
I proto je lepe dvem, protoze se muzou vzajemne podporit. Kdyz treba jednomu ubyva sil.

Dnes nejsou role zeny a muze presne rozdany. A neni to ani dulezite. Pokud je soulad, tak to neni dulezite.
Jsem vdana 27 let. A nejde pouze o delku vztahu. Jde o to co spolu ti dva podnikaji, zazivaji prozivaji. Nakolik ziji spolu.

LÁSKA (čaroděj, 26. 06. 2008 11:09)


Dovolíte mi malé povídání.?
Pokud bude mezi partnery soulad nezáleží vůbec na tom kdo má větší sílu a kdo má větší protekci.
Znám dosti manželských párů kde je muž střízlík a žena korpulentní a jsou moc spokojeni,znám i obrácené typy a jsou spokojené.
Víte to co předvádí politici je úplně normální lidský pochod,pokud jsou neznámí tak nikdo nic neví,ale jsou veřejní ,je to tak ale i všude ne jenom u nás.
Bandy mnohokráte krásně popsal svoje vztahy,mnoho z vás je umíte nádherně popsat,tak si vezměte třeba případy kdy manželé po třiceti letech se rozešli aby zase po několia měsících se k sobě vrátili,protože jsou pro sebe stvořeni.
6ena je ten kdo tmelí rodinu,děti a ti jí udržují v tomto rytmu dlouho pomáhají jí aby pochopila co přijde,muž se tam občas také vyskytne ale není to nijak časté,jsou zase vyjímky jako u žen.
Žena se stará o vše okolo a má přehled což mi muži občas strácíme,dnes ale začíná být život o něčem jiném,ženy se chtějí také uplatnit a prorazit na místa dosud nebyli připušteny,pojednou muž se dostává do role vzorně pečující otec,děti ho udržují v permnenci a činisti a manželka přichází domů a chová se přesně jako se chová muž.
Nuže moji milí rodičové či účastníci života lidského,mám pravdu nebo opět kecám.
Jako dědeček jsem dvojnásob štastný,každý z nás je štastný pokud jeho nejbližší mu projevují lásku a porozumění,děti dovedou dát lásku bez toho aby očekávali něco jako protihodnotu.
Dětem je dobře když ví že mohou p¨řijít a stulit se do náruče rodičů či prarodičů a ví že nikdy nebudou odmítnuti.
Proto si važme lásky dětí které nám jí projevují tak krásně a nezištně,dítě je to co spojuje dva,dva nikoliv tři nebo čtyři.
DĚKUJI VÁM.

no dobre :o) (radka, 25. 06. 2008 20:01)

muz nemusi byt silny. Muze byt klidne slaby :o)) Me to nevadi.

a kdo je Paroubek? (radka, 25. 06. 2008 18:32)

ten tlusty s gulama?
Prohodi si role znamena ze oba umi to co ten druhy. Pak je muz ten co opecovava a zena ta co zajistuje. Apak si to prohodi zase zpet. Pak nelezi kompletni odpovendost za zajisteni na muzi a chod rodiny na zene. Kdyz je jednoumu hur tak ten druhy ho umi podrzet, rozumi mu.
Kdyby se drzeli prisne svych roli tak by se muz neumel postarat o decka a zena by neumela vydelat na rodinu. Chlap je pak stvancem v praci a zena postupne blbne.

prohodí? (mesie zeropulos, 25. 06. 2008 17:38)

Těm co si to občas prohodí se říká gayové a lesbičky!Způsobuje to odchylka v genech.Ted možná potěším feministky,ale každý plod je ze začátku žena!Až pozdější vývoj v děloze některé předělá na muže a právě někde v téhle fázi vývoje se to podělá.Ovšem může to způsobovat i minulý život.Silný muž,že není poskok?Ho,ho to by ses divila!Třeba takový Jirka Paroubek:)Ano demokracie je ve vztahu důležitá.Naopak nežádoucí je v politice!!!

a jeste neco (radka, 25. 06. 2008 14:40)

pisu ve skatulkach a vim to. Snazim se jen o jednoduche tahy stetcem. Vim ze je vsechno bravitejsi a pestre. A ze zena muze byt muzem a muz zenou. A ze je fajn kdyz si to obcas prohodi :o)

Moniko (radka, 25. 06. 2008 12:32)

Zadny zraly chlap z nebe nespad. VEtsinou dozrava postupne v partnerstvi.
Zenskou posunou celkem rychle dopredu decka. A prave to je moment, kdy by zenska nemela zapominat ze neni jen ona a deti, ale ze je zde i partner. Je to narez :o))
Mladi chlapi spadnou do zavazku a jen koukaji co se to kolem deje. Trva jim nez to vsechno vstrebaji. Zenska je mezitim nekde uplne daleko. A bud pocka na toho chlapa a pomuze mu dal. nebo mu utece nekam uplne jinam a je to v kelu. Ztrati kontakt. Deti jsou prubirskym kamenem tech dvou. Zda najdou cestu k sobe. I kdyz bezi kazd svoji cestou.

Radce (Monika, 25. 06. 2008 11:53)

Ano, takhle by to MĚLO být.

Mesiemu (Monika, 25. 06. 2008 11:52)

:-D:-D:-D

zrovna (radka, 25. 06. 2008 11:46)

v partnerskych vztazich je dulezite aby oba byli spokojeni a meli svuj prostor k zivotu. Aby tam kde je jejich doma cerpali silu. Aby tam nasli utociste. A aby tam nasli i nekoho kdo podporuje jejich rust.

Protoze nejhorsi je, kdyz nekoho furt omezujeme, otravujeme, brzdime, prekazime. Takovy clovek brzy utece. Nebo se odlouci vnitrne. My taky jsme otraveni kdyz do nas nekdo huci. Alespon ja to nesnasim :o)) To se hned zaseknu.

kdepak :o) (radka, 25. 06. 2008 11:28)

silny muz prece neni zadny poskok.
naopak. To je prece nesmysl :o)))

Dobra zena muzi dava silu, podporuje ho v jeho konani, stoji vedle nej i kdyz mu je tezko a on muze bez obav ukazat i svoje slabe stranky. Dobra zena nikdy nezneuzije svoji moc. Naopak deli se se svym muzem i s detmi. Dava. V rodine dobre zeny se dari vsem jejim clenum. Protoze muzou vsichni svobodne rozvijet sami sebe.

pro radku (mesie zeropulos, 25. 06. 2008 11:22)

Já osobně tomu nevěřím!Pokud má silný charakter a velkou osobnost jako například já,tak se z něj poskok ženy stát nemůže!ÁÁÁÁÁÁÁ sakra stará přišla domů to budu muset zase prosit o jídlo a o sexu už radši ani nemluvím!To bude zase uklid tohle uklid támhleto,ale já se jednoho dne vzepřu!Ano někdy,snad,možná,uvidíme už běžím miláčku!:)))))))

Bandy (radka, 25. 06. 2008 08:33)

taktak :o)
Veris tomu ze muz je to co z nej udelala jeho zena?

Silny muz nebo troska :o))

Saty (Bandy, 25. 06. 2008 01:54)

Platí, co jsem napsal Daši. Taky platí, že na děti mi nesmí nikdo sáhnout. Ani když mi přistřihávaj nevím co.Tak si střihni.Křidýlka můžeš. Naučilas mě na koštěti, že ?

Radce (Bandy, 25. 06. 2008 01:49)

Není těžké být moudrým mužem vedle moudré ženy.Nedělá mi potíž být silným mužem v zimě. Přechodem na letní čas jsem silným mužem až v autobuse cestou do práce.

Daša (Bandy, 25. 06. 2008 01:45)

Slibuji Ti, že Ti budu věrný skoro s každou . Nevím jesti budu věrný jim s Tebou. Někdy se to hold nepovede.

pro mesieho (Monika, 24. 06. 2008 15:08)

Já mám v tom jasno-zvířátka si ponechávám do konce jejich života:-D:-D:-D

Saty prusery (radka, 24. 06. 2008 09:31)

si samy hazime do cesty :o) jejich resenim rosteme. Bez nich by to byla nuda.

pro Dášu (Saty, 23. 06. 2008 23:13)

Jestli myslíš to co jsem psala Roni, tak mi nemusíš nic říkat, vím a možná proto si dost rozumíme.
Na Bandyho si dej pozor, je to zkušenej bojovník na více frontách, asi by potřeboval střihnout křidýlka. Budu ti asistovat a...hodně nakrátko.:-DD

pro Radku (Saty, 23. 06. 2008 23:09)

Tak nevím kdo je na tom líp, ta housenková dráha mě rozesmála. Můj život je jeden velkej průser za druhým a jedna radost za druhou, když se z toho dostanu. Je to právě tím, že nechci ztratit sama sebe, jenže zjišťuju, že někdy tím ublížím a ztrácím.

pro Mesie Zeropulos (Saty, 23. 06. 2008 22:59)

No Mesiéééé, kdyby došlo na věc, tak snad bys dokázal odlišit holku od ovce, nebo néééé???Láááááska je láskáááááá, když choděj kluci s holkamááááá...:-DDD

Bandy (d.a.sha, 23. 06. 2008 22:24)

No tedááá Bandy....co tu čtu...zase mi budeš nevěrný jooo???A hned na icq:-DDDD

Saty (d.a.sha, 23. 06. 2008 22:23)

Přesně tak bych to o sobě napsala i já...hezké;-)

pro moniku (mesie zeropulos, 23. 06. 2008 17:26)

Má láska ke zvířátkům je taky profláklá,ale dělá mi dost velké problémi odlišit lásku zvířecí a lidskou:)

Roni (Monika, 23. 06. 2008 16:20)

No, máš pravdu, má láska ke zvířatům je profláklá, ale přesto vidím a dělám rozdíl mezi nimi a mužskými:-D:-D:-D

SAty (radka, 23. 06. 2008 15:56)

Muj zivot byl smaozrejme housenkova draha. Neco jako klikaty beh ze strany na stranu, pricemz jsem alespon hlavni nit nikdy nepustila z oci (deti). da se rict ze jsem si nekdy vedla podvojny zivot abych mohla byt sebou :o) Ono neni nic jasne, jenze jak roky ubihaji tak se vetsinou vsechno postupne zklidnuje.

Nekdy se zlobim sama na sebe, ze mudruju prilis. Ze jsou veci ktere si clovek teprve "vysedi". Ktere nelze ani sdelit a ani predat.
Takze snad ani nejde o to dat partnerovi 100 procntni jistotu. Spise jde o to kvuli partnerovi neztratit svuj vlastni zivot. Zit dal to co dosud. Radovat se z veci co dosud. Tesit se z drobnych flirtu a vtipku jako dosud. Proste se kvuli partnerovi nevzdat sebe. A pak on nebude mit nikdy pocit 100 procentni jistoty. Protoze nebude vlastnit. NIkdy vlastnit nemuze co neni jeho.
Asi je lepsi mit partnera ktery je zodpovedny. Ktery neutece pred prekazkou.

pro Radku (Saty, 23. 06. 2008 14:58)

Radko, ty mluvíš jako kniha, co slovo, to perla. Musím říct...naprostý souhlas se vším.
Bylo by hezký, kdyby si to přesně podle toho každej umědomoval a dokázal svoje city
takhle usměrnit, - jenže, život je plnej kotrmelců. Láska totiž není zdroj, který vysílá
jen na jedné frekvenci, ale kolísá, zeslabuje, zesiluje, přeskočí jinam, a to je právě to,
co nám přináší neustálé vzrušení a nebo neustálé maléry. Taky je chybou, dát partnerovi
najevo, že si jím může být na 100% jistý, nebo dávat najevo bezmeznou důvěru.

pro Roni (Saty, 23. 06. 2008 14:37)

Ahojky Roni, tvoje podvědomí tě klamalo, i neklamalo. Jelikož moje okolí nemá ani páru o tomhle webu, bylo by nefér, aby net věděl o mém okolí a taky, je to web o tajemnu, nechávám ho kousek i kolem sebe. Nechci hovořit jen o jednom člověku, tak tedy...miluju lidi, kteří jsou mi nablízku, nejsem v žádném případě sama, ale přesto jsem někdy sama, protože jsou věci, o kterých si s nimi pohovořit nemůžu. Myslím, že tahle pocity mívá každý.


pro zenu (radka, 23. 06. 2008 11:13)

to znamena udrzovat si vnitrni svetlo do vysokeho veku. Kdyz zazhne svetlo tak zkrasni :o) A stava se zadouci.

Pro oba je to samozrejme taky vec fyzicke a psychicke kondice. Udrzovat se fit, v pohode a ve zdravi. Tesit se ze zivota. Prekonavat prekazky. Poznavat nove. Vsechno mame v sobe. Neseme si to v sobe.

Bandy (radka, 23. 06. 2008 08:31)

to jsi jakoze vedl rozhovor ve 3.50 rano?? Jakto ze nespis a vedes nocni rozhovory :o)))

A jinak s tebou souhlasim. Zivotni zkusenost je i o tom, jak vest zivot s jednou zenou kazdy den. Stejne ta zena vede zivot s tebou kazdy den. A zalezi jen na vasi moudrosti a hloubce vzajemneho vhledu a pochopeni co z toho bude.
Protoze zivot se nam odehrava v hlave. A je "temer" (to temer znamena ze jsou vyjimky) jedno jaka zena/muz tech 30,40,50 let vedle tebe usina a vstava. Vzajemnou lasku, respekt ale i vasen si muzete davat trvale. Pokud je to zajem obou. Muz touzi po vasnive krasne zene a zena touzi po moudrem silnem muzi. Takze staci takovymi byt :o))

Radce a Roni (Bandy, 23. 06. 2008 03:50)

Vedl jsem dnes hovor s krásnou ženou. Nebyla ani nebude moji, ale vyřešila mi problém, jak se ženou. Jak žít se stejnou ženou každý den.Odžít den se ctí. Se ctí ke vztahu, ve kterém jsem.
Jak prosté. Čtu to jako, že nemám očekávat, mám dávat.

Roni (Bandy, 23. 06. 2008 03:42)

Nejsem si teď jist jestli Roni nebo Rony. Ale o to nejde.
To že sis mě našla vyvolalo ve mně pocity, blízké štěstí. Mám rád kontakt s Tebou. Dotýkám se Tě virtuálně a mám jistotu, že nebudu muset naslouchat bla, bla, bla.
A to je má odpověď. Láskou je možno nazvat jakýkoliv vztah, kdy si dva lidé nevadí a proto se rádi setkávají.. Erotikou lze nazvat jen to, kdy cílem počínání je přinejmenším , že se lidé chtějí sebe dotýkat, hladit, vyměňovat sliny...Nebo jen na to myslet.
Takže z mého praktického hlediska je láska stav. Erotika je její vnější projev.
Teď trochu od věci.Nechodím na forum programově. Ty mi ale chybíš. Chci Tě požádat , jestli Ti to nevadí, o mejlovou adresu, nebo icq.Přes Satanku by to šlo. Mám pocit, že některé naše rozhovory by chtěli soukromí. Jsem rád, že jsi. Neztrať se mi.

Radka (Roni, 22. 06. 2008 23:12)

rozhodně jsem nechtěla nějak urazit. Jistě že máš pravdu. já jen chtěla říct, že začíná teprve ted ale určitě bude pokračovat dál a dál. A především láskou mateřskou. myslím tvého bratříčka. Snad si ji vynahradí jindy a ty pitomý doktory nakope někam..............problém je v tom, že to co se dělo kdysi se děje dál a nikdo se nepoučí. Já sama jsem měla problemový porod a skončil císařským řezem za 5minut dvanact. Můj chlapeček je zdraví ( musím zaklepat na dřevo) ale nikdo nikdy nevi co se přihodí. A to nejsem téééměř pověrčivá...nebo si spíš snažím pověrčivost nepřipouštět

taky bych chtela (radka, 22. 06. 2008 22:48)

rict ze laska a erotika jsou dve ruzne veci. Erotika je vzruseni, boureni smyslu a da se nabudit jakkoliv a kymkoliv. Zrovna ted v patek jsem byla na vecirku obklopena nadhernymi silnymi muzi, byla jsem opojena jejich pritomnosti. To je erotika. Rozboureni.

A pak je laska, ktera se pestuje jako rostlinka z kvitecka. Ktera se objevi a postupne sili jako pevne pouto. DA se srovnat s laskou materskou. Kdy milujeme dite bezpodminecne. Stejne tak se i laska partnerska vyviji a roste. Nelze ziskat partnerskou lasku jen tak ze nekoho potkame. To nestaci. Je treba nekoho potkat a zaroven musi oba chtit. Zustat spolu dlouhodobe. JInak nelze lasku "vypestovat". Jinak se pouze vycerpa z podstaty a pak se jde jinam.

Roni (radka, 22. 06. 2008 22:36)

Moje maminka me vlozila do srdce obrovsky dar. Touhu milovat. Toha milovat znamena ze jsme lasky schopni. Ze z nas tryska a sala jen tak. Bezpodminecne.

A protoze me maminka naucila bezpodminecne lasce jsem schopna tuhle predavat dal. Je to jako stafeta. Staci se podivat a ten ktery stoji vedle Tebe je Tvuj vyvoleny. Tvoje laska. neni treba cekat do dalsich zivotu.

Radka (Roni, 22. 06. 2008 20:08)

Nevím proč ale vždy obdivuji ty co si něčím takovým projdou. Já osobně si myslím, že jednou a ne třeba v tomto životě, si tváá maminka skutečně prožije lásku. Bude mít kupu dětí a nejlépe takových jako jsi ty.

Saty (Roni, 22. 06. 2008 20:06)

No a ještě. Já si tak nějak podvědomě říkala, že zřejmě Saty je sama. Nějak jsem nevzhledla žádný članek o příteli, manželovi či dětech.
nebudu se dotýkat citlivých míst. A bude to znít naivně, ale myslím, že na kaaždého z nás čeká nějaká láska. A že je jich mnoho druhů......
U Monči je to především psííííííííí :DDDD ( chtěla jsem zlehčit situaci tak sry Moni )

Bandy (Roni, 22. 06. 2008 20:03)

Jediné místo kde najít Bandyho. Jak jinak než v lasce. Chci tě jen pozdravit. Nechodiš na forum. Vím, že to nepatří sem. Ale přátelská láska je taky láska ne? Tak kdo lpí na svým přátelých ten i miluje......zas blbě plkám.

jeste dodatek (radka, 19. 06. 2008 16:53)

napadlo me Mileno, ze asi te neco potkalo v minulosti s cim se tezko vyrovnavas. A s cim ti ani psychologove asi nedokazou pomoci, protoze lpis na minulosti a nechces se odpoutat.

Jeste pribeh moji maminky. Muj bratr byl starsi o dva roky. MOjemaminka byla vzdycky hrozne hodna a trpeliva, takze kdyz ho rodila tak trpela mlcky. Tim se stalo, ze porod probihal a nikdo si toho nevsiml. Bratr se narodil tezce a nikdo si nevsiml ze pomackany. Bratr hodne plakal a maminka chodila dva roky po lekarich s tim ze ji dite place a ze mu neco je. Teprve po dvou letech zjistili ze ma zanet mozkovych blan a ze je pozde. Nepomohlo nic, bratr byl tezce poskozen a v tezkem stavu prozil dalsich 16 let. Umrel kdyz mi bylo 14. MOje maminka plakala kazdy den behem jeho zivota a pak dalsich patnact let po jeho smrti. Vycitalal si jeho smrt. VYcitala otci ze nepomohl. TEprve dnes kdyz je stara tak povolilo tohle bremeno a ona citi jak zacina zit. A to ji je pres osmdesat. Otci jeste porad neni schopna odpustit. Vedu s ni hodne rozhovoru a ona rika. Je spatne ze jsem nedokazala pustit driv. Ze jsem tak lpela na mem smutku. MOhla jsem zit uplne jiny zivot. Krasny. Intenzivni. Ale ted jsem jiz stara a tak toho moc nestiham. Lepe pozde nez nikdy.
Ale lepe drive nez pozdeji.
Nejlepe to vyjadruje buddhismus. Ktery rika ze vsechno plyne. Utrpeni existuje proto ze lpime na vecech. neco si vytvorime (vazby, vztahy) a pak o to prichazime. Ale takovy je beh zivota. Cim vic si toho vytvorime tim vic toho ztracime.
A tak je fajn tvorit, ziskavat, poznavat ale je treba pocitat s tim ze to taky budeme ztracet. Oboje je prirozene. A nemuze za to osud. Muzeme si za to sami :o) Tim ze jsme si vytvorili vazby, lasky, lpeni. Kdyz o to prichazime trpime.
Ale zivot je krasny porad stejne. On to nevidi neslysi. Delame si to samy. To utrpeni. A jen samy se muzeme osvobodit.

MIleno (radka, 19. 06. 2008 16:29)

to zni jako tezka zamilovanost :o))

JInak je fantazie mocna carodejka. Inspirace umelcu Minulost neexistuje. Jen mozek nam predhazuje to co si mysli ze chceme videt, slyset, citit. Pokud ho nechame poroucet tak si bude delat co chce.

milena (pro Saty, 19. 06. 2008 14:44)

Bohužel se mýlíš. Takhle dokážu psát jen když vzpomínám na doby minulé. Ted už nechci od života nic co se týká nějakého citu. Na to už nemám sílu. ještě jednou a zabilo by mne to. takhle je mi lépe.

pro Milenu (Saty, 19. 06. 2008 09:00)

Ve snění je prakticky dovoleno vše, můžem se nechat unášet slovy, představami, nebo vlastním přáním. Můj pohled na lásku není tak sladký. Je drsnější, ale zato reálnější. Není všechno třpytivé a krásné a proto lidé potřebují o tom krásnu alespoň slyšet, nebo číst, na chvíli se ocitnout někde jinde. Je hezké, že píšeš pro staré lidičky, na chvíli je přeneseš tam, kde jim je dobře. Neubráním se ale pocitu, že ty po tom jiném prostoru sama bytostně toužíš a píšeš tak vlastně svoje představy. Mýlím se?

pro Jakuba (Saty, 19. 06. 2008 08:47)

Ahojky Jakube, je moc hezké co jsi napsal. Když psaná slova dokáží u tebe vyvolat
tak silnou odezvu, budeš schopný velkého citu, ale na druhou stranu budeš
i hodně zranitelný. Láska existuje jak píšeš, ale má mnoho podob. Dokáže tě vynést
do oblak, nebo srazit na kolena. Než přijde ta pravá, musíš si projít obojím.
Připrav se na příliv štěstí a nebo slz, obojí k lásce patří, jinak by si jí člověk
nevážil a nechránil si jí tak, jak zaslouží.
Přeji ti, abys ti pravou lásku potkal co nejdřív.

Relaxace (Milena, 18. 06. 2008 16:41)

Relaxační články píši pro domovy důchodců, LDM a tak. O ně se nikdo nestará a vždy už čekají kdy přijdu a budu s nimi při hudbě relaxovat. Tichá hudba a čtení a stařenky a staroušci se vracejí do mládí. jsou jako děti. Vždycky je zajímá kdy zase přijdu, a jestli mám nový text a já ted žádný nemám. Nechce mi někdo z vás pomoct a třeba nějaký napsat?

pokrač.relaxace (Milena, 18. 06. 2008 16:39)

Spolu se podíváme na kouzelné slovo láska. Každý prý ji někdy potkal nebo potká. Možná ji i ztratil, ale pořád bude doufat, že ji opět najde.Láska je jako čas- neměnná a přitom ubíhající, ale plyne stejně jako čas, který se nikdy nezastaví, Láska, pět písmen, L jako laskavost, A jako amor, S jako společný svět, K jako krása, A jako ambra vonná. Cítíte tu vůni a tu sladkost na jazyku? To malé slůvko se v puse rozpouští jako srdce zamilovaných při prvním polibku. Ne čas teď není. Zmizel a jste jen vy a váš nekonečný prostor. Láska, jak něžně zaznělo toto slůvku u ouška milované osoby. Jakoby ho přinesl jemný vánek od moře, kde čeří vodu do malých, něžných vlnek, které se vám pomalu kladou k nohám v písku a laskají horkou kůži. Slunce se opírá do těla rozpáleného láskou a jakoby ještě více síly dodávalo vznikajícímu citu. Jemně přejedeš prstem po zavřených víčkách svojí lásky a pozoruješ jak únavou usnula. Ulehneš vedle ní do vyhřátého písku a spojíte spolu své ruce. Jste spojeni rukama, mořem, sluncem a časem, nechcete být nikým a ničím rušeni, ale musíte se vrátit do našeho času a žít si svoji pohádku v našem bytí. Přeji vám šťastnou cestu při putování životem.

Relaxační článek (MILENA, 18. 06. 2008 16:38)

Bystřina

Zavři svoje oči, z vlastního těla si udělej malou, uzavřenou, tvrdou skořápku jako z oříšku. Je jen tvoje a je jen pro tebe na tuto chvíli něžného snění a bloudění ve své vlastní mysli. Není nic, jen tichý hlas, který ti dává prostor a čas. Čas, ten je jen tvůj, tak očisti něhou a krásnou svoji bolavou duši ač se to možná nesluší, že jen pro sebe chceš ten čas, tak věř, máš na to právo. Tak začni snít a ve snění bloudit po krásách světa, jsi tam kam zloba a nenávist nemohou, to láska tě teď drží na nohou. Zde není ubližování a ponižování, jen krásné očarovaní dobrem ukrytým ve vlastní duši, kdo to jen asi tuší, co skrýváš pod smutnými víčky. Kdo je jednou odkryje a pochopí, do náruče tě uchopí a nikdy nepustí. Tak sni svůj čas, který je teď a tady jen pro tebe. Jsi ve vysokých horách, kde se špičky dotýkají nebes. Z jedné skály pramení živá voda a jiskří na slunci duhovými barvami, jako když si děti dělají bubliny. Vítr rozprašuje barevný, vodní prach co se vznáší v ovzduší a celou tě potom zahalí do vodního, barevného hávu. Ta barevná sprška z tebe smývá strach, úzkost a bolest, tančíš v té vodní mlze, klesáš pak pomalu na kolena, noříš své dlaně do vodní duhy. Je tak nezdolná na věky živá. Voda ti začne šeptat-buď jako já. Hledej si cestičky, vyhřívej se na slunci, omývej svojí cestou vše živé, co cestou potkáš. Svojí nezdolností a odhodlaností, se začneš rozrůstat z bystřiny do potoka a pak do řeky, která je a bude neporažena. Dala jsem ti rady a ty jdi za sestrou loukou. Louka uvítá tě vůní kvítí a sladkostí vzduchu. Ulehneš na záda a oči upřeš do nebe, nech se kolébat vonnou náručí do dalšího snění. Nad hlavou poletují motýli a sedají ti na hruď a na vlasy a ty ani nedýcháš a s úžasem vnímáš jejich řeč. Je něžná jako pyl na jejich křídlech a ty jim porozumíš. Zvou tě mezi sebe. Stačí jen mávnutí, tichounké zašeptání a ty jsi stala na chvíli barevným motýlem. S údivem sleduješ svoje křídla a pak lehce mávneš. Jen tak na zkoušku, polehoučku. Pak mávneš znova a znova a už poletuješ s ostatními po louce, sedáš na květiny, piješ nektar z jejich kalichů. Jen chvíli ti snění dovolilo být motýlem, darovalo ti sílu horské bystřina, stálost horské lučiny a motýlí moudrost. Ten pocit si uchovej na celý život.
Zastavení v čase
Ted a tady se spolu zastavíme v čase. Nic kolem nás není tak důležité, jen my a náš zastavený čas. Ponoříme se spolu tam, kde není strach, smutek, ale láska a radost.

Tohle se mi ještě nikdy nestalo (Jakub, 18. 06. 2008 14:47)

Ahoj to byste neveřili nic mě nedojalo víc jako tento článek opravdu tu píši a brečím u toho :-)
opravdu láska existuje a to další mi zatím není moc známé. :-) ale opravdu mě to radostí lítostí ale i tou láskou dojalo.

Bandy (Saty, 18. 06. 2008 00:11)

 

O mě se neboj, od tý doby, kdy jsem utrpěla šrámů z blbosti mám mantinely, který mě nepustí kde je nebezpečno a pak...beru všechno co v životě přichází a nebo odchází s nadhledem. Sakra, dala bych si uzenou rybu.:-DD

Mileně (Bandy, 17. 06. 2008 22:24)

Je to tak. Je i sladká a romantická. Ale Tvůj pohled se mi zdá dost zajímavý.

Pro bandyho (Milena, 17. 06. 2008 08:25)

JE NÁDHERNÁ-EROTICKÁ:)

Saty (Bandy, 16. 06. 2008 23:29)

Takový může být život. Láska taková být nemůže.Pamatuješ ? Může zabolet. Ale nemrazí a nesmrdí.
A Milena mě vystrašila. Já chvíli myslel, že to bylo od Tebe. A přišlo mi to divně. Prostě jsem se o Tebe chvilku bál, moje malá.

ano (radka, 15. 06. 2008 21:37)

pro vsechny

pro Milenu (Saty, 15. 06. 2008 10:23)

Ahojky Mileno, tohle je klasika. První vzplanutí prožívá každej nejsilněji a nezapomíná se na ni. Je to poprvé, kdy tvoje srdce, oči, myšlenky, každičký milimetr tvojí kůže, vidí jen jednu jedinou bytost. Prožívají to stejně silně jak holky, tak kluci. Je to období naprosté slepoty a hluchoty objektivně vidět a slyšet náznaky varování. Útěchou pro zklamání z první lásky může být statistika...v případě, že to dotáhnou do manželství, v 85-ti procentech to končí rozchodem. Moje vzpomínky na první lásku jsou hezké, i docela úsměvné - teď s oodstupem času. Taky se mnou mávaly emoce, byl nejúžasnější, nejkrásnější, nejchytřejší a já byla přesvědčená, že když budu s ním, tak tyhle city budou trvat až do smrti. Před třema rokama jsem se dozvěděla, že se stačil už dvakrát oženit a rozvést. Z prvního manželství má 5-ti letou holčičku. Odcházel od nich, když byl malé necelý rok. Když jsem viděla fotky, tak jsem se dívala na úplně cizího člověka. Dneska mám dobrý pocit ze špatného konce první lásky.

pro Bandy (Saty, 15. 06. 2008 09:50)

To je tak syrový, jako první podzimní vichr, ale i taková je láska. Pohled ze všech stran není na škodu.

pro (saty, 15. 06. 2008 08:13) (Saty, 15. 06. 2008 09:46)

Malá chybička se vloudí. Myslím že je to od tebe Mileno, jen jsi napsala mně jako autora té věty. Já bych to napsala jinak,: jsem zamilovaná celý život a proto jsem ráda, že jsem někdy sama. Proč sama? Protože každá láska přinese hodně krásného a úžasného, ale i komplikace a mnohdy rozčarování. To bývají ke konci lásky, proto miluju začátky.

jen střípek poodhalení (milena, 15. 06. 2008 08:18)

První láska
Byla naivní jako on a jako já. Mě bylo 16 a jemu 19. Seznámili jsme se na Slovensku u mojí babičky a při prvním setkání mezi námi nelítali jiskřičky ale blesky. On koktal v mé přítomnosti a já mlčela jako ryba. Krk jsem měla sevřený strachem a krásou. Přesně kluk o jakém jsem snila. Vypadal jako řecký bůh, tedy v mých očích. Když jsme se potkali jednou u pumpy náhodou sami a ruce se setkali, vykoktal ze sebe větu.
Dievčatko moje, budem ta večer čakat pri potoke. Jen jsem kývla a večer utíkala oknem na svoje první opravdové rande. Už tam čekal, vzal mě do náruče a ústa mi zabořil do vlasů. Jen jsme tak stáli a dýchali navzájem svoji vůni. Bylo to jako mučení a tak jsem zvedla hlavu, abych ho mohla políbit. Bylo to něžné a pálicí, jak jen první láska umí vytvořit. Chodili jsme spolu 3 roky a pak se to dozvěděla jeho mamka. Přísná katolička již měla pro svého syna bohatou nevěstu a mě měla za bosorku, co jí zblbla syna. Odmítla dát našemu sňatku požehnání a on se bez toho nedokázal oženit. Při posledním setkání mi plakal v náruči a ptal se, co budeme dělat. Já bezstarostně, no tak se vezmeme bez požehnání. Vykulil na mne ty své oči, ale dievčatko moje či to je možné? Ja musím poslúchnut mamu. Zatmělo se mi před očima, shodila ho na zem a řekla tu osudnou větu. Tebe si nikdy nevezmu a ty se nikdy neoženíš. Já se přijdu podívat, jak žiješ až se vdám a budu mít děti. Jak jsem řekla tak se stalo. Vdala jsem se a babičku navštívila jako máma dvou dětí. On se nikdy neoženil a jeho mamka toho celý zbytek života litovala.


... (saty, 15. 06. 2008 08:13)

jsem zamilovaná celý život a celý život jsem sama. jednou vysvětlím, až na na to budu mít tu správnou náladu

Mileně (Bandy, 14. 06. 2008 01:44)

Hodně erotickou báseň

Ležím u nezavřených dveří
mé tělo zavšivené
na linoleu z minulého století
strádá míň než na včerejším betonu.

Sžírá mě žízeň
a z hladu mám křeče.Studené jak chlad co vane od řeky, z ulice. od tebe
Koukám do nevraživé tmy
Zavřel bych oči, kdyby to šlo
Jen je mi zima a mám hlad.
Neslyším v zámku klíč.
Jen se vrací přítel. Smrdí a svléká se.
Ještě, že se vrátil

Jak nesnadné je sejmout růžové brýle

Pro Katy (Bandy, 13. 06. 2008 22:46)

Ano. Láska je úžasná, omamná, smrtelná. Tedy naprosto normální. Jako vše ostatní kolem.

pro Barbu a Katy (Saty, 13. 06. 2008 09:16)

Ahojky Barbu a Katy, zdraví vás Saty.:-D Jasný že jsou různé lásky, ale jen k jedné patří slovíčko - erotika. Když pominu fetišisty, kteří se dokážou eroticky zamilovat, do nějakého předmětu, tak je to vždycky vztah mezi mužem a ženou. Vůbec nepochybuji, že síla citů může být u každého jiná a naprosto chápu to, jak jsi psala, že víc než některé partnery, jsi milovala některé své přátele. (není partner jako partner, některej je na zabití)
Ta tvoje poslední věta plně vystihuje popisem lásku po které toužíme a které se i trochu bojíme, právě pro ten silný cit, který nás pak ovládá a který je časo příčinou, že děláme neskutečné koniny. Pevně věřím, že vy dvě holky čarodějnický máte otěže svých citů pevně v rukou a jestli ne, tak prej žvýkání lístků jitrocele pomáhá snést myšlenky z nebe na zem.:-DDDD

pro Milenu (Saty, 13. 06. 2008 09:02)

Láska mezi mužem a ženou stojí za to, aby se o ní psaly knihy, aby se skládaly písně a psaly básně. Jen človíček, který je schopný lásku dát i přijímat, to dokáže. Dík za tvoji báseň, dost o tobě vypovídá. Jsi zamilovaná?

trošku erotickou básen (milena, 13. 06. 2008 08:47)Čekání u krbu

Ležím u rozpáleného krbu
nahé tělo hřeje plamen,
ležím na bílém kožíšku
osvětluje mne žhavý oheň.

V té záři mám rudou kůži
leskne se jako rubíny,
stejně tak mocně žhavou
jako v tom krbu uhlíky.

Koukám do plamene jasného
čekám tam na svoji lásku,
v srdci obavu z příštího
život svůj dávám v sázku.

Mít tak kopretinu v ruce
má mě rád, či němá mě rád,
trhala bych ji divoce
snad už to bude napořád.

V tom slyším v zámku klíč
otevřou se dveře, vchází,
vím, zní to jako děsný kýč
ano, on je láska a přichází.

Moje velká láska je u mne
přichází za mnou, ke krbu,
jeho tělo nakloní se na mne
polibek na čelo a na pusu.

Voní krásně mužně i křehce
já hříšně po něm toužím,
začne se svlékat, tak lehce
přilehne, dech zatajím.

Laská moje chvějící se tělo
piji sladký nektar z něho,
veškerý stud odkládám
chci uspokojit jeho tělo.

Spojeni ležíme si v náruči
je to krásné těla souznění,
zmánené smysly v opojení
byli jsme pro sebe zrozeni.

Tak jen ležíme a dýcháme
lehounce a teple své dechy
jeden s druhým lehce mísíme
chceme tak zůstat na věky.

Ahoj (Katy - strašidlo, 12. 06. 2008 17:47)

Jinak s tebou souhlasím - viz. úvod, ale kamarádství je také druh lásky, stejně jak láska k dětem, rodičům či zvířátku, je spoustu druhů lásky a můžu tě ubezpečit že víc než některé partnery jsem milovala přátele. Ale jinak souhlas láska je úžasná, omamná, smrtelná.

Bandy (d.a.sha, 11. 06. 2008 22:52)

ooo)))) tak to budu chodit častěji Bandy ,ale ať se ti ta vůně potom nezprotiví:-DD

Bandymu (Monika, 10. 06. 2008 23:34)

Jen si užij, tato, čarodějného potěru je poskrovnu :-D:-D:-D

Saty (Monika, 10. 06. 2008 23:33)

No, prdelky si dělej ,ségra.......:-D
vždyť to je druhá hrůza, co jsem vyplodila, pointa jde, ale text......aúúúú, lepší by bylo "vítr si s listy stromů hraje"....."věje"-to je jak z "pamětníků, ale to je fuk, zůstanu raději u focení :-D

O vůních (Bandy, 09. 06. 2008 23:39)

Původně to mělo být jen o vůních rašícího jara. Saty k tomu přidala další dimenzi a naprosto ji chápu. Ani mě nesmrdí stáj.Snesu i chlívek a kotec. Jsou situace, kdy mi voní příjemně.Jen kurník jsem ještě nezmákl.
Víš Moniko, , jak si mi popsala Jasmínu, přemýšlím, jestli netoužíš po sourozenci.

pro Moniku a Bandy (Saty, 09. 06. 2008 23:09)

Je pravda, že vůně, ale i nevůně nás ovlivňují. Vy tu mluvíte o vůních lípy, jasmínu, třešní a jabloní. Já jako dítě z Prahy, si pamatuju, když jsme s našima jezdili za známejma na venkov, jak moc mi voněl chlív, seno a sláma. Vůbec jsem nechápala, když mi říkali abych nelezla, že budu smrdět. No a dodneška, když jedem třeba kolem nějakýho hospodářství, nebo hřebčína, tak ostatní se kření, ale mě to neva a nasávám tak, jako nasáváš Mončo ty tu lípu.:-DD
Mimochodem, to je první básnění od tebe a hezký.;-))))

Bandymu (Monika, 09. 06. 2008 12:10)

Šak já vím, i na Moravě jsou Tondové Králové :-)
Stejně je zajímavé, jak máme spojené prožitky s vůněmi. Mimoto, že babiččina oblíbená byla "Až rozkvetou lípy", když si představím vůni lípy, vidím se jako malé dítě na statečku u babičky a dědy. Uprostřed rozpáleného dvora byla stará, obrovská a krásná lípa, pod ní studna a já tam strašně ráda sedávala, okolo sebe psy, kočky a jiná zvířátka a nasávala. Tu vůni.:-) Bohužel v budoucnu zvítězil akonto staveb stát a lípu porazili. Měla jsem pocit, jakoby urvali kus mě. A jak to nesla babička s dědou - ani nemluvím.

Ale jsme na lásce a erotice, tak neco pro tebe-předem upozorňuji, že básnění není moje silná stránka:

Je horké léto, větřík v listech stromu věje,
pod ním leží dívka, víčka zavřená, na rtech úsměv,
Jasmína se jmenuje.........

Monice (Bandy, 08. 06. 2008 23:33)

To si piš. Ten můj hukot zcela jistě není v uších.
Když uvážím, že Anthony Queen se stal otcem po sedmdesátce, pak můj stav je zcela normální. A velmi příjemný. Teď čekám, co se rozvoní v létě. Mám rád jasmín.

Bandymu (Monika, 08. 06. 2008 22:48)

Bandy a jsi si jistej, že ten hukot není od včel z té lípy? :-D

D.as.hence (Monika, 08. 06. 2008 22:46)

Ahojkýýý.........přikláním se jasně k ségře, ukaž se na stránkách častěji........to říká ta pravá s nucenýma i nenucenýma výlukama, co? :-D

pro Flamenco7 (Monika, 08. 06. 2008 22:45)

No vidíš.:-) a máš to na růžovém a s háčky i čárkami, já když napíšu o mém technickém talentu, tak každému vždycky všechno jde. Že bych byla vážně čarodějka? :-D:-D:-D

pro Bandy (Saty, 08. 06. 2008 21:36)

Já ti poetiku neubírám, celé to bylo krásně poetické...vůně, pupíky, prdelky, ale mě vzala ta pointa. Fest.

Daša (Bandy, 08. 06. 2008 21:08)

Ty lípy voní nějak víc, když jsi tady.

Saty (Bandy, 08. 06. 2008 21:07)

Já netušil, že muž omámen vůní kvetoucích líp je směšný. Je přece tak poetické, když se k tomu přiznává. Muži jsou ješitní. Nepřiznávají se ke svým slabinám. A když, tak to jdou se srdcem na dlani.

pro Dášu (Saty, 08. 06. 2008 17:16)

Ahojky Dášo, nemusela být ta doba dlouhá, jsme rádi, když jsi tu s náma častěji. Budeš??

pro Bandy (Saty, 08. 06. 2008 17:13)

Bandy, ty jsi jeden velkej, devadesátikilovej hormon.:-D Tady je vidět, jak dokážou podat lásku ženský...Flamenco a jak mužský...ty. Když čtu Flameco, tak se zasním, když tebe, tak dostávám záchvat smíchu. Je jasný, že k tomu aby vznikl cit zvaný láska musí být impuls. Kromě dlouhého pohledu do očí, to může být i to jaro, kdy je jaksi človíček nějak přístupnější milostným citům. Vlastně celá příroda začne zpívat ódu na lásku, proč by se to mělo lidem vyhýbat. Bandy, jestli na tebe tolik působí vůně a chceš zachovat dekorum důstojného otce, choď s kolíčkem na nose...ale jak tě znám, ty bys musel mít i klapky na oči.:-DD

Flamenco7 (d.a.sha, 08. 06. 2008 17:10)

moc hezké ...ostatně jako všechny tvé přispěvky na forech;-)

všem (d.a.sha, 08. 06. 2008 17:04)

ahoj všichni mě k srdíčku blízcí....po dlouhé době tady zase listuji a je tady pořad stejně hezky..hezký zbytek neděle...MĚJTE SE MOC KRÁSNĚ

Bandy (d.a.sha, 08. 06. 2008 17:00)

ale to je v pohodě Bandy...jen se kochej pohledy...nasávej vůni lipových květů...co na tom,že děti máš udělaný.Tohle je uplně normální...chlapské;-)Kdybys tohle neprováděl tak už se s tebou něco děje a to přece není pravda...

Bandy píše sobě. (Bandy, 08. 06. 2008 16:17)

Ta nepostřehnutelná vůně kvetoucích třešní, meruněk a jabloní dělá s mými hormony neuvěřitelné věci.Já hledím tam, kam se celou zimu nepodívám. Myslím dekolty a pupíky mláďat a nejen jich. Obdivuji jak krásné mohou být správně nadité rifle. Pak výrazně zavoní šeřík, ale ten mě nebere. Mé smutněkrásné období začalo dnes. U nás kvetou lípy. Ta neodbytně medová vůně mění me smysly. Já vím, že už bych se měl ukáznit. Děti už mám udělaný. Jenže, promiňte,prosím. Hučí mi v klacku.

Flamenco (Bandy, 08. 06. 2008 15:56)

Ten text je úchvatný. Moc se mi líbí. Ale nebyl bych to já, kdybych nehledal mušky. Já si třeba myslím, že první je touha. Polibek posléze. Já si pamatuji dlouhý polibek bez dotyku rtů. Ten byl poté, co se dostavila touha. Máš pravdu. Chuť slin toho, po kom toužíš je nenahraditelná.A nakonec to nemusí být jen sliny.

Čaroději (Bandy, 08. 06. 2008 15:46)

Myslím, že si rozumíme. Nabízím pravici.

Polibek (Flamenco.7, 08. 06. 2008 14:38)

Polibek

Bolest touhy je jen slovíčko pouhý, Řekni mi, že láska je, že nejsou jen chvilkové trofeje. Zoufalá touha po lásce nás celý život spaluje jako životodárný oheň. Vzplaneme jako pochodeň, co vzalo jsme si na pouť temnými zákoutími starého hradu. Touha dívat se jeden druhému do očí a pořád být nenasyceni zlatavými jiskřičkami očí. Naplněni touhou díváme se na ústa jež se smějí, pohybují se v rytmu řeči a nemyslet na nic jiného, než jaké by to bylo, líbat něžně ty vzpurné, smyslné rty. Napřed je polibek lehounký jako dotek motýla, co náhodou usedl na ústa. Obkroužit jemné rty až zvláční a sami se pod naléhavým tlakem pootevřou. Do bolesti, touhy a lásky se vkrade kousíček vášně. Zorničky potemní touhou a něžný dotek úst se mění v zasnoubení a nelze se od sebe odtrhnout. Polibek probudí celé tělo, i ta místa o kterých jsme ani nevěděli, že vůbec existují. Řekne se se, je to přece jen polibek, ale právě polibek je to, cop činí lásku láskou. Když si muž zaplatí lásku u kurtizány, prvního poučení se mu dostane, nelíbat na ústa, ta nejsou na prodej. jen láska a touha po tom druhém nás dovede k zasnoubení úst. Polibek z lásky. Není nic, co by člověka rozněžnilo a přitom rozpalovalo více. Lehký dotek rtů je na hranici snů.Nechceme nic, jen líbat svoji lásku. Být spolu spojeni dlouhým, nekonečným polibkem. Tím, jak ochutnáváme jeden druhého, zjišťujeme jestli si také navzájem voníme. Při polibku cítíme jestli máme v bříšku motýlí chvění, zda nám naskočí husí kůže, či dostaneme chuť do polibku zapojit i své ruce jako dvě zvědavé veverky, co putují po těle, zapletou se do vlasů a tak zůstanou spojeni v jedné náruči a v něžném líbání.

pro Bandyho (od čaroděje, 07. 06. 2008 17:22)


Já tebe také považuji za přítele,nikdy si o někom koho osobně neznám nemohu dovolit napsat že jsou to žvásty a je opilec.
Víš osobně jsem moc rád že jsi,protože tvoje povídání mnoho lidí nadzvedne ze židle a potom čteš jak moc se zvedli,pro mne ale takhle bud pořád.
Velmi pěkně se čteš,mluvíš tak jak umíš, a to že já mluvím trochu jinak je tím že jsem jiný.
Každý z nás máme jiný názor na svět,každému se líbí jiná žena,někdo má rád velká prsa a někdo malá,jiný chce twigya druhý chce právě tu Mánesovku,hezky to povídáš,hezky.
Ale ta žena na obrázku se opravdu líbí,je namalována s láskou a s vědomím že se má líbit,je to tak trochu i provokace.
Proto zůstan takový jaký jsi a nepokoušej se nějak pozměnit,stejně by tě to ani nešlo,máš to moc pod kůží hluboko.
Já také budu pořád takový jaký jsem a nebudu se zlobit pokud se utkáme slovně a nebudeme se nijak ovlivnovat.
Pokud ti to stačí jsem rád.

Čaroději (Bandy, 06. 06. 2008 23:00)

Považuji Tě za přítele. Proto dotaz. Působí mé komentáře jako žvásty opilého muže ? Postrádají logiku nebo jsou pravopisně mimo ? Víš, jsem velmi citlivý na to. když jsem označován za opilce. A tady se mi to již několikrát stalo. Tobě věřím. Víš jak to je ?

žebro (čaroděj, 06. 06. 2008 21:59)


Čtu vaše škádlení a je mi fajn,názor muže to jsem JÁ,je to půvabná mladá dáma,to že jsou vydět žebra je tím protože muž jí zvedá ze země a dává jí najevo svou velkou lásku a touhu po jejím těle.
Pokud se podíváte pozorně tak je tato dívka hezky vyvynutá,má krásná prsa,pěkné boky a hezké nohy,obličej vyjadřuje touhu po lásce a sexu,je to nádherná ženská krása.
Kolik je nás toliko je názorů,ale když já zvednu ženu tak také jsou žebra vydět,je to velice svůdné,není to žádná TWIGY,tak a ted se dáme do souboje,každá žena či dívka chce vypadat dobře a co musí pro to udělat a tak se této děvy zeptejte co vše musela udělat aby byla taková jako je.

..... (radek, 06. 06. 2008 00:39)

Kazkulka jedna i se svýma kozama...
když už nic tak nabere tě aspoň rohama.
a můžeš si s hadem hrát třeba i na písku..

Renatě (Monika, 05. 06. 2008 23:35)

Jo a taky Saty má omezený prostor pro obrázky, pak by se tam třeba už nevešel ten pekelnickej fešák:-D

Renatě (Bandy, 05. 06. 2008 22:22)

Ano. Mánes je Mánes. Jen je poněkud v jiném století. A dívčí žebro má kouzlo i když ho musíš chvilku hledat.

Monice (Bandy, 05. 06. 2008 22:19)

Jestli jsou oškliví kluci takoví, zapomenu na ženy.

pro Saty (Renata, 05. 06. 2008 19:44)

Přehlídnout? Jdou! ;-) ... Do šuplíčku Láska prostě už nepolezu. Vlk se napapká a Karkulka zůstane celá. I s kozama! :-D ;-)

pro Renatu (Saty, 05. 06. 2008 19:12)

Ahojky, nic proti Mánesovi, nebo Rubensovi, ale dovedeš si představit, kdybych je sem šoupla, jak by se rozčilovaly akné obdarované ploché patnáctky, které ještě musí nějaký čas počkat, než se jim tvary vyplní a pleť vyčistí?:-D, to je jen fór. Proč zrovna tenhle obrázek?...je jinej. Mezi obrazy Mánesa ani Rubense, nenajdeš podobný, který by měl tak silný erotický náboj - žebra nežebra, to musíš uznat sama. A pak, když tyhle dva to bude držet tak, jak je to drží, nebude trvat dlouho, a dotyčná bude zaoblená celkově. Dej jim prosím šanci. Jinak dík za osobitý komentář...skaryš, nejdou ty žebra nějak přehlídnout?:-DD

... (Renata, 05. 06. 2008 09:08)

Jsem ráda, že jsem dnes objevila právě tyhle stránky. I když jsem nejdříve zabruslila do úplně jiného "šuplíku". Teď tu otvírám zásuvku po zásuvce a nakukuju do obsahu. Sem tam zhltnu komentáře. Pokochám se obrázky a tiše zavřu. ... Tenhle šuplík mě ale rozčílil, sotva jsem mu škvírkou vpustila hlt vzduchu! Co ten úvodní obrázek?! Vždyť té dívčině koukají žebra. :-) Ne že bych byla korpulentní, to ne, ale ten diskriminací čišící obrázek mě fakt provokuje. Mánes má taky skvělé obrázky! :-))

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Bandymu (čaroděj, 04. 06. 2008 23:14)


Občas také říkám ,POSTŮJ,,,ale potom bych plakal,no nic,někdo napsal že na každé ženě je něco co nás vždy spolehlivě přitáhne,to že Bandy říká tluču hlavou do zdi,no tak neměl tolik bumbat.
Namazanej človík je povolný ke všemu i k tomu ostatnímu,to je být ráno silně překvapen a né jenom kocovinou.
To že mám vedle sebe cizí ženu a ještě k tomu nahou a spící,co dodat nenechám se vyhodit ,raději jí budu hladit dokud jí nevyhladím a mám celou postel pro sebe.
Večer je krása pomíjivá a zůstává jenom touha,v noci je to bouře a potom klid před bouří.
Takže pokud se vám milé DÁMI povedlo mít nás cizí muže v posteli svojí,totéž muži s ženami,tak si uvědomte že oba jsme byli podvedeni jednou a tou samou osobou,hádejte kterou.

Bandymu (Monika, 03. 06. 2008 11:07)

Máš pravdu, jsem ošklivej kluk :-D:-D:-D

Saty (Bandy, 01. 06. 2008 14:02)

Již dlouho před Einsteinem pořešil věc Hérakleitos, když vyhlásil:"Pantha rei". Není to latina ani rómština. Je to starořecky a znamená to, že vše plyne.Velký Albert tomu dal jen matematickou formulaci, aby ukázal, že je to mnohem složitější, než si myslíme.Čas trávený s Tebou mi připomíná Shakespeara:"Postůj vteřino. Jsi tak krátká".

pro Bandy (Saty, 01. 06. 2008 09:48)

Naopak, Einsteinova teorie relativity poukazuje na to, že vše je relativní. Ty můžeš relativně podle toho manipulovat s časem. Když budeš obklopen příjemnem, čas bude ubíhat rychle. Když se ti bude zdát, že to letí až moc, občas si sáhneš na plotnu.:-DD

Jsem asi na nesprávné stránce (Bandy, 01. 06. 2008 01:30)

Teorie relativity je když sáhnu na rozpálenou pánev a setina vteřiny se mi zdá jako hodina.Rovněž platí, že dotek rozpálené ženy působí,že hodina je jen zlomek sekundy. Ten Einstein mi v tom dělá bordel.

Monice (Bandy, 01. 06. 2008 01:26)

Ty to neděláš ? A nemyslím si, že seš hezkej kluk.

Bandymu (Monika, 30. 05. 2008 13:11)

Jasně, že jo, ale netušila jsem, že pouštíš do postele i chlapy :-D:-D:-D

Leonovi (Bandy, 30. 05. 2008 05:25)

Buď rád, že tomu tak je. Ta co ještě leží, když se probouzíš je tam už o dost dýl než by tam byla užitečná. A ta co Ti nese kafe do postele většinou není ta, se kterou si uléhal.A jestli ano, požádej ať zase přilehne. Bývá to příjemné.

Monice (Bandy, 30. 05. 2008 05:20)

Proč by nebyl v pořádku. Copak nejsu hezkej kluk ?

Bandymu (Monika, 28. 05. 2008 23:32)

Jsi v pořádku,neboj, ale pokud by ti tam vlezl, tak nebude v pořádku on :-D

pro Leona (Saty, 28. 05. 2008 14:09)

Asi se budíš hodně pozdě a slečna musí brzo ráno do práce.:-DD