Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistr (Bandy, 17. 07. 2008 23:46)

Hele,Mistře.Zkus si přečíst co už Tebou bylo napsáno. Zkus ohodnotit, komu své zkušenosti sděluješ. Musím Tě ujistit, že děti z prvního stupně základní školy sem nechodí. Pokud jsi pochopil co jsem tím chtěl sdělit, můžeš mě opravit.

pro Jessii (Hemenex, 17. 07. 2008 21:50)

Nevím jak ostatní ale u mě je tomu takto. Já osobně zastávám názor, že nejsou beznadějné případy a pro ten klid svůj to vždycky stojí za to zkusit. Aspoň se pak nebudu muset trápit pochyby "co by, kdyby". Nehledat prostě důvody proč to nepůjde ale raději se pokusit to problém vyřešit, zdolat překážku. To k části proč tolik úsilí, proč tolik času.
A proč zrovna u tohoto člověka?
Protože není velké a malé zlo je jen jedno zlo a to Zlo. Není zlo být zlým, být špatným, být samolibým, být egocentrický , být ... (je to jejich Volba, jejich Cesta) Zlo je ale lidi škatulkovat na dobré a na zlé, na zdravé a na nemocné, na zelené a na modré, na hetero a na homo, na muže a na ženy (příklady ber s mírnou nadsázkou), prostě na ty kterým je (ještě) dobré pomoci a na ty u kterých to už nemá cenu ... otázka by tedy taky mohla znít: A proč ne zrovna u Něho?
Jestli tedy chápeš co jsem chtěl říct ... :-)

Přiznám se, (Jessie, 16. 07. 2008 23:12)

že nechápu - tolik času a úsilí pro jednoho nemocného člověka vynaložili tady ti nejlepší z vás, když přece každému je jasné, že tohle mu nepomůže, nemůže pomoct v takovém stádiu. Co vás k tomu vedlo?

pro rádoby mistra (Hemenex, 15. 07. 2008 21:51)

A ty jsi kdo, že o něco žádáš?
Tady jsi ve slušné společnosti sobě rovných lidí a když něco po někom chceš tak musíš poprosit o jeho laskavost a ne jen "žádat" ale to tě měla naučit už maminka.
Mám ale strach, že tvoje příspěvky tu zůstanou aby ostatním připomínali, jak moc si sobecký a do sebe zahleděný.

PS: Jen tak mezi náma chlapama, jestli holky balíš takovým způsobem jak si tady (nebo v rubrice něco o mě) předvedl na Saty nedivím se, že ti ještě žádná nedala dobrovolně, natož pak z lásky. Chtělo by to asi změnu, jinak budou některý překrásný věci, který nikdy nepoznáš.

PPS: ten tvůj příspěvek pro Martina (mistr, 15. 07. 2008 18:43) je to nejlepší cos tady kdy napsal, kdybys takhle psal od začátku, tak bys mezi nás docela zapadl. S některými věcmi z něho sice nesouhlasím ale určitě by se dalo o nich vést debata (myslím tím dialog, kdy jedna strana poslouchá tu druhou a snaží se její argumenty relevantně vyvracet a naopak, bez vyhrožování, zesměšňování atd.), která by byla ku prospěchu všech.

pro Saty (mistr, 15. 07. 2008 18:56)

tímto veřejně žádám Vaši Vůdkyni SATY aby vymazala všechny mé příspěvky a jméno Mistr bylo zapomenuto.
Budu velmi rád,když Vaše Moudrá Vůdkyně tak učiní co nejdříve a přeji jí a ostatně i Vám,hodně dalších dní a nocí "vzrušující" zábavy a polemiky nad Nebem a Zemí.
end of transmittion

pro Martina (mistr, 15. 07. 2008 18:43)

hele,všechno to je o energii,jediný kdo pozná,že jsi dobrý či zlý člověk jsi ty sám,tím,že konáš dobro,takový ty dobrý pocity a podobně,tím se stáváš vnitřně silnějším.i zlem,když třeba použiješ nasilí abys někoho zachránil a podobně,pak,po smrti může tvoje energie skrze jiné energie "pryč" , pokud jí nebudeš mít "kladně" nabitou ,zůstaneš v "pekle" - na Zemi .. to je hodně zjednodušeně napsáno a záměrně píšu,že tohle píšu JENOM tobě abych tady zase něco neposlouchal. Co se týče mě,myslím,že já budu moci se pohybovat kam budu chtít,nemyslím že bych se stal někým z té "zlé" strany .. i když si myslím,že správně musí být 50 procent dobro a 50 zlo v tobě a dokážeš být tím hodným jít pryč,jde o osobní přesvědčení co máme každý v srdci.Dobrých skutků jsem udělal až dost a právě proto jsem zatím skončil jak jsem skončil .. nedělej dobré skutky,uvědomuj si každou minutu,žij dobře svůj život a uvědom si,smysl Daru Života..

Pro mistra (Martin, 14. 07. 2008 22:45)

Ahoj!
Chci se tě jen zeptat...nebojíš se, co s tebou bude až jednou zemřeš? (Né že bych ti to přál- to ne!)
Co když je pravda, že ti hodní jdou do "ráje" a ti ostatní do "pekla". Já vím, zní to pohádkově, ale já věřím, že po smrti není konec. A podle toho, co tu píšeš asi dobré skutky neděláš.

pro Hemenex (mistr, 14. 07. 2008 21:30)

co se otočilo ? ty si to nějak maluješ,ty můj kluku .. tak to není,jaká liga,hotovo vymalováno ... hlavně TY,jsi nic nepochopil,nedá se to popsat,to jen TY si myslíš,že to jde i vyprávět.říkám,musí se to slyšet ale říkat to Tobě,to se /tě/ raději zabiju :-)

pro Saty (mistr, 14. 07. 2008 21:26)

rozhodně nechci zapadnout, max do TEBE

pro mistra (Saty, 14. 07. 2008 00:50)

Jednou jsem slyšela, že blázen je ten, který tvrdí že on je normální a blázen je ten druhej. Byl to docela renomovanej psychiatr. Nevolila bych příště takový slova mistře. Jak řekl Hemenex, je tu opravdu jiný hřiště, hřiště kde jsou mantinely který se respektujou a hráči jsou první liga. Nikdy nezapadneš mezi hráče, neuneseš-li výtku, nebo kritiku od toho, kdo zná a ví.

pro rádoby mistra (Hemenex, 14. 07. 2008 00:21)

A to jsi měl ještě před pár dnama strach, že tě budeme považovat za blázna a že si budeme dělat s tebe srandu protože tě nedokážeme pochopit. Vidíš a stačilo pár příspěvků a jsi to ty kdo považuje druhý za blázny a dělá si z nich legraci protože je nedovede pochopit :-)))
Jak se ten svět najednou změnil, viď? Nějak se nám to otočilo :-))
To bude asi tím, že tady se hraje trochu jiná liga a né jen nějaký to čutaření na plácku za stodolou, na který si byl (asi) až doteď zvyklý.
Radit ti dál nemá smyslu, bylo by to jen házení perel sviním ... ale to dnes už víme oba.

pro Hemenex (mistr, 12. 07. 2008 20:27)

PS : ty triviálisto,jsi naprostej blázen,1000 procent,duši neduši .

pro rádoby mistra (Hemenex, 11. 07. 2008 18:14)

Ty neznáš ani jednu odpověď na ani jednu jedinou položenou otázku? Jedno jestli ode mě nebo od kohokoliv jiného. Evidentně neznáš. A to jsem si původně myslel že tě urazím jejich naprostou triviálností. Oni totiž opravdu triviální jsou a byly zde uvedeny jen jako naprosto banální příklad s "prváku". Asi jsem tě přecenil, hodně přecenil. Postrádáš Moudrost, Shovívavost, Nadhled a Empatii Mistrů, nenacházím v tobě dokonce ani elementární stopy Pokory, Sebekázně, Touhy po Vědění a Úcty, které jsou znaky dobrých učedníků.
Jen Nabubřelost, Pýcha a Hloupost. To vše schováno pod slupkou s Arogance jehož jediným produktem jsou urážky (v sociální sféře) a sračky (v hmotné sféře).
Je mi tě sice líto ale akceptuji tvoji volbu a tvoji Cestu.

pro Hemenex (mistr, 09. 07. 2008 19:30)

ty vole,teprve ted jsem si přečetl ty TVOJE hádanky,to dokončení,já to předtím nečet,no ty jseš naprostej blázen ... a já že dělal chytrýho ? 1 nedělal,2nemám žádný pány,3 jsem nechtel tady vypravet rozumy nebo nesmysl,4 nemel jsem psat nic,5 nebudu psat nic,6budu si čist ty vase /tvoje/ chytrý kvízy,konec a zvonec,a za 7 GO HEME jen GO !

Mistrovi (Jan, 05. 07. 2008 14:47)

Má story asi nebude tak silná,jako ta co jsi mi popsal ty mistře,ale třeba něco dá...

V čase sklizně přijde k sedlákovi neznámý muž a povídá mu "Ahoj,jsem čaroděj a umím kouzlit".Sedlák přeruší svou činnost,zadívá se na něj,chvíli přemýšlí a pak řekne "Ahoj,já jsem sedlák a momentálně je mi to jaksi u prdele..".Muž zrudne vzteky,rozzuří se a oboří se na sedláka"Žes urazils,zakusíš nyní hrůzy mých kouzel!!!Dokážeš-li,braň se!"Začne horečnatě pronášet kletby.Sedlák si jej změří pohledem,pokrčí rameny,natáhne se pro vidle a zapíchne mu je do hlavy..."Neznám kouzla-jsem sedlák" řekne,otočí se a pokračuje v práci.

Vživotě nemusíš potkávat jen tak všestranné,prozíravé a tolerantní lidi jako je třeba Hemenex.Popravdě,měl bys být povděčen za to že tě už jen čte...že tě vůbec někdo čte.

Janovi (Monika, 04. 07. 2008 14:51)

Krásná slova, také děkuji :-)

pro mistra (Hemenex, 04. 07. 2008 10:50)

Zase žádná odpověď :-((
ty skutečně neznáš odpověď na žádnou s těch přímo tobě položených otázek? Psal jsi přece, že jsi teď už chytřejší, že?
Přiznávám se, já nevím všechno, např. nevím co to je "latinský Bufo Bufo" ale k mnichu (potažmo jakékoliv církvi či náboženství) mám pořádně daleko. To, že si se přiznal, že čteš jen každou 6. větu mnohé vysvětluje, opravdu mnohé.
Já naopak čtu tvoje příspěvky velice pozorně a proto jsem si všiml, že jsi se nejspíš už na mě svých pánů ptal, protože jsi mě začal vykat. To nemusíš, já si na formality příliš nepotrpím ale musím tě pochválit, je to pro tebe dobrý začátek. Věz, jsi na dobré cestě dostat se na správnou Cestu. Omnia enim rerum principia parva sunt. :-)

pro Homouše (mistr, 04. 07. 2008 00:22)

s tou ip to bylo tak,že jsem ten váš vzkaz řetl jenom tak každou 6 větu,nejdřív víš
ty mnichu latinskej,ty jsi jen latinský Bufo Bufo

válka (mistr, 04. 07. 2008 00:18)

nepřátel se nelekejme,na mnnožství nehledme,bití od Kaduků,ne od mě ... co vím,tak tahaj za vlasy a dávaj facky,třeba i 10 za sebou,to nepochopíš ... :-)
Jdu ...

pro Jana (Saty, 03. 07. 2008 23:06)

Touhle větou jsi poslal slunce všem, dík a já ti přeju to samé.

Všem (Jan, 03. 07. 2008 16:59)

Sesílám léto...NA VŠECHNY!!!Buďte v po ho dě.Včetně Bandyho,taty našeho...

Mistrovi (De-bil,hovádko hloupý český, 03. 07. 2008 16:50)

Nemůžu si pomoct,vim že tě to asi přivede na pokraj šílenství,minimálně k nepříčetnosti a že na mne-hloupé nevidomé hovádko,sešleš armády nevtělených,kteří ač jsou dle tvého vyprávění daleko dál ve vývoji než kdokoli z nás,nechávají se Tebou zneužívat k pomstám umělevykonstruovaných křivd doměle páchaných na Tvé pokorné a mírumilovné osobě,ale ani s tim vytříbenym francouzskym slovníkem,ani se vší tou nadpozemskou mocí,kterou oplýváš,nepřipadá mi tvá cesta ani tvá osobnost nijak zvlášť zajímavá.Můj názor.Jestli Ti tohle co pronáším přijde jako drzost,jestli to považuješ za vysmívání se,útok na Tebe,nebo dokonce na ty jež stojí kolem,pak Tě upozorňuju,že vytváříš a živíš zlo!A co hůř-vědomě!Všimnul-li sis dobře,nezpochybnil jsem nic z toho co jsi napsal,naopak.Přez deset let se zabýváš,tím čím se zabíváš...povím ti jedno ze základních pravidel.Nikdy nevstupuj do cesty tomu jež nepřišel pro sebe,tomu jenž má úkol!Pak totiž nejdeš proti němu,ale proti tomu komu slouží.Má rada zní-dobře poslouchej človíčku:nenarazil si zde na lidi,kteří by se z Tebe posrali.Každej tu jde svou cestou.Nikdo zde se nevyvyšuje nad toho druhého,ani nikomu nevnucuje svou cestu.Lidi ulítnou na různých věcech-někdo celej život profetuje,zná účinek každý drogy a vytvoří si kolem sebe specifickej svět.Přijduli k němu já,nebude mi rozumět a ani já jemu,pokud jsem si neprožil to co on.Jinej chodí na ryby.Stejně tak je to se spiritismem,okultismem a spoustou dalších věcí.To že se pohybuješ ve světě,kterej ti dává určitý "širší" možnosti působení,neznamená že do něj chtěj všichni.Ať už odmítaj vědomě nebo ne,nesmíš nikoho nutit.Ten svět Ti nikdo tady nebere ani se mu tady nikdo nevysmívá!Jdi v pokoji...

dokončení (Hemenex, 03. 07. 2008 15:23)

Klidně se poptej svých pánů na to kdo jsem, nebojím se toho co se dozvíš, třeba pak mnohé pochopíš. Ne, neboj, nesoutěžím s tebou. Mě nikdo jako Ježíšovi nemyl, já nechtěl nikdy na trůnu sedět. Nejsem tvůj konkurent. Jsem úplně někde jinde než jsi nebo chceš být ty. Tak jinde, že ty to stěží pochopíš. Proto se tě nebojím. Jak se sám dozvíš, mám toho za sebou (a také před sebou) tolik, že Zákony tohoto světa nepřipustí aby to přišlo vniveč jen kvůli pouhému rozmaru. Rozmaru Kohokoliv. Tedy i tebe. Svět se netočí kolem tebe (a kolem mě už tuplem), já to ale, na rozdíl od tebe, vím.

Vím co má společného prase a Jupiter, vím co doopravdy znamená hřebík zatlučený do hlavy sošky na Hawaii, vím také kolik rovnostranných trojúhelníků lze udělat (a také to umím) s šesti sirek (teď si uvědomuji, že jsi tady ještě neodpovděl na jedinou otáku a že jich už tady na tebe bylo! Znáš správné odpověď alespoň na tyto 3 otázky? ) proto také vím, že nevědomost je nejlepší hradbou, tak ušetři mne i sebe těch dětinských pokusů o hlavologii, jo? :-))

pro mistra (Hemenex, 03. 07. 2008 12:42)

Ty mě (pro změnu tentokrát) vyhrožuješ bitím? Dokonce píšeš, že už na tom pracuješ. A zase díky své dobrotě a lásce to přenecháš jiným ať oni za tebe udělají špinavou práci a ty budeš zase čistý, viď? Vincit Amor ve tvém podání :-)))))
Připomínáš mi toho ubožáka co poštvával v sobotu v Brně ty zblblý puberťáky proti gayům.
Umíš i něco jiného než jen vyhrožovat, popřípadně urážet? Asi ne, protože bys nám tu už ukázal.

Pořád tady plačeš, jak se k tobě svět špatně chová a co všechno jsi už musel přetrpět. Není chyba třeba v tobě? Co kdybys změnil svůj vztah k němu a také svoje chování? Třeba tě už nebude ten svět tak odmítat (a srát)? Nejen ve fyzice (3.Newtonův z.) ale i v duchovnu totiž platí Omnia sponte fluant absit violentia rebus.
Proto se chovej ke druhým tak, jak chceš aby se oni chovali k tobě a věř, že už nebudeš potřebovat ani výhružky a ani násilí, které ti oboje není tak cizí.
PS: Nech si od někoho vysvětlit co znamená IP adresa a k čemu je jí potřeba ať zase neplácneš něco tak hloupého jako minule :-)

hemenex (mistr, 03. 07. 2008 09:07)

tahle problematika NEJDE popsat , je to na hodiny a musí se to slyšet,vem si alespon z toho vseho tohle,NEJDE to popisovat ....

pro Hemouše (mistr, 03. 07. 2008 08:54)

zablokuj mě jak chceš,já o rozum tady opravdu nestojím,nikdo ti nevyhrožoval,myslel jsem,že až ti nekdo bude chodit v noci po bytě,že pak budeš míň drzejší,neboj,oni by ti nejak víc ani neublížili.piš někomu jinému a já nebudu psát sem,OK ? Zkoumej a debatuj,zajímej se ale pamatuj,že první na koho se u nich poptám,jsi ty,ty kluku chytrej zablokovanej,good luck a jestli o mě někdo ještě závěrem pochybuje ať na mě zkusí seslat co chce a co lze,nějaký IP adresy jsou dost suchý.Zkus si hemenexy sehnat film Americká kletba,takový bití co tam ta holka dostane je možný i u tebe akorát bys mě musel ještě chvilku otravovat těma tvejma narážkama a já bych si musel sednout s 2ma lidma ke stolu,moji kamarádi se do toho báli jít protože mě na rozdíl od tebe znají ale jak říkám,už na tom pracuju ... :-) /neboj,nikdo tě nezabije-tak abys zase nereagoval že "potřebuju pomoc" , jak se jen napíše Sbohem na pátou, sbohem5 ?? :-)

pro nevidomého,hluchého hemenexe (mistr, 03. 07. 2008 08:41)

Dobrou noc,už zase

pro Nowotného (Saty, 02. 07. 2008 21:53)

Tys zase slyšel ty hlasy? Klidně mi to pošli, mail mám na úvodní straně pod knihou návštěv. Víš, co? Až je zase uslyšíš, zkus s nima dát přes zavřený dveře řeč, třeba na tebe budou nějak reagovat. Kdyby to byli opravdu duchové a ty ses chtěl přestěhovat, tak můžeš klidně ke mně. Sice u mě taky straší a kromě duchů tu mám i šotky, kteří mi kradou a schovávají věci a navíc tu poletuje i Kostěj nesmrtelný, ale zato pak už by ti nějaký dva duchové doma, kteří jsou hodní a jen si povídají, připadali úplně normální a pohodová věc.:-DD

Nowotny (pro Saty, 02. 07. 2008 18:50)

tak fotky jsem udělal, ale za boha tam nemůžu nic najít, vlastně se mi ulevilo...kdyby tam něco bylo, tak se asi přestěhuju :D
kam ti to mám poslat ty fotky?

pro Mistra (Hemenex, 02. 07. 2008 18:16)

Tolikrát jsi už dával sbohem, tolikrát jsi už si rozloučil, tolikrát jsi napsal - KONEC a přesto sem za námi "nevidomými" pořád lezeš :-)
Tak už se konečně rozhodni co vlastně chceš. Jestli chceš něco říct tak to řekni, jestli chceš s něčím pomoci (to bych se divil že bys tuto možnost připustil i když pomoc potřebuješ a to pořádnou) tak si o ni řekni. Jestli chceš diskutovat tak diskutuj, budeme všichni jen rádi.
Jestli chceš ale jenom vyhrožovat, urážet nebo si jen tady "honit" svoje Ego tak to jsi na špatné adrese, na to tady není nikdo zvědavej a už konečně dodrž svoje slova a odejdi, opravdu a nevracej se.
Už 2x jsi tady lidem docela dost vyhrožoval (a nevymlouvej se, že jsi neměl možnost se pořádně rozepsat!), ihned po třetím takovém případu bych doporučoval naučit se crackovat IP adresy protože ta tvoje bude, pro vstup na tyto stránky, už zablokovaná.
Řekla ti to Saty, říkám ti to i já, rozmysli se konečně, co vlastně chceš a co od těchto stránek očekáváš a o své svobodné vůli se sám rozhodni. Nevím jak ve tvém reálném životě ale tady můžeš.

pro Moniku (Saty, 02. 07. 2008 09:27)

Duch a duchna...tohle mě nikdy nenapadlo, Moni boduješ.:-DDD

pro Nowotny (Saty, 02. 07. 2008 09:26)

S tím foťákem taky dobrej nápad. Když tam něco bude, pošleš? Uveřejnila bych to. Když tam nic nebude, taky pošli, aspoň uvidím, jaký to máš doma.:-D

pro mistra (Saty, 02. 07. 2008 09:22)

Chodíš kolem a vracíš se. Ty máš potřebu o tom mluvit. Možná to chápem, jen k tomu přistupujem bez zbytečných emocí a nadávek. Radíš: "sedněte si ke stolu a rozjedte to." Myslím si, že všichni jak jsme tady, máme tolik rozumu a pudu sebezáchovy, že to neuděláme. Nepotřebujem nikoho volat a zamotávat se do sítě jako moucha, stačí že jsme poznali dotek. Já ti pořád nerozumím. Nepochopila jsem, jestli jsi rád že máš kontakt, nebo jestli už si s tím nevíš rady, protože cítíš, že tě to pohlcuje. Ať tak, nebo tak, nechápu ani, proč se uchyluješ k nadávkám, myslím, že si to nikdo tady nezasloužil. Je to spíš víc o sebekontrole.

mistrovi (Monička, 02. 07. 2008 00:20)

Jasně, že jo, copak ty jsi při svých zkušenostech ještě nespal s duchnou ? :-D
A propo, přidávky, tajemná místa a hrádky, teda spíš jeskyně si zásadně vybírám sama. Pa brouku. :-)

Moničce (mistr, 01. 07. 2008 23:47)

jak si navzájem můžete vyhovovat ?? to spolu i spíte ?? já jen že bych se přidal,já tě můžu poslat na takovej středověkej hrádek uprostřed lesa, v noci moc zajímavý místo ....

pro Hemenex (mistr, 01. 07. 2008 23:45)

hele Brachu,meleš něco o Budhovi a já měl přitom tak málo místa na rozepisování,chytáte člověka za každý slovíčko,už prostě například ty,nevíš co by.na nějaký kletby zapomeň,stejně by mi tady nikdo nestál o nějaký vyřizování,bud v klidu,jen že, by to nemel být problém,raději se venujte i něčemu jinýmu a budte Sbohem,nevidomí.

mistrovi (Monika, 01. 07. 2008 22:45)

Děkuji, ale já to nevidím jako problém, tak nechám všci, jak jsou, dle všeho si nejen nevadíme, ale i vzájemně vyhovujeme:-)

pro Mistra (Hemnex, 01. 07. 2008 22:05)

Vidím, že už to Zlo, které je v tobě vůbec neovládáš. Ono už tě zcela pohltilo a převzalo na tebou veškerou moc. Je vidět, že si stále nalháváš, že máš vše pod kontrolou ale je to jen iluze. Jedněmi ústy mluvíš o Budhovi, energii, dobrotě, pravdě a lásce a hned přidáváš nadávky, výsměch a nenávist a na závěr navíc i kletbu!
Ale jak sám píšeš (vidíš, jak pečlivě tě čtu) za tu iluzi moci musíš platit (oni ti sice vyhoví ale na oplátku budeš muset něco pro ně udělat i ty) a jejich požadavky se budou stupňovat a stupňovat až nebude pro tebe cesta zpátky. Nevím jestli už není pozdě ale snad ne. Sice jsi mě už taky proklel ale já se ti pokusím ještě pomoci. Dnes večer udělám pro tebe očistný rituál a snad zabere. V sobotu navíc zajdu do lesa a vyburcuji, na posílení tvé Osobnosti, co nejvíc entit. Když se zadaří, tak erupce uvolněné mentální energie rozezvoní zvonky na stromech i na 100 km daleko (jak tady jeden očitý svědek psal).
Samozřejmě, že tě to nezachrání ale dá ti to čas, trochu času a také naději. Všechno záleží jen na tobě co s tímto darem ode mě uděláš. Třeba tě to jen vyprovokuje k tomu abys na mě poslal další, a ještě horší, kletbu a tak se ještě víc zadlužil.
PS: ne každá astrální bytost, né každý mimozemšťan musí být zákonitě na vyšší úrovni než já. To, že třeba vidí do budoucnosti přece NEMUSÍ (ale může) znamenat, že jsou lepší. Pták nebo veverka v koruně stromů taky vidí dál za zatáčku než kam já ze země ale to ještě přece neznamená, že jsou na vývojovém žebříčku dál než já.

Jenicku ty debile (mistr, 01. 07. 2008 18:18)

co furt meles o tom mistrovi,jedinej kdo se tady předvádí jsi ty,přečti si to po sobě,ty hovado český hloupoučký,co sem furt meleš toho Mistra ?? chápeš nick ty hovado ?? komu to tady cpeš,chceš se předvádět ??!! dobře !!! tak já ti něco ukážu :vyzývám tě,chceš li mě nasrat,napiš si o to,já spojím svůj hněv s těmi,kterým se skrze mě vysmíváš,za Mě,že chytráka nade mnou děláš,do TEBE,za to,že respekt nemáš,o první noční samotě až budeš,s první myšlenkou na to,přijde ti návštěva,Zlato,žádám pro tebe 3 dny a 3 noci,já žádám na tebe spravedlivou ! řeknu ti,kdyby šlo o mě,mě jsi u prdele ale že jsi takhle vyloženě drzej,že mě ted nekdo otravoval,já ti TAM klidně zatelefonuju,řeknu ti z prdele co se dělo jí ted na chatě po seslání přátelské návštěvy,když byla sama a otec někde chlastal,nekdo porád zvonil na zvonek,porád chodila na balkonek v noci a pred vchodem nikdo,když se to stalo po 5tý tak se strachy fakt složila a táta musel okamžitě domu,já neovlivním co se stane ale ovlivním ,že se to stane,tak kdybys mel podobnou story,doufám,že nám jí vylíčíš,brachu,já na tom budu bitej akorát tak,že pro ně budu muset neco udelat,takže PO HO DA , hoši, pohoda,jen si napiš a poznáš co to znamená potkat jednoho z 5ti prstů jedný ruky

pro Jeníčka (mistr, 01. 07. 2008 17:58)

Dobrou noc strýčku Jene,dobrou noc děti

Nowotny (pro Saty, 01. 07. 2008 14:46)

:D tak to jo
Já osobně mám jiný plán, až se zase ozvou ty hlasy, tak vezmu foťák a otevřu dveře.
Třeba na těch fotkách něco bude, třeba ne.
Uvidíme ;)

Mistrovi (Jan, 01. 07. 2008 12:52)

Nechci tě nějak ranit mistře,ale zatím si nenapsal vůbec nic neuvěřitelného ani objevného.Zatím si jen napadl člověka,o kterém nevíš zhola nic.Přezto,že bys podle toho co nám tady vykládáš,vědět mohl...schopnost komunikovat s jemnohmotnějšími světy má povícero lidiček,né každý se tím ale automaticky stává mistrem.A jen tak mezi náma-jasně že podstatou mimozemšťana je Duch,nejedná-li se ovšem o entitu působící přímo ve světle-čili bytostné.O démonech,fůriích a fantómech jako produktech lidského myšlení či chtění,se zmiňovat nebudu.Ano,schyzofrénie je zcela jistě důsledkem přejímání vlády nad tělem,jiným,silněji působícím duchem,v závislosti na momentální situaci původního obyvatele schrány(souvisí to bezprostředně i se složením krve),na rozdíl od posedlosti,kdy na človíčka vyvíjí tlak stejnorodostí přitahované myšlenkové útvary.I to že dostáváš informace o dějích budoucích není žádné velké překvápko a to zkrátka z toho důvodu,že to co se stane tady,v hrubé hmotnosti,je jen odrazem děje v nejbližší vyšší úrovni stvoření.Budha je Budha,duchové jsou duchové,jako ty a já.Otázka je,zda-li jest tvá dlouholetá snaha o kontakt a komunikaci s duchy nevtělenými do tohoto světa hodnotnější,než "pouhá" vědomá existence-žití v jistotě že až přijde čas,bude mi dáno přesně tolik,kolik potřebuju k dalšímu kroku kupředu...

pro všechny - konec (mistr, 01. 07. 2008 12:21)

hele,já mám tu největší zkušenost s duchy a vůbec už to není tak,že bych něčemu nerozuměl a nebo byl nezkušený!
jde o to,že popisovat něco nemá cenu nebot jak jsem vám již psal,každá věta je mnohem složitější,to je pak za těžko vám to na pár řádků vypisovat,další,že vedu dobrý živoat a pak že někdo bude mít krušný časy ? to mělo znamenat třeba to,že takovému Hemenexovi se může někdo procházet po baráku aby upozornil hemenexe,že se mnou si tělahle větama hraje na špatným písečku,nechtěl jsem někomu ublížit,jen jsem se vám snažil vysvětlit,že poslat "někoho" kdo by mu neublížil,pouze "poukázal",že poslat ho,není problém,když chodí a já vám říkám že chodí za mnou,můžou jít za každým pochlebovačem ale to není duležitý,duležitý je,že ač vám sem člověk napíše do poslední věty pravdu tak jak se to stalo,stejně tomu nerozumíte,psát lidem kteří z toho mají ůtajemno",vášeň a zájem nemá cenu protože to pochopíte až se vám něco stane.Jinak rozhodně nejsem nezkušený a znám dokonale problematiku toho co se může a nemuže stát když kontaktujete jiný bytosti a můžu vám tady vsem na záver říct,že pro mě vyvolat něco z čeho se poserete strachy trvá asi tak 1 minutu,tak kdo ste tak natvrdlej a chcete z toho vašeho spícího života probudit,ozvětě se a přijed te,jedna noc vám stačit bude na celý život a znova opakuju,tu duševní čistotu a "prozření" jsem opravdu dostal od někoho pro koho mám slova "Budha",od té doby se cítím uvnitř jinak,přestal jsem mít absolutně z těch bytostí strach a nevyhledávám je,neboť ted už vím,že pokud oni neco budou chtít,čas od času se mi ozvou ale respektují mě,nebot i já jsem jim říkal,že jsou součástí něčeho jinýho a že je chci nechat být.Věřte si tomu vy "spiritisté" nebo ne.rozumím tomu,že tomu nerozumíte,takových lidí kteří komunikují s duchy tady je dost ale těch se kterými chtějí komunikovat oni když o něco jde,těch je tady jako prstů na jedný ruce a já jsem jedním z nich a to jsem si to nevybral a ani jsem to nikdy tak něžral jako vy.Nebudu odepisovat na pichlavé otázky typu,že jsem vlastně fanatik a blbec,říkám,psát nemá smysl a ani nemám chut to vysvětlovat,to se jedni chytí že jsem "Mistr",jedni mi radí,další nevěří,lidi,pisánkovat nemá cenu,sedněte si ke stolu a rozjedte to,dejte tomu rok a uvidíte co se sami dozvíte,všem vám přeji v tom vašem tázavím životě "Dobrou noc "

pro Nowotny (Saty, 01. 07. 2008 00:34)

Ahojky, no to je překvápko, já myslela, že už tě odnesli Ufoni. Doufala jsem, že přijdeš s vysvětlením mimozemských civilizací, když byla taková dlouhá výprava a ty na mě s duchama. Budu se ti snažit poradit jak nejlíp umím, však mě znáš.:-DD
Kdybys slyšel ženský hlas a mužský, radila bych ti neotvírat, mohla by tam být manželka s milencem. Pokud to budou opět dva mužské hlasy, vezmi si do ruky něco těžkého, nejlépe však pistoli, klidně jdi ke dveřím a otevři je. Buď dáte ve třech mariáš a když by to nevyšlo, tak budu na tebe vzpomínat jen v dobrém. Přeji ti hezké úterý.:-D

pro Mistra (Saty, 01. 07. 2008 00:17)

Přiznám se ti, že jsem váhala s odpovědí na to co jsi napsal. Když jsem tě četla, připadlo mi chvílema, že žiješ v Matrixu. Možná jsi to všechno skutečně prožil, nevyvracím ti to, dějí se různé věci. Jednu věc jsem ale nepochopila, jestli jsi rád tomu, co se ti děje, nebo by ses toho rád zbavil. V druhém případě přijmi dobrou radu Hemenexe s tím Pohodičkou a ber to naprotsto vážně. Tobě se totiž stalo to, co se stane lidem, kteří jsou nezkušení a snaží se kontaktovat duchy. Dál mě zarazil rozpor v tom co říkáš. Kopie tvojí věty: "snažím se od té doby vést dobrý život a doufám,že se mi moje dobrota,pravda a láska vyplatí" a jedním dechem napíšeš Hemenexovi tohle, opět kopie tvojí věty: "ale ty,Hemenexy ,tobě začnou krušný časy,doufám :-) však sám uvidíš".
To zní jako výhrůžka někomu, kdo se ti snaží pomoct, poradit. Škoda, že sis vysvětlil jeho slova po svém. Hemenex je někdo, kdo si nebere servítky, někdo, kdo se snaží pomáhat, někdo, koho si vážím.
Taky si budeš přát, aby se mi něco stalo? Nebo budeš silnější a nenecháš se ovládat?

pro Mistra (Hemenex, 01. 07. 2008 00:05)

Vidíš, už mi zase vyhrožuješ a navíc mi chceš ještě ubližovat a to i přesto, že se ti snažím pomoci.
Takhle vypadá to dobro, o kterým jsi mluvil? Takhle vypadá ta moudrost, kterou jsi nám chtěl sdělit? Tohle by měl být ten cíl, ten život v pravdě a lásce o který se chceš podělit? Krušné chvíle pro tohoto, autonehoda pro tamtoho, tamten opuštěn partnerkou ... děkuji ale snad bude lepší, když by ti zůstalo při starým.
Proč to vlastně děláš? To máš s utrpení a z neštěstí druhých opravdu takovou radost?
Máš pravdu, tu tvoji nenávist vůči druhým lidem opravdu nepochopím. A pochybuji, že tím, že mě budeš ubližovat svůj názor změním.
Jan tak na okraj. NIKDY jsem nenapsal, že vypadáš jak mistr. Kdybys mě opravdu četl (alespoň tak pozorně jak já tebe), pochopil bys, že tvrdím pravý opak ... Mistře :-D

Mistr (mistr, 30. 06. 2008 23:39)

od ted nic neposílejte,nic neříkám,nic nepíšu ale ty,Hemenexy ,tobě začnou krušný časy,doufám :-)
však sám uvidíš

psát nic nemělo smysl,vysvětlit na hodiny,psát nemožno.
Hemenex : nedalo se to popsat najednou všechno, nikdy ani nepochopíš dokud to nezažiješ,mějte se !
K tomu Mistrovi - kdybys mě viděl,viděl bys že jako Mistr nevypadám,Mistra se chytáš zcela zbytečně,nebylo to nikdy důležitý,Sbohem a nezlobte

pro Mistra (Hemenex, 30. 06. 2008 20:41)

Omlouvám se, že reaguji tak pozdě ale u nás v Brně měli manifestaci homosexuálové a tak jsem s tím měl nějakou práci se kterou jsem původně nepočítal a kterou za mě bohužel zatím v tomto státě nikdo nedělá (a nebo dělá ale je jich jen málo a nestačí na to všechno). Ale k teď věci:
Mistře, (o jak velkolepě to zní)
všiml jsi si vůbec, že jsem se v celém svém příspěvku ANI JEDNOU nevyjádřil k tomu co jsi vlastně napsal? A to ať v kladném nebo záporném smyslu. Jen jsem se vyjádřil k tvému podpisu, k tvé přezdívce. Přesto jsi mě několikrát slovně napadl nebo urazil a nazval posměváčkem a v dalším příspěvku pak zdůraznil, že takovým posměváčkům se pak "opravdu stane něco špatného,špatná náhoda,rozchod s partnerem,bouračka a jiné věci". Opravdu tak toužíš lidem ubližovat?
Píšeš zajímavé věci (např. fotka přes zrcadlo bez blesku) a tak jsem si jen chtěl ověřit, kdo nebo co za tím stojí a jestli opravdu něco víš. A na které straně vlastně stojíš.
Nevylučuji, že jsi přišel s Něčím do kontaktu, je dokonce pravděpodobné, že i opakovaně. Bohužel, mistr se pozná podle toho, že něco dělá uvědoměle a né jen náhodou ( a ty jsi, dokonce NĚKOLIKRÁT, zdůraznil, že ani nevíš kdo nebo co v tobě je, co k tobě mluví, dokonce nevíš jestli je to dobré nebo zlé. Věř mi, je to zlé. Moc zlé.
Jak píšeš, začal jsi ze spiritismem ještě před pubertou ( protože jsi ještě ani nevěděl jak vypadá ženské přirození) to byla velká chyba a ovládlo tě něco na co jsi tenkrát určitě neměl a dosud asi ani nemáš. Pak, jak píšeš, jsi se jen vezl, hodně jsi bral (100% noční život, extrémní úspěch v obchodě, sázky za cizí peníze - některé úspěšné, neznámí lidé ti pořád pomáhají ....) ale teď už musíš i platit (nepsal jsi nic konkrétního ale pořád si na to stěžuješ) a já ti to věřím. Tak to naštěstí už na světě chodí. Bereš a tak, dřív nebo později musíš i zaplatit.
Měl bys vyhledat pomoc, hodně rychle protože to bude čím dál horší, třeba Pohodička pomůže. Tipuji ale, že se na něj stejně neobrátíš, TO v tobě ti v tom brání, už tě to moc ovládá. A TO s čím si se setkal určitě nebyl Budha, krom jiného pak bys asi nebyl schopen někomu přát neštěstí a smrt jen proto, že s tebou nesouhlasí. A to se prý snažíš "vést dobrý život a doufám,že se mi moje dobrota,pravda a láska vyplatí" !!! Jak by to asi vypadalo kdyby sis se nesnažil? Jen tak mimochodem, já se ti neposmívám já se snažím ti pomoci. Ale tobě to bude asi jedno a stejně se mě budeš snažit buď ty nebo TO zlo, které je v tobě ublížit.

Ostatním radím, neposílejte mu žádnou fotku nebo dokonce cokoliv s vaším DNA. Osobní setkání tak nebezpečné není, jen u něho nesmíte usnout. (to platí samozřejmě jen tehdy, jestliže si mistr celou dobu nevymýšlel a mluvil pravdu)

Hlasy (Nowotny, 30. 06. 2008 15:23)

Omlouvám se za velmi dlouhou absenci, ve svém pátrání pro UFO jsem nijak nepokročil. Za to mám jiný problém... Ráno jsem ležel v posteli, bylo to před týdnem takže kolem půl šesté již bylo světlo. Jen tak jsem se převaloval s zavřenýma očima a vůbec se mi nechtělo vstávat do práce. Jenže pak se z vedlejšího pokoje ozval hlas. Nebylo mu rozumět. Dveře do ložnice byly zavřené. Jen jsem slyšel nějakou mluvu, zachvíli se ozval hlas druhý. Byly to dva mužské hlasy a úplně klidně, bez žádných projevů emocí spolu komunikovali. Za chvíli to naštěstí utichlo. Od té doby se to ještě jednou opakovalo, ve stejnou dobu. V tomto případě si vůbec nevím rady. Bojím se toho co uvidím když ty dveře otevřu. Přece jen nejsem žádný velký hrdina.
Děkuji za odpověď.

neumíme (mesie zeropulos, 28. 06. 2008 16:24)

Ne nejde to,ale bylo by dobrý kdyby na to někdo přišel.Jinak dobrá kniha o stejném tématu:Planeta lhářů.Vřele doporučuji přečíst!Jsou tam hodně zajímavé věci.

pro Mesie (mistr, 28. 06. 2008 13:56)

já do tý práce samozřejmě nešel :-) ale to je v poho ono mi to tam patří :-) jinak ty politici to stojí za zamyšlení,museli být normálně posedlý,uvědomme si,že my se vlastně proti tomu neumíme nijak bránit a když teba někdo někoho "posedne" tak si frajer dělá co chce a všichni ho vlastně poslouchaj ... zase ta USA .. mě tak nějak napadaj ... :-) každopádně jenom tohle téma by bylo na jeden den,já se na takový věci podobný třeba i ptal,jenomže v tý době jsem tolik neuměl rozlišovat koho jsem vyvolal protože u mě byl problém že třeba ten zlej mi lhal a já jsem to ještě nepoznal i když jsem o tom že mi mužou lhát věděl.. později když jsem zjistil že jakoby zvládám víc už jsem zase věděl tolik,že jsem byl po tom zážitku tak tejden v naprostým šoku a pak už jsem to nechával zapomenout časem a uklidnoval se .. no chtělo by to probrat,ten Hitler byl totiž s tím Stalinem dost hustej .. :-)

dééééééééémoni (mesie zeropulos, 28. 06. 2008 13:42)

Ano s tou vládou máš pravdu.Můžou je ovládnout bud tak jak si popisoval nebo vyšlou svoje "lidi" mezi nás.Normální člověk si jich nemá možnost všimnout.Ne,ne špatně vlastně má,ale nechce.Stačí trocha pozornosti a určitě si jich všimnete.Jenže jedna strana to dělá tak,že napadne vědomí nějakého politika,takže je nemáte sebemenší šanci vidět.No a někteří to dělají "lépe"=normální fyzická osoba,které by jste si nevšimli dávají si velice záležet na tom,aby zapadali do průměru,aby byli co nejmě nápadní.Tohle je ten lepší případ,nejsou zlí,agresivní nebo tak něco.Ty co jdou přímo do hlavy ty jsou mnohem horší.Vezměme například takového Hitlera,tomu se podle mě museli do hlavy dostat,ale nebylo to ufo(asi) mám svůj tip kdo by to mohl být.No znám hodně lidí,kteří jse mi posmívají a nebo na ně mám vztek,ale vzhledem k tomu,že ty svině eště furt dýchají v sobě asi žádného démona nemám.No z té práce ses vrátil celkem brzo:)

vyměním fotky ... (mistr, 28. 06. 2008 11:01)

pokud mi někdo pošle na muj mail R12004@CENTRUM.CZ fotky podobných zjevení,pošlu mu pravou fotku démona v pokoji jedné slečny,kterou jsem byl požádán o pomoc,stěžovala si na bolesti u přirození,byla na operaci,měla tam nějakou podivnou cystu,dělal to co jsem jí poradil a zachytila na fotce něco,po čem jsem pátral a zjistil jsem ,že to byl nějaký velmi zlý démon,byl zachycen v zrcadle přesně v mnístech kde měla ta holka svoje přirození,to nemohla být náhoda,on s tím měl něco společnýho,na tý fotce to není trik ani klam,když se to na digitálu nechalo zvěčit tak doslova je vidět kreatura která musí pocházet opravdu od jinud,myslím,že po našem zjištění již zmizel a myslím,že u té holky už nestraší,u ní jsem taky zažil svoje jediný strašení co jsem zažil,spal jsem u ní když me to vzbudilo,trvalo to asi 5 minut a bylo to dosela strašidelný nicméně na konci naší spolupráce měla holka klid a je za to velmi ráda,byl jsem rád,že jsem pomohl ...

pro Mesie (mistr, 28. 06. 2008 10:38)

ufo + zemřelí se spolu baví tak,jako přesne my,ptal jsem se doslovně,jak to mezi nima je,jde prý v zásadě o to,že mimozemštani a lidé mají "stejnou" duši a pocházejí ze stejné dimenze,rozdíl je ten,že lidé jsou jako by méně přírodně vybaveni a tudíž se musejí jako by reinkarnovat, "zastaralým" způsobem,který obnáší i to,že ten přechod z naší "staré schránky" kterým si musíme projít a který pro nás vždy znamená "smrt " a výměnu těla,nikoliv ale naší duše,zkrátka my podstupujeme něco,co ufo podstupovat tak "neandrtálsky" nemusí a navíc naše těla nevydrží tolik let jako těla jejich,tudíš my je musíme víckrát vyměnit - víckrát zemřít.a to pro nás samozřejmě znamená "problém" ,tyto 2 entity spolu komunikují uplne stejne,jako když vy se bavíte s kamarádem v hospodě,tak moc to maj jednoduchý,jde jen o to,že ufounci mají o miliony let vyvinutější mozek a podle toho s tím umějí nakládat - telepatie,telekineze a podobně,prý nás studují ale i opravdu unášejí a někdy i škodí,proč to nikdo neví,jisté je prý ovšem to a to není žádná fantazie,že stejně jako zlé bytosti které dokážou ovládat člověka,dokáže taky tohle ufo delají to tak,že jako by parazit napadne nějaké zvíře,tak přesně oni parazitují na určitých lidech,třeba ve vládních složkách,na ůřadech v armádě a podobně a pak se skrze ně,tady dějí na světe zlé věci,představte si pro příklad,že by to byla skutečně pravda a že třeba prezident usa a jiní,zejména vojenští předtsavitelé,jsou "parazitováni" aniž by o tom,měli jakýkoliv poznatky,co by mohli tyto entity takhle dokázat ? všechno ... a to všechno ted vidíte ve světe,je to vlastně jakýsi svět ukrytý v našem světě,mnohem,mnohem složitější a komplikovanější,než se vůbec dá představit ale je to přesně "přírodně" tak,my lidé máme za různé parazity klíštata a pijavice ale neuvědomujeme si,že máme i jiné "parazity" a vlastně s tím ani neumíme žít,to pak člověka,ve kterém se začnou zvláštně měnit nálady a chování,který vyloženě trpí,tak my toho člověka pošleme do blázince s razítkem v papírech "schizofrenie" a přitom příčina je třeba v tom,že ten člověk má v sobě 2 i více duší najednou a ti se podle energie,kterou mají střídají a projevují ...jediná pomoc je pak ta,potkat nějakého senzibila,např v Indi "svatího muže" takové ty vyhulence,jenže tito svatí muži mají právě tu sentibilitu,schopnost vysávat a "vypouštět" tuto negativní energii a tím nám vlastně pomáhat .. v Indi se těší velké vážnosti a v Evropě se tady tomu max tak smějeme ... říkám,lidé jsou hodně neinformovaní .. závažnější problém je ten,že ufo skutečně mají svoje "lidi" ve vládách,proto se třeba tají "blue room" ještě víc než tajemství atomové bomby.je to prostě pravda o přírodě a pevném kontaktu s mimozemskými civilizacemi,kontaktu který již s lidmi proběhl a právě probíhá,otázkou je,že se tady něco děje že ufo + "zemřelí" ted v poslední době kontaktují stále víc a víc lidí,oni na něco upozornují,i to skrcení má důvod,oni se snaží na něco upozornit bez ohledu jestli patří do těch zlých či hodných,záporných či kladných energiích,oni se o něco snaží,já to vím ale říct to jen tak,to nemohu,je to velký problém i když pro nás pro lidi znovu opet těžko uvěřitelný ...

co jsem se naučil čast3 (mistr, 28. 06. 2008 04:32)

trvalo to dlouho ale právě ten muj divný osud me nekam naprostou náhodou /myslím si ale že neco jako osud musí být,jinak si nedovedu predstavit jak je možný že jsem se tam na to místo dostavil/a toho člověka potkal a věřte že to naše setkání zařídili oni,at ti zlý či hodní a to setkání mělo jistý důvod,potkal jsem právě toho člověka o kterým si myslím,že mluvil právě ten zminovaný slovák,i ted po tom case se mi tomu nechce verit,co se to tenkrát vsechno stalo ale stalo se to,já se dozvedel ty moje hlavní problémy a chtel jsem se tím vyrovnat,dozvědel jsem se i spoustu nepříjemných věcí ale na druhou stranu jsem přestal mít tak trochu strach a myslím,že jsem se naučil s nima víc komunikovat,snad i posílat pryč ... ne že bych se nebál,strach mám ale jen jsem víc vyrovnaný s osudem a taky jsem našel svojí vnitřní "obranu" a díky ní asi umím věci které jsem dřív neuměl,jen nevím,zda je to k dobru či zlu,poznám třeba,že třeba ted se mnou v mém domě kde jsem ted zcela sám,někdo je,nějak cítím,že mi třeba nechce ublížit ale zase nevím,jetli je hodný či zlý,mnohokrát se mnou chtěl mluvit jakýsi démon ale jen mi lhal,nadával mi a přitom se semnou chtěl bavit a "kamarádit´", je to velmi nebezpečné ale na druhou stranu me osobně to zavedlo k jednomu člověku a ten mi tak trochu otevrel oci i když i s ním jsem v nekolika vecech dost nesouhlasil.Hemenex tady neco smrkal o čarodějích a říkám vám smějte se kdo chcete jestli bych mohl říct o nekom,že je čaroděj,pak to byl ten člověk kterého jsem potkal,jemu se stalo neco podobnýho co me,jenze on to mel o HODNĚ silnější a skrz něho jsem se tenkrát věřte nebo ne spojil se samotným Budhou! a dostal jsem energii kterou bych se mel naučit zřejmě zacházet,pokud zemřu,dostane to nekdo jiný,atd ...díky té energii jsem se stal chytřejším,silnějším a bojácnějším,není problém když jsu spát poprosit v duchu,aT za mnou nekdo prijde,že se chci na neco zeptat a vždy za mnou ve snu nekdo prijde,protože oni s váma nejvíc komunikují když "spíte" ,nevím,snažím se od té doby vést dobrý život a doufám,že se mi moje dobrota,pravda a láska vyplatí a ONI nenechají me padnout,neboť já jsem Ten,který nejvíc věří i když by měl po tom co se mu stalo vsechno špatnýho,věřit nejmíň ..... to proč to měl být Budha,proč ne bůh a podobně, to nechápu ale právě to spojení mi změnilo život navždy a taky jsem se kvuli tomu "rozešel " se svým Mistrem,neboť v té době jsem to nemohl,neměl jsem na to ,tyhle zážitky unést ... myslím,že jsem vám popsal tak 1 procento toho,co se mi stalo,tak doufám,že oceníte námahu,kterou mi to přináší ... :-) 4,31 a já zase nespím .... aha v práci mám být přesně v 9,jdu zkusit spát .. :-) mějte se ....

co jsem se naučil čast2 (mistr, 28. 06. 2008 04:07)

přitom to co bylo vyryto na stole,to jsem opravdu nikdy neviděl ani jsem v tý době nevedel jak to pomalu vypadá :-),nicméně matka mi nevěřila a surově mě po tom strašně zbila a tím začalo to moje "trápení" kdy ač jsem v to nevěřil a ani to nevěděl,se me drželo několik asi "zlých " bytostí,proč a tak podobně,to bych vysvětlil osovbně, jde ale o to,že jsem s vyvoláváním přestal ale postupem času jsem začal cítit,jako by novou sílu která byla ve mě,např jsem se zcela zmenil,začal jsem žít více v noci,přes den jsem spal,v noci jsem hrál jen videohry nebo chodil ven,začal jsem mít smůlu na lásku a přátelství když jsem ale přišel na nějakej kšeft,velmi dobře se mi vedlo a tím jsem si zajistil vždy na nekolik let třeba finance abych jako nemusel nic dělat a mohl se venovat tomu mému "nudnýmu-smutnýmu" životu.Jenže pak jsem zjistil,že v noci uplně ožívám,mám strašne enrgie,umím neskutečne v noci rychle běhat,až jsem z toho normálně nevěřil,jak rychle jsem dokázal sprintovat ale ve dne jsem to nikdy tak nedokázal a ani neuměl,nedokázal jsem to dlouho chápat a uvedomovat si to ... nebo jsem přišel do kasina a najednou mi neco doslova řeklo "dej Ládovo stovku " ,přinutil jsem ho vsadit mojí 100vku na nejaký císlo,čekal 3 hody a pak jej dal na 11černou,já si okamžitě přisadila ... padla 11 černá,říkám vsad jeste jednou,vyhraješ,vím to,vsadil zase na 11 černou,já taky a s náma jeste dalsí lidi,každej 100 pro srandu - vyhra je 36x tolik,víte co padlo,11 černá,zase. v tý době jsem už cítil,že je něco se mnou divného ...

co jsem se naučil čast1 (mistr, 28. 06. 2008 03:56)

víte,začalo to kulatým stolem a skleničkou,po té jsem dělal léta seance,vyvolávali jsem ve 3,já a moji 2 nej kámoši,postupně jsme vyvolávali u jednoho kámoše,pak u druhýho a poslení časy pak u mě,přesouvali jsme se proto,že postupem času se každýmu zdálo,že u něj v bytě straší,tomu prvnímu se strašně "pnuli" praskali okna,jako nerozbili se jen jako by je někdo "natahoval",také se nám jakoby moc v životě nedařilo,na druhou stranu jsme se dozvídali moc zajímavé věci,jako třeba jaký den v kolik hodin měsíc do předu vypukne válka v perském zálivu,přesně v té době jsme vyvolávali nejvíc, jenže pak se začali dít nepříjemné veci i u mě doma,na vlastní oči jsem z postele viděl jak se hýbe barový stolek u nás v obýváku,vždy když jsem byl doma sám,jsem "něco " začínal cítit... seance jsme ukončili po jednom velmi nepříjemném utoku,kdy jsme vyvolali podle dřívějšího časopisu Reflexu jednoho ducha,který se kamarádí s jistým kastelánem a ten duch byl přímo na seanci napaden a asi se tenkrát neco stalo,nebot me tenkrát matka strasne střískala za to,že jsem do našeho kulatého stolu vyryl "dámské přirození" a přikryl to ubrusem,přitom matka nikdy nepochopila,že já jsem to nebyl,že to vlastně neudělal nikdo z nás a já jsem měl tenkrát asi pochopit,že to co mi bylo při jedný seanci sděleno,že se to asi začíná naplňovat .../že skončím špatně /

část 3 (mistr, 28. 06. 2008 03:24)

a když vám řeknu že mi bylo vysvětleno,že stejně tak to mohu nabídnout i Ruské straně ale že když se rozhodnu jak pro jednu tak pro druhou stranu,že už se nikdy nevrátím,proč bych se nevrátil,to už dnes chápu ale proč to bylo řečeno zrovna mě ?? s tím jsem se ať se někdo posmívá nebo ne,s tím jsem se ještě nesmířil a říkám vám,že to co vím dává smysl a že tím jsem pochopil i například to,že jak dávali na Nově ten pořad o tom starým slováku co prý měl to zjevení sv. Marie,jak říkal že řekl 5 proroctví - sepsáno a posláno,uznáno Vatikánem, a že 2 zbývající proroctví neřekne,že by ho zabili tak vám už ted říkám,že já pochopil,kdo by ho zabil,KOHO by zabili a co bylo v tom proroctví a můžu vám říct že ten slovák mluvil naprostou pravdu.myslím že i já sem v nebezpečí,představte si,že by se nekdo nekde dozvědel /např v USA .../ nějaké nové "originální " a "zajímavé" názory od někoho naprosto neznámeho,který by měl nějakou zvláštní moc hlásit tyhle novinky lidem do světa,prostě by blikla např tv a tam by se objevil někdo kdo by řekl : lidé,tak se hezky posadte a já vám řeknu to,na co by vám ani všechny knížky světa nestačili k tomu abyste se dozvědeli že to vlastně tady na tom našem světě chodí uplně jinak,než jste se kdo na všech školách světa kdo kde učil... " a můžu vám říct,že takový člověk,má na problémy zaděláno nebot Ten,který tady na světe tomuhle problému rozumí a ví o něm,Ten,kdo by měl peníze,moc a sílu lidem zvěstit pravdu,Ten který s tím ale nic nedělá aby nehlásil něco co vlastně stovky let předtím popíral a vražil kvuli tomu,Ten aby nevypadal jako blázen před lidmi,Ten by se o toho daného člověka velmi rychle postaral,to mi věřte tomu přesně věřil i ten starý slovák,tomu věřím i já ale ten slovák je frajer kvuli jiný věci,on totiž těm redaktorům nedával po 45 letech tajemství jen tak,on přes tu kameru vlastně sděloval "tomu někomu " že nic neřekne ne proto,že bi zabili jeho ale proto,že by ten někdo zabil někoho jiného,někoho koho se týkalo to jedno ze dvou zbývajících proroctvích,právě proto tenkrát Vatikán uznal jeho zjevení za pravdivé protože oni opravdu měli tou dobou stejné informace jako měl on a víte proč ? protože i oni byli ve spojení chceteli s "něčím" co si našlo pak právě toho slováka, a co si právě tak jak tak,může klidně najít i vás a vy s tím nic neuděláte,ten slovák tím vlastně chránil někoho jiného a přitom si hodně lidí o něm myslelo,že je blázen ale on si zaslouží velký obdiv,jen málo lidí to ví .. říkám,ani den nebude stačit k tomu vyrovnat se se vším,co může být vyřčeno,kdo bude chtít -uvidí ...

část 2 (mistr, 28. 06. 2008 03:22)

je taky zvláštní,že se setkávám s lidmi kteří pak mají nebo už naopak měli opravdovou zkušenost třeba se "strašením" a to je třeba 5 lidí,kteří u toho byli najednou a po těch letech si to už ani blíž k srdci nechtějí připustit a jsou rádi,že se jim to dál nestávalo,třeba ..postupem času se vám pak zdá,že se vám to vlastně "zdálo" a cítíte se líp,líp do doby ,než se vám,zase něco stane.to je Bohužel na vzdory takovým Hemenexům a jiným podobným,to byl přesně muj případ,Jde o to,že jsem například zjistil,že se dá,těm,kterým se nikdy nemužeme vyrovnat,že se jim dá postavit a říct jim,co od vás chtějí ale musíte lépe pochopit a "procitnout" ,tím se stanete mnohem silnějšími alespon mě se to tak stalo,já měl 3 hlavní problémy které jsem za 10 let nevyřešil až do té doby než jsem někoho potkala díky němu mi bylo předáno něco s čím ještě neumím pracovat ale myslím,že ještě to ještě sehraje nějakou roli.měl jsem problém se kterým mi nikdo nemohl pomoci ani sebe lepší kněz nebo papež,ti nesvedou opravdu nic,myslel jsem si například,že při těch seancích jsem duchy,démony a jiné entity asi špatně odvolával a oni se drželi kvuli tomu v mé blízkosti ale pak jsem zjistil že oni se me nejenom drží ale že mě i vyhledávají,že mě hledají pro to,že v sobě něco "mám" ,to si nevyberete,to si vás prý vždy najde,je to nesmrtelné a vždy po smrti to přechází spolu s tou vaší energií asi do někoho jiného a například nějaký démon,pokud je právě v blízkosti někoho takového,je mnohem,mnohem silnější než obvykle a proto se pak uplně jednoduše může stát i vašemu nepříteli nějaká nehoda,bouračka a podobně,to ty démony posiluje ještě víc,vím,je to neuvěřitelné,taky jsem tomu nevěřil,celých 10 let kdy jsem pořádal seance,jsem nevěřil v Anděle,nevěřil jsem v Archanděle o nich jsem si opravdu myslel,že pocházejí jen z Bible,nevěděl jsem že opravdu existují "černé duše" až do doby,když jsem zjistil,že jsou ve mě samotném a že se mnou vlasně komunikují a že se mnou někdo prostě komunikovat chce,myslím,že ti dobří i ti zlý mě nikdy nechěli ublížit protože kdyby chtěli už by se tak stalo,jde o to,že mám nějaké poslání a to nijak Božsky nechci zveličovat,jen se to snažím co nejpřesněji popsat,a musím na to poslání přijít,nějaké myšlenky mi někdo vnucuje ale pokud by to mělo být jenom to,předat svoje informace dál do lidí,do dobrých lidí s dobrým srdcem,rád to udělám a pokusím se o to,snad se mi uleví a třeba na tom bude pak lépe,protože sám nechápu,proč se takové věci staly zrovna mě,nemyslete si,me nebaví dělat duležitýho a chytrýho,poslouchat že jsem blázen atd,jde o to,najít si čas,sejít se a říct lidem to,co se vám opravdu stalo,když vám řeknu že mě někdo tak jako by vám šeptal někdo do ucha,tak mě někdo myšlenkama říkal např, jak přesně docílit toho aby se třeba vláda USA a tam lidé tomuto problému zasvěceni dozvědeli,to, že tady někdo ví poměrně dost ...

část 1 (mistr, 28. 06. 2008 03:17)

rád bych udělal setkání přátel tohohle webu.myslím,že pak všichni daleko lépe pochopíme jisté věci.jde jen o to zorganizovat se na nějakém klidném místě,nevadilo by se předem jen zběžně popsat,věk,bydliště a podobně.nerad bych se rozepisoval ale cítím,že napsat to musím - pro posměváčky mám jednu důraznou,pravdivou věc -lidem,kteří se mnou přišli do styku a např se mi vysmívali když jsem jim říkal třeba jen 3 opravdu pravdivé věty, těm lidem doporučuji nekomunikovat se mnou,protože se jim může a opravdu stane něco špatného,špatná náhoda,rozchod s partnerem,bouračka a jiné věci,nevím,snažil jsem se s takovými lidmi nekomunikovat,myslím,že to bylo tím,to bych vám pak taky řekl,to byla moc "hezká" etapa mého života,že se mě drželo "nějaké" zlo,co prý bylo se mnou a ve mě,to zlo sílilo pokud na mě někdo třeba spáchal křivdu nebo mě někdo obvinil ze lži když jsem nelhal a tak,velmi mě to psichycky ničilo ale pokud se někdo vyloženě vysmíval třeba tomu zlu,které jsem popisoval,vždy se tomu dotyčnému něco stalo a můžu vám říct,že lidé kteří žijou v mé blízkosti a jsou součástí mého já, se ničemu nesmějí,moji nejbližší znají lidi s kterými jsem seance dělal a všichni a jejich dost za mnou stojí i když říkají,že je to vlastně těžko uvěřitelné.

mám mnoho přezdívek a všechny mají smysl (mistr, 28. 06. 2008 01:55)

to co bych vám mohl říct,opravdu nejde popsat,nechtěl jsem vyvolávat vzrušení,taky mi takové věci připadají zajímavě ale že bych jen tak si sedl ke stolu a začal zase vyvolávat,to si opravdu rozmyslím ale ted,když jsem četl vaše reakce,při takové zvláštní příležitosti,kdy by sme se sešli a spojili svoje poznatky,rád vám vyhovím a mnohému vás naučím,pak poznají i největší pochlebovači,proč Mistr mi ONI říkají...Jsem z Prahy,Amsterdamu a kousek od prahy jsem opet nevysvetlitelnou náhodou koupil velmi starý kolem 250 let objekt,můžu vás klidně všechny pozvat na víkend tam a myslím,že by to bylo velmi poučné,jeden druhého spravit o svých vědomostech.víte,rád vám všechno řeknu a ukážu protože si myslím,že po tom všem co jsem zažil,nějak to cítím,myslím,že bych to mělo vědět co nejvíc lidí protože mi bylo sděleno například,že to co budu říkat,některé určité věci,že se tak bude v naší blízké budoucnosti konat.Víte to co se mi stalo,jsem měl sílu říct jen 3 lidem,opravdu mě to stojí mnoho sil to vysvětlit ale nejsem proti,zvlášt pokud máte dobré přesvědčení.mám akorát problém myslím s komunikací jediný a to ten,že od jisté doby,pokud vyprávím co se mi stalo,proste začnu nevysvětlitelně plakat,slzet dokonce i ted když vám to píšu,beru to jako dan za to poznání,tak občas vypadam jako blázen :-) ale to by se po tech 3 hodinách zcela poddalo,uvidíte,nejsem proti aby si to někdo zaznamenal třeba na kameru nebo dikrafon,nebot i já velmi lituji že jsem tehdy takový diktafon nemel,nebot by se dalo zachytit mnohem víc myslenek.Posměváček typu Hemenex opravdu neví která bije a žije v té své blažené nevědomosti dál,mě takový lidé připadají doslova jako vypnutí.jediný co mohu s nima dělat,je litovat je,litovat jejich nevědomí. pokud bysme se tady dali dohromady,rád se s váma sejdu,rád za někým i prijedu jen nechci to vyprávet kazdýmu dokola,opravdu me to vysiluje takže se dejte dohromady a myslím,že se mnohému můžeme jestě poučit,uvidíte ..jedna věc,ten kdo by se chtel se mnou setkat,chci před setkáním poprosit o jenu věc,aby mi poslal svojí fotku,jednu nejlíp od pasu a druhou tak aby byl vidět obličej v zrcadle bez blesku,ukážu vám fotku jedný holky,kterou mi poslala protože u ní strašilo,myslím,že ted už má klid ...svoji vám pošlu na oplátku taky,nejsem uchyl ale je to pro mě duležity,pro rejpálky klidně napíšu proč,protože pokud u sebe někoho máte např, on se mi na vaší fotce ukáže ... takový věci až se vám budou stávat jako mě,tak od toho budete utíkat i myšlenkama,jde o to,že cítím,třeba se mýlím ale myslím si,že pokud se setkáme a spravíme se o našich zážitcích,třeba to vyřeší i moje problémy,problémy kterým se snažím myslím přes svůj smutný osud vzdorovat,Mistr neMistr ....

Mistrovi (Jan, 28. 06. 2008 01:08)

Držim ti pěsti...to abys lidem dokázal víc dát než sebrat.

o Skromnosti (Hemenex, 27. 06. 2008 13:52)

V dobách tak dávných, že ještě neexistoval ani čas, hned po tom co "První" stvořil Svět se stalo toto ...
První se rozhlédl kolem a byl spokojen. Vše do sebe zapadalo, vše fungovalo jak by mělo. BYLO TO DOKONALÉ.
První byl Všechno, proto byl mimojiné také vtipálek. A to velký vtipálek. A tak dal vzniknout člověku. Ten se mu také povedl (jak taky jinak). Jenže nebyl by to První kdyby nedovedl svůj vtip do dokonalé pointy - dal člověku svobodnou vůli. Teď se jen občas nakoukne (když si odskočí od tvorby dalších světů) jak si vedeme a aby se přesvědčil jestli jsme se už stihly vyhubit. Při KAŽDÉ svém nakouknutí se ale nad námi, svými dětmi, přece jen trochu ustrne a někdy víc a někdy méně ale vždycky alespoň trochu nám pomůže. A tak již při své první návštěvě byl ale upřímně zděšen neb zjistil, že člověk vybaven pouze svojí svobodnou vůlí je naprosto neschopný samostatného života a o abstraktním myšlení (tedy schopnosti vlastního vývoje) ani nemluvně.
A tak, pro každý abstraktní pojem, stvořil nějaký hmotný symbol - zástupce. A tak vznikly antičtí bohové, židovský Kristus, tibetští dalajlámové, mongolští vůdcové a japonští válečníci. Když měl vytvořit živoucí symbol pro Skromnost, zamyslel se a pak stvořil MĚ!
A jen proto, že jsem tak nekonečně skromný, mé to nedovoluje vyprávět lidem na potkání ... :-D
Co tím chtěl Hemenex, ta ztělesněná Skromnost, říct?
Mistře,
kdokoliv z lidí, krom samotného opravdového Mistra, si dá přezdívku Mistr. Ale neboj, nejsi samotný, už tu máme třeba i takového Čaroděje :-DDDD

nadpřirozeno (mesie zeropulos, 27. 06. 2008 10:55)

Ano máš pravdu v tom,že ufoni a zemřelí se mohou setkat.Jak to?No většina mimozemštanů je na vyšší spirituální úrovni než mi lidé.I když by mi docela zajímalo o čem jsi povídají:).Nadpřirozených bytostí je opravdu mnoho(nepočítám ufony),ale část jich vytvořili ufoni a část je původu duchovního.Jinak ty 3 hodiny si celkem rád udělám:)

pro mistra (Leon, 27. 06. 2008 10:27)

konecne nekdo tvrdi neco podobneho jako moje teorie. Jinak ja si 3 hodinky najit umim a rad bych si to poslechl

pro mistra (Saty, 25. 06. 2008 21:56)

Ahojky, je vyjímečně zajímavé co píšeš. Určitě jsi musel tušit, že v nás tím vyvoláš touhu vědět víc, protože skoro všichni co tu jsme, se o tyhle věci zajímáme.
Dávám ti prostor a místo na webu k psaní, pokud budeš mít čas a chuť nám něco bližšího sdělit. Většina z nás zažila jakýsi dotek, ale ty jsi zažil přímý kontakt. Možná bys nám tím pomohl k pochopení toho,co jen tušíme. Děkuji za písnutí a doufám že odpovíš.

pro všechny !!! sry za čj,nejsem u ČR (mistr, 25. 06. 2008 01:54)

co nejjednodušeji : ve 14 jsem byl "kontaktován" a seznámen se spiritismem. po té jsem skoro 10 let dělal seance a bavil se s těmi,kteří něco po mě chtěli-třeba si jen povídat.po té jsem s tím na dlouho přestal ale "někdo" asi chtěl abych věděl víc,vrátil se,nebo spíš zařídil abych zažil něco po čem jsem se dozvěděl velmi mnoho a částečnou pravdu poznání našeho života,zřejmě tam,kde skončil s prací Enstain,je to pravda o samé podstatě našeho života tady a nedá se ani slovy popsat,vše je založeno víc na přírodě a skutečně na 4 rozměru,v něm spolu normálně komunikují např "ufoni" a naši "zemřelí" , oni nejsou nadpřirozeno,oni jsou a vždy byly součástí tohohle světa a mnoha jiných dimenzí,nikdy jsem v nic neveřil ale poznal jsem,že opravdu existují i jiné bytosti,s mnohý mi jsem komunikoval,pokud bych vám řekl svůj příběh,trvalo by to kolem 3 hodin,určitě by ste zjistili,že to do sebe strašně podezřele zapadá a že to dává smysl,že se dozvíte něco,co vám uplně obrátí pohled na dnešní zlý svět .... to není hlavní,hlavní je,že pokud by nekdo cítil,že by potreboval pomoct,at se mi ozve,pokusím se a mám "dar" s tím něco udělat,přinejměnším .již jsem zažil nevysvětlitelně podivné setkání a těm neznámým lidem jsem asi osudem pomohl i když jsem je nikdy neviděl a ani neznal,věřte mi. r12004@centrum.cz praha

monice (mistr, 25. 06. 2008 01:39)

pokud budeš chtít,můžu ti pomoct porozumět tvému problému s chalupou, R12004@CENTRUM.CZ

ochrana (Leon, 15. 06. 2008 22:51)

Mas vetsi moc nad nimi protoze pochazeji z nizsich sfer nez ty. Nejlepsi je ale privolat si na starost osbniho strazneho. A nebo bytost svetla.

pro Gabču (Saty, 12. 06. 2008 23:48)

Ano, máš hodně podobný zážitek jako popisoval Martin, jen to bude u tebe trochu jiné, ty jsi viděla postavu. Je možné, že k tobě v té době vysílal někdo negativní myšlení a vzal si na pomoc duchovní bytost. To jsou pak podobné zážitky. Také doufám, že už se ti to nestane a kdyby, ubráníš se silou své vlastní vůle.

Reakce na spánek nebo skutečnost? (Gabča, 10. 06. 2008 11:49)

Pane Bože, práve som si prečítala príbeh spánok alebo skutočnosť a skoro ma zamrazilo, presne ten istý prípad sa stal mne, presne to isté... Deň pred pohrebom môjho bývalého spolužiaka som išla normálne spať okolo desiatej , bol víkend, čiže som spala doma a nie na intráku... Zobudila som sa uprostred noci na to, že nado mnou stojí nejaká čierna postava a škrtila ma, bojovala som s tým, ale nedalo sa, držala som jej ruky a snažila sa o to, aby mi dala pokoj, nič, chcela som zakričať na našich, nič sa nedialo... nemohla som zo seba vydať ani hláska, ale snaha bola velká, lebo som sa veľmi potila... keďže spávam s mojou mladšou sestrou, tak to bolo jediné šťastie, spýtala sa ma, Gaba, čo ti je? a vtedy to prestalo... strašne nerada na to spomínam, adúfam, že sa mi už NIKDY nič také nestane... takže aký je podla vás názor na toto? podla mňa duchovia existujú, ale nechápem, prečo chcú niektorí za každú cenu ubližovať... prosím, ozvite sa mi niekto, komu sa stalo niečo podobné a vie o tom viac bud na ICQ: 324-539-407 alebo mail siesta_77@azet.sk,alebo gejby.bejby@seznam.cz vopred vám strašne dakujem dúfam, že sa niekto ozve

pro Martina (Saty, 08. 06. 2008 17:49)

Ahojky Martine, Satan...imaginární bytost, které je lidmi přisouzeno být zlou bytostí a přitom jej Bůh stvořil a dal mu jméno Světlonoš proto, aby vnášel do lidských duší světlo. Myslím, že se zlým duchem nemá nic společného. Tohle, co tvrdili inkvizitoři je vlastně důkaz proti nim. Je to průhledná taktika, aby ospravedlnila a dodala zdání, že upalování lidí (označených za čaroděje a čarodějnice), bylo bohulibým skutkem. Nebylo pak nic snadnějšího, označit nepohodlnou osobu za prostředníka Satana a z čarodějnictví a už měli jeho majetek v kapse. Kdo nejvíc ovlivňuje tento svět, je člověk a ten někdy dělá ohavnější skutky, než jaké se přisuzují Satanovi.

Je to pravda? (Martin, 08. 06. 2008 12:49)

Ahoj Saty! Chtěl bych se tě na něco zeptat. Do školy na literaturu jsem musel přečíst knihu Kladivo na čarodějnice. A zde invizitoři tvrdí, že Satan je zlý duch, který není schopen samostatně působit na věci hmotného světa, proto potřebuje nějakého prostředníka "čarodějnici, čaroděje" pomocí nichž ovlivňuje náš svět. Je to pravda?

s tou energii (Leon, 07. 06. 2008 15:50)

vsechno co extuje jen urcita vibrace. A zakladni stavebni jednotka nejmensi nedelitelny prvek je jen jeden ne dva. To plati pro barvy i pro pamet. Kdyby nebyly energii jak bysme je vnimaly.

pro Martina (Saty, 04. 06. 2008 09:54)

Ahojky, věřím, že tohle co popisuješ, se dotyčné paní stalo. Proč se to stalo, je otázka, protože tam může být víc důvodů. Když se to stalo pouze jednou, neřekla bych že to byl duch, protože by se to opakovalo a možná i v jiných formách. Je tu možnost, že paní trpí lehčím syndromem spánkové apnoe. Při něm dochází ve spánku k zástavám dýchání, k pocitu nedostatku kyslíku a ten pocit škrcení u toho může také být. Když se nadechla tím že se snažila promluvit, pocit škrcení zmizel. Právě v lehkých případech se tyto stavy opakují vzácně, většinou se zástava dechu ve spánku sama za chvilku vyrovná aniž by to spící zaznamenal. Další možnost je, že k ní někdo vyslal negativní energii, ale v tomhle případě bych se spíš přikláněla k syndromu spánkové apnoe.

Spánek nebo skutečnost? (Martin, 02. 06. 2008 15:53)

Ahoj! Musím vám něco napsat. Vím, že to bude znít blbě, ale myslím si, že vy mi budete věřit. Jednou mi sousedka říkala, že jí její mamka vyprávěla, že jednou spala a zdálo se jí, že ji někdo škrtí...nemohla popadnout dech až se z toho snu vzbudila a...... pořád ji někdo škrtil!!!! Nikoho prý neviděla, a když se jí podařilo ze sebe vydat hlásku, tak to přestalo. Už se to prý neopakovalo.

Saty (Bandy, 01. 06. 2008 13:54)

Jan se asi nemýlí. Paměť není energie. Je jenom odrazem činnosti mozku. Je to podobné, jako není energií barva.
To jen věci odráží světlo různým způsobem a my to jako barvu vnímáme.

Saty a Jan (Leon, 25. 05. 2008 23:41)

ANo mate pravdu vse na zemi je jen energie a i podstat hmoty je nehmotna energie. Vlastne i ostra ocel noze je jen vysoce koncentrovane mnoztvi informace. Podle toho jak ktera energie vibruje se urcuje o co se jedna. Urcitou vibraci zachycujeme sluchem nektere zrakem atd. ale neni nemozne sluchem vnimat svetlo zrakem vune.

Saty (Jan, 22. 05. 2008 17:13)

Nebudu-jen jsem zapoměl za třetí a čtvrtou větou otazník.Souhlasím s Tebou-vše je energií.A můžu říci-čím dále od zdroje se nalézám,tím menší energii mám(obecně-nemluvím o člověku)?Čili vzdálenost činí jakési odstupnění-úrovně v kterých se utváří světy odpovídající svou energií právě té dané vzdálenosti od zdroje?

Janovi (Saty, 20. 05. 2008 23:39)

Asi je to šílený, ale řekla bych, že všechno je energie. Hmota je energií, všechno kolem je stvořeno z energie. Budeš se mi smát?

Saty (Jan, 20. 05. 2008 23:33)

Souhlasím s Tebou.A teď budem pokračovat,jo?Hmota není energií.Hustější,těžší,pomalejší energií.Atomy,molekuly-nejsou energií?Není nakonec vše jen energií...?

souhlasím (pro Leona, 20. 05. 2008 18:25)

stáňa zemřela ve 13 letech při autonehodě tak je možné že její energie hned nezmizela taky myslím že jde o energii těch zemřelích,dík za odpovědi a názory na můj příběh loučím se pá pem

pro Leona (Saty, 17. 05. 2008 16:42)

Tady se celkem shodnem, taky si to takhle představuji, vlastně věřím že to tak je.

Saty a Pem (Leon, 12. 05. 2008 19:14)

Ano vetsina duchu co vidime vlastnima ocima na nas nereaguji a treba vchazeji do prostoru kde drive byli dvere ale ted uz nejsou. Rika se ze hodne takovych duchu je videt v miste kde jsou kamene zdi a voda. Neco jineho je kdy u poltergeistu vidime odezvu na nas ale samy nic nevidime. Navic zemrely clovek uz jako duch nechodi ale vznasi se a kracejici duch je spis nahravka z minulosti. Jedine ze by zemreli neprijal fakt ze je mrtvy a porad se choval jako zivy a tim padem zustal uvezneny na zemi svoji vlastni virou.

pro Pem (Saty, 11. 05. 2008 09:32)

To je právě ono co jsem psala Janovi. Energie nezaniká. Pak zleží na tom, jak jsme citliví, abychom jí dokázali porozumět.

pro Jana (Saty, 11. 05. 2008 09:30)

Zas je to jen můj názor, když tvrdím, že je chybou myslet si, že se paměť váže na hmotu.(mozek) Pměť a myšlenky jsou energií a když energie, (duše) z těla odejde, zanikne tělo, energie nezaniká. Jak jinak si vysvětlit, že se lidí v klinické smrti setkávají s lidmi, které měli rádi, rozprávěli spolu a byli šťastní ze shledání? Jak jinak si vysvětlit, že některé duše se vracejí k těm, které milovaly a dají o sobě vědět. (živý sen, zvláštní příhoda a pod.)Podle mě, si duše která se ocitne na druhé straně dobře uvědomuje, co se stalo. Paměť jí zůstane, ale city a pojetí existence se změní. Pokud přijde čas na inkarnaci, tak až potom je obdarována amnézií, aby mohla začít žít znovu a třeba líp než předtím.

pro saty (pem, 07. 05. 2008 07:36)

a co když je to tak že se uvolnila její energie a prostě se zjevila pod tím stromem protože jsme se tam scházeli,co když "duchové" jsou jen taková stopa co tu člověk zanechá ,a kterou pak někdo náhodně vyfotí,vždyť je známo že stěny budov občas zachytí i negativní energie.

Pro Saty (Jan, 06. 05. 2008 22:01)

Paměť se váže na mozek,na hmotu chceš-li,až odejdu,budu si pamatovat...?Mohla si ta dívka pamatovat?Je to ten správný pojem...jen se ptám...

Pem (Jan, 06. 05. 2008 21:53)

V duchy bych nevěřil,jenomže tím bych popíral vlastní existenci.Já jsem duchem,lépe řečeno mou podstatou je duch...stejně tak každýho človíčka.V co nevěřím jsou tzv. nadpřirozené síly.Lidé jsou jen přirozenosti natolik vzdáleni,že vše co díky té vzdálenosti přestali vnímat nazývají mystickým,magickým či nadpřirozeným...Co chci říct-ta příhoda s kamarádkou jistě není ani zvláštní a snad ani krásná...pouze přirozená.I když...co může být krásnější než přirozenost..

máš pravdu (pem, 03. 05. 2008 21:23)

nezapomněla,já na ní myslím neustále,na duchovno věřím a před nadpřirozenýma silama mám respekt vždy se mi to vyplatilo,pá všechny zdravím a děkuji za odpověď

pro Pem (Saty, 03. 05. 2008 17:35)

Někdo,kdo v duchy nevěří, řekne že je to náhoda. Někoho kdo v duchy věří,
může z toho zamrazit a někdo, kdo v duchy věří a "VÍ", ti řekne,
že je to krásné. Nezapoměla na slib. Děkujem že jsi napsala.

můj příběh (pem, 02. 05. 2008 16:25)

napíši Vám svou zkušenost z duchy starou deset let,s nejlepší kamarádkou jsem se dohodla že jestli jedna z nás zemře,ukáže se té druhé pod stromem/abychom si potvrdili posmrt. život/Kamarádka zemřela při autonehodě ten den jsem ji pod stromem uviděla to jsem ale nevěděla že je již dvě hodiny mrtvá.Usmála se zamávala a zmizela.Mějte prosím před neznámími silami i duchy respekt zaslouží si to.

Bandymu (Monika, 02. 05. 2008 11:36)

A sakra, že by moc tvých duchů sahala až ke mě? Musím to příště prozkoumat:-D

Monice (Bandy, 29. 04. 2008 21:45)

Víš, Moni, takových zážitků mám několik. Spím naostro takže bavlna se nekoná. Najednou rána jak z děla. Napoprvé jsem stejně jako Ty běžel do koupelny. Teď už do kuchyně. Jestli na sporáku zbyly luštěniny, rozumím skoro všemu. Jak já miluji hrách ,fazole a čočku. Jenže pak padají věci v ložnici. Koupelna nereaguje.

k tématu (Monika, 23. 04. 2008 15:14)

Bandy, ty ses minule tlemil tomu našemu duchovi, ale určitě tady něco je a je kamarádský. Asi před třemi dny tvrdě spím a najednou ráda jak z děla. Vyletěla jsem z postele a šla se podívat do koupelny, odkud to šlo. Z parapetu spadl na kachlíky kartáč, tou umělou stranou dolů. Proto ta šlupka. Myš v pokoji na stopro není a parapet je širší než kartáč. Pak mi došlo, že cítím smrad zezdola a "utíkaly" kamna. Topíme pouze dřevem, jen teď zcela vyjímečně se vyprazdňuje sklípek od starého uhlí.Rozepři, že se uhlím topit nebude jsem nevyhrála, protože jsem často v práci a v noci spím nahoře. Tak jej vyvezu nevím kam. Fuj tafbl, to byl smrad.
Ale o to teď nejde, nikdo mi nevymluví, že tam spřátelený "ochránce" není.
Jo a má mě rád, i když spím v bavl. pyžamu, páč si netopím.....:-D

Dcerám (Bandy, 21. 04. 2008 10:57)

To zhmotnění mi tu i tam ještě jde.Zejména u průsvitných košilek. Zprůsvitnění jsem radši nezkoušel. Co, kdyby se povedlo. Ale kdybych uměl zprůsvitňovat košilky... Juch. To by se zhmotňovalo.

pro Moniku (Saty, 18. 04. 2008 23:56)

Na to se nedá snad nic odpovědět, jen se tu tlemím.:-DD

Saty (Monika, 12. 04. 2008 11:41)

Něco mi našeptává, že by se Bandy dokázal v tomto případě opět zhmotnit:-D

Monice (Saty, 09. 04. 2008 14:34)

No jenže na potvoru bude Bandy taky průsvitnej, takže to bude fifty fifty, takže ani on, ani já, nic moc.:-DDD

Saty (Monika, 08. 04. 2008 13:20)

Myslím, že Bandy si tu průsvitnou košilku taky ujít nenechá, duch, neduch:-D

pro Bandy (Saty, 05. 04. 2008 13:28)

No, jsem moc zvědavá, co budeš říkat, až budeš jako duch sedět na hřbitovní zdi a já za tebou přijdu na kus řeči, taky jako průsvitnej duch v průsvitný košilce. Si piš, že tohle si ujít nenechám a přijdu...nebo přiletím, nebo se ti zjevím? :-DD, to je jedno, ale každopádně tam budu.

Monice. a Veronice (Bandy, 24. 03. 2008 21:20)

Na pejsky jsem nepomyslel. Promiň.
Klid Veroniko. S tou existencí duchů to ještě není tak jisté

Bandymu (Monika, 19. 03. 2008 11:58)

Víš přece, že myslím v první řadě na pejsky :-D

Monice (Bandy, 17. 03. 2008 22:47)

Zkus revidovat. Nezaměníš za "bohužel"?

Bandymu (Monika, 16. 03. 2008 15:23)

U nás, zaplaťpánbu, nic do bud nelítá, ohlídám to........:-D

Monice (Bandy, 16. 03. 2008 01:46)

Podobný příběh jako vypráví Kref mi byl popisován mou vzdálenější švagrovou. Přesně to ji popisovala její dcera jako vysvětlení, proč je těhotná.Prostě něco vletělo do boudy a bylo to.

wow (Gloria, 15. 03. 2008 21:00)

Tak to je sílá mám celkem strach !

Monice (Bandy, 13. 03. 2008 21:51)

Nejtěžší problém, který přede mne můžeš postavit , je hovořit o lásce. Myslím o lásce nás dvou.

Bandymu (Monika, 06. 03. 2008 18:56)

Já jsem taky vždy připraven, říct mu, ať tak neduše a vzuje si bagančata :-D

Monice (Bandy, 04. 03. 2008 21:16)

Já to četl taky. Ale Got mit uns nás asi nevytrhne.
Já nevím jestli znáš ten příběh o opasku s nápisem :"Buď připraven".To Čochtan.

Bandymu (Monika, 03. 03. 2008 21:04)

Není, Bandy, v kůlně jsme vykopali přezku z opasku SS. Baúúúúúúúúúúúúú :-)

Smrtce madam (Bandy, 21. 02. 2008 23:26)

Máš tam překlep. Správně je:"Všichni zemřeme."

pro madam (Saty, 21. 02. 2008 00:21)

Zdravím tě madam, tam se tohle oslovení nenosí. Až se tam potkáme, budeš mít stejnej make-up jako my všichi..............hehe

smrt (madam smrtka, 20. 02. 2008 16:53)

všichni zemřete......................................................................................

KRVAVÁ SKLIZAŃ (KREF, 19. 02. 2008 17:53)

JEDNOHO DNE JSEM BYLA NA ZA HRA DĚ SE SVÍM PSEM BLO 6.11 A BYL PÁTEK.OD RÁ NA JSEM JSE BÁLA.STALO JSE TO PŘESNĚ V 12.00 BYLA JSEM NA HOUPAČCE A NAJADNOU SE ZVEDL VÍTR CHTĚLA JSEM JÍT DOMŮ ALE NAJEDNOU PŘESTALO FOKAT.JŠLA JSEM SPÁTKY NA HOUPAČKU A VTOM TO PŘIŠLO NĚCO MĚ SCHODILO Z HOUPAČKY SVEDLA JSEM SE A NAJEDNOU VIDÍM NĚCO DIVNÉHO VLÍTLO TO DO PSOVI BOUDY A NAJEDNOU HROZNÝ ŠTĚKO DU SE OPATRNĚ PODÍVAT DO BOUDY A PES JE MRTVÍ.

Taky citát :-)) (Bia, 19. 02. 2008 13:08)

Taky si dovolím jeden citát - z Matrixe: "Slyšíte, pane Andersone?...To se blíží nevyhnutelné.." :-))

Cituji (Bandy, 18. 02. 2008 22:43)

Horníček: "Není tady má paní ? Slyším kroky ve vaši skříni"
Kopecký: "Kdepak. To mi jen raglán vychází z módy."
Je to uspokojivé vysvětlení, Moni ?

pro Biu (Monika, 17. 02. 2008 21:47)

No, jo, ale ono je to asi už 12 let a já nic. Že bych se kámošila i s virama? Nebo se fakt plížej děsně pomalu. :-D:-D:-D

Monice :-))) (Bia, 17. 02. 2008 21:26)

Moni, to se tam možná plíží ta salmonela nebo ta zimnice :-))))

k tématu (Monika, 16. 02. 2008 23:24)

Salmonelóza, zimnice, lidičky, vy si děláte srandičky, ale u nás v chalupě vážně někdo chodí nahoře v pokoji ( nemyslím teď, když mám hosty), často slýchávám kroky a když se jdu podívat, stačí, abych otevřela dveře, vše utichne. Takže závěr. Aby mi potom nestrašilo ve věži, když mi straší v chalupě. Mám na to nárok, heč. :-D

P.S.S těmi kroky to myslím fakt, bez legrace.

Saty (Bandy, 16. 02. 2008 21:26)

Jsem rád, že mi salmonelu nepřeješ. Ty víš, že umím sbalit i jinou holku. Třeba žlutou zimnici.

pro Bandy (Saty, 16. 02. 2008 11:18)

ÓÓÓ...děkuji za výklad. Nedovedu si představit, jaké halucinace bys měl, kdybys dostal salmonelu.:-DDD

Saty (Bandy, 15. 02. 2008 00:47)

Při zhoršení mi i průjem vyvolává halucinace. Zácpa při zlepšení.
Jiní pacienti mohou mít ovšem jiné zkušenosti.
V podstatě s Dickem souhlasím. Mám doma latentní tetaničku. Neléčí ji.Odstraňuji pouze rizikové příznaky její nemoci. Pobírá hořčík per oram. Při zhoršení opravdu fulvicida aby byl hořčík vstřebáván progresivněji.Pak se píchá do zadečku.

pro Dicka a Bandy (Saty, 12. 02. 2008 09:39)

Děkuju za vysvětlení. Není možný, aby tohle onemocnění vyvolávalo při zhoršení halucinace?

pro Saty (Dick, 11. 02. 2008 19:22)

Souhlasím s Bandym. Pouze dodám,že se jedná o deficit nejen hořčíku, ale i ionizovaného vápníku. Samotné postižení má dvě formy: Latentní, se sklonem ke křečovýn stavům a manifestační, kdy křečové stavy jsou již realitou. Léčba probíhá při podávání koloidních roztoků, obsahujících kyselinu fulvickou, která v organizmu zajišťuje vyšší míru vstřebatelnosti.

Saty (Bandy, 11. 02. 2008 13:39)

Latentní tetanie je onemocnění organizmu způsobené nedostatkem hořčíku (magnezium) Diagnostikuje se poklepem prstem na spodní okraj lícního svalu. Jestli se dostaví odezva v podobě mimovolných pohybů v poklepávané oblasti je tetanie vysoce pravděpodobná.

pro Janu (Saty, 10. 02. 2008 23:55)

Ahojky Janičko, prosímtě, co to je ta tetanie? Nemá to nějakou souvislost s těmi tvými sny?

pálila me hruza u babicky (jana, 10. 02. 2008 16:35)

ahoj i ja mam svou skusenost,ale uz sem to psala na hodne takovejch blogu, ale jeste nikdo mi to nedokazal vysvetlit.jednou, kdys sem spala u svy babiny,musela, ja sem,ja bych tam sama nikdy nespala,nikdy se mi to tam totiz nelibilo.tak me v noi zbudilo tekouci voda z kohoutku, ktera se sama spustila,pak kdys sem usnula znova tak v pokoji horelo,ohen me palil do obliceje a ja zařvala: tak uz doost!!! a bylo to v poradku plameny prestaly, aja nakonec dostala silnej zachvat protoze mam tetanii, v nemocni sem musela řict proc se to stalo i mame, ale ta se mi nesmala.u nas se tam prej kdysi v tomlhe dome neco stalo, ale nechcou mi rict co...,a pak se mi jeste stalo ze sem se cesala, ana par sekund sem proste se nevidela v zrcadle apak sem se tam znovu objevila.nechapu to-jo amjinak mam s ducham skusenosti, lidi kdo si chce o tom semnou pokecat , a zajima ho to co me tak mi piste, kdokoliv, budu se tesit na vas vsechny moje icq-405-508-188

Pro Gabrielu (Paracelsus, 09. 02. 2008 11:58)

Ahoj Gabrielo! Vy se s kamarádkou zajímáte o magii a nebo jste vyvolávali ducha jen tak? Podle mě jste se nudili a neměli, co dělat, tak jste vyvolávali že?

pochybuji (Saty, 09. 02. 2008 11:49)

Náhrobní kámen je konec lásky, nebo že by začátek? Pochybuji.
Bílý stín se tiše vznáší, nocí šeptem zazní...co bylo nelituji.
Na hřbitovní zdi se hezky tančí, teď je jiná zábava,
těla nejsou, jen duše spolu hovoří, duše svlečené do naha.

Hrůza (Gabriela, 08. 02. 2008 11:25)

Toto se mi opravdu stalo je to fakt děsivý.Jednou sem s kámoškou vyvolávala duchy a když jsem šla na wc tak tam byl otočený obraz,a piáno samo začalo hrát .Odtet se bojím duchůůůůůůůůůůůůůůůůůůů

ani duchové to nemaj snadný (24Jirka, 07. 02. 2008 14:07)

Procházím okolo vesnického hřbitova, a půlnoc bijí zvony kostela, na náhrobcích svíčky vlažně hoří, já viděl tebe projít branou zavřenou, zdravíš mne ve velké radosti, však nevíš nic o své bolesti, tvé oči planou, jemně planou tím svitem pohřebních svící a slzy kanou, pomalu kanou ti po sinavých lících dolů na černou zem. Bereš mne za ruku a já ochromen, k tobě padám. Náhrobní kameny, jak tajný znamení jsou naším majákem na cestách domů, ve víru nevíry zatratím pochyby vždyť jsem s tebou. A naše duše na rozpukaných zbytcích těla tančí kankán o dalším divným namlouvání.

www.duchove11.estranky.cz (www.duchove11.estranky.cz, 07. 02. 2008 08:26)

www.duchove11.estranky.cz

Jan (Bandy, 28. 01. 2008 19:56)

Prosím ?

Bandymu (Jan, 25. 01. 2008 23:08)

Máš pravdu,u tebe tu potřebu nemá..

Blance (Bandy, 25. 01. 2008 21:19)

Tři věci miluji před spaním. Panáka předtím a panáka potom.Je na okolí, aby posoudilo, jak moc to bylo zábavné.Já jsem skromný. Bavím se skoro neustále.

Bandy, Bandy,.. :-))) (Bia, 24. 01. 2008 22:42)

....Ty jsi mi dáreček :-)). Tenkrát, ta představa před spaním, jak u panáka umíš pobavit, tak ta by byla docela reálná :-)). Určitě umíš lidi rozesmát (a to myslím, samozřejmě v dobrém) a takové lidi já mám moc ráda :-).

Pane Jene (Bandy, 24. 01. 2008 22:26)

Jak víš, že duch se má potřebu projevovat vůbec. Jestli myslíš ducha člověka živého, pak jinudy to nejde.Jen mozkem.Jde, ale ta druhá cesta je společensky neúnosná.
Jak chceš obracet palačinku jinak než že ji chceš obrátit.Zachce se Ti, uchopíš pánev do ruky, obratně jí mrskneš a palčinka po l opingu dopadne zpět na pánev obrácená. Kdyby ne, zkusíš novou.
Jestli je mi oznámen fakt, že se strašně mýlím, jdu do sebe já. Ne ten, kdo mi to sdělil. On vysvětlovat nemusí nic. Řada je na Tobě.
A na závěr.Nejjemnějším produktem mého sladkotěla je můj hrubomozek. Patří k mé antimilitární podstatě.

Blance (Bandy, 24. 01. 2008 22:16)

Povšimni, že jsem zmiňoval podmíněný reflex.Ten opravdu nemá s myšlením nic společného ať je rychlé jakkoliv.
Ve všem ostatním jsem ochoten hrát s Tebou ze stejných not.
A chci jen dodat. Rozumím Ti, že jsou věci, které máš vyřešeny. Vím, že je máš vyřešeny pro sebe a ne pro velectěné publikum. To ani neví, co řešíš.To ví prd.

Bie (Jan, 24. 01. 2008 17:36)

Jo-pár maličkostí tu ještě musim dořešit a pak hurá dom.S otevřenýma očima,který se mi při pobytu tady nezalepili.A Teď nemyslim oči jako oči...Proč se má potřebu duch projevovat pomocí mozku?No páč to k výkonu povolání patří.Nebo chceš obracet palačinky pouhým chtěním?Chceš druhému vysvětlit jak strašně se mýlí aniž by ses ho nejprve snažila v myšlenkách pochopit,přiblížit se mu a podat mu vysvětlení v pro něj co nejvíc stravitelné formě?Chceš polykat jahodu aniž bys pocítila její sladkou chuť na jazyku?Duch se projevuje pomocí obalu určenému pro úroveň v níž se právě nachází.Tady na zemi je to hrubohmotné tělo,jehož částí je mozek.Jemnohmotnějším produktem mozku je rozum.Obé patří k výzbroji,nikoli k živé podstatě.

Janovi (Bia, 24. 01. 2008 16:48)

Pokud baví, jsem ráda. A jsem ráda, že Tě to baví teď, na Zemi. Já si taky své radosti a svá řešení raději užívám tady na Zemi :-)

Bie (Jan, 24. 01. 2008 16:07)

Nevadí,baví-nezáleží mi na tom.Pokud by mi na tom záleželo,vadilo by mi to,neb dokud dlíš na zemi,nemáš v sobě dořěšené nic.

Janovi (Bia, 24. 01. 2008 14:45)

:-)))... tak pro mě to určitě skvělé je :-)) A docela dobře se mi s tím žije :-)) Pokud někoho můj přístup pobaví, tak je to jenom dobře - mám ráda lidi, kteří se umí smát. Pokud někomu vadí, tak je to jeno problém :-).

Bie (Jan, 24. 01. 2008 14:14)

Máš to v sobě vyřešené?Tak to je skvělý,ne?V jaký soustavě?Lidi mě bavjej...

Bandy (Bia, 24. 01. 2008 13:20)

Aha, už chápu. Ty vlastně ty naše vrozené instinkty jsi jen nazval rychlým myšlením. Je ale dobře, že je máme dané a s myšlením jako takovým nemají nic společného. Protože kdybychom třeba v případě těch horkých kamen museli začít přemýšlet, jestli nám to může ublížit nebo nedejbože začít počítat nějaké vzorečky, tak bychom se i upekli -:). A máš samozřejmě pravdu – někdy rychle a zbrkle posuzujeme. A to já taky. Já to takto mám asi s těmi Duchy. Já to mám prostě v sobě vyřešené, takže nemá cenu pro mě ani pro ostatní, abych se snažila posuzovat a řešit, jací jsou a jak na ně -:). Ani hned (rychle myšlení) ale ani později (to pomalejší). Ale to mi nebrání v tom, abych si ty příběhy ráda přečetla. Mně spíše ale něco říkají o těch lidech než o tom Duchovi. Přinejmenším se dozvím, že někdo vlastní starý dům nebo že někdo chodí rád na hřbitov :-).

Blance (Bandy, 23. 01. 2008 21:03)

Já si taky myslím, že to takhle nikdo rozdělené nemá. To funguje samo. Jako když Ti kapka deště padne na víčko, mrkneš. Jestli se dotkneš horkých kamen, ucukneš.To je prostě podmíněná reakce
To je to rychlé myšlení.Byl jsem poněkud nepřesný. Tady v tom rychlém myšlení poznáš okamžitě co je dobré nebo zlé, ale pro Tebe. V té pomalejší fázi rozhoduješ, jak budeš na podnět reagovat, není-li vyžadována podmíněná reakce. Někdo Ti stoupne na nohu a první signál, je, že ne, že nelíbí. Přeneseš signál do pomalejšího systému a ten rozhodne, jestli řekneš :"Nic se nestalo" nebo někoho kopneš pod koleno. Je to primitivní příklad , ale představ si, že sem někdo napíše ptákovinu. Věřím, že okamžitě víš, jestli ano nebo ne. Zařadíš dvojku a ... pak posoudíš, jestli stojí za to se tím zabývat. Jestli ano, volíš formulaci.
O tom jsem chtěl pohovořit. Ne, hlásat to jako jedinou pravdu.

pro Saty (Firmar, 23. 01. 2008 20:39)

tak to se mi jen zdalo s tim vyjadřovaním.No k tý fantazii :D ty mam až moc uvidim skusim ten Bandův navod :)

pro Firmara (Saty, 23. 01. 2008 20:37)

Nezměnila jsem styl vyjadřování Firmare, možná jsi jen trochu víc přečetl, než minule a Bandy je taky pořád stejnej. S tou zdí...mnooo, moc se mi to nezdá. Vidíš tam třeba tvář, ale to můžeš vidět kdekliv a v čemkoliv. Podívej se někdy na mraky a uvidíš, co tam najdeš obličejů, stačí mít jen trochu fantazii.

pro Biu (Saty, 23. 01. 2008 20:31)

Hihi...odpovídám ve stylu příspěvku Simy.:-DDD

Satynce (Bia, 23. 01. 2008 20:12)

Co že???

pro Simcu (Saty, 23. 01. 2008 19:05)

Co kdibi vás ti duchi chitili?!?, ale spíš to vipadá jako kdibiste si to vimisleli holki.:_DDD

pro Saty (Firmar, 23. 01. 2008 18:52)

Nako se naše cesty rozešli,no než ty fotky pošlu tak udělám co doporučil Bandy jinak že to byly mapy no ono je to takový takový trošku nižší je to proste takovej jakoby kus urvanyho sloupu (ale ze zdola) a tam je prostě jasný vyraz obličeje.Jinak zdásemyto nebo ses ty a Bandy změnily?Nevim jestli se mě to zdá ale trošku se mě zdá že ste změnily způsob vyjadřovaní Bandy tedka používá Poezii a prozu a ty saty se mě zdá že si trošku změnila slovní zásobu :) (ale rozhodně né k horšímu)

pro Firmar (Saty, 23. 01. 2008 18:17)

Ahojky Firmar, fakt že si tu dlouho nebyl. Mnooo, jestli ty fotky budou zajímavý, tak je pošli a uvidíme, jen aby to nebyly mapy od vlhka. Co ty a Marína?? Ještě jste kamarádi?

s kamoskama na hrbitove (simca, 23. 01. 2008 17:18)

jednou jsme bili na hrbitove a to jsme spali u jejich babicky,a ty se jmenujou verca a misa a ja simca.Atam bila otevrena rakev nakoukli jsme do ni a dival se na nas bili stin v okamzite jsme utekli kdyz jsme se vratili domu bili stin nas nenechal spat. Druhi den jsme se sli podivat k otevrenemu hrobu ale nic jsme nevideli pak uz jsme na hrbitov nikdy nevkrocili

Bandy,.... (Bia, 22. 01. 2008 22:58)

...teď Ti nerozumím (?). Jednak si myslím, že takhle to nikdo rozdělené nemá - že vždy při posuzování něčeho zapojuje třeba city, vlastní zkušenosti, výchovu a poznatky. Ale jednak nevím, jestli tím chceš říct, že třeba rychle něco odsuzuju (?). Nebo že bych rozlišovala na Dobro a Zlo. Já sama tyhle kategorie nemá nijak jednoznačné!

Badnymu (Firmar, 22. 01. 2008 21:42)

No tak tenhle barak se bude již brzy prodavat (ale s mamkou se 2.2 stehujem no myslim si že kdybych si vymaloval že by mě asi otec zabil skusim vodovky hehe)ale dík za radu

Monice a Blance (Bandy, 22. 01. 2008 21:40)

Zkusme uvážit, že člověk má rychlou část myšlení. Tady se řeší okamžité reakce. Tady se okamžitě rozlišuje, co je dobré a co zlé.
A pak je druhá část. O hodně pomalejší. Ta obsahuje city, toleranci, lásku a víru. V té musí rychlý poznatek dozrát. Tam zapracuje zkušenost,intuice, výchova, ochota a pokora.
Vy hned víte, co je dobré a co ne. Počkejte tedy. Ta citová, pomalejší část Vám ukáže kudy jít. A jaké si vzít boty.

Saty (Bia, 22. 01. 2008 15:53)

Já už to taky vzdala :-))) Jen občas mám takový záchvat, že si koupím učebnici biologie nebo chemie ale je to úplně marná investice :-))) Je lepší věci vzít tak, jak jsou, pokud s nimi momentálně nejde hnout :-)).

Bandymu (Monika, 22. 01. 2008 14:22)

Tak to jsem moc ráda, že mi svítíš nonstop:-)

pro Biu (Monika, 22. 01. 2008 14:19)

Já tě chápu, neboj......:-)ale i přes zájem o vše "záhadné" žiju na plný pecky. Vztah k danému asi jako ségra:-D

pro Biu (Saty, 22. 01. 2008 09:05)

Napsala jsi to přesně - "fungující procesy budou fungovat, i když je nepochopím". Já už se nesnažím chápat za každou cenu, spíš se snažím jen cítit a vnímat. Nevím jak dalece mi to jde, ale snaha tu je.

Bie (Jan, 21. 01. 2008 18:48)

Povím ti jedno malé tajemství-proti Životu šel vždycinky v první řadě člověk..na úkor spokojeného života

Monice (nejen) (Bia, 21. 01. 2008 12:13)

Tak doufám, že jsem byla správně pochopena. Já opravdu nechci nikomu vyvracet jeho víru (v cokoli - stejně to nejde). Jen když se setkám se situací, že to Mystično jde proti Životu nebo že se upřednostňuje na úkor toho spokojeného života, tak se ve mě něco bouří.
Kdysi jsem vykládala karty – je to už hodně dávno – ale jen tak nejbližším a fakt pro zábavu, jako hru. Když za mnou přišla kamarádka, ať ji vyložím, tak mi bylo jasné, že zase má nějaký citový průšvih. Tak proč by ne. Ale ty moje výklady byly dost jednotvárné: ve pěti nebo sto větách to vždycky bylo tak, že když s něčím může pohnout, tak ať to hned udělá a když to nejde, tak že to stejně dobře dopadne. Kdybych jí to řekla já, tak to tak nezabere, jako když jí to řekly karty :-)). A u vykládání karet mě nemají rádi :-)), protože když se výklad žene nějakým katastrofálním směrem, tak já vždycky někde najdu kartu, která to všechno špatné ruší, a to i kdybych ji měla najít pod stolem :-))).
Taky spoustě věcí nerozumím a nedokážu si je vysvětlit. Ale u mě funguje to "zatím nejde vysvětlit" a pak, že funguje Náhoda (pokud je dostatek tiketů a dostatek času, tak ta první ve Sportce může padnou několikrát). A moc obdivuji ty, kteří se snaží odhalit to, jak probíhají věci kolem nás a v nás – já na to nemám – jak už jsme někde říkala, tak já kvantovou teorii nebo teorii strun nepochopím nikdy :-). Ale ono stejně fungující procesy budou fungovat, i když je nepochopím :-))).

Monice (Bandy, 21. 01. 2008 01:24)

Blikačku pro Tebe nikdy nevypínám. Ani ve dne.

pro Biu (Monika, 21. 01. 2008 00:17)

Napsala jsi to dobře, je na každém, v co věří......a když se ti dějí věci, které si nedokážeš vysvětlit, kamarádi tě posílají s tvou oblíbenou logikou už někam, je jaksi přenáhodováno, tak jdeš dál. Já se začala zajímat o paranormální jevy, ale i o kvantovou fyziku. Nejvíc dám ale na intuici , na tu můžu dost spolehnout. :-)

Bandymu (Monika, 21. 01. 2008 00:03)

Hlavně, že mi, tato, věříš, aspoň mi zablikáš na cestu, až poletím v noci na koštěti:-D
P.S. Mě se taky toho do hlavy spoustu nevejde, ale co nadělám............:-)

Blance (Bandy, 20. 01. 2008 22:19)

Jímá mě děs z Tvého vyprávění Nechce se mi věřit, že něco tak morbidního je nebo bylo možné.Ale zvedám obě ruce pro Tvoje "Lidé , neblbněte !"

Monice (Bandy, 20. 01. 2008 22:15)

Ani na chvilku nepochybuji, že říkáš pravdu. Mate mě jen ůpředstava, že mi v bytě spadne cokoliv a já si to zdůvodním tím, že někde zcepeněl kanár.Všichni jsou rychle okouzleni vyprávěním, že když jim uhynula rybička v akváriu, začala jim blikat televize. Já začínám blikat vždy, když takový příběh slyším. Prostě nenacházím pro popisovaný děj reálné zdůvodnění. Štve mě, že to nejsem schopen vysvětlit. Vždyť vše co se na světě fyzicky děje má fyzický podnět. A tohle ? To se mi tedy do hlavy nevejde.

zase Duchové (Bia, 20. 01. 2008 15:35)

Přečetla jsem si to – je to pěkné povídání. Je na každém, v co věří a jak si co vysvětluje. Pokud mu jeho víra (nebo přesvědčení) pomáhá líp překonat nějaké trápení nebo se líp vypořádat třeba se smrtí někoho blízkého, je to jenom dobře. Pokud už se zároveň v důsledku víry vytahuje se svatou knihou meč, je to už špatně. A ten meč doslova ale i obrazně.Znám dobře jednu rodinu. A v ní se tak nějak stávalo, že když do rodiny přibylo miminko, tak někdo dost brzy zemřel. Úplně normální přirozený koloběh, kdy miminka přicházejí a babičky nebo dědečkové odcházejí. Jen souhrou náhod to šlo často těsně po sobě. A v téhle rodině jednou nedovolili přijít na svět počatému miminku, protože někdo prohlásil, že by mohl odejít někdo z těch žijících. Těžko soudit, jestli to byla jen výmluva (to miminko nechtěli) nebo opravdu důsledek přesvědčení v něčí vůli nebo zásah shůry. Tak v takových okamžicích se mi chce říct: „Lidé, neblbněte!“ Vždyť to přece nejde, aby třeba vírou v duchy zla, byly lynčovány děti afrických kmenů, aby ten zlý duch byl z nich vyhnán! Já vím, jsou to už extrémy - ale všechny pramení z jednoho….

pro Moniku (Saty, 20. 01. 2008 01:23)

Mončo dík, ale ono se to vlastně samo nabízelo. Každý jdem svou cestou životem a je hodně chvil, kdy se zastavíme a nevíme jak a hlavně kterým směrem jít dál.

pro Biu (Saty, 20. 01. 2008 01:21)

Blani, zkus se podívat do rubriky "Tajemné příhody"
Tam pár lidí píše, co zažili a něterý věci opravdu nejdou rozumem vysvětlit.

pro Biu (Monika, 20. 01. 2008 00:26)

:-) Tvůj kamarád stál přesně na křižovatce. Saty nemohla dát lepší název.:-)

ještě něco..... (Monika, 20. 01. 2008 00:21)


Ty, Jane prostě víš, že to tak je, Bandy zase, že to tak není. Máte to v podstatě proti mě jednoduché. A já? Mám věřit, že pak nic není, když jsou o tom pochybnosti? Mám věřit, že jsme něčím řízení, když jsou o tom pochybnosti? Mám věřit, že je vesmír jako hologram, když jsou o tom pochybnosti?
A tak věřím tomu, co MĚ zatím potkalo nebo se přihodilo. Zatím vím, že všechno vše souvisí se vším a je vzájemně propojené.
Zatím se snažím (aspoň ne vědomě) nikomu neškodit a je fuk, jestli na bázi materiální nebo duchovní. Pa kucííííííí, jdu spát:-)

Duchové (Bia, 19. 01. 2008 23:32)

Teď jsem objevila tuhle místnost a vzpomněla jsem si na jednu historku – můžu? Ale říkám předem, že na Duchy a posmrtný život nevěřím ale obdivuji kouzlo náhod a to, jak lidská fantazie si dokáže vyčarovat kouzelné příběhy.

Máme kamaráda-horala, který žije v malé alpské vesničce a dost na samotě. A protože tady to byl takový společenský tvor, tak za ním jezdívá odsud hodně přátel, a to i na delší dobu. A taky za ním jednou přijel jeho dobrý kamarád, kluk (měl dlouhé černé vlasy – je to dost podstatné :-))), takový samotář, který čas u něj trávil většinou na lavičce před domem, kde si četl nebo poslouchal muziku, toulal se po okolí,……. Prostě mu tam bylo moc dobře a vychutnával si tu samotu. Když jsme za nějakou dobu k tomu našemu horalovi přijeli my, tak se tak všelijak povídalo, vzpomínalo a vykládalo kdo kde s kým a jak, a taky přišla řeč na dotyčného kluka. Ale až od nás se dověděl, že ten kluk už nežije. Bylo to smutné. Vykládali jsem mu proč, jak a kdy se to stalo. Ten náš horal chvilku mlčel, pak si něco srovnával v hlavě a začal povídat: jednou v noci slyšel v domě nějaké ťukání, obešel všechny místnosti, obešel sklep a nikde nic. Pak vylezl na půdu, kde bylo zavřené okno a viděl, jak na něm sedí havran a ťuká na to sklo. Chtěl se vyspat, tak ho samozřejmě odehnal ale tohle se opakovalo celou noc. Říkal, že si dobře pamatuje to období, kdy se to stalo. A když jsme to porovnávali, tak to bylo těsně po smrti to jeho dlouhovlasatého kamaráda, který to tam měl tak rád. A náš horal si teď vyčítal, že ho jako havrana odháněl a nepustil dovnitř....

Janovi (Monika, 19. 01. 2008 22:24)

Ale já nedokážu najednou někam hupsnout. Jsem určitě jinde, než jsem byla před lety. To, že jdu vpřed pomalu a rozvážně, neznamená přešlapování na místě. V něčem jsem sice hrrrr, ale v této věci rozhodně ne. Musím mít ale všechny kostičky do stavebnice, víš?

Bandymu (Monika, 19. 01. 2008 22:15)


Ty plastikové nádoby nepopadaly ten den, ale okamžitě po smrti fenky. Já neříkám přímo "duchové", ale věřím, že žádná energie nezaniká, jen mění jen svou formu. Oni totiž ani vědci si nejsou dnes jistí tím, čím si byli včera. Takže, pokud čtu vědecký článek, končí to slovy "vědci se domnívají".........V nadpřírozené jevy zase věří asi menšina lidí, takže je to 1:1. Teď mě napadá, jaképak nadpřirozeno. Třeba je to úplně normální přirozeno, které ovšem našimi mozky nedokážeme přirozeně pochopit. :-)

Jedna z vlastností Štírů je prý jít až na podstatu věci,tohle na mě sedí, tak jdu.
Jinak jsi moc hodnej, díky za nabídku.

Monice (Jan, 19. 01. 2008 19:19)

Teď já...jsou chvíle,kdy je mozek "v hajzlu".Padající lahve,ramínka ve skříni,obrazy "odnikud".Ty chvíle přišly právě proto,aby sis uvědomila že podstatou není on.Mozek nemá být pánem anobrž sluhou.Ty "nevysvětlitelné věci" se před tebou objevý přesně v chvíli,kdy si pro přijmutí pravdy nejotevřenější,kdy se někde uvnitř rozhoduješ jestli uděláš ten krok a uvěříš v cestu a nebo zůstaneš dál v nehybnosti přibitá k materii.Na tenhle krok jsem se tě ptal...Přešlapování na místě je k ničemu.Není nic horšího než promrhat život čekáním.Je třeba zvolit směr,správnost svého rozhodnutí zjistíš v zápětí.Spousta lidí čeká,chcípá na neurčitost...vrať se k tvé odpovědi a pověz si co skutečně děláš.

Pro Helin (Bandy, 19. 01. 2008 00:47)

Jestli si pozorně přečteš mou odpověď Monice, zjistíš, že vlastně patří i Tobě.

Monice (Bandy, 19. 01. 2008 00:46)

Nedovedu Ti vysvětlit, proč onoho dne padaly nádoby. Troufám si, ale, tvrdit, že to nemělo žádnou souvislost se smutnou události mezi Tvými miláčky.Věř mi, že každý reálný děj má reálnou příčinu. Jen si nedokážeme viděné zdůvodnit.
Není to dávno, kdy jsem tady někde psal o absurditách.A tam jsem popisoval poznatek psychologů a psychiatrů, že skoro každý člověk měl zážitek s kontaktem mimo myšlení. Ať byl sluchový, optický nebo tělesný. Ale pořád je to jen jeden z projevů jinak zdravého mozku.
Prostě ani náš vlastní mozek nám neříká vždy pravdu. Jestli Tě to zajímá víc, rozeberu to podrobněji.

Asi jsem cvok? (Helin, 16. 01. 2008 16:48)

V noci se někdy probudím(jako když mě někdo vzbudí)a pak vidím u postele siluetu nemá to obličej,mám jen pocit,že něco chce , někam abych šla,ale děsně se bojím,ležim ,spocená pod dekou a třesu se strachy,Taky mě něco v noci po probuzení táhlo z postele,byl to děsný pocit,stalo se to víckrát.

Bandymu (Monika, 15. 01. 2008 15:30)

Taky o tom kolikrát přemýšlím, protože stojím na křižovatkách, jak to vlastně je. Hodně toho, co jsem prožila a napsala by se dalo vysvětlit i takhle. Sny, které se plní současně nebo potom do puntíku? Dobrá, lidský mozek není zdaleka prozkoumán. Vyděšená kočka a zvonící ramínka ve skříni? Dobře, kočka mohla mít zlé sny, ale mě do skříně nefouká a myš tam nebyla. Ale dejme tomu, že by se to dalo nějak vysvětlit.
Jak už jsem jednou psala, když vydechla naposledy hlavní vůdčí fenka smečky-Petty, popadaly veškeré plastikové nádoby-asi 2O ks. To už jsem viděla na vlastní oči. A když je těch náhod už moc, přestávám jim věřit. A tak se v tom plácám. A až se doplácám, tak budu určitě vědět o něco víc. Nebo taky ne. Ach jo, a já bych tak ráda všechno věděla :-)))))

des (jirka, 12. 01. 2008 15:31)

ja na ne verim jednou jsem skusil s kamosama vivolat a zacal se houpat lustr a strasne foukalo

hruza (lucka, 12. 01. 2008 15:28)

nelekejte se jsou to jenom povidky

Duch (Nikola, 12. 01. 2008 09:46)

Já na duchy věřim už jednou jsem je skoušela vivolat a šlo to tak na ně začněte věřit je to pravda

vau (macek, 08. 01. 2008 17:00)

www.alik.cz

Z odborné literatury (Bandy, 03. 01. 2008 21:47)

Další příčinou je velká míra představivosti. Asi 10 % lidí ze zcela zdravé populace zažije aspoň jednou během života jasnou iluzi živé bytosti. Zrakovou, sluchovou nebo dotykovou. O nic nejde. Tito lidé jsou docela zdraví a jde o vedlejší projev činnosti zdravého mozku

ja se nebojim (eliska, 03. 01. 2008 19:26)

ahoj vis ze duchove nejsou a kdo se boji je blbej.cau

pro Helen (Saty, 29. 12. 2007 12:55)

Víš, Helen, tohle co píšeš je moc neurčité. Stín vrhá každý předmět, teda i člověk a s tou žárovkou? Třeba je tam špatný dotek, zkusili jste dát jinou?
Hodně věcí se svádí na duchy a přitom mají docela logické vysvětlení.

pro Terezu (Saty, 29. 12. 2007 12:53)

Pověz nám něco bližšího o tom, můžeš?

Já viděla ducha (Helen, 25. 12. 2007 21:02)

Když sem měla jít do školy a budila mě mamka tak za ní byl velký stín. A kdž sem šla na záchod a četla sem si Bravo tak mi někdo zhasnul a byla tam hrozná tma a zima,dokonce se mi to stalo i v kuchini. Stalo se to i mamce a bráchovi,asi byl u nás strejda.

článek o duchach (tereza, 22. 12. 2007 15:13)

Já jsem Tereza jsem vyšetřovala jednu nehodu duch zabil jednoho mladého chlapce.

pro Katku (Saty, 06. 12. 2007 12:02)

Jsi milá, i když vidíš červeně. To se mi taky někdy stává a pak se moje okolí třese.:-D
S tou kámoškou bych to viděla spíš na legrácku od ní, určitě nebude tak zkušená, aby to dokázala. Měj se moc hezky a napiš kdyby bylo něco novýho a zajímavýho ju?? Pa.

reta (fotomontáž, 04. 12. 2007 09:07)

hm....to jsou určo fotomontáže....já na ně nevěřim

pro Propertius (Saty, 25. 11. 2007 19:08)

To jsi teda dobrej. Co já vyzkoušela nespat, tak jsem zvládla dva dny v kuse, ale pak jsem byla grogy. Kdyby se stalo a v noci jsi zavítal ke mně, tak buď upravenej a navoněnej ju??

pro Pohodičku (Saty, 25. 11. 2007 19:01)

Děkuji Ti Pohodičko, že jsi zareagoval na Davida. Nedokázala bych to takhle napsat a proto se v těchhle věcech obracím na správnou adresu -- na Tebe. Dík i za Davida.

obtížní duchové (Pohodička - Medy, 25. 11. 2007 13:50)

V této době už není problém se zbavit jakékoli obtížné představy a je jedno, zda jde o výplod vlastní fantazie, duchovní bytost nebo egregor, tedy výplod jiného lidského mozku. Stačí si uvědomit, že jde o svět fantazie a naše představy jsou pro ně rovnocenné jako pro nás realita. Protože se má vše řešit nejmírnějšími účinnými prostředky, pak bych s touto bytostní představou nejdříve komunikoval, kdo je, odkud přichází a proč se mi věnuje, co ode mne čeká. Duchovní svět je živen našimi emocemi a proto určité své emoce u nás budí, provokuje. Lze také ho odpoutat úzkým paprskem zeleného světla, jako když se tělesná bytost odstrkuje hůlkou. Můžeme také do této bytostní představy vloži planoucí srdce lásky, aby žila láskou. Mnohé bytosti to neunesou a zanikají. Je ale jisté, že se musíme naučit s duchy žít, jako s nimi žili naši předkové. Duchovní bytosti nám mohou pomáhat inspirací a ochranou. Jednou budeme na jejich místě. Další psaní k tomuto tématu najdete zde: http://www.medy.cz/tarot/ocista.htm

Zlo a Dobro (Propertius, 25. 11. 2007 02:14)

Vím jen jedno mám v sobě ovládám umím se napojit na lidi v mém okolí a když je pozdnám tak jim i něco umím nakázat ale nemusím to říkat. Jediné místo kam nikdy nevkročím je hřbitov cítím tam bolest která je mi dělána když tam dojdu. Hodně lidí ovlivňuji a vím co si myslí. umím v lidech číst své schopnosti ještě zlepšuji. Dál nemusím spát jedu v kuse třeba týden a nejdu si ani lehnout. jednou jsem v sobě měl ĎÁBLA a je to nebezpečný. to vím z vlastní zkušenosti. Ale vím že ho mám i v sobě teď. Možná vás navštívím ve snu. zatím pá

Asi fakt straši (David, 24. 11. 2007 20:06)

Ahoj. Mám kamarádku, o kterou začínám mít docela strach. Tvrdí mi i dalším kámošům, že má vidiny nebo tak něco. Bude to znít asi blbě, ale ona nám tvrdí, že během dne, ale hlavně v noci vidí divné obličeje, jak se jí smějí. Jsou prej různě velké a děsivé. Dokážou ji prý i v noci vzbudit. Vzbudí ji, jejich smích, ale slyší a vidí je jen ona. Ale nedávno nám říkala, že i její ségra něco doma zahlídla a lekla se toho. Moje kámoška mi jednou říkala, že ji asi ve 2 hodiny po půlnoci volala ta holka a strašně ji do telefonu brečela a tvrdila ji furt, že ta hlava nechce odejít. Měla prej takovej záchvat strachu, že i ta moje kámoška na druhým konci telefonu se začala bát taky. Jednou jsem ji řekl ať na ne zkusí promluvit, že třeba po ní něco chtějí. Zkusila to, ale nic neříkali furt se jí dál jen smáli. Ten večer, co volala mé kámošce, viděla prý největší hlavu, která se jí doposud zjevila, byla prej černá a velká přes celý strop! Vím, že to zní strašně bláznivě, ale museli byste to zažít. Svěřila se s tím své tetě, která se zajímá o nějaký ty okultní vědy a ta jí řekla ať chodí do kostela, tak chodí, ale nepomáhá to. Teď už zase vídá ty malé hlavy, ale má strach, aby nepřišla zase ta velká, černá. Asi nevíte, co by jí pomohlo, co?(kromě psychiatra, kde asi brzy skončí)

pro Firmar (Saty, 23. 11. 2007 20:26)

Ahojky Firmare, kdopak kontroluje tuhle diskuzi? Jestli jsi myslel, že frekventovaná, tak jsou rubriky, kde se píše mnohem víc než tady.
O Elfech a skřítkách a andělech nic zakládat nebudu, protože jsou tu složitější věci a webů o Elfech a andílcích jsou spousty. O Elfech sem opravdu nepiš, protože to sem opravdu nepatří. Díky.

Pro lukyho a SATY (Firmar, 23. 11. 2007 16:13)

No jak píšeš kdo ví...možná tě zaučí těžko říct hlavně že to dopadlo dobře...Jinak Saty tohle je podle mě nejkontrolovanější DISKUZE co takhle založit neco o Elfech skřítkách adnelech atd???Já mam taky náky informace od Maríny a jendu velice smutnou kteoru sem napsal do SEKTY protže se to zrovna hodilo mě přide blbý sem psát o ELFECH když se to tady venuje DUCHŮM

pro Saty (Rercyn, 23. 11. 2007 03:12)

Díky za pochvalu, každopádně přestože ve chvíli kdy jsem to viděl jsem strach vůbec neměl, jen jsem byl trochu překvapenej, tak potom druhej večer (ten kdy jsem napsal 1. příspěvek) jsem měl nepřijemnej pocit a šel jsem spát až s raním světlem. Myslím že ještě nějakou dobu potrvá než budu spát zase po tmě. Teď to řešim zpnutym notebookem, přes noc stahuju a display lehce osvětluje místnost. :-) Směšný no, nejde o to že bych měl strach (a pokud vim duchové byly spatřeni i za (slunečního) světla), ale prostě mám nepříjemnej pocit, když vůbec netušim co to bylo. Jak jsem psal, vůbec to nevypadalo jako duch, ale spíš jako průhledná menší postava - pro představu jako kdyby jste měli průhlednou konvici a viděli jen její obrysy. No třeba jsem jeden ze šťastlivů navštívených zelenýma mužíčkama. Upřímně doufám že ne. Třeba to byl nakonec skutečně výplod mé mysli v kombinaci s nerozkoukanýma očima. Nebýt toho že jsem cítil jako bych nebyl v místnosti sám, že se musím podívat tím směrem kde to stálo, tak bych nad tím možná mávl rukou, ale takhle...

pro Luky (Saty, 22. 11. 2007 19:45)

Tak to vezmi jako podanou ruku a určitě budeš za nějaký čas vědět víc. Přijď pak napsat co ses dozvěděla ju?

pro Saty a Firmara (Luky, 22. 11. 2007 19:37)

Představte si, dneska se na mě jeden z těch kluků usmál a myslím si, že v kladným smyslu.

Hororový :D (Firmar, 22. 11. 2007 17:30)

No potom co ten kluk dokázal bych to viděl horově :D to sme neměl psát ted je jeste vystraším :D

Pro Luky (Saty, 22. 11. 2007 16:43)

Podívej se na tenhle odkaz - http://www.medy.cz/tarot/ocista.htm
Tam najdeš co hledáš. i obranu proti nepříznivým vlivům magie. Jak jsem to tak četla, jste rozdělení ve škole na skupinky a vzájemně se nekontaktujete. Kdyby se vám podařilo s nimi, nebo s tím klukem pokecat, možná by to nebylo až tak horrorový. Zkuste to.

pro Rercyn (Saty, 22. 11. 2007 16:18)

Ahojky. Tvrdí se, že v některých případech se určitý čas duše zemřelého zdržuje v místech kde žila a teprve poté odchází natrvalo. V prvém případě, který popisuješ je možné, že souhrou náhod jsi ducha své babičky zahlédl. Tady se není čeho bát, spíš bych to brala jako světlý okamžik ve tvém životě. V druhém případě nevím co by to mohlo být, ale pro tebe musí být směrodatný pocit. Pokud na tebe objekt působil uklidňujícím pocitem, tak nad tím moc nedumej. Je plno zvláštních příhod u nichž se neví proč se stávají a jak je to vůbec možné.
Je vždycky lepší nebát se smrti, protože jednou se s ní seznámí každý. Děkuji za hezký příspěvek.

Nevim (Firmar, 22. 11. 2007 15:36)

Zarazit?Těžko říct tady by se to dalo nejspíše zarazit Magii nebo soubojem což neni zrovna nejlepší ale myslim si že Bandy nebo Satanka budou vědět víc :-)

Pro Firmara (Luky, 21. 11. 2007 19:22)

Ahoj. Jen na úvod já jsem holka a Luky je má stará přezdívka, ale to je tady jedno. Já si myslím, že to nedělal sám, ale všechny dohromady. A ta teorie s tou bytostí, co by jim mohla pomáhat je docela dobrá. Třeba to byly nějaký zaříkávadla, co bylo slyšet z toho lesa. Třeba to je ve skutečnosti úplně jinak a my tady jenom fantazírujem, ale je to fakt divný. Dali by se nějak zarazit? Asi ne co?

Pro lukyho (Firmar, 21. 11. 2007 18:40)

Luky kolik mu je víc než 18 ne co?Hochu tohle dokázat je orpavdu veliká práce ja umim s bidou pracovat s ENERGII a mužu sni slabě narazit do mamky ale já nejsem schopnej ani s tou energii udělat nátlak a to co se stalo tak to dokažou opravud trenovaní jedinci budto to má z minulýho života (ael to bny musel cvičit) budto to neni NORMALNÍ ČLOVĚK třeab naka zlá bytost v těle člověka nebo mu pomáhal nekdo mnohem skušenejší a nebo se stykaji s nakou zlou bytosti což by je mohlo stát i život...pokud se v nečem mejlím tak me opravte ale ja řikam jen co vím a večinou když tyhle veci řikám a je to rpavda tak se me krotí žaludek a blbě se me dýcha jako ted a ejste mi neco na plycích buší...mám to třeba jeste pak 3hodiny...

Pro Firmar (Luky, 21. 11. 2007 17:39)

Ahoj Firmar. Samozřejmě, že se tomu klukovi i těm jeho kámošům už nesmějeme. Myslím si, že to je člověk z kostí a kůže jako třeba já nebo ty, ale myslím si, že se s těmi kámoši opravdu zajímá o magii. V tom lese budou mít asi nějaký místo, kde tu magii provozují. Já toho o magii nic moc nevím, jen to že je černá a bílá. Já si myslím, že oni o těch mých kámoších, co je sledovali- věděli a tak třeba v tom lese něco vyvolali, aby je to vystrašilo a vyhnalo z lesa (což se jim povedlo), aby mohli pokračovat. Neříká se takovým místům, kde se scházejí sabat? Taky bych je chtěla aspoň jednou sledovat, abych věděla, co tam dělají. Co tam tak můžou dělat? Ale mám děsný strach. Proč mám nosit křížek? Ty si myslíš, že dělají černou magii?

Zaříkavadlo (Firmar, 21. 11. 2007 16:40)

No tak musim se svami podělit o tento zážitek prave dnes 21.11.2007 sem zjistil že mám v okně ducha (byl ve zmrzlim ell takovy v tehc zmrzlinach že) a byl tma vidět tvar člověka což by nebylo až tak neobvyklé ale když sem se tam podíval tka sme měl hrůzu po zádech a musel sem sebou asi tka půl hodinu nosit kuchynskej nůž ani Mariná my nestačial jako ochrana tak sem si vzpoměl že sme včera k jednomu učelu použil zařikavadlo neboli zaklinadlo no sepsal sem si ho vyslovil a spalil nad svičkou obraz toho ducha ve tvaru člověka okamžitě ze slabl (skoro zmizel!!!)pak trochu zesilnil ale už se sem nedostane kdyby někdo měl zajém o zaříkavadlo tak at mi napíše na nebo víte co?Ja ho dám sem doufam že to nebude vadit tak tady oh máte:Duchu zlý nebo hodný.
To to je můj dům můj hrad.
ty zde nemáš co pohledávat.
já nyní dávam ti svobodu.
po dokončení už tu nebudes.
odejdi dobře a klidně.

Mužete si ho klidně poupravit nebo udělat svý...

Rercyn (Firmar, 21. 11. 2007 16:26)

Rercyne-Jasně je to uplně bežní proste se stbeou chtěla naposled rozloučit ja si pamatuju ve 3letech jak na mě mávala bíla ruka hned my bylo jasny že ej to duch no a asi v 11 či v 10 sem jednou viděl nakou zlvaštní bytost a jak mile sem se vydešenej schoval pdo peřinou a vykoukl tak už tam nebyl bohužel vše je udělaný tak aby to vypadalo že se ti to zdálo to je ta skouška VÍRY tedy tak bych to já nazval...

Pro lukyho (Firmar, 21. 11. 2007 16:22)

No tak tohle je velice zvláštní 1.Nikdy se nikomu neposmívej ja sem presne tohle zažil že se mi všichni smáli no a když pak frajer skončil u ke kterym sme ho strčil až si narazil záda a brečel (neprovuzuji nasili ale 100 x za pár minut slyšet nenávídenou přezdívku mi dokáže udělat zachvat a sem schopnej čehokoliv teda to bylo) no co dadat...K to si psala doporučuji ti si dělat ochranu (přestav si že máš okolo sebe Bílo mléčné světlo modré a zelené za další nos třeba nakej malej křížek s ježíšem VARUJI ježiš neni znak křestanů Ježíš opravdu byl ael Křestani si to upravili no dál jediní co bych ti poradil rači se tomu klukovy vyhebej a rači se mu už nesmej jinak ted přemejšlím co to vlastne je ... (doufam že si nedělate strandu) přemyšlím ejslti to enbude nakej NEGATIVNÍ tvor třeba i mág v tělě kluka těžko říct ale DOUFEJ že neumi hybat z vecma to by na vás mohl spadnou třeba i SLOUP...